Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2011., 10:34   #21
Vrijedna mina otvorila temu, zahvaljujem ! Film o kojem pišete nisam pogledala. Zaintrigirao me sadržaj i evo definitivno se prijavljujem zbog našeg ljubimca Murata. Predugo smo čekali da ga ponovo vidimo na ekranu. Dok prva epizoda ne ugleda svjetlo dana, unaprijed se veselim informacijama vas koji imate izražene istraživačke sposobnosti za koje sam ja osobno uskraćena. Tu prije svega mislim na ženu-mrak minči kojoj mi mnogi nismo ni do doljena jer tako predano radi i iscrpno nam iznosi svaku novu vijest. Sigurna sam da ćete nas obradovati i kojom sličicom .
delicija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 16:01   #22
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
da, da, sada i ja videh da si ovo napisala, nisam pazljivo procitala a jos povezala TIMS i MY

MY je sredom, Fatma cetvrtkom, OBZGK utorkom cini mi se. Ove zadnje dve su na kanalu D, bice zestoka borba za gledanost kada pocnu ponovo da mere.
bojana u pravu si, OBZGK ide utorkom i to nikako nije dobar dan, Son kreće u ponedeljak i ponedeljak je jedini dan kad nema seriju koja ima gledanost preko 40%, jer tamo gdje su serije koje idu preko 40% nema šanse za neku gledanost, tako da KG koji ide srijedom nikako nije uhvatio gledanost preko 20%, a sad je svaki tjedan tonuo, a on se prikazuje na kanalu D što je velika prednost.
Vjerujem da je neće dati u utorak, srijedu i četvrtak jer tu su prošlogodišnje serije s preko 40% gledanosti, u petak show ima AFK koja se i sama bori za gledanost s novom serijom onom Hayat koja je žestoko počela s preko 30%, pa onda dolazi i nova nurgul serija na kanalu D,(isto ne znamo koji će to biti dan) tako da mislim da će serija ići ponedeljkom, moguće je da se odluće kao za ezel da ide ne u terminu od 20 sati, nego od 22 sati.
Bilo je u prošlosti slučajeva da su neki dan čak četiri serije išle preko 30%, ali bile su pametno posložene, ali kako se do početka ožujka ne mjeri gledanost to je s jedne strane dobro, jer u miru mogu raditi, to možda može biti veći šok, kad se bude opet počela mjeriti gledanost.

samo se nadam da se show tv neće tući u srijedu s VS jer mislim da to ne bi bilo dobro, ali pričekajmo početak, pa vidimo što i kako bude...
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 23:31   #23
nestrpljivo čekam novu seriju našeg ljubimca

Tena 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 10:51   #24
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
ps. ja imala onaj sajt za Yildiz.tv ali mi sada pokazuje da je privremeno nedostupan, jer imaju neka tehnička tra-la-la...ima li neki drugi način za gledanje direktli...hvala
zoro

na ovom linku se može gledati showtv

http://wwitv.com/tv_channels/3829.htm
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 14:22   #25
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
zoro

na ovom linku se može gledati showtv

http://wwitv.com/tv_channels/3829.htm

Hvala draga moja, kissssss
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 03:01   #26
bravo minka,
radujem se tvojoj novoj temi, nadam se da će se stara ekipa sa asi vol.1 i 2 opet sakupiti , radujem se što ćeš nam opet pripremiti prekrasne priloge i da će se ponoviti pozitivna atmosfera kao u asi vol.1 , a zahvaljujući pozitivnoj ekipi i Muratu, koji će nam daj bože opet priuštiti nove lijepe momente i večernja druženja.


(nadajmo se svemu dobrom )


a svim forumašicama želim SRETNU NOVU GODINU i dobro druženje
skorpion1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 14:38   #27
Quote:
skorpion1 kaže: Pogledaj post
bravo minka,
radujem se tvojoj novoj temi, nadam se da će se stara ekipa sa asi vol.1 i 2 opet sakupiti , radujem se što ćeš nam opet pripremiti prekrasne priloge i da će se ponoviti pozitivna atmosfera kao u asi vol.1 , a zahvaljujući pozitivnoj ekipi i Muratu, koji će nam daj bože opet priuštiti nove lijepe momente i večernja druženja.


