Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 12:28   #1
Bol u potiljku za vrijeme orgazma

Prije pet-šest dana ima sam spolni odnos i za vrijeme orgazma, odmah na početku, osjetio sam strahovitu bol u potiljku bliže vratu, trnjenje i pulsiranje krvi. Mora sam se odmah umrtvit a sve mi prisjelo. Onda smo sutradan ponovili i mene opet uvatilo isto, samo u sredini orgazma i malo blaže. Malo sam se suzdržava i onda sinoć pokuša ponovo se seksat. I onda je sve izgledalo ok ali me ovaj put pred kraj orgazma opet uhvatila ista ta jaka bol. A tijekom samog odnosa nikakvih problema niti naznaka da nešto ne štima.

Uglavnom, sad sam i psihički i fizički u autu. Nikad ništa slično tome nisam doživio. Inače sam srednjovječni muškarac. Žena kaže da je to od visokog tlaka (nisam registrirani tlakaš) i zbog previše vremena za računalom. Ne pada mi na pamet u krevet sa ženom dok se ne pregledam.

A to je malo sad malo zafrkano doktorima objašnjavat u detalje pa ako se neko razumije, nek napiše nešto. Možda je u pitanju začepljenje ili slaba prohodnost krvnih žila? Prijeti li moždani udar?
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:55   #2
Moguće da je do tlaka, na ova ostala pitanja je nemoguće odgovoriti bez detaljnijeg pregleda, btw ne sekiraj se oko objašnjavanja detalja, seksualnost je normalni dio ljudskog života, ništa što bi bilo koga od nas posebno uzrujalo nema razloga da ti bude neugodno ili da te to muči...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 21:50   #3
Meni se jedno vrijeme dešavala potpuno ista stvar.
Pred cca 12-13 godina.
Nisam išla kod nikakvih doktora.
I samo od sebe je prošlo, i to ne nakon jako puno vremena.
Tako da se više nisam okupirala tim problemom.
Glava me srećom jako rijetko boli.
No unazad tjedan dana opet je počela glavobolja, isto u predjelu malo više od potiljka s desne strane glave, ali ovaj puta ne prilikom orgazma, nego lagano od jutra pa sve jače prema kraju dana.
I sad sam na čudu ...
Možda opet samo prođe ...
mi_G_ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 20:55   #4
Evo da završim temu kad sam je već počeo. Nakon mjesec dana sam došao na pregled kod neurologa (a bol me već prošla) i on mi kazao da u literaturi postoje takvi slučajevi i da se takva bol može spontano povući. Dao mi dijagnozu "orgasmusheadache" i poslao me na CT mozga. I fala Bogu, sve bilo u redu. Rekao mi da na kontrolu mogu po potrebi.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.