Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2011., 14:36   #21
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post


odjeću usmrđenu vlagom opereš u veš mašini kao i bilo koju drugim pojavama usmrđenu odjeću te će se moći proglasiti čistom i mirišljavom (ako dodaš omekšivač, dakako).

btw, jadranka i kućne čarolije su onako...žešća improvizacija.
jeb ga...ja samo prenijela sto sam cula
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 14:39   #22
Quote:
Cruela kaže: Pogledaj post
jeb ga...ja samo prenijela sto sam cula
operi ti to u veš mašini kao što bi i bilo što drugo. imala sam nekoliko puta taj problem i nikad nije bila potrebna nikakva jača intervencija od deterdženta vulgaris i omekšivača.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 18:22   #23
jel zna netko kako bi se mogao ukloniti smrad rigotine? mali se izrigao u autu, muž ga ne želi odvesti na kemijsko čišćenje, grozota prao ga je al svejedno ne ide van, jel postoji kakav sprej za uklanjanje tih mirisa, smradova?
mirelkok is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 00:00   #24
...mrlje od rigotine se pospu kavom...u prahu, ne skuhanom
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:48   #25
Help!

Nakon sigurno 3 godine iskopala sam super torbu iz vlastitog podruma, ali uuužasno smrdi po vlagi!! Od umjetne je kože, a iznutra je platnena. Kako ću izbiti taj smrad iz nje? Već se lufta na balkonu 2 dana, ali ništa... Sol i voda? Dječji puder (Borotalco)? Ne bih je baš stavljala u veš-mašinu.
berg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 10:12   #26
Imam isti problem s mirisom (smradom) vlage na odjeći koju sam zbog kiše ... sušila dugih 5 dana u kući i od tud smrad..... nakon više pranja u mašini, vjetrenja i sunčanja odjeća i dalje smrdi malo na taj neugodni miris. Tako da iako nemam neko visoko mišljenje o jadrankinim čarolijama probati ću foru sa soli jer se ne nudi niti jedno drugo rješenje.... Javim kako je prošlo!
__________________
Živite na svoj način....
Beduin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 13:33   #27
Quote:
mirelkok kaže: Pogledaj post
jel zna netko kako bi se mogao ukloniti smrad rigotine? mali se izrigao u autu, muž ga ne želi odvesti na kemijsko čišćenje, grozota prao ga je al svejedno ne ide van, jel postoji kakav sprej za uklanjanje tih mirisa, smradova?
Soda bikarbona je odlična za to. Stavi na mrlju i pokupit će smrad. Možeš još staviti i nekoliko kapi eteričnog ulja za ugodan miris. Općenito za čišćenje soda bikarbona
SamusAran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 22:04   #28
Nakon namakanja smrdljive po pljesni odjeće u soli i ponovnog pranja, čini se da je situacija malo bolja, na prvo njuškanje ne osjeti se taj miris, no kako je riječ o sportskoj odjeći, pravi test će biti nakon korištenja.... joj bilo bi super da ovo upali. Sol je stvarno jeftin deterdžent za ovako velik problem.
__________________
Živite na svoj način....
Beduin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 22:22   #29
Savjetić za sve tekstile, tepihe itd. U DM-u imaju Denkmit sredstvo za ulanjanje mirisa iz tekstila, pali kao šašavo. Ispralo je mirise rigotine, pive i smrada cigareta iz auta (nisam ja ), iz kauča, miris plijesni iz tepiha itd...
Koristim ga već par godina, nije skup i radi odlično.
vilya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.