Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2011., 15:37   #81
Quote:
twenty yebemty kaže: Pogledaj post
dakle posto smo pricu o couvertu skoro vec u potpunosti apsolvirali doda bih samo jos to da ni ja nisam za naplacivanje bilocega sto nije bilo naruceno.





prije nego vam rasplinem te fantazije koje su vam noseve podigle do zraka, razjasnimo samo to da konobarenje prakticki nije nikako regulirano zakonom u usporedbi sa drugim strukama i za to nisu krivi konobari.

konobar trguje specificnom vrstom robe. ekstremno pokvarljivom i krhkom robom koja je cesto skuplja od cijele njegove mjesecne place. ta roba se prodaje brzinom kakva se ne postoji nigdje drugdje u trgovini, takodjer podredjena je velikoj kolicini specificnih i kompliciranih pravila koja su se stvarala dugogodisnjim tradicijama.

jedan konobar moze u svojoj 8 satnoj smjeni posluziti preko 150 obroka, a da svaki danjur posluzi na odredjen i specifican nacin, da svaki obrok bude propisne temperature i kvalitete.

ako se slucajno dogodi da je samo jedan kkljucni sastojak koji je ukljucen u svako jelo pokvaren, on je otrovao svojim radom preko 100 ljudi, ako se radi o trovanju koje se ne moze odmah prepoznati taj broj se moze povecati visestruko.

ocemo o policiji? ne, ajmo radje o gostima kriminalcima, mafijasima i ubojicama sa kakvima se neki konobari redovito susrecu....

ocemo o prekovremenom radu? tu se mogu ponovno nadovezati o nereguliranosti struke zakonom.... radio sam po 12 sati, dva dana za redom, ne otrovajuci nikoga, postivajuci pravila struke, trpeci pritisak iz kuhinje i od gostiju i od sefa odjednom, bavio se u toku svega toga i s policijom i s kriminalcima od kakvih bi vecini ljudi koljena drhtala, bez da sam ostetio ikoga za novce ili kvalitetu robe....

radio sam to sve s bolovima u ledjima, zuljevima u nogama, prljav, gladan... uvijek na jednakoj razini kvalitete, stvarajuci, zajedno s kolegama, promet od preko 20 000 kuna po danu.

na kraju svega dodje tradicionalna nedjelja, dan za obiteljski rucak i restoran je pun mirnih obitelji s djecom koje su dosle si popapati nekaj... a konobar posluzuje to sve kao da jucer i dan prije nje nista bilo. (naravno ako je dobar toliko da to moze, a malo ih je koji jesu)

zbrojimo samo promet i rizik... 300 000kn mjesecno u prosjeku, 4500 gostiju mjesecno...

glavni projektant? kolko ono zaradjuje.... na kolko je ono prijavljen.... kakvu on zakonsku zastitu u odnosu na konobara ima?

nemojte se blamirati vise molimvas nego ostavite 10 kuna dobrom konobaru
Kad ovakva sranja citam, sve mi se vise cini da ne postoji konobar koji nije bahat, bezobrazan i umisljen. To svoje bedasto zanimanje koje ukljucuje smjeskanje gostima, zapisivanje narudzbe i raznosenje tanjura uzdizete kao da se radi o letu na Mjesec.
Koliko bi se tek jedan kamiondzija trebao preseravati svojim poslom? Izgubi paznju na trenutak, skrene preko crte, pogine autobus pun skolske djece!
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 15:57   #82
Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
Mislim da gosti ne žele niti labav niti ikakav odnos s tobom, žele da im doneseš naručeno, i oni ti uredno plate račun. Hvala-hvala-doviđenja.
a zašto su onda ti gosti toliko osjetljivi na bahate konobare koji ih poslužuju preko kurca? mislim, ako je taj odnos gost-konobar toliko jednostavan onda bi gostu trebalo bit sasvim svejedno hoće li konobar bit nadrkan i bezobrazan dokle god im donosi naručeno...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:03   #83
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
nadrkan i bezobrazan
Daj mi primjer pa da ti odgovorim.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:11   #84
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
a zašto su onda ti gosti toliko osjetljivi na bahate konobare koji ih poslužuju preko kurca? mislim, ako je taj odnos gost-konobar toliko jednostavan onda bi gostu trebalo bit sasvim svejedno hoće li konobar bit nadrkan i bezobrazan dokle god im donosi naručeno...
A u kojem tocno zanimanju je prihvatljivo biti nadrkan i bezobrazan? Jel za bankovnu sluzbenicu prihvatljivo da bude bahata i bezobrazna, posto ne dobiva napojnicu?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:21   #85
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
A u kojem tocno zanimanju je prihvatljivo biti nadrkan i bezobrazan? Jel za bankovnu sluzbenicu prihvatljivo da bude bahata i bezobrazna, posto ne dobiva napojnicu?
Naravno, nijednom, ali dobro toga ima, i svi to toleriramo do neke granice.
Baš me zanima što to canex misli da bi trebalo tolerirati ako ne daješ napojnicu.

