Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 16:48   #81
Quote:
panced kaže: Pogledaj post
Premda sam za Njemacku, slazem se s tobom pod uvjetom da na kraju izgleda ovako:

Gana 9 (7-0)
Australija 4 (4-3)
Njemacka 4 (4-4)
Srbija 0 (1-9)
Mozes samo da sanjas...
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
Old 10.06.2010., 17:16   #82
Quote:
Otkaceni Decko kaže: Pogledaj post
Zapravo ja za sledece svetsko prvenstvo se nadam da cemo biti mnogo jaci nego sada. Mladi igraci koji tek treba da udju u reprezentaciju imaju mnogo veceg potencijala nego ovi sto su sada u njoj tipa Zigica, Lazovica, Pantelica, Milijasa. Djuricic, Matic, Aleksic, Krsticic, Ljajic svi oni imaju manje od 20 godina (osim Matica) a imaju veceg potencijala nego ovi nasi stariji igraci sto su ikada imali. Sto je po meni najbitnije svi oni su vec po stranim ligama gde ce se nauciti radu, disciplini, igrace na mnogo vecem nivou nego sto bi to bio slucaj ovde u Srbiji i nece igrati polunamestenu ligu gde korupcuja i mafija ima glavnu rec.
A cuj istina je da su svi oni talentovani ali isto tako moze biti da oni i ne uspiju kao igraci,sjeti se Perice Ognjenovica koji je bio tada mozda najbolji mladi igrac Evrope,otisao u Real nikad utakmice nije odigrao i propao skroz....Smatram da ova sadasnja generacija ima dobre sanse najvise zbog Antica jer ih je bas sredio kao ekipu i vidi se da nisu ona bagra od pre par godina,sto se tice mafije to nikad ne mogu izbjeci jer svima njima mafija drzi ugovore i moraju im davati dio novca od transfera ali dobro to toliko i ne utice na igru...Nadajmo se da ce ovo biti pocetak nekih novih uspjesnih generacija....
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
Old 11.06.2010., 02:24   #83
Njemačka sigurna,ostali u borbi za drugo mjesto.
dragec is offline  
Old 11.06.2010., 07:39   #84
Tolika je navala Australaca za nedjeljnu tekmu protiv Njemacke da bi sve dali za kartu:
http://img815.imageshack.us/img815/2505/dajesestru.jpg
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 11.06.2010., 12:30   #85
Ide i jedan moj pajdo na utakmicu, australski ciparski Grk. Klokani svakoga mogu preskočiti.
Grupa Queen is offline  
Old 11.06.2010., 14:58   #86
Njemačka će ispasti u prvom krugu, po prvi put u zadnjih 150 godina.
Srbija i Gana prolaze.

Nijemci su tako šupačka ekipa - da nisu Nijemci, nitko im ne bi dao ni 5% šanse. U biti, drži ih njihov mentalitet (mada pola igrača nema veze s Njemačkom ) i strah drugih od "legendarnih" Nijemaca.
Australija mi jednostavno nije simpatična, kao ni druge Anglosaksonske reprezentacije (Engleska, Amerika).
zvm is offline  
Old 11.06.2010., 21:27   #87
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Josip Galeković je novi golman nakon što se Jones vratio kući jer mu mali ima leukemiju. Galeković brani u Adelaide Unitedu, a karijeru je počeo u hrvatskom klubu Hajduku iz Melbournea. Galeković je tako postao četvrti igrač s hrvatskom putovnicom koji će nositi australski dres, u momčadi su još Milan Jedinak, Jason Čulina i Dario Vidošić. A Ivan Vicelić je Hrvat koji će igrati za reprezentaciju Novog Zelanda.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 12.06.2010., 10:28   #88
na ttx 802 pise da srbija-gana igraju u 20:30 a na programu pise u 16h, kaj je sad tocno
giovanni006 is offline  
Old 12.06.2010., 10:32   #89
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
na ttx 802 pise da srbija-gana igraju u 20:30 a na programu pise u 16h, kaj je sad tocno
16
__________________
Recept iz prakse ili kako stvoriti narod (da, zvuči nevjerovatno) i državu: 1. Fabricirajte poveznicu sa plemenima iz povijesti, 2. Oživite mrtav jezik kako bi opravdali izmišljenu poveznicu, 3. Ukradite teritorij. Za ostalo tu je propaganda a sve to uz pomoć kapitala.
gibrankh is offline  
Old 12.06.2010., 12:17   #90
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Njemačka će ispasti u prvom krugu, po prvi put u zadnjih 150 godina.
Srbija i Gana prolaze.

Nijemci su tako šupačka ekipa - da nisu Nijemci, nitko im ne bi dao ni 5% šanse. U biti, drži ih njihov mentalitet (mada pola igrača nema veze s Njemačkom ) i strah drugih od "legendarnih" Nijemaca.
Australija mi jednostavno nije simpatična, kao ni druge Anglosaksonske reprezentacije (Engleska, Amerika).
hvala ti ovom informiranom mišlljenju.

nijemci nemaju pojma ali su ipak nijemci. samo što nisu ni nijemci.
hulijo đuturum is offline  
Old 12.06.2010., 12:45   #91
veli Stanković da je Gana bolja od Kameruna, te da još niti jednu ekipu nisu tako detaljno analizirali kao Ganu. boje nas se.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 12.06.2010., 14:26   #92
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
hvala ti ovom informiranom mišlljenju.

nijemci nemaju pojma ali su ipak nijemci. samo što nisu ni nijemci.
A što ti nije jasno? Baš je tako kako si napisao. Samo što patiš od pomanjkanja imaginacije, pa ne znaš ni kad si ti sam u pravu.

