Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2005., 12:51   #1
Kina u Zagrebu :(

Ne znam za ostale, ali meni su svi ovi novi kino centri bljak ... gužva, zadimljeno, fuj ... uskoro će ostatati jedina kina u Zagrebu. Žalosno ...

Preostaje gledanje filmova doma samo
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 12:57   #2
Zadimljeno?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 13:08   #3
Re: Kina u Zagerbu :(

Quote:
Martinn kaže:
Ne znam za ostale, ali meni su svi ovi novi kino centri bljak ... gužva, zadimljeno, fuj ... uskoro će ostatati jedina kina u Zagrebu. Žalosno ...
Preostaje gledanje filmova doma samo
jadan ti...kako ces to izdrzat...to je tako grozno zivit u zagrebu i ic u ta grozna kina....ja sam cuo da je u zagrebu jedan covjek skoro slomio nokat kad je isao u kino....strasno.
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 13:19   #4
Nemoj molim te. Danas je konačno lijepo vrijeme, a htio bi da ostane takvo za vikend...
__________________
Nemoj se igrati sa srcem žene, ono je samo jedno. Rađe se igraj sa sisama, njih su dvije...
dr_jekyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 14:30   #5
Re: Kina u Zagerbu :(

Quote:
Martinn kaže:
Ne znam za ostale, ali meni su svi ovi novi kino centri bljak ... gužva, zadimljeno, fuj ... uskoro će ostatati jedina kina u Zagrebu. Žalosno ...
Za razliku od starih kina koja su bila arhetip luksuza, cistoce i udobnosti il kaj?

Meni je zao kaj se masovno zatvaraju sva ona mala kina po gradu. U bivsoj "Patriji" je tak sada uredjen ducan sa fukken kozmetickim proizvodima .

No, za razliku od mnogih drugih gradova Arvacke, mi barem imamo gdje otici u kino.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 14:46   #6
Re: Kina u Zagerbu :(

Quote:
Martinn kaže:
Ne znam za ostale, ali meni su svi ovi novi kino centri bljak ... gužva, zadimljeno, fuj ... uskoro će ostatati jedina kina u Zagrebu. Žalosno ...

Preostaje gledanje filmova doma samo
Ja ću ići na "Nastanak Darka Vaderića" dan poslije premijere u Cinestaru ili Tkalči na prvu projekciju tamo negdje oko 1400 sati. Ja, još 10 ljudi, kola sa ekstra karamelom, kokice sa ekstra maslacem, zavaljen u loove seat i samo lagano: LET'S GET IN ON!!!DARK SIDEEEE, DARK SIDEEEE!!!!

Šta ima bolje od toga. Gledao sam Wonder Boyse prije nekoliko godina na balkonu Like ili griča ne znam više kojeg. Ja, dvoje ljudi i pola tone prašine....
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 14:52   #7
Kina?

Hm, žalite se na kina u Zagrebu? Koliko ih je? Ste bili kad u Puli? Ima jedno kino u čitavom gradu, s drvenim stolicama presvučenim "baršunom", "opadajućim krovom", ogromnom pukotinom na zidu lijevo od platna i nema nikakvu klimatizaciju...



Pa se ti žali...

E da, i zove se Kino Zagreb...

__________________
True voyage of discovery is not in seeking new horizons, but having new eyes...
WeCo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 14:59   #8
Re: Kina?

Quote:
WeCo kaže:
Hm, žalite se na kina u Zagrebu? Koliko ih je? Ste bili kad u Puli? Ima jedno kino u čitavom gradu, s drvenim stolicama presvučenim "baršunom", "opadajućim krovom", ogromnom pukotinom na zidu lijevo od platna i nema nikakvu klimatizaciju...

Pa se ti žali...
E da, i zove se Kino Zagreb...
ti ne znas kako je nama u zagrebu tesko zato suti.....da vidis dezen one tkanine na sjedalima u kinima...nisu ga pogodili u niti jednom multipleksu.......
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 15:04   #9
E da Milk, tek kad se žvakaća osuši na tako lošem dezenu, joj...


