Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2016., 15:43   #301
Inače je već poznato da kad si u vezi onda te svi žele. Ljudi zrače srećom i zadovoljstvom kad su zaljubljeni, budi veseli pa takva pozitivna energija privuče ljude.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 20:57   #302
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Inače je već poznato da kad si u vezi onda te svi žele. Ljudi zrače srećom i zadovoljstvom kad su zaljubljeni, budi veseli pa takva pozitivna energija privuče ljude.

Via Tapatalk
da. vjerojatno je točno. ali kak se sad ponovno vratiti u tako stanje.

plus nije samo ni moja energija u pitanju. to je u ljudima, više vole nekaj kaj ne mogu imati, i kad si u vezi onda si poželjniji
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 11:44   #303
Ima li razlike u ponasanju okoline prema samcima recimo do 30 te, 40 te.
Kad se postaje roba s greskom koja drugima samo krati vrijeme. U stilu da je bio, bila sta cemu ne bi bio sam
Osjecate li da vas drugi koriste, jel ono sami ste, mozete ovako,onako, trebalo bi da imate i vremena i novca , pa to zdusno i dokazujete ili to da ste sami ne govorite niti isticete
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 10:10   #304
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Ima li razlike u ponasanju okoline prema samcima recimo do 30 te, 40 te.
Kad se postaje roba s greskom koja drugima samo krati vrijeme. U stilu da je bio, bila sta cemu ne bi bio sam
Osjecate li da vas drugi koriste, jel ono sami ste, mozete ovako,onako, trebalo bi da imate i vremena i novca , pa to zdusno i dokazujete ili to da ste sami ne govorite niti isticete

da. tako je meni. desilo mi se da sam se razišao sa zadnjom curom, prije nje sam bio u vezi sa curom sa kojom imam dijete. dok sam bio u vezama, bez problema sam mogao naći nekoga za kavu. sad kad sam solo, gledaju me kao da imam neku grešku. kaj bi trebao unajmiti neku da mi glumi curu i onda bi našao?

koja je to fora sa hrvaticama da ne žele solo muškarce?
donto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 17:30   #305
Nisu me zvali da slavim s njima Novu jer sve ce parovi bit...
BlackGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 17:33   #306
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
da. tako je meni. desilo mi se da sam se razišao sa zadnjom curom, prije nje sam bio u vezi sa curom sa kojom imam dijete. dok sam bio u vezama, bez problema sam mogao naći nekoga za kavu. sad kad sam solo, gledaju me kao da imam neku grešku. kaj bi trebao unajmiti neku da mi glumi curu i onda bi našao?

koja je to fora sa hrvaticama da ne žele solo muškarce?
imaš dijete, to je odbojno
lex cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 17:41   #307
Slazem se. Rijesi se djeteta i nabavi psa.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 17:45   #308
Neki kažu -"blago tebi"
Onda opet drugi kažu -"joj,šteta da si sama"
__________________
There' s no going back!
Mother Of Pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 17:48   #309
Otkud sam iskopate ove teme? Čuo sam da idu banovi za takve stvari

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 20:35   #310
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slazem se. Rijesi se djeteta i nabavi psa.

što je najtužnije, neki se stvarno tako ponašaju.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 22:16   #311
Quote:
BlackGirl kaže: Pogledaj post
Nisu me zvali da slavim s njima Novu jer sve ce parovi bit...
Ozbiljno? Zadnjih par godina sam svugdje išla, i na more, sa dva para. Osvijestila sam to tek prošlog ljeta. Nezamislivo mi je da ljudi po uparenosti odlučuju s kim će se družit.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 22:32   #312
Quote:
BlackGirl kaže: Pogledaj post
Nisu me zvali da slavim s njima Novu jer sve ce parovi bit...
onda ti to nisu prijatelji. A u tom slučaju šta ćeš s njima za doček.
Lidenbrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 23:25   #313
Quote:
Lidenbrock kaže: Pogledaj post
onda ti to nisu prijatelji. A u tom slučaju šta ćeš s njima za doček.
Pametan muškarac će zabraniti ženi da ima single frendice jer su baš one glavni poticaj i razlog razvoda.

Znaš onu priču ma možeš boljeg pronaći? Žena koja je sama bi voljela da ima prijateljice koje su u istoj situaciji. A mnoge su i ljubomorne.
zubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2022., 23:40   #314
https://youtu.be/ikA8aWegdWQ
Deussex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 00:35   #315
Quote:
Lidenbrock kaže: Pogledaj post
onda ti to nisu prijatelji. A u tom slučaju šta ćeš s njima za doček.
Ne prijatelji. Sestra me nije zvala, kaze sve ce bit parovi pa cu se ja lose osjecat i da oni imaju neke teme svoje.
BlackGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 07:10   #316
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 07:16   #317
Quote:
zubac kaže: Pogledaj post
Pametan muškarac će zabraniti ženi da ima single frendice jer su baš one glavni poticaj i razlog razvoda.

Znaš onu priču ma možeš boljeg pronaći? Žena koja je sama bi voljela da ima prijateljice koje su u istoj situaciji. A mnoge su i ljubomorne.
Pametna žena će zabraniti mužu da ide u birtiju i/ili kladionicu sa ostalim muškarcima jer će tamo čuti razne lovačke priče o tome tko je što povalio pa će mu pasti na pamet razne gluposti koje su glavni poticaj i razlog razvoda.
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 07:19   #318
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Pametna žena će zabraniti mužu da ide u birtiju i/ili kladionicu sa ostalim muškarcima jer će tamo čuti razne lovačke priče o tome tko je što povalio pa će mu pasti na pamet razne gluposti koje su glavni poticaj i razlog razvoda.
Obojica ste u pravu no ako je muškarac ili žena iole pametni i pri sebi, zreli znat će da su te priče gluposti i ostat će vjerni svom partneru.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 07:32   #319
Quote:
zubac kaže: Pogledaj post
Pametan muškarac će zabraniti ženi da ima single frendice jer su baš one glavni poticaj i razlog razvoda.

Znaš onu priču ma možeš boljeg pronaći? Žena koja je sama bi voljela da ima prijateljice koje su u istoj situaciji. A mnoge su i ljubomorne.
A najpametniji bude ju stavil na lanac u kuhinji da može još mlađe naganjati
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2022., 07:53   #320
Quote:
zubac kaže: Pogledaj post
Pametan muškarac će zabraniti ženi da ima single frendice jer su baš one glavni poticaj i razlog razvoda.

Znaš onu priču ma možeš boljeg pronaći? Žena koja je sama bi voljela da ima prijateljice koje su u istoj situaciji. A mnoge su i ljubomorne.
De mani me se s tim srednjovjekovnim vizijama društva.
Lidenbrock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.