Pola igrača nisu Nijemci, ali su životom i radom u Njemačkoj ipak usvojili njemački mentalitet. Gastarbajteri... u Njemačkoj su bolji radnici od Nijemaca, ali su u "prirodnom" okruženju onakvi kakvi su i drugi njihovi kompatrioti.
Drugi dio koji je bitan je da tu nema igrača koji bi upao u bilo koju jaču reprezentaciju. Ne u prvi tim, nego u 23. Nijedan njemački reprezentativac nema mjesta u Engleskoj, Španjolskoj, Brazilu....
Ali ih se svejedno svi podsvjesno boje, jer "to su Nijemci".
zvm is offline  
Old 12.06.2010., 14:34   #93
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post

Pola igrača nisu Nijemci, ali su životom i radom u Njemačkoj ipak usvojili njemački mentalitet.
znači da su nijemci. ali ovaj drugi dio je puno problematičniji.


Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Drugi dio koji je bitan je da tu nema igrača koji bi upao u bilo koju jaču reprezentaciju. Ne u prvi tim, nego u 23. Nijedan njemački reprezentativac nema mjesta u Engleskoj, Španjolskoj, Brazilu....
ovo je totalni promašaj. i smiješno zapravo. ali ujedno i "neoboriv" argument. jer koga god da oni pobijede bit će da su pobijedili jer se protivnik usrao nijemaca.
hulijo đuturum is offline  
Old 12.06.2010., 18:22   #94
Oće li Podolski biti u prvih 11?
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 12.06.2010., 19:05   #95
Quote:
ovo je totalni promašaj. i smiješno zapravo. ali ujedno i "neoboriv" argument. jer koga god da oni pobijede bit će da su pobijedili jer se protivnik usrao nijemaca.
Nije to nikakava argument, nego moje mišljenje. Mogu Nijemci i daleko dogurati, pa me demantirati. No, svejedno, ne mislim da ću i tad misliti da su to vrhunski nogometaši. Jer jednostavno nisu.

Slažem se da je nebitno jesu li u šestom koljenu Nijemci. SAd igraju za Njemačku i to je to. Ali su loši - ne sjećam se lošije njemačke reprezentacije ikad.

Loša im je grupa, pa će vjerojatno proći uz Srbe.
zvm is offline  
Old 12.06.2010., 19:08   #96
Njemci će biti u finalu.
Grunf is offline  
Old 12.06.2010., 19:16   #97
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Nije to nikakava argument, nego moje mišljenje. Mogu Nijemci i daleko dogurati, pa me demantirati. No, svejedno, ne mislim da ću i tad misliti da su to vrhunski nogometaši. Jer jednostavno nisu.

Slažem se da je nebitno jesu li u šestom koljenu Nijemci. SAd igraju za Njemačku i to je to. Ali su loši - ne sjećam se lošije njemačke reprezentacije ikad.

Loša im je grupa, pa će vjerojatno proći uz Srbe.
Ne razumijem sta se pravdas trolovima kao sto je on,Njemci nikad stvarno nisu bili jadniji i ako ista urade nece biti zbog toga sto su toliko kvalitetni nego sto su to narod koji nikad ne odustaje i nekako uvjek uguraju gol vise...
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
Old 12.06.2010., 19:26   #98
Quote:
infiniti kaže: Pogledaj post
Ne razumijem sta se pravdas trolovima kao sto je on,Njemci nikad stvarno nisu bili jadniji i ako ista urade nece biti zbog toga sto su toliko kvalitetni nego sto su to narod koji nikad ne odustaje i nekako uvjek uguraju gol vise...
Njima stalno govore da nikad nisu bili jadniji, a oni lijepo dođu na EP-u u finale, na SP-u do polufinala, a na SP-u prije toga do finala. Njemci su jadni, a svi ostali su odlični. Frišku figu
Grunf is offline  
Old 12.06.2010., 19:27   #99
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Njima stalno govore da nikad nisu bili jadniji, a oni lijepo dođu na EP-u u finale, na SP-u do polufinala, a na SP-u prije toga do finala. Njemci su jadni, a svi ostali su odlični. Frišku figu
ae to mi je komedijauvijek loši i neka sranja ali oni uvijek neki rezultat naprave
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 12.06.2010., 19:29   #100
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Njima stalno govore da nikad nisu bili jadniji, a oni lijepo dođu na EP-u u finale, na SP-u do polufinala, a na SP-u prije toga do finala. Njemci su jadni, a svi ostali su odlični. Frišku figu
Mene ne zanima sta neko drugi kaze ja o Njemcima nikad nisam imao misljenje da su slabi do ovog prvenstva,i uvjek sam ih smatrao favoritima ali ove godine oni nemaju sta traziti sto ce se i pokazati,dosta je bilo i njihovog provlacenja na guzove....
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.