Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 08:29   #41
Tende

Meni su prije nekoliko mjeseci montirali tendu ljudi iz Čakovca (Krika) i jako sam zadovoljan. Cijena je viša nego u trgovinama tipa Bauhaus ali ima garanciju i izgleda mi znatno čvršće.
Pronašao sam tende na:
www.krika.hr
Marko_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:59   #42
Izrada tende

Pozdrav,

želio bih si složiti neku jednostavnu tendu na balkon, znači, neki nosač koji bi se pričvrstio na zod iznad prozora, i po mogućnosti "mehanizam samo namatanja tkanine" kao na onim starim zelenim zastorima za prozore.

Zanima me, zna li netko gdje bi se mogao nabaviti taj "mehanizam" ili čak i napraviti, i što mi je za njega potrebno.

Trebao bih da je dugačak nekih 3,5-4m.

Ili ako netko zna gdje postoje bili kakvi nacrti sa popisom opreme, pa da si možda od tamo pogledam neko rješenje.

Nije stvar da sam škrt, pa da ne želim kupiti gotovo, već volim raditi sam svojim rukama, pa rekoh da probam.

Unaprijed hvala
detkovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:59   #43
Quote:
detkovac kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

želio bih si složiti neku jednostavnu tendu na balkon, znači, neki nosač koji bi se pričvrstio na zod iznad prozora, i po mogućnosti "mehanizam samo namatanja tkanine" kao na onim starim zelenim zastorima za prozore.

Zanima me, zna li netko gdje bi se mogao nabaviti taj "mehanizam" ili čak i napraviti, i što mi je za njega potrebno.

Trebao bih da je dugačak nekih 3,5-4m.

Ili ako netko zna gdje postoje bili kakvi nacrti sa popisom opreme, pa da si možda od tamo pogledam neko rješenje.

Nije stvar da sam škrt, pa da ne želim kupiti gotovo, već volim raditi sam svojim rukama, pa rekoh da probam.

Unaprijed hvala
Sistem za namatanje ima kod svih prodavača garažnih vrata. To je jedna opruga na jednoj cijevi i ima sjlu sa strane. Dalo bi se nešto improvizirati, ali mislim da je ipak brže,jednostavnije i jeftinije za tu zejebanciju kupiti u metro-u tendu za 900kn i bez brige ste daljnjih 10godina.
P.S ja ju imam već 6godina.
Istina nije kao one preko 200Eur, ali za te svrhe je bog bogova.
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:19   #44
Kakva su iskustva sa ovima gotovim iz Metroa?
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 13:38   #45
Samo nemojte kupovati u Bauhausu. Tenda je popucala na zglobovima u 1000 komadica, garancija to naravno ne pokriva a moras ih nazivati 2mjeseca da uopce izadu na teren.
geceta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 13:43   #46
Quote:
geceta kaže: Pogledaj post
Samo nemojte kupovati u Bauhausu. Tenda je popucala na zglobovima u 1000 komadica, garancija to naravno ne pokriva a moras ih nazivati 2mjeseca da uopce izadu na teren.
a šta si očekivao ?
tenda koja inače košta 3000 kn u bauhausa je 1000 kn, vidiš da ima razloga
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 15:42   #47
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
a šta si očekivao ?
tenda koja inače košta 3000 kn u bauhausa je 1000 kn, vidiš da ima razloga
A tenda koja je kupljena u metrou prije 7godina, izdržala i vjetrove,kiše, sunce i dalje služi svrsi za samo 900kn. Očekivao sam puno manje, a ispalo je puno,puno više
Dimenzije: 4X2,5m
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:09   #48
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
A tenda koja je kupljena u metrou prije 7godina, izdržala i vjetrove,kiše, sunce i dalje služi svrsi za samo 900kn. Očekivao sam puno manje, a ispalo je puno,puno više
Dimenzije: 4X2,5m
iste kave dvije kupljene i montirane na čiovu kod mog prike izržale su jednu sedmicu (nije bilo nevremena) popucale su sajle
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 09:52   #49
Moja tenda iz Metroa traje isto već 6-7 godina.
Nema nikakvih sajli.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 20:53   #50
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
iste kave dvije kupljene i montirane na čiovu kod mog prike izržale su jednu sedmicu (nije bilo nevremena) popucale su sajle
Na kontinentu nema bure koja bi nagrizala metalne djelove
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 20:55   #51
Quote:
Ja Osobno kaže: Pogledaj post
Moja tenda iz Metroa traje isto već 6-7 godina.
Nema nikakvih sajli.
Ima, ali su tako "zakamuflirane" da se ne kuže. Na rukama na sredini tende, kada ju otvoriš vidiš jedan spoj i dva (nabubrenja koji izgledaju kao kabli). E to
su sajle. Bez sajli nebi mogao sklopiti tendu.
I još da utvrdimo: kakvu boju imaš (ja imam zeleno-bijele pruge)
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 23:56   #52
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Ima, ali su tako "zakamuflirane" da se ne kuže. Na rukama na sredini tende, kada ju otvoriš vidiš jedan spoj i dva (nabubrenja koji izgledaju kao kabli). E to
su sajle. Bez sajli nebi mogao sklopiti tendu.
I još da utvrdimo: kakvu boju imaš (ja imam zeleno-bijele pruge)
skuplje tende imaju lanac kao od motocikla i on se ne haba na isti način kao sajla
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 14:51   #53
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Ima, ali su tako "zakamuflirane" da se ne kuže. Na rukama na sredini tende, kada ju otvoriš vidiš jedan spoj i dva (nabubrenja koji izgledaju kao kabli). E to
su sajle. Bez sajli nebi mogao sklopiti tendu.
I još da utvrdimo: kakvu boju imaš (ja imam zeleno-bijele pruge)
Hvala, sada znam i to.
Moja je plavo bijela, isto 4 x 2,5m, i nalazi se 60m od mora.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 14:57   #54
Quote:
Ja Osobno kaže: Pogledaj post
Hvala, sada znam i to.
Moja je plavo bijela, isto 4 x 2,5m, i nalazi se 60m od mora.
Očito su te serije bile još dobre .
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 23:30   #55
Pozdrav!

