Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2008., 23:09   #21
sjecam se kad sam bio mladji da sam jednom zbog jedne cure popio sam litru blackya ali to je bilo prije par godina i sad nedavno sam znao ujutro da se nalocem piva ali sad ne.osjecao sam se nekako jadno i tupo i prestao sam,iako nisam puno samo par puta,ali dovoljno da shvatim..da mi je to skroz bezveze
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 23:59   #22
meni je iskreno drago što, sudeći prema reakcijama javnosti, živim u sasvim pristojno trezvenoj naciji. jedino mi se nameće pitanje trebam li se zabrinuti nad sobom
ali to je retoričko
florijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:06   #23
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
meni je iskreno drago što, sudeći prema reakcijama javnosti, živim u sasvim pristojno trezvenoj naciji. jedino mi se nameće pitanje trebam li se zabrinuti nad sobom
ali to je retoričko
evo ja priznajem pred svekolikim pukom forumaškim da kad sam solo..onda sam teški solo drinker. :jbg:

Češće nego rijeđe kupim preko nekoliko piva,uzmem lap i ločem,te serem po netu.Ili se samosažaljevam uz patetičnu mjuzu..

u vezi tvog retoričkog pitanja..ja sam se bila počela brinut.Ali sam si onda kupila još piva da zaboravim na brigu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:10   #24
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
evo ja priznajem pred svekolikim pukom forumaškim da kad sam solo..onda sam teški solo drinker. :jbg:

Češće nego rijeđe kupim preko nekoliko piva,uzmem lap i ločem,te serem po netu.Ili se samosažaljevam uz patetičnu mjuzu..

u vezi tvog retoričkog pitanja..ja sam se bila počela brinut.Ali sam si onda kupila još piva da zaboravim na brigu.
nisi sama
čak se na mahove skroz upristojim, i počne mi se gadit pa prestanem. al mi se onda opet nešto iz života ogadi pa se vratim na ovaj tvoj gore navedeni recept
btw, uopće nije tako strašno samosažalijevat se, čak je bolje nego da to drugi čine umjesto tebe
florijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:18   #25
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
nisi sama
čak se na mahove skroz upristojim, i počne mi se gadit pa prestanem. al mi se onda opet nešto iz života ogadi pa se vratim na ovaj tvoj gore navedeni recept

btw, uopće nije tako strašno samosažalijevat se, čak je bolje nego da to drugi čine umjesto tebe
eh..poznato mi je to boldano.
Ok,sad sam u vezi,i ne radim to više..ali prije ove veze..uh..imala sam jedno gadno iskustvo sa jednom curom,i nakon toga sam pribjegla lokačini kod kuće.Bemti,al mi je to bilo super..toliko super,da kad me prestalo patiti to sve,i dalje sam nastavila sa solo lokanjem..u najboljem društvu..

Ali..nije to dobro..ne,ne
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:31   #26
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
eh..poznato mi je to boldano.
Ok,sad sam u vezi,i ne radim to više..ali prije ove veze..uh..imala sam jedno gadno iskustvo sa jednom curom,i nakon toga sam pribjegla lokačini kod kuće.Bemti,al mi je to bilo super..
krčmarice iako si žena
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:34   #27
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
eh..poznato mi je to boldano.
Ok,sad sam u vezi,i ne radim to više..ali prije ove veze..uh..imala sam jedno gadno iskustvo sa jednom curom,i nakon toga sam pribjegla lokačini kod kuće.Bemti,al mi je to bilo super..toliko super,da kad me prestalo patiti to sve,i dalje sam nastavila sa solo lokanjem..u najboljem društvu..

Ali..nije to dobro..ne,ne
tako je, nije to dobro, i sutra se radi pa sam se prebacila na sok od višnje prije spavanja. još si samo curu moram nać pa da se držim samo soka otpočetka

umjesto da pijem zbog muškaraca
(iako, kažu da su sve to samo izgovori, a da je problem puno dublji )
florijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:39   #28
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
koliko vas ima koji sami doma pijete kad je teško, i koji imate hrabrosti priznati to?
iskrene ispovijesti dobrodošle, jednako kao i moraliziranja i usmjeravanja na pravi put.
imao sam fazu...posao preko ljeta...ostao sam u stanu dosta dana (jos uvijek sam u fazi skolovanja+zivot sa starcima zasad ) a i poklopilo se jos par poprilicno nesretnih dogadzaja....pa bih svakodnevno uzeo zesticu i pred komp,tv,ili igrice plus neka suicidalna mjuza

zanimljivo iskustvo al nadam se da vise necu imati razloga ponoviti
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:46   #29
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
tako je, nije to dobro, i sutra se radi pa sam se prebacila na sok od višnje prije spavanja. još si samo curu moram nać pa da se držim samo soka otpočetka

umjesto da pijem zbog muškaraca
(iako, kažu da su sve to samo izgovori, a da je problem puno dublji )
ah..da,isto ti je to sranje..žene,muškarci..isprike,isprike...:rolleyes :
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 09:49   #30
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
evo ja priznajem pred svekolikim pukom forumaškim da kad sam solo..onda sam teški solo drinker. :jbg:

Češće nego rijeđe kupim preko nekoliko piva,uzmem lap i ločem,te serem po netu.Ili se samosažaljevam uz patetičnu mjuzu..

u vezi tvog retoričkog pitanja..ja sam se bila počela brinut.Ali sam si onda kupila još piva da zaboravim na brigu.
Nijesi li ti meni pričala nešto o prestajanju, smanjivanju, kontroliranju...

