Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2010., 17:41   #1
Unhappy Crvene točkice po dojkama, preponama i guzi

crvene tačkice po dojkama,nešto kao osim,a ipek nije po preponama i guzi šta je ovoooo????? ne svrbi me,niti peče niti boli.... pomoć???
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 14.09.2010., 21:08   #2
Bilo ko molim vas!
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 21:17   #3
možda alergija na nešto?

sestra mi je isto tako imala po preponama i guzi pa joj je dermatolog dao neku kremicu. za 10-ak dana je sve prošlo
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 21:35   #4
Premješteno sa ŽZ
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 21:40   #5
Vjerovatno ti je to nekakav osip. Jesi nešto isprobavala po trgovinama, ili jela nekakvu hranu koja ima dosta alergena (lješnaci, kikiriki, jaja, riba).

Meni legica bila dobila isto nekakve točkice po nogama, nije je uopće svrbilo pa je na kraju ispalo da joj je od musle koje u sebi su imale sušene jagode i banane.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:01   #6
Alergija na neki lijek, hranu ili kozmetički preparat
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:02   #7
nije osipdragi moji,već liči na crvene sitne madeže,ako ste vidjali to ko nekoga...kao mali podlivi....da li može biti vezano za PMS???? jel zna netko? ne boi,ne peče,ne svrbi...ništa! strah me da nije što ozbiljno??? nemam po rukama,nogama niti ledjima....samo trup,vanjski dio dojki,donji stomak,ma tačnije dio koji prekriva intimni veš ne mogu da vjerujem! znači van pameti sam hvala puno svima za odg.
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:14   #8
Odi kod doktora.

Možda ti je to alergija na boju ili sastav donjeg rublja. Jer da je nešto ovako onda ti ne bi bilo samo na području donjeg rublja već po cijelom tijelu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:20   #9
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Odi kod doktora.

Možda ti je to alergija na boju ili sastav donjeg rublja. Jer da je nešto ovako onda ti ne bi bilo samo na području donjeg rublja već po cijelom tijelu.
Bila ne zna od čega je ovo nastalo,kaže nije infektivno,dao mi neku kremicu,antibiotsku,ali ne mogu vjerovati da je alergija na takvo što,jer je veš pamučni,brusevi takodje....čak sve to peglam! pa majku mu više !
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:24   #10
A je te otkantao. A ništa, ako se ne poboljša za 2-3 dana pravac opet kod doktora i traži uputnicu za dermatologa.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:32   #11
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
A je te otkantao. A ništa, ako se ne poboljša za 2-3 dana pravac opet kod doktora i traži uputnicu za dermatologa.
e baš tako! a da stvar bude još veći blam on je dermatolog e pa stvarnoooo,prosto da ne povjeruješ!!!
ostavim ja ovo ovako neka ide svojim tokom,a jel tebi ima ovo neke veze s PMS-om?! reče mi prijateljica da se njoj jave prije menge,baš kao kod mene,a i ja sam u toj fazi PMS-a
ahhh,kako lijepa kombinacija
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:35   #12
Jesi promjenila prasak ili omekisivac sigurno je neka alergija...
Dory- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:36   #13
Nekad je krivac za takav osip prašak za rublje, ili previše praška.

Promijeni vrstu i stavljaj manju količinu praška pa ćeš vidjeti
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:41   #14
Quote:
ema007 kaže: Pogledaj post
Nekad je krivac za takav osip prašak za rublje, ili previše praška.

Promijeni vrstu i stavljaj manju količinu praška pa ćeš vidjeti
renomirane koristim vrlo moguće da je od toga,ali zašto bi bilo samo po ovim dijelovima??? pokušat ću smanjiti količinu,i 2x ispirati,pa da vidim onda kako će biti.
hvala puuuno
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 23:44   #15
Quote:
Dory- kaže: Pogledaj post
Jesi promjenila prasak ili omekisivac sigurno je neka alergija...
Ma koristim ariel i lenor baby special omekšivač zasigurno 2 god.ista kombinacija.
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 00:41   #16
Quote:
simfonijazivota kaže: Pogledaj post
renomirane koristim vrlo moguće da je od toga,ali zašto bi bilo samo po ovim dijelovima??? pokušat ću smanjiti količinu,i 2x ispirati,pa da vidim onda kako će biti.
hvala puuuno
Zato što su ti dijelovi tijela najosjetljiviji, smanji količinu
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 10:13   #17
Takav osip može biti i zbog manjka trombocita.
Ako se brzo ne smanji ili se čak počme širiti dobro bi bilo provjeriti krvnu sliku!
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 11:16   #18
Da, može biti i trombocitopenija al opet mislim da bi onda to bilo po cijelom tijelu a ne samo na mjestima gdje je rublje. A trebalo bi i izvaditi krvnu sliku, pa da barem vidi jesu trombociti u redu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 11:37   #19
Po mjestima gdje je se osip nalazi, problem bi bio sa ishranom, odnosno želucem. Nešto sa ishranom ti ne štima, da li same namirnice, vrijeme ili količina, ali tu je osnovni problem. Pretpostavka da je i problem s menzesom?

Živi i veseli bili
__________________
Maknuti suzu s nečijeg lica, često znači staviti osmijeh na svoje lice.
Pero Gmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 23:59   #20
Quote:
Pero Gmaz kaže: Pogledaj post
Po mjestima gdje je se osip nalazi, problem bi bio sa ishranom, odnosno želucem. Nešto sa ishranom ti ne štima, da li same namirnice, vrijeme ili količina, ali tu je osnovni problem. Pretpostavka da je i problem s menzesom?

Živi i veseli bili
Hvala za odg. danas sam radila transaminaze da vidim jel tu sve štima,i hvala Bogu,uredu je sve....e sad oko želuca i ishrane ne kapiram baš to,jer jedem sve ono što sam jela svih ovih 27.god.života,tako da ne mogu povezat to s ovim,i ponavljam NIJE OSIP! nešto konfuznije je kažem ni sam dokt.ne zna o čemu se radi,ali sutra očekujem nalaz,da vidim jesam li uopće alergična na bilo šta,a ako budem,nastavljam alergo testove.


Pretpostavka da je i problem s menzesom? Ovo baš ne shvatam,ali dobro....kakav problem??? menstr.uredne,nemam nikakve probleme s te strane,jedino da nije u sklopu pms-a??? ja sam na to aludirala,eh sad hvala još jednom,lijepo vas pozdravljam!
simfonijazivota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.