Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2010., 15:18   #1
himen (čudno)

prije nekoliko dana smo ja i dečko htijeli probat (sex)...onda sam se sjetila nečega i rekla mu da nisam spremna...pokušat ćemo opet uskoro...pa sam vas htijela pitati za ovo:kao mala ( 11-12 god.) sam se bavila gimnastikom i jednom prilikom kod rastezanja sam osjetila bol dolje.
valjda mi je puko himen ali nisam sigurna..ako je onda sam valjda bila premala za to i sad (ako ga imam ) je nekako čudan...
znam da ovo zvuči gadno ali kao da je naboran sljepljen ili nešto
izgleda ko još jedna koža (vidjela sam da je puknuto) i kao da je sljepljeno...meni se čini da ovo nije normalno i 10000000000% bude dečku
možda vam je ovo gadno/smiješno/glupo ali trebam pomoć!!! i nemojte me slat kod ginekologa jer sam jednom prilikom htijela ić ali mam neda je misli da sam premlada...help
jana-zg is offline  
Old 09.01.2010., 15:34   #2
jos jedna hi - men gimnasticarka?

aj ljudi, izmislite nesto novo, priti pliz...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 09.01.2010., 15:39   #3
Oduvijek sam znao da nešto nije uredu s tim gimnastičarkama
Chansomps is offline  
Old 09.01.2010., 15:41   #4
Izgubila nevinost trenirajući gimnastiku.
Nice.
nar.kO is offline  
Old 09.01.2010., 15:42   #5
Da,a ja sam izgubila nevinost na kucnom biciklu
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 09.01.2010., 15:44   #6
kad se napalis, pojebi se... ak ti se ne svidja, nemoj se jebat vise.. ak ti se svidi, nastavi, i bilo bi pozeljno otic kod ginekologa poslije prvih odnosa (valjda, kako kome)... i et..
a taj himen, to ovisi od osobe do osobe, al mislim da se nemas sta sekirat... valjda... :S
Rebbit is offline  
Old 09.01.2010., 15:44   #7
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 09.01.2010., 15:49   #8
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
Da,a ja sam izgubila nevinost na kucnom biciklu
ko je vozil bicikl...??

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 09.01.2010., 15:49   #9
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
kad se napalis, pojebi se... ak ti se ne svidja, nemoj se jebat vise.. ak ti se svidi, nastavi, i bilo bi pozeljno otic kod ginekologa poslije prvih odnosa (valjda, kako kome)... i et..
a taj himen, to ovisi od osobe do osobe, al mislim da se nemas sta sekirat... valjda... :S
muči me valjda
jana-zg is offline  
Old 09.01.2010., 15:51   #10
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Jeli ovo moguće?

Lastan je opalio facepalm

Chansomps is offline  
Old 09.01.2010., 15:52   #11
Quote:
r.kO kaže: Pogledaj post
Izgubila nevinost trenirajući gimnastiku.
Nice.
jana-zg is offline  
Old 09.01.2010., 15:57   #12
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
Da,a ja sam izgubila nevinost na kucnom biciklu
Bez zeze, ti znas da je prsnuce himena itekako moguce uslijed bavljenja nekim sportom?

Jana-zg, nekako sumnjam da to izgleda bas tako kako si ti opisala, ali ako te to brine, nema ti druge nego otici kod ginekologa.

Mama te ne pusta? To mi nikako nije jasno. No, ako vec ne zelis s njom dijeliti detalje i prave uzroke svoje zabrinutosti, reci joj da sumnjas na puknuce himena zbog gimnastike i dovidjenja. Ne vidim razloga da te ni onda ne pusti ginekologu.

Medjutim, ako imas zdravstvenu iskaznicu i znas se sluziti telefonom, sto te sprjecava da se narucis za pregled?
Hatsepsut is offline  
Old 09.01.2010., 16:07   #13
Quote:
div kaže: Pogledaj post
ko je vozil bicikl...??
Ja i komsija
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Bez zeze, ti znas da je prsnuce himena itekako moguce uslijed bavljenja nekim sportom?

Jana-zg, nekako sumnjam da to izgleda bas tako kako si ti opisala, ali ako te to brine, nema ti druge nego otici kod ginekologa.

Mama te ne pusta? To mi nikako nije jasno. No, ako vec ne zelis s njom dijeliti detalje i prave uzroke svoje zabrinutosti, reci joj da sumnjas na puknuce himena zbog gimnastike i dovidjenja. Ne vidim razloga da te ni onda ne pusti ginekologu.

Medjutim, ako imas zdravstvenu iskaznicu i znas se sluziti telefonom, sto te sprjecava da se narucis za pregled?

Bez zeze znam da je moguce... Mada sam ja "sa zezom" navela taj primjer...je ne mogu da ukapiram one koji otvore temu,i postave neko smjesno pitanje,na koje i sami znaju odgovor
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 09.01.2010., 16:10   #14
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
ne mogu da ukapiram one koji otvore temu,i postave neko smjesno pitanje,na koje i sami znaju odgovor
Eh, da toga nema, forum bi bio jako, jako pusto mjesto.
Hatsepsut is offline  
Old 09.01.2010., 16:15   #15
Quote:
r.kO kaže: Pogledaj post
Izgubila nevinost trenirajući gimnastiku.
Nice.
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
Da,a ja sam izgubila nevinost na kucnom biciklu
sad stvarno...da ste imalo informirani znali bi da je to moguće...zbog neke neelastičnosti u mladosti...bla,bla
ISPRAVAK: maj bed..sad sam pročito ostatak
BRAB-STON is offline  
Old 09.01.2010., 16:30   #16
Quote:
BRAB-STON kaže: Pogledaj post
sad stvarno...da ste imalo informirani znali bi da je to moguće...zbog neke neelastičnosti u mladosti...bla,bla
ISPRAVAK: maj bed..sad sam pročito ostatak
Saberi se
A malo i oduzmi
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 09.01.2010., 16:37   #17
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Eh, da toga nema, forum bi bio jako, jako pusto mjesto.
Znaju li stvarno?

