Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2011., 23:35   #3021
Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
Evo ga (na brzinu malo googlea):
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1253707

Samo prati upute i trebalo bi raditi.
Molim te još za jedan odgovor. Prije nego prebacim onaj fajl na SD, da li trebam još šta promjeniti u mobitel i da li mobitel mora da bude spojen sa kompjuterom ?
nikipaul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 00:32   #3022
Quote:
ivanea1 kaže: Pogledaj post
Ma upalim GPS, al neće
Di upalim 3G?
Geolokacija ide brže ako je uključen neki vid pristupa internetu (3G ili Wifi, zbog Assisted GPS-a).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 00:48   #3023
Quote:
ivanea1 kaže: Pogledaj post
Ma upalim GPS, al neće
Di upalim 3G?
dugo drzi power gumb. kad se pojavi izbornik klikni na data network (podatkovni promet) i aktiviraj. to je 3g i pazi na potrosnju. ak nemas nekakvu opciju mobilnog interneta uz svoju tarifu moze te doci prilicno skupo.
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 11:21   #3024
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Slanje fileova preko BT radi, ne znam za ostalo.
Sada pise da radi, u trenutku mog pisanja dok je 7 bio aktualan je pisalo da bluetooth ne radi. Navecer cu flashati pa sto bude bude, zanima me kako radi, lako kasnije vratim na jvt.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
IKX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:47   #3025
samsung i9000 galaxy s

Isključila sam latitude ko što ste mi rekli al karta se i dalje stalno pali i guta mi bateriju, upravo mi 66% uzela google karta, a ništa izgleda da jedino što mi preostaje da rootam mobitel pa šta bude bude, jer ovako ne izdrži ni cjeli dan a jedva ga koristim.
Čitala sam kako da napravim root al se bojim da mi što ne krepa, ima li s marketa možda koja aplikacija da to napravi bezbolnije?
martinakk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 22:13   #3026
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Geolokacija ide brže ako je uključen neki vid pristupa internetu (3G ili Wifi, zbog Assisted GPS-a).
Imam stalno uključen 3G

Quote:
Zayl kaže: Pogledaj post
dugo drzi power gumb. kad se pojavi izbornik klikni na data network (podatkovni promet) i aktiviraj. to je 3g i pazi na potrosnju. ak nemas nekakvu opciju mobilnog interneta uz svoju tarifu moze te doci prilicno skupo.
Taj 3G mi je stalno uključen jer imam uz pretplatu i mobilni internet. I opet đubre neće
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 22:58   #3027
Quote:
nikipaul kaže: Pogledaj post
Molim te još za jedan odgovor. Prije nego prebacim onaj fajl na SD, da li trebam još šta promjeniti u mobitel i da li mobitel mora da bude spojen sa kompjuterom ?
Ne moraš ništa što ene piše tamo pa tako ni to.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 00:45   #3028
Quote:
martinakk kaže: Pogledaj post
Isključila sam latitude ko što ste mi rekli al karta se i dalje stalno pali i guta mi bateriju, upravo mi 66% uzela google karta, a ništa izgleda da jedino što mi preostaje da rootam mobitel pa šta bude bude, jer ovako ne izdrži ni cjeli dan a jedva ga koristim.
Čitala sam kako da napravim root al se bojim da mi što ne krepa, ima li s marketa možda koja aplikacija da to napravi bezbolnije?
Koju verziju Androida imaš gore?

Meni je najbrže i najjednostavnije išlo preko flashanja novog kernela, ne znam može li se i preko aplikacije jer nikad nisam probao (navodno Easy One Click Root ili tako nešto, ali stvarno nemam pojma o tome).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 19:57   #3029
Nisam u toku jer sam mislio uzet SGS2 pa nisam ništa pratio u vezi jedinice, ipak, čitajući temu o SGS2 možda je bolje pričekati da dođe ta trojka pa onda vidjeti šta i kako, iako sam odlučio do Božića dvojku nabavit al sad neznam ni sam..
Imam trenutno Darky 10.2.2 JVQ i Semaphore 1.8.0 JVT, pošto je i taj Darky zamro (pretpostavljam da su svi GB ROM-ovi zamrli zbog ICS-a), nema update-ova, preporuka za ROM i kernel?
Neki hvaljen i s dobrom dugotrajnošću baterije?