(nadajmo se svemu dobrom )


a svim forumašicama želim SRETNU NOVU GODINU i dobro druženje
naravno, ekipa je već odavno spremna,
čeka se samo minčin <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<: mig:<<<<<<
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 00:54   #28
na turskom forumu spominju sedef avci kao glavnu glumicu......
uskoro ćemo vidjeti da li su u pravu

Tena 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 12:32   #29


meni je sedef avci super, ako ona bude glumila sa MY ja sretna. u ezelu mi je bila omiljeni lik
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 15:38   #30
Koliko GT dobro prevodi, izgleda da je potvrdjeno ko ce glumiti glavnu zensku ulogu i da serija krece pocetkom februara!. Hajde, cekamo jos ko su druga dvojica glumaca.

http://www.tvaktuel.com/haber/3879-s...oynayacak.html


Sedef Avcı Suskunlar dizisinde oynayacak
Suskunlar dizisinin başrol kadın oyuncusu belli oldu.

TVaktuel.com ÖZEL HABER: TİM'S Production, 4 çocukluk arkadaşın intikam hikayesini anlatan 'Sleepers' filminden yola çıkarak 'Suskunlar' isimli diziyi çekmeye hazırlanıyor. Dizinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlandı. Dizinin Şubat ayının ilk haftasında yayınlanması düşünülüyor.

Sedef Avci će igrati niz tihe
Glavna glumica u seriji tiho je postalo jasno.

TVaktuel.com POSEBNA VIJESTI: TIM proizvodnje, 4 prijatelj iz djetinjstva je priča o osveti, "Sleepers" Na temelju filma "tihi" se priprema da se niz offline.Serija promotivni trailer je objavljen prošlog tjedna.Serija je mislio da je objavljivanje prvog tjedna veljače.


http://www.gecce.com/haber/yeni-yild...ak-181828.html

Cak 12 novih serija krece.

Zadnje uređivanje Ninely : 03.01.2012. at 16:51.
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:22   #31
s bg foruma...jako dobra kombinacija

Tena 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 12:12   #32
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
Koliko GT dobro prevodi, izgleda da je potvrdjeno ko ce glumiti glavnu zensku ulogu i da serija krece pocetkom februara!. Hajde, cekamo jos ko su druga dvojica glumaca.

http://www.gecce.com/haber/yeni-yild...ak-181828.html

Cak 12 novih serija krece.
znači kroz mjesec dana će MY biti na malim ekranima .. aj više da i to dočekamo!!! 12 novih serija?! ti turci su stvarno ludi ... u septembru ili je krenulo jako puno, da bi odmah 10tak ili više skinuli, sada opet nove serije ... ccc ... 09.01. kreće serija SON, izgleda dobro. ima tu na spojlerima tema za tu seriju.

Quote:
Tena 15 kaže: Pogledaj post
s bg foruma...jako dobra kombinacija

http://i42.tinypic.com/28jg0ep.jpg
iako još nije potvrđeno, sve je više tih kombinacija na svim mogućim forumima!







__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 14:00   #33
Sedef je slatka, lijepa je žena ali ne može se baš pohvaliti nekim glumačkim sposobnostima. Svidjelo se režiseru kako je "odradila" posao u prošloj njegovoj seriji pa ju odlučio opet uzeti.
Ja nisam gledao film, volio bih da mi neko pojasni malo lik soc.radnice, tj.njegovu težinu, da vidim je li to prevelik zalogaj za Sedeficu, jer pretpostavljam da će nju igrati ,a ?
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 12:17   #34
hajde , pa nije ni Murat bogzna kakav glumac , a u posljednje vrijeme niti ne izgleda dobro , pa eto mogu zajedno
Bitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 15:21   #35
mina.. za otvaranje teme i novosti..

prikupljaju infose i ostale cure.., nema šta, svi su spremni,poznate arkadašice su tu, još čekamo da se sve realizira..

