Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2010., 11:44   #541
Quote:
noklica kaže: Pogledaj post

Što se same VInogradske i uvjeta na odjelu tiče, za mene kao majku malog djeteta to je čisti horror
Ali doktoru idu sve pohvale!
je to je istina, uvjeti su takvi zato što nisu djeca odvojena od odraslih tj to nije pedijatrija ni dječiji orl pa su smještena na dio gdje je intenzivna. imaju dvije sobe sa 3 kreveta. ne znam zašto nisu kat iznad na pedijatriji gdje je sve novo. povezani su liftom pa ne vidim razlog ne ležanja u boljim uvjetima

na rebru smo bili jer je malac operiral fimozu i bili su svi divni, istina išli smo poslije vizite oko 4 doma.
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 16:53   #542
Evo da pitam i ovdje,kopiram svoj post sa druge teme :

Preporukom stomatologa,radi otvorenog zagriza i disanja na usta obavili smo pregled sa malenim kod otorinca u Novoj bolnici.Doktor se zove Tomislav Carić!Dali netko možda ima neke dojmove o navedenom doktoru,na temelju svog iskustva??Uglavnom,u nosu postoji zapreka zbog koje sin (4 god) teže diše na nos.
Ali mandule su mu izrazito velike i gotovo se spajaju.
U nalazu piše :
tonzile hipertrofične,gotovo se sastaju u medijalnoj liniji,vegetacije ++

Doktor me ispitao o povijesti bolesti,sin zbilja nikada nije imao problema sa upalama grla i uha(zadnje 2 god. nikako bolestan),te je samo ta činjenica pomogla u odluci koja je po njemu bila na granici....obavit zahvat i izvaditi mandule.Da je recimo on dijete sklono upalama,odmah bi preporučio uklanjanje mandula.S obzirom da je zdrav,naručio nas je na kontrolu za 3 mj.Kaže ne vjeruje,ali uvijek postoji mogućnost da se mandule smanje i udalje jedna od druge.Ukoliko situacija ostane ista,trebalo bi ih uklonit.Čitam na netu,piše da su tonzile najveće u petoj i šestoj godini života.Pa si mislim možda je to kod mog djeteta došlo samo prije malo,možda kasnije involuiraju kako je i navedeno u članku,iza 6 god.
Dali netko ima iskustva sa samom dijagnozom,te mogućim zahvatom u toj dobi?Kakav savjet možda? Dali je potrebno tražiti još jedno mišljenje??
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 13:26   #543
Drage mamice, ima li koja iskustva sa dr Vidović, dz Kruge?

To nam je najbliže, a čujem da je žena ujedno i homeopat što mi se sviđa... još i koje vaše pozitivno iskustvo i traženju je kraj

Hvala!
__________________
6.6.2009.
boooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 14:13   #544
Najbolja pedica u Sesvetama dr.Grgic..znam ju vec 20-tak godina i stvarno je super..jest da ima puno pacijenata tj.pretrpana je i dugo se zna cekati ali kao doktor je super..antibiotik da samo kada je to stvarno potrebno..moja mala ima 3 i pol godina i do sada jesamo jedanput pila antibiotik jer joj se upalila zlijezda slinovnica i tada ga je morala dobiti..dok sam jednom bila na zamjeni kod onih u kontra smjeni i to je bilo katastrofa..svima bi je toplo preporucila
ivalen51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 19:18   #545
Quote:
marija-zg kaže: Pogledaj post
drage mame željela bih vam preporučiti najdivnije stvorenje a to je dr BREKALO-TOMIĆ DUBRAVKA dz LJUBIJSKA-DUBRAVA.DR je predobra.eto to je moje iskustvo i jedino što znam je da dr brekalo sam doživotni dužnik za svu pažnju i dobrotu
ee daaa, moja najbolja pedijatrica

sretna sam da ju imam već 12 godina, najstarije dijete mi je spasila od kroničnog laringitisa uzrokovanog "lječenjem" dr. seunik-sambolek nju zaobilazite u velikom luku, ima još nezadovoljnih ljudi

sjećam se kad je jednom prije kojih 8 godina bila provala u ambulantu, ona je došla i na parkiralištu pregledavala djecu, i pisala im recepte, nije htjela poslati punu čekaonu doma
ta pažnja prema djeci, kako ona bebe drži, ljubi, ma..