EDIT: Itko probao Simplicity ROM? Čitajući izgleda mi bolji od Darky-a.

Zadnje uređivanje rap_boy : 29.11.2011. at 21:00.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 21:12   #3030
Darky je trenutno na JVT RE kojeg i sam koristim, na to dodao Semaphore 1.9.0bm i ZSJPG modem. I radi superstabilno i nema nikakvih problema. Nikakve RAM skripte, superchargeri, pic mic... ništa.

Simplicity koristi TW4 koji je bugovit do neba i nazad i to je jedino što mi se ne sviđa, skupa sa prozirnim app drawerom.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 22:13   #3031
Taj JVT RE je noviji od ovog kojeg ja koristim? Nemogu ga naći..
Upgrade-ao sam Semaphore na 1.9.0., modem neprčkam šljaka mi sve normalno.

Zadnje uređivanje tomisličak : 30.11.2011. at 10:00.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 23:00   #3032
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Darky je trenutno na JVT RE kojeg i sam koristim, na to dodao Semaphore 1.9.0bm i ZSJPG modem. I radi superstabilno i nema nikakvih problema. Nikakve RAM skripte, superchargeri, pic mic... ništa.
Takodjer.

Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Taj JVT RE je noviji od ovog kojeg ja koristim? Nemogu ga naći..
Upgrade-ao sam Semaphore na 1.9.0., modem neprčkam šljaka mi sve normalno.
Da, pod beta gledaj, ne stable. Zašto koristiš kernel za JVT na JVQ?
IKX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:22   #3033
To i mene zanima. Stavio sam Semaphore 1.8.0 na JVQ ROM i moram priznati da sam imao manjih problema u radu moba. Naravno, nije uvijek isto kod svakog moba i u svakoj kombinaciji ROM/kernel...
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)

Zadnje uređivanje tomisličak : 30.11.2011. at 10:00.
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 08:45   #3034
Pa ono ne pise djabe kraj njega 1.8.0 JVT ili 1.9.0 JVT. Nekoliko puta sam na Darky forumu procitao kako ekipa iz vodstva odgovara forumasima da ne flashaju najnoviji kernel na stariju verziju roma jer veci broj verzije kernela ne znaci da ce zato neki stariji rom bolje raditi, svaki kernel je kompatibilan za odredjeni rom, zato i pise kraj svakog JVR, JVS, JVT, kao i kod Semaphorea. Naravno vjerojatno nece svi imati problema, mozda i kolega rap boy nema nikakvih problema, ali htio sam ukazati na to da se ne flasha bezveze samo zato jer je najnoviji.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Zadnje uređivanje tomisličak : 30.11.2011. at 10:00.
IKX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 16:46   #3035
Da li ima opcija kod SMS-a, da ti prikaže odlazne-dolazne poruke? Prije sam koristio badu i to mi je imalo, a ovdje to ne mogu pronaći, ako uopče ima, također ne znam gdje da pronađem poruke u pripremi. Svaka pomoć dobro došla.
nikipaul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 17:20   #3036
Znam, to je i mene zanimalo dok sam još bio na defaultnom Dark Core kernelu kada mi je jedan forumaš (nesjećam se ni tko ni koji forum) predložio da probam sa Semaphore kernelom (jer mi je baterija slabo držala) i pitao sam ga dali će biti kakvih problema pošto je ROM JVQ, a kernel JVT, reko je da je više puta fleshao i nikad nije imao problema pa sam onda i ja..

Btw kako se ponaša taj ROM s obzirom da je beta?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 20:06   #3037
JVT?

Stabilan kao i stock ROM.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 20:36   #3038
Baterija mi se nešto otegla he he

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 23:59   #3039
Vrhunski, moj ne ide preko nekih 2 dana i 12h max. Jel to stock baterija? I koliko ti je zaslon uključen bio? To je najbitnija stavka, bar kod mene.
IKX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 15:59   #3040
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
JVT?

Stabilan kao i stock ROM.
Da na njega sam mislio.
Pretpostavljam da ako se hoću prebacit sa trenutnog JVQ na taj JVT nemogu izbjeći full wipe?
Nekako mi se neda sve to ponovno podešavat kad je sad sve naštimano..

@Slatky na kojem si ti ROM-u?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.