Inače ,meni nema neke razlike.
Jedino bankovna službenica cijeli dan sjedi, pa mora doma još sat vremena potrošiti na orbitrekiranje da se ne zapusti.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:34   #86
danas namjerno konobaru nisam ostavio napojnicu inspiriran ovom temom
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:40   #87
Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
Daj mi primjer pa da ti odgovorim.
ne pada mi na pamet neki konkretan primjer, ali pretpostavljam da si nekad čula od nekog kako bi tom jednom konobaru iz tog-i-tog restorana bilo bolje da se bavi nečim drugim kad se ne zna pristojno ponašat s ljudima ili tako u tom stilu...ili ono, zamisli konobar nam je doslovno BACIO tanjure na stol...e pa me zanima zašto bi konobar po defaultu trebao bit pristojan i gostoljubiv ako je na njemu samo da: 1) uzme narudžbu, i 2) donese klopu

ili gosti ipak imaju neka viša očekivanja u odnosu s konobarom (i smatraju da su ta očekivanja opravdana samim njihovim ulaskom u restoran)?

Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
A u kojem tocno zanimanju je prihvatljivo biti nadrkan i bezobrazan? Jel za bankovnu sluzbenicu prihvatljivo da bude bahata i bezobrazna, posto ne dobiva napojnicu?
u svim zanimanjima (mi) je to prihvatljivo, samo što to lakše prolazi onima koji nisu u direktnom kontaktu s većim brojem ljudi...mislim, lako ja odaberem želim li surađivati i biti u kontaktu s nadrkanim i bezobraznim radnicima ili ne...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:40   #88
Reservoir dogs - Why I Don't Tip
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:45   #89
Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
Naravno, nijednom, ali dobro toga ima, i svi to toleriramo do neke granice.
Baš me zanima što to canex misli da bi trebalo tolerirati ako ne daješ napojnicu.
ne kažem da trebaš tolerirati takvo ponašanje, nego me čudi da ti konobarovo ponašanje uopće igra neku ulogu sve dok on ispunjava svoju zadaću (uzimanje narudžbe - donošenje hrane)...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:54   #90
smisao napojnice je nagraditi konobara zato što radi posao za koji je plaćen?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 16:55   #91
bože moj, kad vidim ovakva neopravdana kukanja konobara puknem od smijeha

kao da ne postoje radnici u tvornicama koji rade puno teže poslove za puno manje novca

tko njima daje napojnice samo zato što su na minimalcu? što rade u tko zna kakvim uvjetima u tko zna kakvim prostorima?

ako sam zadovoljan uslugom dat ću napojnicu, ako nisam neću. simple as that. a nakon čitanja ovog svega baš mi se napojnice nekako ni ne ostavljaju više
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:02   #92
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
ne kažem da trebaš tolerirati takvo ponašanje, nego me čudi da ti konobarovo ponašanje uopće igra neku ulogu sve dok on ispunjava svoju zadaću (uzimanje narudžbe - donošenje hrane)...
Ajme, jesi ga zakomplicira...

Dakle, ja govorim samo s pozicije osobe koja ne tipa, a kakva očekivanja imaju kolege tiperi, ne bi ulazila.

Kao i od svakog drugog- službenice, prodavačice, you name it, a da radi s ljudima.

Da me pozdravi, pita što ću pojesti-popiti, ako ga pitam za savjet-odgovori, bez da mi kaže a jesi mi ti neka tuka, donese tanjur na stol bez da mi ga baci u glavu i usput mi popipa lijevu sisu, naplati, a ne uzme moj novčanik i posluži se, i kaže doviđenja, bez debela kravo-luzerice-škrtočino. S tim da sve to može biti s iskrenim smješkom, usiljenim, bez smješka ili namrgođen. Briga me.

Ali, jebote, ako ne tipam, ne moram trpiti uvrede. Žalit ću se.

Plus, čini mi se da vama ništa ne vrijedi to što sam ja zadovoljna i što se vraćam u restoran/kafić i radim promet i omogućavam opstanak vašeg radnog mjesta. Zašto?

