Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2005., 23:39   #21
dobro ljudi kaj je vama??
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2005., 10:49   #22
I ja sam ga instalirao prije nekoliko mjeseci ponovno, i opet ga presao cijelog kroz jedan tjedan.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 14:31   #23
Mozgolomka kakve nema, igrao sam prvi dio. Onda sam krenuo odigravati dodatak za prvi dio pod nazivom "Beyond the call of duty".

Je li tko igrao ovaj dodatak?

Naime, kada sam prvi puta, prije nekoliko godina igrao bilo je sve u redu. Lijepo se instaliralo, ali sam brzo odustao jer sam bio prezasićen.

No, prije par dana poželio sam ponovo odigrati "Beyond the call of duty", ubacio CD i kliknuo na Install, ali ništa. Pokušao sam pokrenuti setup iz samog CD-a (ne iz menija) i opet ništa. Pa sam ubacio i instalirao "Behind the enemy lines", sve je išlo glatko. Na koncu sam uspio "BTCOD" nekako pokrenuti sa CD-a i sve je bilo ok, osim što ne mogu snimiti poziciju Pomislio sam da bi kopiranje na hard disk i pokretanje s njega pomoglo, ali opet isto.

Je li zna tko zašto ne mogu instalirati igru, a ako je već pokrenem s CD-a, zašto je ne mogu snimiti?
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 22:24   #24
Ako je pokreces pod win XP onda probaj sa compatibility mode.
Desni klik na ikonu igre...itd

Moze biti da je koji dio na CD-u s vremenom jednostavno propao.
Npr ako je CD snimljen na no-name medij ili jos neke slicne (da sada ne navodim marku) onda mu je rok trajanja ogranicen na nekoliko godina.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 20:08   #25
Ovo prvo nije, to sam odmah isprobao, izgleda da je ovo drugo. Šteta.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:28   #26
Ljudi jeste li igrali Commandos 3??? To je težina. Commandos 2 je "piece of cake"
za Commandos 3.
__________________
"Mnogi se boje tražiti ono što žele
zato i ne dobivaju ono što žele."
Wisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:38   #27
Quote:
Wisky kaže:
Ljudi jeste li igrali Commandos 3??? To je težina. Commandos 2 je "piece of cake"
za Commandos 3.
Meni je usran...
Ona šema sa 3D i vrtnjom kamere me ubija...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 10:02   #28
A da ne govorimo o užasnoj grafici, lošim komandama (naročito sejvanje, kamo je nestao CTRL + S), drastičnom bugu zbog koje nestaju lijekovi, vremenski ograničena misija, i nevjerojatna drastična težina. A niti ovaj novi komandos mi baš ne zvuči dobro. Zato se ja držim originala.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 20:32   #29
Meni je ipak Commandos 2 nekako bolji od originala, jer se mogu kupiti razne stvari. Pogotovo puške i municija. Dok si u CommandosuEL bio ograničen.
Mape su definitivno bolje u originalu.
__________________
"Mnogi se boje tražiti ono što žele
zato i ne dobivaju ono što žele."
Wisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 16:12   #30
Smile

Quote:
Gilad Pellaeon kaže: Pogledaj post
HEHEHE !!! Prvo da se pohvalim : Ja sam prosao comandosa 2 tri puta bez ikakvih cheatova i prohoda. Zumirati mozes jedino tako da primijenis rezoluciju u opcijama (dakle nije bas prakticno)
A rotiranje kamere probaj sa ctrl ili alt. A ako to ne upali probaj drzati lijevi ili desni klik misa, pa ce se vec nesto dogoditi.l:........btw, zar ti to seve nije bilo jednostavnije pogledati u opcijama igre, nego ovdje uznemiravati posteni neradni narod
____________________________
Stay alive man!
Molim te ne s**i! 2 puta prešo i ne znaš to? Evo vam odgovora! Na numeričnim tipkama(tamo gdje su mali enter.....)stišćete + i - Uživajte!!!!!
Ja jesam. A za rotiranje držite ALT i kad vam se pojavi na ekranu ruka stišćete lijevi klik. UŽIVAJTE!

Zadnje uređivanje petar_starcevic : 16.06.2008. at 17:57. Reason: proste riječi
petar_starcevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 17:56   #31
Quote:
answer-k kaže: Pogledaj post
Zna li ko kako se u Commandosu 2 rotira kamera?