ima li tko iskustva sa tzv. kasetnim tendama? Koliko su kvalitetnije u odnosu na obične i koja firma ih radi?
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 18:20   #56
Na tendi ,koja je stara 10ak god., ofucalo se platno, a sad je počeo pucati i šav . Dimenzija su cca 3x1.5 m.
Zvao sam firmu koja je postavljala i traže za promjenu platna cca 2.ooo kn. Ja smatram da je to previše.
Kad sam pitao zašto toliko kad je čitava tenda u TCima oko 1000kn on mi je odgovorio da je to kao usporediti fiću i porše.
Što vi mislire o rome?
milić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 18:40   #57
Quote:
milić kaže: Pogledaj post
Na tendi ,koja je stara 10ak god., ofucalo se platno, a sad je počeo pucati i šav . Dimenzija su cca 3x1.5 m.
Zvao sam firmu koja je postavljala i traže za promjenu platna cca 2.ooo kn. Ja smatram da je to previše.
Kad sam pitao zašto toliko kad je čitava tenda u TCima oko 1000kn on mi je odgovorio da je to kao usporediti fiću i porše.
Što vi mislire o rome?
Otiđi u puščine (ČK), u Kriku, tamo rade cerade, i platna za tende itd.
Evo ti link, pa prvo pitaj tamo

http://www.krika.hr/
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 21:02   #58
Hvala na brzom odgovoru Armstrong, ali lokacija mi ne odgovara. Ja živim u Rijeci
milić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 21:06   #59
Quote:
milić kaže: Pogledaj post
Hvala na brzom odgovoru Armstrong, ali lokacija mi ne odgovara. Ja živim u Rijeci
Np, Sorry neznam za drugo
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 00:33   #60
skini tendu , skini platno , odnesi kod krojačice sa novim platnom , iskrojit će ti po mjeri i sašiti , odnesi doma i montiraj sam, koštati će te 400 kuna sve skupa , nebudi lud plačati budalama koji uspoređuju Porshe sa običnom šatorskom tkaninom.
geoterm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.