Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 24.10.2012., 20:42   #1
Razrednica

Ja neznam jesam li ja ovo dobro napravila jer sam nova ovdje, i jeli ovo uopće dobro mjesto za postaviti ovo pitanje, ali stvarno se nadam da ćete mi pomoći
Idem u 2. razred srednje škole, gimnazije, u jednom većem gradu. Od početka mog srednjoškolskog obrazovanja skompala sam se s grupicom ljudi iz razreda, koji su inače slični kao ja, izravni i pretjerano iskreni. Ostatak razreda je također super, stvarno se svi super slažemo, nije bilo nekih većih problema. Problem je razrednica. Nakon nepunih mjesec dana prvog razreda, ja i moji prijatelji smo ju počeli živcirati. Od nje jedino dolaze pritužbe ravnateljici na nas i naše ponašanje. U prvom razredu nije bio toliki bed, povremeno je zvala roditelje i govorila da loše utječemo jedni na druge, nije nam htjela opravdavati sate dok je drugim učenicima, koji su sjedili pored mene na kavi, bez problema opravdala. Branila nam je druženje na izletima i ekskurzijama, moramo sjediti na odvojenim krajevima učionice. Nije to bio neki problem, mi smo shvaćali da žena ima problema u privatnom životu, pa se iskaljuje na nama, a i mi smo krivi. Ali problem je nastao u drugom razredu, kada je došla nova ravnateljica, njena dobra prijateljica. Sada su počele ozbiljnije stvari. Zove naše roditelje nekoliko puta tjedno. Zbog svake sitnice, mojim roditeljima zvoni mobitel. Zadnja njezina optužba je da smo prije tjedan dana bili iza škole i pušili travu, i da nas je navodno vidio neki profesor, iako smo mi u to vrijeme imali tjelesni i bili na nastavi. Normalno, roditelji su digli paniku i testirali nas, i svi smo negativni na THC. Nama je više svima pun kurac i nje, i njenih gluposti, i zamoljena sam da provjerim sljedeće:

Kako mi nju možemo maknuti s položaja razrednice? Išli smo već kod ravnateljice, ali to baš i nije uspjelo. Ne želimo joj slati inspekciju ili slično, jer ne želimo da žena dobije otkaz. Samo želimo drugu razrednicu, i gotovo. Molim vas da mi odgovorite, jer mi roditelji nevjeruju ništa više. Shvaćam da sam se malo raspisala, ali sam samo htjela da malo bolje shvatite situaciju. Ovo nije obična tinejdžerska mržnja prema svima, i shvaćamo mi da smo si sami krivi za neopravdane i ostalo, ali ja samo želim ić u školu bez straha da će svaka moja riječ i korak biti krivo protumačeni. Zahvaljujem vam ako ste ovo pročitali
chupavichempres is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.