Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2012., 03:23   #4061
Ne znam što si i kako stavio ali ako si stavio službeni rom bez ikakvog custom kernela koji daje root onda ti ne radi upravo zbog toga jer nemaš root.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 13:06   #4062
pa rootan je mob...prije mi je radio copilot 9
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati

Zadnje uređivanje thumb : 06.05.2012. at 13:21.
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:10   #4063
A koji si rom stavio? Ako si stavio originalni onda si izgubio root. Trebaš ponovno rootat.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:38   #4064
root ponovljen...sad imam onaj superuser i inine pizdarije... sad idem dalje
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 23:10   #4065
Na Slimu dosao update roma na v 3.6.0 ... napravim update preko aplikacije update me ili drugacije?
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 07:43   #4066
Ma ne treba ti update, promjene su minorne. Možeš ignorirat a inače ima na stranici slima kako što. Uglavnom aplikacija ta služi samo da ti skine novu verziju negdje na rom i eventualno restarta u recovery odakle ipak moraš ručno napravit clear cache i dalvik cache i onda flashati. Isto prvo ide Base pa Essentials. Možeš tu update aplikaciju i maknuti ako te smeta što javlja stalno.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:11   #4067
da vam se ne desi ko meni danas... izasao novi slim 3.6 i ja ga povuko preko onog update kaj automatski provjerava jel doso islo sporo ja na poslu nisma gledao pise sve proslo skinuto skinuo ja nakon toga ona ess. i ok idem ja base 3.6 instalirat i pukne instalacija .. gledam kaj je nis . .bootloop cijeli dan bez moba doso doma i ajmo sve ispocetka cak niti format nije radio nis nis . .sve izbrisao nista .. i onda ajmo preko odina dobrog starog darky-a stavit onaj resurection kit... pa onda dark knight 4 pa nazad slim e sad kaj je bilo puko download i skinulo 44 umjesto 59mgb nisam skuzio instalacija nije prolazila opci kurslus nasot. . eto sad vec sat vremna vracam sve nazad ..
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:14   #4068
Zato bolje skinuti na dobri stari način. Na PC pa prebacit na mob. A isto tako ja uvijek prije flashanja napravim nandroid backup pa je manje muke poslje ako nešto krene po zlu.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:49   #4069
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
i onda ajmo preko odina dobrog starog darky-a stavit onaj resurection kit... pa onda dark knight 4:
Znači s Darkya mogu direktno na dark knight4 preko Recoverya?
Moga bi probat, malo kakvo je stanje među ICS ROMovima, nisan odavno
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 19:16   #4070
Stavio i ja Slima (po preporuci mr. No). Iako je bilo nekih problema sa flešanjem prvi put (nije mi vidio mrežu), flešao sam ponovo CM9, pa Slima. Drugi put je sve proradilo. Zadovoljan sam, sve mi djeluje brže (vidićemo da li će se vremenom usporit). Baterija mi izgleda po trajanju ista kao na stock rom-u, ali premalo je vremena prošlo da bi mogao sa sigurnošću tvrditi. Par aplikacija koje sam stavio (WhatsApp, iGo, Evernote, ...) radi bez problema. ICS sam već probao, ali sam se vratio na stock zbog baterije. Ako sad bude kako treba, ostajem na ICS-u, promjena je uvijek interesantna . Uglavnom, ako neko ima želju probati ICS, moja preporuka je isto Slim.
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 21:08   #4071
3.5 radi brze puno brze evo vracam se upravo nazad na slim 3.5 nakrao ga je s nepotrebnim glupostima ne znam cemu .. i ima problema s root pristupom .. prvi slim koji je dosta losiji od prethodnika .. ljudi 3.5 stavite . .


full jednostavno MEP .. na darky stavi dark knight kojeg iz recovery-a stavis . . prije toga ono klasika wipe factory reset clear cache delvik cache ono klasika i nakon toga slim .. oba base i ess. file

postoje i kao tri metode ono stavljanja ak se stavlja prvi put ak se stavlja s ics-a nekog ili na slim . .. uglavnom metoda prva je da se stavi cm9 ics .. ja nisma to radio stavio sam ono govno od dark knighta 4 to je najgori ics koji postoji . .i na njega slim ..

