Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2010., 12:33   #8481
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Nece ga objavit!! Koji ti dio ne kuzis?? Moli boga za 9 mjeseca, jel prije nece nista biti!! Ako ih nazoves i sami ce ti tako reci kako su rekli i meni!
ja sad zvao i rekla mi ta žena da ce bit natjecaj samo da pratim na mup-ovoj stranici
mrki18 is offline  
Old 01.06.2010., 13:45   #8482
Quote:
mrki18 kaže: Pogledaj post
ja sad zvao i rekla mi ta žena da ce bit natjecaj samo da pratim na mup-ovoj stranici
e jel to smatrala za 6 mj ili ono do kraja god???? ili je sam rekla da ce bit al nezna kada?
skardgo is offline  
Old 01.06.2010., 14:17   #8483
Meni rekli zvao ih 3 puta vec 6,7,8 sugurno nista a 9 mjesec je 50/50! Da ce bit bit ce al kad nezna se..Iovako nas nemaju kamo stavit kad je puna prvi koji odlaze su 20.9. a u toj grupi mi je kolega i rekao mi da su trebali u 6 zavrsit al ce u 9 i da nebu natjecaja jel ni tam nema mesta sve se pomaklo i sjebalo!
Sturm is offline  
Old 01.06.2010., 14:44   #8484
pa bas i zato bi trebo bit natjecaj u 6 mj! jer dok prodes ljecnicki i sve te fore oni te mogu odma zvat 21.9 recimo kad oni odu!! moje je to bar misljenje da ako ce bit ove god PA da bi oni vec trebali imat spremne kandidate za 9 mj kad oni odu !! jer glupo im je pravit natjecaj u 9 mj i onda dok svi prodemo sto moramo i dok nas zovu tek cemo ic tamo u 11-12 mj!! moje misljenje ne morate se slozit s tim naravno!!


P.S. meni je prijatelj tamo isto i reko je da ih pustaju krajem 7 mj al nismo se dugo culi tak da je mozda i ovako kako ti kazes!!!
skardgo is offline  
Old 01.06.2010., 14:54   #8485
Sto se manje nadas to bolje.. Drzava nema para da obucava nove i jos da nam placa tam sve, nazalost pogledaj kolko ih je jos bez posla sta su zavrsili PA! Jel ti mislis da meni nebi godilo da je sad u 6 i da u 9 krenem!? Bi, nebi se morao jeb.. sa 100 drugih stvari sad i sekirat! Al gledaj realno situaciju u hr i gledaj da mi kostamo dok smo tamo a drzava uvodi sranja da se stedi! 55 mil. kuna je otislo na nove uniforme za policiju, pa se raspitajte koliko kosta obuka samo 1 polaznika PA, pa cete se pitat na kraju ODKUDA I IZ CEGA da pokrenu sad natjecaj! Al velim daj boze da bude ove godine, sta se mene tice moze i sutra al sumnjam!
Sturm is offline  
Old 01.06.2010., 20:29   #8486
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Nece ga objavit!! Koji ti dio ne kuzis?? Moli boga za 9 mjeseca, jel prije nece nista biti!! Ako ih nazoves i sami ce ti tako reci kako su rekli i meni!
pa šta ppizdiš na ljude? svatko ima pravo na svoje mišljenje, a to što se tiče tih tvojih poziva, možeš si komotno o guzicu obrisati.. ja sams e prijavio prošle godine, poslije mature maltene, čitao sam svašta, ljudi su obavljali pozive i za liječnićki i za testiranja i za ovo i za ono.. a šta su govorili? isto to što i tebi, da ne znaju.. jebiga, zbrka i rasulo u cijeloj državi, mora biti uskoro poziv, bar par mjeseci unazad, da se sve stigne..

vjeruj mi, čuo sam milijardu priča, ovakve i onakve.. a ti buraz, šta se nerviraš uopće, nisi ni školu završio kako treba, živciraš se šta ljudi pišu, zamisli meni, koji čekam preko godinu dana.. ali sam i nadalje smiren i optimističan
de-cervantes is offline  
Old 01.06.2010., 20:32   #8487
i da, ja ne kontam kako to da je obuka odjednom 9 mjeseci zaredom, a tamo sve lijepo piše da je 4-4-4, tj pisalo je kada je natječaj bio.. to mi stvarno nije jasno..

a i to šta pričate za državu da nema para.. jebiga, nemaju, ali moraju ispuniti određenu kvotu policajaca zbog Eropske unije.. vidiš da cijelu državu tako usklađuju, od školstva pa nadalje.. tako da..

Zadnje uređivanje de-cervantes : 01.06.2010. at 20:43.
de-cervantes is offline  
Old 01.06.2010., 20:44   #8488
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
e jel to smatrala za 6 mj ili ono do kraja god???? ili je sam rekla da ce bit al nezna kada?
rekla je nezna tocno al od prilike sredina 6 mjeseca
mrki18 is offline  
Old 01.06.2010., 22:32   #8489
Aj daj boze da bude pa da se i ja sa srecom sretnem vec jednom!
Sturm is offline  
Old 02.06.2010., 21:13   #8490
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
pa bas i zato bi trebo bit natjecaj u 6 mj! jer dok prodes ljecnicki i sve te fore oni te mogu odma zvat 21.9 recimo kad oni odu!! moje je to bar misljenje da ako ce bit ove god PA da bi oni vec trebali imat spremne kandidate za 9 mj kad oni odu !! jer glupo im je pravit natjecaj u 9 mj i onda dok svi prodemo sto moramo i dok nas zovu tek cemo ic tamo u 11-12 mj!! moje misljenje ne morate se slozit s tim naravno!!


