Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2016., 02:25   #1
Kvalitetni, nekvalitetni razgovori..

Naslov ce malo biti cudan, zbunjen za neke, vecinu sve ne znam...

Trenutno sam u nekoj fazi zivota kada mi se podosta toga srusilo... Danas primio pismo sa faksa da sam izbrisan iz evidencije i ne znam.. Jos uvijek se u glavi mirim sa time..

Nisam sretan, ali nisam ni pretjerano tuzan iako vrlo vjerojatno cu za cca 10 god i biti.. Kvalitetnih ljudi za razgovor imam jako malo, posto trenutno ne radim, tj honorarno ali to ne racunam kao posao vise dzeparac. A 2 od 3 tih ljudi su po cijele dane na poslu, 3. Osoba nazalost u njemackoj

Ne komuniciram sa gotovo nikim, ne cujem se gotovo sa nikime vise.. I jednostavno sam okruzen takvim ljudima koji su jedino za razgovore o autima,"pickama" i glazbi..

Auti oke al meni je auto od tocke a do b.. Komentirat ovo drugo mi je kako sam stariji besmislinije jer od gledanja i komentiranja nemam apsolutno nikakvo nit fizicko niti vise psihicko ili cak vizualno zadovoljstvo. Stoga su mi takve teme postale ono za napaljene tinejdere, trece znam sta slusam i nemam tu kaj previse komentirat.

Iako ovo sve nema veze valjda sa nicime. Ovaj pdf je usamljena srca pa ako ima netko da mi ne znam razbi misli svojim mislima.. Ne znam jednostavno mi se neda slusat vise ljude u svom zivotu i htio bi se ovdje s nekim bez obaveze dopisivat.. Cuti kak drugi ljudi disu, razmisljaju...

Powered by LG-D855
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 03:04   #2
Nisam siguran da li je tema uopće zamišljena na taj način da bi htio da ti se nešto savjetuje(nema mi takav ton), ali baš me vuče u tom smjeru

Mislim, situacija mi je jako poznata. Stvarno jako. U mom slučaju je to bila faza života kada sam ponekad imao po tjedan dana da uopće ne progovorim riječ na glas s drugom osobom, što bi se resetiralo s odlaskom u trgovinu po namirnice Mogao bi dramiti sa spikama kako nisam imao prijatelja tada, iako sam imao, samo su se stvari poslagale tako da se nismo baš viđali tada, a ja nisam htio daljinski dati do znanja kako mi fali kontakta s ljudima. I tak je bila faza da se probudim, muvam po stanu, radim neke svoje stvari, možda odem u šetnju(iako i to smanjeno jer nije bilo baš pogodno vrijeme), odem spavati i opet sve iznova. Fun times

Ovaj forum mi je zapravo jako pomogao. Puno sam tu ispisao. Zanimljivo je bilo naknadno čitati vlastite riječi, ponekad trenutci "omg, ti si budala", ponekad "wtf, pa možeš bolje od toga" i tak A i zanimljivo je bilo čitati druge ljude, bar one koje se isplati čitati.

No zapravo mi je jedna druga neočekivana stvar baš najviše tada pomogla. Volontiranje Priznajem da sam se time originalno počeo baviti iz želje da upoznam nove ljude, što se nije dogodilo, ali i dalje je bilo neobično zanimljivo. Onak, skupio bi se tamo s nekim nepoznatim ljudima, radili bi nešto, nečim se zaokupljali, čavrljali cijelo vrijeme, opušteno skroz sve. A ono zanimljivo što je ispalo iz toga je što se više nisam osjećao tako dosadno, nego sam onda imao nešto za prepričavati, pa sam bio malo odlučniji da iniciram druženja sa svojim prijateljima, jer sam im kao dijete htio pričati o glupostima kojima sam se bavio

S vremenom su došli sunčaniji dani, bio sam više vani, stvari su nekako popravile samo od sebe.

Sada mi nekada fale ti tjedni mira Onak, baš bi volio da sam opet u prilici se samo isključiti od svih na tjedan dana, baviti se svojim zanimacijama, da nitko ne zna za mene. Žao mi je što onda nisam bolje iskoristio to vrijeme, jer realno, imao sam stvari s kojima sam se mogao baviti, ono, to je bilo totalno savršeno vrijeme i ugođaj da se opet primim gitare, ali ne, tad ju nisam ni pogledao
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 12:09   #3
faza...ako se dogodi nesto da te sibne u neki novi film, dogodit ce se, a ako ne, nece...a dok se ne dogodi, ko da je vrijeme stalo, imas puno vremena za misliti, i bar moj, mozak trazi neku zanimaciju...pa ti sve brzo dosadi...i igrice su sve kopija kopije, i filmovi i serije su predvidivi, izmisljas razloge da ostanes u dronjcima i ne ides van, i imas vremena misliti u sto ti se zivot pretvorio, pa dodjes na forum u potrazi za bilo kakvim uzbudjenjem, nekom spikom s nekom curom, verbalnim okrsajem s nekim mlatimudanom, ili nes, cisto da osjetis cheap thrill...pa skuzis da su svi ovdje u jos goroj poziciji od tebe, i za razliku od tebe, glume da imaju zivot, bave se idiotizmima i pricaju isprazne spike....neki se veru na planine, neki kuhaju, neki su u fitnesu, neki su u necem skroz desetom, i mislis se, jebote, da mi je meni dati te pare, sto bi ja...pa stanes i skuzis da bi bio poput njih da imas para, i eventualno neku partnericu...ne bi sutio u svom sobicku i ubijao se od dosade, nego bi imao zenu, koja bi te mozebitno varala, i djecu koja bi ti dreljila na uho, a ti bi radio za nekog tulipana milijunasa sa zavrsenom osnovnom skolom iako si ti obrazovaniji od njega...pa bi te nakon nekoliko godina takvog usranog zivota skrpala bolest, i onda bi se borio s njom i usput za svoje klince dok ne crknes...

sto te dovede do zakljucka da je zivot sranje...i naucis cijeniti svoj mir i tisinu, stabilnost, imas neke rituale, neke hobije, mozda kakvog ljubimca, posvetis se onome sto te oduvijek zanimalo i kad ostanes i bez obitelji, ako ti novci nisu bas neki ogroman problem, posvetis se onome sto si oduvijek htio, ma sto to bilo...i skuzis da ti je u biti puno bolje u tvojoj kozi nego mnogima koji naizgled imaju puno vise od tebe...frendovi ti se krenu zaliti kako im je u braku, oni sa vise poslova ti se zale da su umorni, oni s djecom imaju takodjer neke specificne probleme, i u biti jedino zavidis ovima koji putuju uokolo, ali onda skuzis da postoji google earth, i da je google vozilo vec proslo po svim ulicama cijelog svijeta, pa ako te zanima, vidis kako je tamo...i skuzis da nis nisi propustio, osim tlake sjedenja u avionu/vlaku/busu...ljudi svugdje isti, jedino arhitektura i stil odijevanja drugaciji...

Poanta je da tebi uopce nije lose, i da ti mislis da ti je lose samo zato sto ti na uho drugi serendaju svoje spike i pune ti mozak smecem...za razliku od njih, ti jos imas sanse biti sretan, prije nego se uvalis u kakvo govno od obaveze...

Zadnje uređivanje Bebi Zombi : 20.09.2016. at 12:26.
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.