..zaboravija san..
Kameru rotiraš tako da stisneš alt i dok držiš alt stišćeš lijevu tipku na mišu (ako ti je glavna)

Kameru približavaš tako da stišćeš + i - na numeričnim tipkama
petar_starcevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 18:19   #32
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
a kak se rijesit tenka, vec dva sata isprobavam na sve nacine..
staviš mu minu ili mu "zaljepiš" dinamit na dupe . To možeš učiniti samo sa SAPPEROM. Vodi računa da uvijek imaš dovoljno oružja ...... e to je igra!
petar_starcevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 18:28   #33
oo jebote, odgovaras mu na pitanje koje je postavio prije skoro 5. god

njegova zadnja aktivnost u:: 09.05.2005. 08:03
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 15:33   #34
evo dižem temu iz mrtvih... inače sam fan Commandosa, barem jedinice, dodatka i dvojike, sve ostalo je po mojem mišljenju ispod razine....

i nakon toliko godina instalirao ja dvojku i malo surfao netom i naletio na mod koji se zove "Commandos 2 - Destination Paris".... jel netko igra, kakvi su mu dojmovi???
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 16:16   #35
jao kad sam pročitao da neki ljudi ne mogu preć ni prvi zadatak...
naprosto to mi je nezamislivo. ja sam prešao i 1 i 2 i 3 i sve dodatke, igre su fenomenalne i odlične. jedini je problem što su lagane i prekratke....
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 20:35   #36
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
igre su fenomenalne i odlične. jedini je problem što su lagane i prekratke....
Slažem se s tobom da su fenomenalne, ali trojka mi se nije baš svidjela, možda joj pružim šansu. Nego, evo ja probao mod koji sam gore napisao i moram reć da je totalno osvježenje. Moram reć, da je sada igra itekako izazovna, stvarno, već prva misija i sa svakim ubojastvom osjećaš kao da si napravio neku veliku stvar... na normal težini je neusporedivo teža nego orginalna igra na very hard, zato tko god hoće neka proba.

evo opisa moda:
· New abilities for the Commandos
· Alot more enemies than before, now you will truly be behind enemy lines
· New enemies, including 7 Secret Agents
· The existing enemies, including the new ones, have been made alot more dangerous than in the past
· As a counter-force, now your commandos have a bigger potential in fighting the terrible Nazis
· Commandos will appear in missions in which they weren't before
· The starting equipment of each Commando has changed
· The items have been rebalanced throughout the missions
· No more exceeding equipment, you will have to sweat for a grenade
· All the weapons now have limited ammo (no more infinite Pistol, Harpoon, etc.)
· The weapons characteristics have been altered (be careful with the molotov's burnout)
· The patrols will not attack you, if your non-threatening
· New objectives
· If spotted in place by a sentinel you will have about 40 seconds before being shot
· The scenarios will include an infinite quantity of variations and surprises, do not fall unprepared
· Each place, if visited, will have a reward; no more empty areas without a heck of a reason to visit
· New sounds, some taken from the old but never passed Commandos BEL and BTCOD, others new and waiting to be heard
· Some snipers now will leave their position to investigate (not all), you'd better watch out and...take it to your advantage
· Ammo has been rebalanced, no more easy filling weapons ready to kill
· The enemy is more resistant (especially at high difficulty level)
· Your life will decrease upon increasing the difficulty
· New background music in main menu
· New graphics, with edited names and Words Of Wisdom
· Vehicles have been rebalanced (now they will be really useful)
· Missions have taken life with alot of people, each doing his work
· Levels design has been changed, doors that were easy before, now require your complete attention
· Windows aren't secure anymore, when you least expect it, an enemy could watch through a window and...
· Levels intractability has increased, your Sniper can climb on some trees now, and your men can hide in new unsuspectable places
· The Atmospherical agents (rain, snow) have been reproduced in more missions
· The mod's difficulty has been well calibrated, as much as for Pro's like for Newcomers, everyone will have fun
· Note: At easiest difficulty level, you can cure fallen Commandos by medicating them or by making them eat some food (or medicate themselves by pressing the "use button" in the inventory on a medikit)
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:32   #37
gdje si našao taj mod?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 23:12   #38
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
gdje si našao taj mod?
Išao na net pogledat neke slike da vidim koju bi misiju odigrao i naletio na taj mod (najbolje stvari se zaista dogode slučajno ). Zadnja verzija je 1.34 i ja sam ju instalirao na igru i sve radi najnormalnije, jedino što se mijenja meni, muzika i saveovi, pa stoga bolje pa prethodno ako netko ima saveove kopira na neko drugo mjesto da ih ne bi potpuno izgubio...

mod za skinut: http://games.softpedia.com/get/Mods-...aris-Mod.shtml

eto prešao sam prvu misiju i moram priznati da je krvavo teška... ali užitak je razmišljat, kombinirat akciju između više likova, podizanje alarma ne dolazi u obzir...

recimo što je meni najbolje sad je daleko manje oružja, treba štedit... recimo pištolj običan ima max 30 metaka, ostale puške do 60 i ništa preko toga... zdravlja svaki lik može 2 nosit, cigareta isto... i tako sve je reducirano i zapravo jako sliči po gameplayu na jedinicu koja je osjetno teža...

tko zaista voli taktiku neće pogriješit...

I da... ako bi moderatori mogli promijeniti naslov teme da bude bez ovo problem, nego da se zove samo Commandos 2?

Zadnje uređivanje Daxo : 29.03.2009. at 23:19.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 23:25   #39
Zar ima problema?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 23:36   #40
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Zar ima problema?
oho... svaka čast na brzoj reakciji...
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.