Uf, što volim karakter koji se dadne na svašta nagovorit'!

Nego, pita Ze jel' treba uzet' brlju u petak, za ispod stola...
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 11:51   #31
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nijesi li ti meni pričala nešto o prestajanju, smanjivanju, kontroliranju...

Uf, što volim karakter koji se dadne na svašta nagovorit'!

Nego, pita Ze jel' treba uzet' brlju u petak, za ispod stola...
joj,pa to pričam o vremenu prije...*sjetno gleda u daljinu*

a što se tiče smanjivanja..evo,čim prođe petak,majke mi!!!*svečano se kune*

(neka ponese..opet Nina neće znati šta ju je snašlo)
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 12:08   #32
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
joj,pa to pričam o vremenu prije...*sjetno gleda u daljinu*

a što se tiče smanjivanja..evo,čim prođe petak,majke mi!!!*svečano se kune*

(neka ponese..opet Nina neće znati šta ju je snašlo)
Ahahahahahahaha, opet će Ninočka plesat' po stolu i oko štange!

Jedino... Neće se lafica ljutit zbog švercanja alkohola? Nekako mi ona opasno djeluje.






NOOOOTTT!!!
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 17:34   #33
a vidim da vas ima, bude mi drago čak i ovako trijeznoj kao sada
florijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 19:20   #34
ja sam se par puta zapio iskljucivo zbog cura. I to sam zvao frenda k sebi da ne pijem sam. i onda smo se zabili ko guzice. a ja sam se onda zabio u stup. naime istrcao sam iz kuce i sprintao po dvoristu. i zabio se onako pijan u stup. i zaspao uz njega. od tada vise ne pijem zbog cura. jer sam shvatio da su prema meni gamad i da se to nece promjeniti i da se ne isplati zbog toga zabijati u stupove. hvala Bogu da sam bio pjesice... (kad sam se zabio u stup jelte...)
__________________
As castles went, this one looked as though it could be taken by a small squad of not very efficient soldiers. For defence, putting a blanket over your head might be marginally safer.
Sneaky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 19:28   #35
Često mi dođe da se baš solo idem napiti. Ali nikad nema alkohola doma a ja nikak da kupim
ella6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 19:37   #36
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
Često mi dođe da se baš solo idem napiti. Ali nikad nema alkohola doma a ja nikak da kupim
podržavam nevoljkost za kupnju , jednom kad probiješ barijeru, nema više povratka
florijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 00:27   #37
Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
podržavam nevoljkost za kupnju , jednom kad probiješ barijeru, nema više povratka
Da, zato ću sad počet kupovati drogu
Šalim se. Ma najbolje je otići van sa društvom i napit se. Ovo doma solo mi je pomalo alkoholičarski (bez uvrede evo i meni je to palo na pamet da napravim), brijem da bi se još jadnije osjećala kad bi to napravila.
ella6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 00:34   #38
Quote:
ella6 kaže: Pogledaj post
Često mi dođe da se baš solo idem napiti. Ali nikad nema alkohola doma a ja nikak da kupim

nađi doma koji after shave pa na iskap...zna dobro puknit...a kasnije ne bazdiš...
solinemoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 00:41   #39
Ja bi pila, ali kad sama miješam piće muka mi pa povraćam. A povraćati ne volim. A čisto ne mogu piti.
I zato ne pijem sama doma, jedini razlog.
Radije uzmem koju tableticu.

Šalim se.... par puta bi počela doma sama piti prije izlaska, obično na Novu Godinu, ili nešto tako.. ali mislim da to nije tema uostalom. Ionako ne bi to dobro završilo, pa mi više ne pada na pamet.

Ne mislim da je to išta loše, osim naravno ako ne prijeđe u naviku... odnosno alkoholizam.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 11:13   #40
baš sam imao želju početi solo drinkat al mi nešto reklo da to nije u redu
i onda sam si otvorio birtiju pa sad imam alibi, a i uvijek se nađe netko ko bi si rado popio sa mnom....

možda bi i postao solo drinker da situacija nije ovakva..... mada mi odnekad nisu bile jasne te želje da piješ sam sa sobom....

možda zato što sam mislio da sam sam sebi loše društvo...
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.