znaci slim 3.5 stavite ne 3.6 mozda ce vam 3.6 radit isto odlicno meni radi male probleme a citam i na xda da imaju malih problema s njim . .tako da 3.5 vise nego odlican
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 21:15   #4072
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
full jednostavno MEP .. na darky stavi dark knight kojeg iz recovery-a stavis ||
Do ovde me zanimalo
A SLIM možda i probam, vidit ću jpš, nekako mi je postala zamorna faza igranja s mobitelom, u onoj fazi san di gledan i ništa ne diran Al kako ovaj Darky svira k, da propstite na izrazu, prisiljen san tražit alternativu.
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 21:32   #4073
rko sam sam sebi na slim 3.5 dok sma bio ne diram vise nista radi sve ko nikad pre pre savrseno i to je to ovak ostavljam dok se ne pojavi galaxy s3 i onda njega uzimam i ne . . vrag mi ne da mira i evo cijeli dan potrosio na sranja i gluposti . .a imao puno pametnijeg posla. . od slaganja mobitela .. 10 sati je proveo u bootloopu na poslu nisam imao mobitel .. i kao ono budala ja zaboravio sma ga napunit .. jer kak da velim da sam ga skoro zbriko . .??!. . sad idem na slim 3.5 evo krecem instalirat i tu ostajem do samsung galaxy s3 i to je to
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 00:52   #4074
uglavnom danas sam opet odlucio dati sansu slim 3.6 ali vratio sam se opet nazad na slim 3.5 ne stavljajte slim 3.6 .... slim 3.5 je najbolji sustav koji je ikad izasao za samsung galaxy s . . .. nikad niti jedna nisam vidio bolji a probao sam ih na desetke razlicitih od froya do ics-a . . stavite to bez straha i necete pozalit . .ako ima ko kakvih pitanja u vezi toga slobodno mi se javite ovje ili na pm pomoci cu svima ak negdje zapnu .. to jednostavno trebate vidjet .. slim 3.6 ima nekoliko bugova . .kopiranje na mobitel bila sd kartica ili interna memorija .. cudo jedno .. kopira oko 100kb/s i slabije .. bagovit je kaj se tice force to close . .. i dosta ljudi prilikom instalacije ostavi u bootloopu ukljucujuci i mene ...ali i tome ima rjesenje onda wifi to je strava skida ko nekad kad sam skidao preko 14400 modema igricu od 7mgb i onda tako radi wifi .. s marketa skida nes od 3mgb po 15 do 20 min . .nemam pojma kaj je poslo po zlu......znaci slim 3.5 bar dok ne dodje 3.7 koja mislim da ce uskoro izac jer sumnjam da ce ovo bit dugo zadnja verzija . . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 10:35   #4075
Ima li jos netko problema sa viberom na ics-u? Uglavnom, ja sve cujem ali mene nitko ne cuje. Trenutno sam na slim ics.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
druid_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 14:05   #4076
Quote:
druid_hr kaže: Pogledaj post
Ima li jos netko problema sa viberom na ics-u? Uglavnom, ja sve cujem ali mene nitko ne cuje. Trenutno sam na slim ics.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
I meni na CM9 Viber ne radi baš kako treba.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 14:10   #4077
A poruke?
Ionako ga ne koristim za zvanje
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 15:59   #4078
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
A poruke?
Ionako ga ne koristim za zvanje
Rade poruke savršeno. (Slike, lokacija, a i sami tekst)
Mada mogu koristiti Facebookov messenger za sve to.

Ali eto imam frenda koji ima 4S, a uz njeg i masu Androidaša u zadnje vrijeme tako da mi je Viber postao zgodan, a i skupilo se suigrača za Draw Free (onaj pictionary).
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:17   #4079
skužih da ne radi wireless... e sad, kad sam na sim kartici matične države, onda radi, al kad sam u roamingu(kao npr sada) onda ne...

i nadalje... ubija me ona bijela pozadina kod pisanja sms poruka sa kričavo bijelom pozadinom notification bara... kakva kombinacija za popizdit

ima li lijeka tome?
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 11:03   #4080
Ne znam o kakvoj bijeloj pozadini Notification bara pričaš jer je ona uvijek crna. Podloga kod sms-a je bijela ali to je takva aplikacija za SMS, to je original od ICS-a ali ti možeš slobodno probat i neku drugu.

Što se tiče wirelessa za to nisam znao da ne radi u roamingu. Malo mi je to čudno pa malo probaj na više različitih mjesta, pogledaj da nije slučajno povezano sa postavkom za isključeni internet u roamingu.

Što se tiče Vibera, mikrofon će radit i sve dobro samo treba promijenit naziv telefona u build.prop fileu.

Dakle gdje je got u tom fileu naziv modela: GT-I9000 treba taj dio zamijeniti sa SGH-I9000 i radi.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.