__________________
True voyage of discovery is not in seeking new horizons, but having new eyes...
WeCo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 19:22   #10
Quote:
WeCo kaže:
E da Milk, tek kad se žvakaća osuši na tako lošem dezenu, joj...

koja zvakaca...ja sam jednom vidio...t...t...- trepavicu...grozno ..
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 19:31   #11
mislim da niste baš skužili čovjeka,a možda ga nisam ni ja ali mislim da je htio reći da kada se zatvore kina poput Zagreba,Europe nestati će nekog štiha.kaj ti ja znam nekog zajedništva(bratstva i jedinstva ).
Nemogu se složiti da su ovi miltipleksi loši,ali stvarno djeluju nekako hladno,otuđeno.Meni je Europa zakon!unutra nije valjda renovirana od cara Franje,ali jako lijepo zgleda.pa se znalo desit da više buljim u arhitekturu i zidove nego u platno.
ali se zato u cinestaru zavalim na sve strane,a najčešće sa dečkom uzmemo spojene stolice pa skoro da se ne legnem.
sve ima svoje za i protiv.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 19:37   #12
Quote:
pivka kaže:
mislim da niste baš skužili čovjeka,a možda ga nisam ni ja ali mislim da je htio reći da kada se zatvore kina poput Zagreba,Europe nestati će nekog štiha.kaj ti ja znam nekog zajedništva(bratstva i jedinstva ).
Nemogu se složiti da su ovi miltipleksi loši,ali stvarno djeluju nekako hladno,otuđeno.Meni je Europa zakon!unutra nije valjda renovirana od cara Franje,ali jako lijepo zgleda.pa se znalo desit da više buljim u arhitekturu i zidove nego u platno.
ali se zato u cinestaru zavalim na sve strane,a najčešće sa dečkom uzmemo spojene stolice pa skoro da se ne legnem.
sve ima svoje za i protiv.
Pa zato pustis trziste da odredi. Tko voli arhitekturu iz doba cara Franje i filmsko platno skupa vjerujem da ce i dalje ici u Europu.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 22:58   #13
meni je u europi najopakiji onaj noviji kit sto radi kao kartodrapac. crni, zalizani, krupniji tip... koje je to uzivljavanje u posao! ono, svakih deset minuta frajer se prosece izmedju mezzanina i partera i osine pogledom uokolo da vidi jel netko klopa i cuga stvari koje je dofurao izvana...
da nije psycho bio bi opako smijesan. ovak je samo smijesan.
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 23:59   #14
I ja volim ta neka manja kina. Točnije, samo Grič i Jadran. I Europu, of kors. Cinestar me malo nervira jer je mekdonaldiziran. Ali Broadway mi je ok.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 10:03   #15
Quote:
vihorsthename kaže:
meni je u europi najopakiji onaj noviji kit sto radi kao kartodrapac. crni, zalizani, krupniji tip... koje je to uzivljavanje u posao! ono, svakih deset minuta frajer se prosece izmedju mezzanina i partera i osine pogledom uokolo da vidi jel netko klopa i cuga stvari koje je dofurao izvana...
da nije psycho bio bi opako smijesan. ovak je samo smijesan.
joj fakat!a nekad i lampica zasvijetli!
bolesnik!
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 15:27   #16
Quote:
Potala kaže:
Cinestar me malo nervira jer je mekdonaldiziran.
Zato ideš u Kustošiju valjda. Zato što ti se sviđa kad je kino balkanizirano valjda. Voliš da ti se netko izdrka na glavu, jel tako? To te privlači, ne?

Ja i isto mrzim kad se hoću posrat pa ima papira. Onda moram brisati guzicu. A to me strašno jebe, to mekdonaldiziranje veceja.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 16:06   #17
Cinestar je stvarno bezveze kino sa klinickom atmosferom. I da, mekdonaldiziran je doslovno, jer je sve prokleto bljestavo i prodaju fast food.
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 17:47   #18
Meni cinestar oke. Za prostor namjenjen gledanju filmova,prostor koji treba ispunjavat 4 uvjeta:udoban stolac,veliko platno,kvalitetno ozvučenje,ne preskupa cola-sasvim dobro izgleda i funkcionira. Arhitektura prostora koji je cijelo vrijeme u mraku me ne zanima.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 23:03   #19
Quote:
walter kaže:
Zato ideš u Kustošiju valjda. Zato što ti se sviđa kad je kino balkanizirano valjda. Voliš da ti se netko izdrka na glavu, jel tako? To te privlači, ne?

Ja i isto mrzim kad se hoću posrat pa ima papira. Onda moram brisati guzicu. A to me strašno jebe, to mekdonaldiziranje veceja.
Odjebi, Vaso. Živcira me to iritantno blještavilo, previsoke cijene karata i svega što se nudi, 20 minuta trailera + reklame koje mi se NE GLEDA jer sam platila jebenu kartu za film.
I, btw, baš dok sam zadnji put bila na wc-u nije bilo papira. Ni sapuna.

Napisala sam da volim Europu, Grič, Jadran i Broadway. Gdje si vidio Kustošiju na popisu?
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 08:08   #20
Quote:
rajka kaže:
Cinestar je stvarno bezveze kino sa klinickom atmosferom. I da, mekdonaldiziran je doslovno, jer je sve prokleto bljestavo i prodaju fast food.
Zamisli đubrad, prodaju kokice u kinu!...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.