Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2011., 21:20   #41


Ljudi, ovo nije egofest. Nekome se može svidjet priča, nekome ne. Meni je to sasvim ok. Ja sam tu pričao o formi, ti si išla ocjenjivat moju priču. I ok je to, ali malo stisnut ego je ok stvar.

Meni je za sad najbolja priča ona od Morticie, ali valjda će ih bit još u ovih tjedan dana.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 21:43   #42


Prvi ti je post, pa sam mislila da ga malo uredimo, za primjer drugima.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 21:44   #43
Mislim da je cijela koncepcija u krasnom falusu. Ono ispada da bi najbolje ikad bilo dočim manje rabiti riječ. Uzmimo da bi moja priča išla nekako ovako.

Ah , još i danas mi dođe kada se sjetim. ili možda ne, jer sam bio Htjedoh biti ali bio sam samo koji je iz prikrajka promatrao. Zašto? vjerojatno sam bio srameći a nisam čak niti joj poslao kada je nagovijestila da bi mogla put drugoga grada.
Forma je kjul
Da i netko napiše "žblježblježlbljžd ja nju voljam i ja plako jer ona mene ne vidla" to je isto kjul. Mašta je kjul. Djetinjstvo je kjul. Zadaćnica je supa dupa.
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 22:37   #44
Ali ja mrzim zadaćnice . Točnije, mrzila sam ih. Meni su uvijek frendovi pisali zadaćnice iz hrvatskog a ja njima iz matematike. Savršeno smo funkcionirali
No, slažem se sa idejom izbjegavanja standardnog forumskog pisanja.
Ovo je baš zanimljivo čitati.
Na neke sam se skroz rastužila, neke su me nasmijale... i to bez sugeriranja smajlićima kako bi se trebala osjećati u trenutku čitanja određenog dijela.
Sviđa mi se
Možda skupim hrabrosti i pobijedim dječji strah od pisanja zadaćnica
A imala sam tu prvu ljubav....
Sitna Bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 23:54   #45
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Riječ, crni brate.
Krenula sam smišljati polako svoju zadaćnicu.
Onda sam počela čitati temu i sjetila se da je Osoba iz moje zadaćnice brat Osobe iz tvoje zadaćnice.
Pa se osjećam jako nastrano, i to. Oprostite.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:06   #46
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
I ja imam jedan. U svoju obranu imam za reći da sam ja stvarno tako pisao zadaćnice u srednjoj.
Ja u svoju obranu mogu reći da sam uvijek pisao prekratke zadaćnice. Stil mi se odonda drastično izmijenio, no ne bih se vraćao na staro.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:08   #47
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Ne!!!!

Da su najpoznatiji pisci prepravljali svoja djela kako se kome prohtjelo sada ne bi imali najveća djela svjetske književnosti.
Za zadaćnice je uvijek postojao ispravak.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:12   #48
Um... je li još stoji da ne smijemo pisati psovke i engleske izraze?
Ovaj je topik dokaz da ljudi radije pišu o jadima nego o neutralnim ili pozitivnim temama.
A i frka ih je, nikad nisam vidjela da na nekom pdf-u koji nije književnost neko traži literarni rad u postu.

Evo, sad od straha nisam stavila niti jedan smajli u ovaj post.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:22   #49
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Krenula sam smišljati polako svoju zadaćnicu.
Onda sam počela čitati temu i sjetila se da je Osoba iz moje zadaćnice brat Osobe iz tvoje zadaćnice.
Pa se osjećam jako nastrano, i to. Oprostite.

Ne seri i piši.

Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Um... je li još stoji da ne smijemo pisati psovke i engleske izraze?
Ovaj je topik dokaz da ljudi radije pišu o jadima nego o neutralnim ili pozitivnim temama.
A i frka ih je, nikad nisam vidjela da na nekom pdf-u koji nije književnost neko traži literarni rad u postu.

Evo, sad od straha nisam stavila niti jedan smajli u ovaj post.
Ma nisam rekao NE, nego je ono bila sugestija. Provokatorico.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:23   #50
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post

Ne seri i piši.
Uf, uf, budem kad se malo posložim.
Nasloviču je "Ankin brat".
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:34   #51
meni su do sada najbolje Madamoisellina i Bobičina zadaćnica
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:59   #52
Priča od "melody nine" je jako lijepa.
Kratka, jednostavna, osjećajna, tužna... Stilski savršena - sve na svom mjestu. Pokazuje priličan literararan talent.
Najbolje do sada.
__________________
thirty - ought six
13 shells is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 01:48   #53
Auuuu... Melody. Es.

Samo mi se jedna rečenica ne sviđa, ostalo savršeno.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 02:03   #54
Hvala, hvala

Ja razmišljam između nekoliko priča, sve su charming na svoj način, Morti mi je super zasad, a i Sitna bobica
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 10:12   #55
Melody...
Stvarno me rastužilo. Jebem ti, Sarajevo '95...

Osim toga, sviđa mi se i Dritova priča, iako sam i ja skoro oči izgubila od manjka entera, al' ajde, opraštam mu jer je samo c/p sa bloga.
Nadam se da će za iduću put koji ipak puknut' pokoji enter.
I da, dok sam čitala došlo mi je da te ulovim za vrat, protresem i kažem: "Javi joj se, majmune mali!".
Što bi reć da si očito dobro prenio osjećaje na papir.

I ostali su mi super, al' ove dvije bih ipak izdvojila, s time da će, kako sad stvari stoje moj glas dobiti Melody.

Btw, hvala svima kojima se sviđa moja prva ljubav.

I još nešto- ZNAM kad sam išla u školu!
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 10:16   #56
mortiša i melodi

totalno sam se rastuzila dok sam citala, pogotovo na mortisinu pricu ali odlicno napisano

i mortisa, ako te ista tjesi, ja sam te iz prve razumijela sto se skole tice
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 10:29   #57
Ja cekam Scimmiu. Mislim da joj je ova tema sjela kao dobar dan
__________________
Toby Ziegler is my spirit animal.
Petra Pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 10:31   #58
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
mortiša i melodi

totalno sam se rastuzila dok sam citala, pogotovo na mortisinu pricu ali odlicno napisano

i mortisa, ako te ista tjesi, ja sam te iz prve razumijela sto se skole tice
Hvala ti.

I da, i ja mislim da je skroz razumljivo.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 10:35   #59
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Hvala ti.

I da, i ja mislim da je skroz razumljivo.
I ja sam shvatila.

No, izgleda da bi trebalo otvoriti jos jedan topic. "Sto je pisac zelio reci".
__________________
Toby Ziegler is my spirit animal.
Petra Pan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 10:36   #60


Zato imamo komentare.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.