Zadnje uređivanje Orphea : 26.08.2011. at 17:16.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:05   #93
znači, trebam konobaru ostaviti napojnicu zato što mi se uvlači u šupak?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:14   #94
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
smisao napojnice je nagraditi konobara zato što radi posao za koji je plaćen?
pa stvar je u tome da ja ne znam što je točno posao konobara...je li njegov posao da uzima narudžbe i donosi hranu (kao što Orphea kaže) ili je njegov posao da uzima narudbže i donosi hranu i bude pristojan, nenametljiv i blago udvoran, da je gostu dostupan u svakom trenutku, da zna ispričati šarmantnu pričicu o svakom jelu s menija i o svakom vinu s vinske karte, da opominje goste koji se neprikladno ponašaju itd.?
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:31   #95
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
pa stvar je u tome da ja ne znam što je točno posao konobara...je li njegov posao da uzima narudžbe i donosi hranu (kao što Orphea kaže) ili je njegov posao da uzima narudbže i donosi hranu i bude pristojan, nenametljiv i blago udvoran, da je gostu dostupan u svakom trenutku, da zna ispričati šarmantnu pričicu o svakom jelu s menija i o svakom vinu s vinske karte, da opominje goste koji se neprikladno ponašaju itd.?
To se zove dobar vs. loš konobar.
Dobri radnici se cijene svugdje, osobito u privatnom sektoru.
Dobar si, pa se više njih zainteresira za tebe, pa si digneš cijenu itd.
Uglavnom, po meni se svo honoriranje treba odvijati na relaciji zaposlenik-vlasnik.
Ja ću doprinijeti pohvalom, preporukom, i naravno vraćanjem.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:36   #96
Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
Plus, čini mi se da vama ništa ne vrijedi to što sam ja zadovoljna i što se vraćam u restoran/kafić i radim promet i omogućavam opstanak vašeg radnog mjesta. Zašto?
tako je, meni tvoje zadovoljstvo i redovito vraćanje u restoran/kafić ništa ne vrijedi budući da nisam konobar niti imam ikakve veze s ugostiteljstvom...samo mi je smiješno kako ljudi dolaze ovdje pohvalit se kako ne daju napojnice, i to još s onim zašto bi ja ikome ostavljao napojnicu, to su moje pare stavom, dok ih istovremeno ama baš nitko ne obavezuje na ostavljanje napojnice
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:43   #97
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
tako je, meni tvoje zadovoljstvo i redovito vraćanje u restoran/kafić ništa ne vrijedi budući da nisam konobar niti imam ikakve veze s ugostiteljstvom...samo mi je smiješno kako ljudi dolaze ovdje pohvalit se kako ne daju napojnice, i to još s onim zašto bi ja ikome ostavljao napojnicu, to su moje pare stavom, dok ih istovremeno ama baš nitko ne obavezuje na ostavljanje napojnice
Zato što ih je netko na temi proglasio velikim problemom?
A ovo je forum, aka mjesto gdje ljudi iznose svoje stavove i diskutiraju o njima?
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:46   #98
evo, ja sam u Njemackoj, tu je normalno da u odredjenim usluznim djelatnostima (kafic, restoran, taxi- koji je u odnosu na zagrebacki bolesno jeftin...) ostavis trinkgeld, pravilo je 10% na osnovnu cijenu, nitko te nece naganjat ili zahtijevat taj trinkgeld, ali nekak se podrazumijeva da je to tak... ako sam ne napomenes da im ostavljas toliko i toliko trinkgelda (obicno zaokruzis) vratit ce ti svugdje posteno lovu do u zadnji cent i ljubazno se zahvaliti, bez prijekih pogleda, pljuvanja u hranu, pamcenja na duge staze i tako...
Couvert nisam ovdje nikada dobila nit su mi ista slicno naplatili, doduse, ovdje kava u kaficu ili objed u restacu kostaju puno puno vise nego u HR....

Navikla sam ostavljat trinkgeld, ostavljam ga i kad dodjem u HR, isto tako 10% od osnovne cijene, docim, prijatelj koji drzi kafic i hotel u Dalmaciji ako mu konobar ne vrati kusur (znate kak konobari zaborave vratit 2 kune kusura u Tkalci , posebno iritantno ak si studos i nemas bas para...) dan danas se ustane i ode od konobara trazit svoje 2 kune natrag
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:51   #99
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
vratit ce ti svugdje posteno lovu do u zadnji cent i ljubazno se zahvaliti, bez prijekih pogleda, pljuvanja u hranu, pamcenja na duge staze i tako...
A kako stoji pljuvanje po forumima?
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:53   #100
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
pa stvar je u tome da ja ne znam što je točno posao konobara...je li njegov posao da uzima narudžbe i donosi hranu (kao što Orphea kaže) ili je njegov posao da uzima narudbže i donosi hranu i bude pristojan, nenametljiv i blago udvoran, da je gostu dostupan u svakom trenutku, da zna ispričati šarmantnu pričicu o svakom jelu s menija i o svakom vinu s vinske karte, da opominje goste koji se neprikladno ponašaju itd.?
a ako sam ja pristojan i nezahtjevan gost, hoće li meni zbog toga konobar naplatiti 10% manje nego što piše na računu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.