Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2010., 11:33   #21
Ma , izgubili bi u finalu na penale od Argentine nakon 1:1.

BILICU ODLAZI !!!1
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Old 30.06.2010., 12:03   #22
Osvojili bi.
Ken is offline  
Old 30.06.2010., 12:04   #23
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Osvojili bi.
bilicu odlazi !!!!!!!!!!!111
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Old 30.06.2010., 12:11   #24
Quote:
Bong! kaže: Pogledaj post
osvojili bi
Tako jehttp://www.pic4ever.com/images/2296.gif

Šalu na stranu, vrlo vjerojatno bi odigrali remi s Nigerijom, popušili protiv Koreje ( ili obratno) i 'hrabro' se držali protiv Argentine i izgubili samo 1:0, iako bi imali malu milju šansi, ali ništa ne bi ulazilo. Također, Olić bi pogodio prečku, mi bi bili bolji, a Argentina bi se skrumpala golom Messija u 64.minutihttp://www.pic4ever.com/images/126fs3186991.gif
Frea is offline  
Old 30.06.2010., 12:12   #25
slažem se sa ostalim korisnicima. nakon ovoga SP-a prošao bi samo Bilić. BILIĆU ODLAZI!

__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 30.06.2010., 12:18   #26
Mi???

Mi jednostavno nemamo KVALITETU (pogotvo zadnjeg veznog i kompletnu obranu) da bi išta ozbiljnije napravili.
O tome pričam godinama.
Bili bi taman tu na granici da prođemo ili ne prođemo skupinu.
Od iole ozbiljnije momčadi (Nizozemaska, Brazil, Argentinma, Čile, Meksiko, Portugal, Španjolska, Japan) dobili bi najamnje tri komada.
Dok recimo od Njemaca i Talijana mi ne gubimo tekme, već pobjeđujemo. Od njih jednostavno ne možemo izgubiti, kakvi god oni ili mi bili.
A Englesku kao takvu bi i Cibalia razbila.


Ako bi kojim slučajem prošli koju god skupinu naš raspored bio Italija-Engleska-Njemačka ... svjetski pravci bi bili.
Ako bi naletili na ove iole ozbiljnije ekipe ... Croatia Airlines i pravac kući - što je vjerovatniji scenarij.

__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 30.06.2010., 12:20   #27
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Mi???

Mi jednostavno nemamo KVALITETU (pogotvo zadnjeg veznog i kompletnu obranu) da bi išta ozbiljnije napravili.
O tome pričam godinama.
Bili bi taman tu na granici da prođemo ili ne prođemo skupinu.
Od iole ozbiljnije momčadi (Nizozemaska, Brazil, Argentinma, Čile, Meksiko, Portugal, Španjolska, Japan) dobili bi najamnje tri komada.
Dok recimo od Njemaca i Talijana mi ne gubimo tekme, već pobjeđujemo. Od njih jednostavno ne možemo izgubiti, kakvi god oni ili mi bili.
A Englesku kao takvu bi i Cibalia razbila.
Onda nam je reprezentacija gora od Cibalije

Anglofil minđušar bi stavio pranjića/pokrivača i opet bi masno spušili

BILIĆU ODLAZI!!!!!!!!!!!!
Scipion is offline  
Old 30.06.2010., 12:27   #28
Vezni red Niko kremsnita, Luka udarac Modric, Ivan cajka Rakitić i Ogi bi dominirali

Reaktivacija Simica bi garantirala cvrstinu u zadnjoj liniji, zajedno sa Simunicem, koji je na razini Lucia.

Top 1 napadač svijeta Olic bi se pobrinuo za egzekuciju. U stilu Fabiana
Ken is offline  
Old 30.06.2010., 12:29   #29
Pesimisti...
Vanjushka is offline  
Old 30.06.2010., 12:30   #30
Quote:
panced kaže: Pogledaj post
Dakle, mi mjesto Grcke.
Od Koreje gubimo, dobivamo Argentinu, a zatim remi s Nigerijom i letimo doma. Pricamo kako smo razvalili Argentinu, i kak smo se zeznuli s Nigerijom, ali da nismo bili bi u polufinalu. Kod svake sljedece pobjede Argentine, pricamo kako smo mi bolji od njih i isto tako bi pobjedjivali,....
tako bi bilo
 
Old 30.06.2010., 12:32   #31
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
A to kaj nisu sudili cisti penal na Srni nista , a ?
Pokralo nas ko i uvijek.


Šimunić bi popiJo crveni, tipujem na ... Argentini
Frea is offline  
Old 30.06.2010., 12:37   #32
Dajte promijenite ime u Biliću odlazi
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Old 30.06.2010., 13:06   #33
najveća prednost ovog sp je što nismo otišli jer bi se gore izblamirali nego pod cickom u njemačkoj... tamo su se igrači sapletali o vlastite noge jer su lokali, a doli bi ispušili zbog vlastite nevoljnosti, ispuhanosti nakon sezone, i najviše zbog bilićeve nestručnosti i lošeg vodstva... ma nas bi i ona jadna grčka tukla, japanci bi nas u zubima nosili, a da ne spomenem što bi od nas nijemci napravili... jedini s kojima bi se mogli nositi su, vjerovali ili ne, argentina i italija, čisto zbog stila igre...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 30.06.2010., 13:11   #34
Došli bi do četvrtfinala
nero is offline  
Old 30.06.2010., 13:14   #35
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Došli bi do četvrtfinala
je, s ekipom koja nijednom nije bila u stanju rusiju pobijedit, a jedna slovenija je, a da ne spominjem velesile tipa ukrajina i bjelorusija...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 30.06.2010., 13:16   #36
O ovome sam razmisljao i ja,Sa korejom bi igrali nerijeseno, sa Argentnom bi izgubili,1-0 vjerojatno i veselili bi se kao protiv Brazila '06, koji idioti kad se sjetim tog 13.6.2006.On sretn jer su samo 1-0 izgubili,trce tamo u studio, nasmijani, a Brazil ocajno igrao cijelo prvenstvo.

Mislim da bi Nigeriju nekako dobili, ali ne bi prosli, jer je sada HLADNO, pa drugi kontinent, adaptacija, sjeti se ozljeda nasih, moze li "VELEMAJSTOR" Kranjcar igrati, Edoardo, zadnji vezni slabi.

Ponovili bi plasman sa prethodna dva, 23 ili 22 mjesto, kao u Japanu i Njemackoj.
BASUALIONIOIN is offline  
Old 30.06.2010., 13:19   #37
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post


Šimunić bi popiJo crveni, tipujem na ... Argentini
Da, sigurno, jos je otkazao zaruke, troubles in paradise, crazy horse hits again...je li bio i jedan turnir gdje nismo imali crven karton...Zivkovic Japan, Simunic Njemacka, Francuska nije bilo crvenih, samo Blanc

Ali uvijek imamo baletane u kaznenom prostoru, ruke u zrak, twist, haljinica u zrak..jerkan, tomas....
BASUALIONIOIN is offline  
Old 30.06.2010., 13:20   #38
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Došli bi do četvrtfinala
Na koju foru

Skupina 4 boda maksimum bi imali i ispali bi
BASUALIONIOIN is offline  
Old 30.06.2010., 13:21   #39
bez Kranjčara teško i do osmine
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 30.06.2010., 13:25   #40
Brijem da se ne bi ni kvalificirali...
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.