Izgleda ipak Sedef?? Po meni samo jedno ljepuškasto lice,nikakav drugi utisak ne ostavlja, no ako je već ona izabrana budem joj dala priliku nek" me razuvjeri..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 17:02   #36
meni je sedef sva njezna i tiha, ili zato sto su joj uloge u ezelu i bijegu nekako takve, ali kao sto bitaka rece, nije ni murat neki glumac nije ni ona, pa su se taman nekako nasli ...e moj šinko...

prvi dojam je da su vizuelno jako kompatibilni, a vidjecemo kakva ce biti interakcija u seriji...insallah

nego, nesto su se usutili, nema infoa o druga dva glumca (kod bugarki sam citala o navodnom izboru za trecu rolu, ali su to njihove spekulacije, pa ne bih da ih ovdje iznosim), nema fragmana, zna li neko na koliko vremena prije pocetka emitovanja 1. epizode se ista snima?
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 17:15   #37
prvo, hvala cure na pohvalama za otvaranje teme! pa di naš macan da ostane bez topica

drugo, SNOB, ne sjećam se koliko prostora je zadobila minnie driver u filmu. znam da nije puno, sporedni lik. davno je bio taj film.

treće, ninely, pa evo neslužbeno se na FB grupi koju za seriju vode turske adminke gonulce i još jedna + cennet iz USA (koje administriraju muratovu fan club stranicu) kaže da će fragmani br.2 izaći sredinom mjeseca i da će u njemu biti i murat. 1. bölum se očekuje u 1. tjednu februara. nisam čula nagadjanja za druge uloge, ali krajnje je vrijeme da se krene snimat ja bih rekla. koliko znam kada krene serija imaju nasnimljeno dvije epke, možda tri, a snimaju u ritmu 1 epka na tjedan.

četvrto, defnne & bitaka, meni je sedef mila i draga, lik bahar u ezelu jedan od omiljenih i žao mi je kako je završila tamo. fizički su skorz kompatibilni, barem na slikama. sačekajmo male ekrane. svakako joj dajte šansu. šta struka misli o nečijoj glumi, briga me, ako se meni svidja i ako me uvjere glumci u to što predstavljaju u seriji, super. dovoljno.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 20:14   #38
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Sedef je slatka, lijepa je žena ali ne može se baš pohvaliti nekim glumačkim sposobnostima. Svidjelo se režiseru kako je "odradila" posao u prošloj njegovoj seriji pa ju odlučio opet uzeti.
Ja nisam gledao film, volio bih da mi neko pojasni malo lik soc.radnice, tj.njegovu težinu, da vidim je li to prevelik zalogaj za Sedeficu, jer pretpostavljam da će nju igrati ,a ?
Meni je bila sasvim ok kao Menekse i kao takvu je prije pamtim nego kao Bahar...

Slažem se da je slatka i mila, ima lijep osmjeh... vitka i krhka, iako poprilično visoka.
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:41   #39
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
Meni je bila sasvim ok kao Menekse i kao takvu je prije pamtim nego kao Bahar...

Slažem se da je slatka i mila, ima lijep osmjeh... vitka i krhka, iako poprilično visoka.

Nisam tu seriju gledao pa ne znam. U Ezelu je bila ok, nije me ni razočarala a ni pretjerano oduševila, srednja žalost što bi se reklo
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 03:45   #40
Hej djevojke,

Nisam baš najbolje razumjela, pa molim da mi neko objasni, da li će TV koja bude prikazivala ovu seriju, postavljati epizode na svoj Internet portal i da li imate namjeru da to pratite (onako bez prevoda, samo sličice )?

Iako sam uvijek imala utisak da je Murat svakoj sceni koju je odigrao posvetio dužnu pažnju, čini mi se da će se ovdje dati baš sve od sebe jer ga doživljavam kao osobu koja želi da kroz glumu društveno djeluje otvarajući teme koje su dugo bile tabu i da mu je ovo baš važno.

Što se mene tiče, ja bih je voljela pogledati ma kakva bila u cjelosti , a nadam se da će se i Turcima dopasti dovoljno da nam je sačuvaju na malim ekranima.
LeptirićŠarenić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.