P.S. meni je prijatelj tamo isto i reko je da ih pustaju krajem 7 mj al nismo se dugo culi tak da je mozda i ovako kako ti kazes!!!


kao prvo dečko ohladi, ja sam tam u PA krenuo u 3mj, poslo papire 30.12, 19.1 sam išo na testiranja, a 10.2 na lječnički, ne treba ti 100godina da sve to obaviš, tj to je tam do njih u MUP-u
takvi su mi najžešći padrobanci tu na forumu, a kaj će ti u policiji,poput nekih kaj su samnom sad tam
johny007 is offline  
Old 02.06.2010., 21:33   #8491
Quote:
johny007 kaže: Pogledaj post
kao prvo dečko ohladi, ja sam tam u PA krenuo u 3mj, poslo papire 30.12, 19.1 sam išo na testiranja, a 10.2 na lječnički, ne treba ti 100godina da sve to obaviš, tj to je tam do njih u MUP-u
takvi su mi najžešći padrobanci tu na forumu, a kaj će ti u policiji,poput nekih kaj su samnom sad tam
Sturm is offline  
Old 02.06.2010., 23:56   #8492
Quote:
johny007 kaže: Pogledaj post
kao prvo dečko ohladi, ja sam tam u PA krenuo u 3mj, poslo papire 30.12, 19.1 sam išo na testiranja, a 10.2 na lječnički, ne treba ti 100godina da sve to obaviš, tj to je tam do njih u MUP-u
takvi su mi najžešći padrobanci tu na forumu, a kaj će ti u policiji,poput nekih kaj su samnom sad tam
cuj njega oladi ti a zasto ti mislis da si ti nesto bolji od nas sviju ovdje ajd mi reci????

i molio bih te da pogledas da procitas sta si napiso koliko ti je trebalo sve te pretrage?? mjesec i pol dana i sad ce po tvom natjecaj bit u 9 mj ako bude a??? vrlo si mi bistar padobranac!!!

Zadnje uređivanje skardgo : 03.06.2010. at 00:05.
skardgo is offline  
Old 03.06.2010., 21:59   #8493
zasto se uopce svadjate... ni bog sam nezna dali ce biti natjecaja uopce...
ja kada sam predavao papire za akademiju pozvali su me na testiranja 19.11.2009. a na ljecnicki 1.2.2010. i onda krenuli 12.3.2010
necrolepsy is offline  
Old 03.06.2010., 23:36   #8494
ja se ne svadam uopce ja sam pisem ono sto mislim! on je poceo ljude ovdje nazivat padobrancima i velicat sebe sto je on na akademiji a ostali nisu! iskreno puca mi k...! moj jedina je zelja da bude natjecaj i to je to!!
skardgo is offline  
Old 04.06.2010., 18:12   #8495
ma samo da se nešto objavi, da opet počnu pozivati.. i andam se da će uskoro biti..

iz mojih usta u božije uši!
de-cervantes is offline  
Old 04.06.2010., 18:25   #8496
I ja se slazem..
Sturm is offline  
Old 05.06.2010., 10:15   #8497
ma kad bude bit ce...jel vama sam opcija akademija, ili i faks? ja paralelno idem pa nadam se da cu negdje upast
kreten17 is offline  
Old 05.06.2010., 10:52   #8498
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
ma kad bude bit ce...jel vama sam opcija akademija, ili i faks? ja paralelno idem pa nadam se da cu negdje upast
istina nemojte ljudi bit naivini i polagat sve nade u tu policijsku akademiju jer mogli bi se jako razocarat ako ne upadnete zato se slazem tu s ovim postom koji je kreten17 napisao nadam se da imate nekakav rezervni plan u slucaju da ne upadnete na akademiju
marac1988 is offline  
Old 05.06.2010., 12:29   #8499
Ja sam prijavio i dosta fakluteta pokraj pa kad se akademija otvori samo cu priskocit..
Sturm is offline  
Old 05.06.2010., 23:36   #8500
Frend mi je (kao i vama) nedavno izašao iz akademije (tek dobio prvu plaču), drugi je još tamo i vele da ih se na akademiju prijavi xyz puta više nego što ovi primaju... Svakako bi bilo dobro uz PA izabrati još i neki faksić tek toliko da se nešto radi i ne kradu se bogu dani, ako se nešto izjelovi. Konkurencija je ogromna, svi to žele (a svi pljuju po policiji, ironije li)!

I meni je to u planu, naravno izabrao sam si još i par fakultetića. Ali ako upadnem na akademiju i na neki bolji faks, biram faks! Možda bi mi PA bila i draža, ali ipak računam da bi mi se faks bolje isplatio. Nije to lak posao, znam iz prve ruke!

Ne preostaje nam ništa drugo nego redovito pratit stranicu (kao što svi znaju) ovu
__________________
Kako da ne...
Šeba is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.