ma mogla bi tu pisati o njoj strane i strane, jednostavno je naj, naj
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:40   #546
Uskoro se selimo na trešnjevku sjever, pa ako netko zna neku dobru, ali zbilja dobru pedijatricu u okolici bila bih vam jako zahvalna na preporuci
__________________
Život ne mora biti savršen da bi bio predivan.
bubi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:24   #547
Quote:
bubi13 kaže: Pogledaj post
Uskoro se selimo na trešnjevku sjever, pa ako netko zna neku dobru, ali zbilja dobru pedijatricu u okolici bila bih vam jako zahvalna na preporuci
Dijana Puževski u Nehajskoj , divna i stručna ...ma svaka preporuka
titirlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 14:15   #548
Quote:
boooo kaže: Pogledaj post
Drage mamice, ima li koja iskustva sa dr Vidović, dz Kruge?

To nam je najbliže, a čujem da je žena ujedno i homeopat što mi se sviđa... još i koje vaše pozitivno iskustvo i traženju je kraj

Hvala!
Mi smo kod nje, meni je simpatična.....nikad nismo imali nikakvih problema, ali nismo nikada ni bili osim na redovnim pregledima..kuc,kuc
Te prve preglede je dosta detaljno obavljala, rastezala dijete na sve strane,sve pogledala, pitala šta radi, kako radi...znači nije pregled od pol minute
Prije svakog cijepljenja sam tražila uputnicu za provjeru krvne slike, najnormalnije dobila....
Sviđa mi se što ne gnjavi, ne uvaljuje prospekte, ne reklamira razne proizvođače (bar ja nemam takva iskustva ), ne petlja se previše ....npr. na kontroli sa 5mj. mi je rekla da mogu sad djetetu počet davat sokove, ja sam rekla da neću, da krecem sa dohranom sa 6mj i bez sokova i ništa nije dalje navaljivala samo je rekla OK....
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 14:21   #549
frendici treba pedijatar u blizini zagrebačke ceste- može preporuke?
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 15:35   #550
ljudi, molim vas za preporuku pedijatra u španskom/malešnici/zapadnom dijeu grada. htjeli smo kod dr. čulara, ali on ne prima nove pacijente .
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:14   #551
Quote:
naked kaže: Pogledaj post
ljudi, molim vas za preporuku pedijatra u španskom/malešnici/zapadnom dijeu grada. htjeli smo kod dr. čulara, ali on ne prima nove pacijente .
I ja sam htjela kod njega ali nije primao...

Pa sam odabrala Dr.Sekulović, isto u DZ Špansko.
Nama je za sad ok, iako mi u početku nije ulijevala neko povjerenje. S vremenom mi je sve bolja (pogotovo nakon što je T uputila da ode na pregled na Goljak, zbog motorike, i bila je u pravu.. neki drugi pedijatar bi to previdio možda).
I sviđa mi se što potiče prirodno, dojenje i dohranu tek od 6.mj. Kod nje smo i hodali na lapizaciju pupka i super je to obavila..

Ona je baš onak, stara škola (kod nje se bebe cijepe u guzu, ne nudi 6 u 1 cjepivo i sl.)
Dosta je brza ali sve obavi kako treba.
Ako hoćeš, dam ti broj tel.
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 16:49   #552
trebamo pomoć inače smo kod dr.Z.Vinković u Sv.I.Zelini i hitno trebamo mjenjati jer smo dosta nezadovoljni neće raditi pretrage ni na preporuke s hitne ili od privatnika dečki mi bolesni 4mj kašlju hroplju guše se jedan mi završio radi toga na pumpici Ventolin-flekxotid .ako ima ko kakvu preporuku za drugog pedijatra ovdje u Zelini i da prima.
__________________
Marin & Martin 29.01.2010. naši anđeleki
A l b u m i
blizančeki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 16:19   #553
Quote:
blizančeki kaže: Pogledaj post
trebamo pomoć inače smo kod dr.Z.Vinković u Sv.I.Zelini i hitno trebamo mjenjati jer smo dosta nezadovoljni neće raditi pretrage ni na preporuke s hitne ili od privatnika dečki mi bolesni 4mj kašlju hroplju guše se jedan mi završio radi toga na pumpici Ventolin-flekxotid .ako ima ko kakvu preporuku za drugog pedijatra ovdje u Zelini i da prima.
DR.Lučev dom zdravlja Črnomerec
arianka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 18:26   #554
Quote:
arianka kaže: Pogledaj post
DR.Lučev dom zdravlja Črnomerec
traže pedijatra u Zelini, ne na Črnomercu
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 22:19   #555
i Lučev ne prima nove pacijente...provjereno...
ako nemate vezu...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 23:23   #556
mi svojoj pedijatrici više jednostavno ne možemo vjerovati. napravila je cijeli niz pogrešaka:

- jednom nas je, kad smo ga doveli na cijepljenje, poslala kući jer dijete navodno ima virozu - činio joj se blijed. mi smo otišli kući i čekali simptome nepostojeće viroze koji se nisu pojavili
- drugi put je bio previše rumen, "sigurno ima temperaturu", sestra je morala mjeriti temperaturu dva puta da bi ova shvatila da je pogriješila
- rekla je da ima displaziju kuka i hitno nas poslala ortopedu, mi u panici iskešali 500 kuna za privatnika, a s kukovima - sve u redu
- jednom nas je, kad je bio bolestan, poslala u dnevnu bolnicu jer je dehidriran, a liječnici u dnevnoj bolnici rekli da nije dehidriran i poslali nas kući
- zadnji put mu je dijagnosticirala upalu uha i opet ga poslala u dnevnu bolnicu zbog dehidracije; ovaj put je bio dehidriran, ali nije imao upalu uha, nego herpes simplex
- stalno nam preporučuje kojekakve preparate (kupke i sl.) određene marke.

pa sad vi meni recite kakva je to pedijatrica koja ne zna prepoznati upalu uha pa ni ima li dijete običnu temperaturu.
dobre su joj strane što nam je blizu i nije baš laka na antibioticima (vjerojatno ni sama nije sigurna u svoje dijagnoze).
mi smo sad odlučili promijeniti pedijatra jer ovo više nema smisla. ako tko ima za preporučiti koga dobrog, bila bih mu zahvalna. mi smo na kvatriću, pa tražimo nekog u centru ili istočnom dijelu.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 15:55   #557
Da li netko zna kakva je dr. Gulić Lada iz DZ Retkovec? Da li olako prepisuje antibiotike, da li daje uputnice... Kakva je općenito?
Bilo kakva informacija je dobrodošla
Da li je bolja ona ili dr. Kostinčer-Pojić Andreja? Trebam upisati dijete, a ne znam ništa o ni jednoj..
Jupiterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 16:00   #558
dali možete nekog pedijatra preporučiti u dz vrapče
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 16:25   #559
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
mi svojoj pedijatrici više jednostavno ne možemo vjerovati. napravila je cijeli niz pogrešaka:

- jednom nas je, kad smo ga doveli na cijepljenje, poslala kući jer dijete navodno ima virozu - činio joj se blijed. mi smo otišli kući i čekali simptome nepostojeće viroze koji se nisu pojavili
- drugi put je bio previše rumen, "sigurno ima temperaturu", sestra je morala mjeriti temperaturu dva puta da bi ova shvatila da je pogriješila
- rekla je da ima displaziju kuka i hitno nas poslala ortopedu, mi u panici iskešali 500 kuna za privatnika, a s kukovima - sve u redu
- jednom nas je, kad je bio bolestan, poslala u dnevnu bolnicu jer je dehidriran, a liječnici u dnevnoj bolnici rekli da nije dehidriran i poslali nas kući
- zadnji put mu je dijagnosticirala upalu uha i opet ga poslala u dnevnu bolnicu zbog dehidracije; ovaj put je bio dehidriran, ali nije imao upalu uha, nego herpes simplex
- stalno nam preporučuje kojekakve preparate (kupke i sl.) određene marke.

pa sad vi meni recite kakva je to pedijatrica koja ne zna prepoznati upalu uha pa ni ima li dijete običnu temperaturu.
dobre su joj strane što nam je blizu i nije baš laka na antibioticima (vjerojatno ni sama nije sigurna u svoje dijagnoze).
mi smo sad odlučili promijeniti pedijatra jer ovo više nema smisla. ako tko ima za preporučiti koga dobrog, bila bih mu zahvalna. mi smo na kvatriću, pa tražimo nekog u centru ili istočnom dijelu.
a koji je to pedijatar? baš me zanima
ja sam isto kod kvartića, i išli smo u laginjinu kod nosso, ali nam je zena bila uzasna. i sestra isto. maknuli smo se od njih i doticnog doma zdravlja.
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 16:36   #560
Quote:
argentina kaže: Pogledaj post
a koji je to pedijatar? baš me zanima
ja sam isto kod kvartića, i išli smo u laginjinu kod nosso, ali nam je zena bila uzasna. i sestra isto. maknuli smo se od njih i doticnog doma zdravlja.
takodjer
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.