Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2014., 22:29   #81
pozdrav,
dakle imam htc desire 500, i instagram mi ne da da uploadam sliku, dakle svaki put se zblokira i tako već tjednima.. probala sam sve šta piše na njihovom help centru i ništa.. da li se ikome dogodilo išta slično?
ne znam šta da napravim
holly. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 10:25   #82
ja isto imam HTC, al sensation..i ista stvar mi se događa...hoću uplodat sliku, dođe do filtera, piše loading...i tako dok ne zabloka... u zadnjih tjedan dana sam to primjetila, tj. čini mi se od zadnjeg update-a
jesu ti išta odgovorili na help centru možda?

Zadnje uređivanje assassin : 07.06.2014. at 19:40. Reason: Maknut nepotreban citat
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 13:29   #83
nope, nikakav odgovor nisam dobila

a meni ni do filtera ne dođe :/
holly. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 11:16   #84
Doci ce nova verzija aplikacije skoro ako ima bugova, bez brige


iphone / tt
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 22:18   #85
meni i dalje, i nakon dva-tri update- a neće uplodat slike...
ali vidim da dosta ljudi komentira da im se ista stvar događa
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 11:58   #86
Potrebna mi je mala pomoc, na koji nacin se slike sa aparata, desktopa ili nekog fajla na racunaru mogu postaviti na Instagram?
Samo Sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 12:09   #87
Bas sam ja to isprobavao danas i nisam uspio pronaći kako. Radje si pošalješ na mail pokoju sliku, koju zelis objaviti i onda preko mobitela objavis.

Zadnje uređivanje assassin : 05.08.2014. at 12:57. Reason: Maknut nepotreban citat
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 16:34   #88
Kad god fotkam nekaj uvijek mi sliku nekak odreže. Jel to samo meni ili se i vaman dešava?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:08   #89
Nemam facebook profil, nemam Iphone (imam najobičniji mobitel od prije 10 godina), nemam nista osim osobnog računala...

Što mi nedostaje na se prijavim ili reguistriram na instagram? Koju aplikaciju moram instalirati, gdje se moram prijavtiti, što moram napraviti?

Može odgovoriti nnetko meni laiku?
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 19:28   #90
Odi kod nekoga tko ima Android ili iPhone (ili WP8), instaliraj aplikaciju (ako ju već nema) i registriraj se.
Nakon toga- instagram.com/accounts/login/ i gledaj

Koliko znam, nema drugog načina za registraciju.
Ako baš nikog ne znaš- javi na PM mail i lozinku koje da ti stavim pa ti napravim ja
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 23:07   #91
Jedino sto nećeš moći je objavljivanje slika, jer ti je za to potreban smartphone
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 03:51   #92
Visa
__________________
Mudro zboriš glupi starče...
stop&go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 16:45   #93
Pomoc!
Napravio sam instagram prije mjesec dana i nikako nece uploadovati slike . Dodje do tamo kada izrezem sliku i dalje nece vec javlja problem...pokusavao sam milijun puta i nece.
Koristim tablet huawei. Iskljucm ja i te opcije za hq kameru ali opet nista.

Molim vas pomozite.

I da...ponovo sam instalirao pa opet nece...

Zadnje uređivanje akoj : 02.12.2014. at 20:49. Reason: Spojeno
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 23:14   #94
Question Vracanje instagrama

Bok neko mi je zamjenio sifru od instagrama i poceo pratit dosta ljudi zelio bih da mi neko pomogne,da mi vrati sifru ili bar pobrise taj profil ...nadam se da neko zna rjesit taj problem,hvala

Zadnje uređivanje assassin : 12.12.2014. at 13:53. Reason: Maknut nedopušten dio
MarioKrasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:53   #95
Zar ne možeš promijeniti šifru ako znaš mail?
Ako nemaš pristup ni tom mailu- neće ti omogućiti resetiranje lozinke.
Tako da ti preostaje kontaktirati providera kod kojeg imaš mail- pa probati dobiti pristup mailu.

Dio posta je obrisan jer je to zabranjeno ovdje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 01:41   #96
Pozdrav!
Zanima me da li se ikako može vidjeti profilna slika od osoba koje slijediš u punoj veličini,a ne samo da je onako mala u onome krugu.
wildboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:03   #97
jel netko zna što je http://collec.to/ i kako maknut svoj profil s toga? slučajno sam vidjela da tamo postoji moj nick, slika. ne kuzim odakle.

i jos nesto, jel mogu nekako povuć dozvolu da mi netko gleda profil? znači do sad mi je bio među followerima, a sad bih ga makla... nešto tipa unfriend.

što se događa kad blokiram nekog?

hvala
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:13   #98
Kad blokiraš nekoga, on više ne vidi tvoj profil. No pazi, ako ti je profil otvoren, on te može followati s novog accounta.

Ovaj collec.to mi izgleda kao neki web prikazivač Instagrama, kao Webstagram, Statigram i drugi.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.

Zadnje uređivanje akoj : 17.12.2014. at 21:27. Reason: Maknut nepotreban citat
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:24   #99
hvala ti.. znaci iduci puta moram 5x razmisliti prije nego sto instiktivno approvam nekoga
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 11:56   #100
imam pitanje, nova sam na istagramu i otisla sam na kameru za slikanje ja sam slikala(nisam tada imala uključenu opciju da mi se slike automatski spremaju na memoriju mobitela) ,izašla sam s moba jer sam hitno nešto trebala obaviti, vratim se na instagram i fotke više nema, nije objavljena, zanima me jeli ona negdje spremljena na internet ili gdje bi ju mogla pronaći slika mi je s dragim ljudima, napominjem na mobu je nema jer nisam imala uključenu tad opciju da mi se sprema na mob.
imamvažnopitanj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.