Jako bi se iznenadila da radiš bilo gdje u zdravstvu s mladim ljudima.
Na stranu,što je ova tema(iskreno pitanje ili prese....),teško je povjerovati da uprkos pristupačnosti,literaturi,internetu i samim liječnicima,mladi ljudi,bez obzira iz kakvih su obitelji(time mislim na tabu teme),znaju jako malo kako o samoj praktičnoj seksualnost tako i o anatomiji spolnih organa.
Himen stvarno može rupturirati pri sportskim vježbama određenog tipa.
Ako se to dogodi u razvojnom dobu djevojčice,prije no što je postignut završna faza razvoja spolovila,može djelomično srasti ponovno,ali kao ožiljkasto tkivo.
Himen može rupturirati i bez spolnog odnosa,odnosno pri samozadovoljavanju,ako se koriste neki predmeti ili zavlače prsti.
Ruptura je moguća i kod petinga,bez dovršene penetracije.

Što je od toga konkretno kod autorice ove teme je u biti nebitno.
Izgled himena,varira od žene do žene.
Ako je autorica teme pogledala i vidjela da je puknuto(inaće himen ima prirodni otvor za odljev menstrulnih izlučevina),znači da je defloracija gotova činjenica,a ono naborano su ostaci himena.

I zašto bi to što se događa svakoj defloriranoj ženi,njenom dečku trebalo biti čudno?
Po mom mišljenju samo iz dva razloga:
-nema blagog pojma o izgledu ženskih spolnih organa,vjerojatno ni iskustva.

-ili je riječ o iskusnom muškarcu,koji će prepoznati da mu djevojka više nije virgo intakta(nevina),a upravo to je za autoricu osnovni problem!Možda mu je rekla da nema seksualnih iskustava odnosno da je nevina!

Ako je tako kao što predpostavljam... autorica u stvari ovdje traži vjerodostojnu priču i opis defloracije bez muškarca.

Spominjanje majke kao faktora ,moglo bi upučivati da je riječ o vrlo mladoj osobi i majka nije sporazumna,iz svejedno kojeg razloga da joj kćer ide ginekologu,jer to automatski podrazumijeva pripremu na spolni odnos(barem po njenom sudu).

Autorica bi baš mogla biti i iskrena,pa bi umjesto potsmjeha mogla dobiti stvarno dobre savjete!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Old 09.01.2010., 17:20   #18
Quote:
jana-zg kaže: Pogledaj post
prije nekoliko dana smo ja i dečko htijeli probat (sex)...onda sam se sjetila nečega i rekla mu da nisam spremna...pokušat ćemo opet uskoro...pa sam vas htijela pitati za ovo:kao mala ( 11-12 god.) sam se bavila gimnastikom i jednom prilikom kod rastezanja sam osjetila bol dolje.
valjda mi je puko himen ali nisam sigurna..ako je onda sam valjda bila premala za to i sad (ako ga imam ) je nekako čudan...
znam da ovo zvuči gadno ali kao da je naboran sljepljen ili nešto
izgleda ko još jedna koža (vidjela sam da je puknuto) i kao da je sljepljeno...meni se čini da ovo nije normalno i 10000000000% bude dečku
možda vam je ovo gadno/smiješno/glupo ali trebam pomoć!!! i nemojte me slat kod ginekologa jer sam jednom prilikom htijela ić ali mam neda je misli da sam premlada...help :(


neznam jesam li ja glup,neobrazovan ili ostario ili sve skupa ali kako si ti vidjela svoj He-man..??
..meni mama ne da da pričam sa dječacima...
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 09.01.2010., 17:23   #19
Quote:
jana-zg kaže: Pogledaj post
prije nekoliko dana smo ja i dečko htijeli probat (sex)...onda sam se sjetila nečega i rekla mu da nisam spremna...pokušat ćemo opet uskoro...pa sam vas htijela pitati za ovo:kao mala ( 11-12 god.) sam se bavila gimnastikom i jednom prilikom kod rastezanja sam osjetila bol dolje.
valjda mi je puko himen ali nisam sigurna..ako je onda sam valjda bila premala za to i sad (ako ga imam ) je nekako čudan...
znam da ovo zvuči gadno ali kao da je naboran sljepljen ili nešto
izgleda ko još jedna koža (vidjela sam da je puknuto) i kao da je sljepljeno...meni se čini da ovo nije normalno i 10000000000% bude dečku
možda vam je ovo gadno/smiješno/glupo ali trebam pomoć!!! i nemojte me slat kod ginekologa jer sam jednom prilikom htijela ić ali mam neda je misli da sam premlada...help
pa najbolje da dečku objasniš sve ovo što si sad nama prije nego što se upustite u seksualni odnos..
omega22 is offline  
Old 09.01.2010., 17:27   #20
Da, premlada si za ginekologa, ali za skakanje po kurcu nisi

samo ga zajaši....njiiiiihaaaaaa
zanzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger