Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2012., 17:08   #741
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Pošalji adresu na pp, imam testere, pa ti pošaljem
Meni osobno i nije nešto. Presuho mi je lice nakon.
bolje mi je funkcionirao sa hidratantnim serumom ispod.

btw. Nisam kupila Niveu Q10. Moram potrošiti zalihe prvo.
Doreen is offline  
Old 26.05.2012., 01:09   #742
Huile Prodigieuse NUXE, visenamjensko ulje...najljepse mi mirisi od svega, kosa je lijepa, jako sjajna i mirisna od njega, do dva-tri dana....duze mi ne prodje da ne gnjavim kosicu
Ima dobar sastav i dugo traje

Zadnje uređivanje Agency : 26.05.2012. at 01:10. Reason: Gram greska
Agency is offline  
Old 26.05.2012., 01:48   #743
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
...di si kupila maskaricu
malo sam kasno vidjela pitanje, no ipak ću odgovoriti.....
u dm-u, košta oko 60, 70 kn. a sad je uz one popuste 50 posto na sniženju

stvarno najnajnaj ikad maskara, s tim da sam je neki dan stavila curi koja ima jako nezahvalne trepke i napravila je čudo
sweetheart 07 is offline  
Old 26.05.2012., 14:22   #744
Sigurno su već bili hvaljeni, ali ja moram naglasiti svoju oduševljenost Rimmelovim ruževima - i Lasting Finish i Moisture Renew. Imam ih cijeli život u sramotno velikim količinama I nikad mi nisu dosadili

Jeftini, prilično dugotrajni, ne isušuju, solidno pakiranje, nenapadan miris, krasne boje, 5/5

Ubrajam tu i one Kate Moss, jako dobri.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 26.05.2012., 14:31   #745
Mene su odusevili sljedeci avonovi proizvodi koji su cijenom vrlo psristupacni i u tom cjenovnom rangu nisam nasla bolje
maska za kosu s kamilicom - pise da je za normalnu i ostecenu kosu, moja je masna i izvrsno mi je odgovarala...za razliku od ostalih maski koje su mi mastile kosu, ova nije, a kosa mi je nakon uporabe bila leprsava i lagana, inace je gusta i teska...
hidrokolor ruz - ne traje cijeli dan, ali 3 sata ostaje na usnama i ne isusuje usne
krema za stopala s lavandom - nakon prve uporabe stopala su hidratizirana, a miris je odlican
__________________
M
RenataAL is offline  
Old 26.05.2012., 14:40   #746
regenerator iz ove linije:
http://www.garnier.hr/_hr/_hr/our_pr...TIS_OIL_REPAIR
Mnogo sam ih probala, ali ovaj sam otkrila prije jedno 4 godine, i uvijek mu se vraćam, jedan od rijetkih koji zbilja nešto čine, nakon kojeg je moja duga kosa sjajna, meka i prelijepa. Uvijek ga moram imati negdje u kupaonici. I miris mu je veliki plus, ostaje dosta na kosi i uvijek nakon što ga koristim me ljudi pitaju po čemu mi to tako lijepo miriši kosa. Moja velika preporuka!
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Old 26.05.2012., 15:11   #747
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Gdje si nabavila i po kojoj cijeni?
Nabavila sam na ebayu jer te marke nema kod nas. Uzela sam ga zajedno s njihovom okoloočnom kremom i oduševljena sam njihovim proizvodima. Jako su nahvaljeni u Americi i u UK, u nekom istraživanju ovaj serum je proglašen najboljim na području anti-agea. Više se ne sjećam točno koliko sam ih platila, ali mislim oko 200kn skupa sa shippingom.
__________________
Valkyrie
philemon is offline  
Old 26.05.2012., 15:57   #748
My Face dvofazni odstranjivač šminke s očiju

Za 13kn ovo je ČUDO! Bolje mi skine gel liner od bilo kojeg drugog odstranjivača. Nježan za kožu, hidratizira i
ne ostavlja masni trag - jako brzo se upija. Nevjerojatno nešto
Vevaaa is offline  
Old 27.05.2012., 01:31   #749
Essence mali pičkiči od lakova oni od 5 ml za 11,90 ...
Uvijek sam ih izbjegavala jer Nema puno i previše izbora oko boja,i kao jeftino pa ne valja.. ali svidla mi se 2, u zadnje vrijeme su se popravili s nijansama ...
Ugl, stoje na noktima 3-4 dana, bez jebemti i bez nadlaka, zaista ne mogu vjerovat da je taj jeftilen tak dobar... prvo sam imala mint zeleni i iznenadila se, a sada imam nudač od prekjučer i niš mu nije, ko da je dana s stavljen
__________________
:)
zirovski is offline  
Old 27.05.2012., 10:18   #750
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
My Face dvofazni odstranjivač šminke s očiju

Za 13kn ovo je ČUDO! Bolje mi skine gel liner od bilo kojeg drugog odstranjivača. Nježan za kožu, hidratizira i
ne ostavlja masni trag - jako brzo se upija. Nevjerojatno nešto
potpisujem, i meni je odličan.
do sad mi je najbolje skinija gel linere, bolje i od vichy micelarne.
samo šta je meni poprilično masan, pa ga koristin samo za skidanje šminke sa očiju, za cijelo lice više ne.
missundaztood is offline  
Old 27.05.2012., 10:20   #751
a gdje se može kupiti taj my face?
chada1 is offline  
Old 27.05.2012., 10:36   #752
My Face - mislim da je to marka od Bille, ako se ne varam...i proizvode možeš kupiti u Billi ili u njihovim drogerijskim prodavaonicama - Bipa
Daisy28 is offline  
Old 27.05.2012., 12:08   #753
hvala
chada1 is offline  
Old 27.05.2012., 13:49   #754
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
potpisujem, i meni je odličan.
do sad mi je najbolje skinija gel linere, bolje i od vichy micelarne.
samo šta je meni poprilično masan, pa ga koristin samo za skidanje šminke sa očiju, za cijelo lice više ne.
prodano, ak je tako
Acid_2 is offline  
Old 27.05.2012., 16:31   #755
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
My Face - mislim da je to marka od Bille, ako se ne varam...i proizvode možeš kupiti u Billi ili u njihovim drogerijskim prodavaonicama - Bipa
Ja ga kupujem u BIPE
Vevaaa is offline  
Old 27.05.2012., 20:27   #756
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
My Face dvofazni odstranjivač šminke s očiju

Za 13kn ovo je ČUDO! Bolje mi skine gel liner od bilo kojeg drugog odstranjivača. Nježan za kožu, hidratizira i
ne ostavlja masni trag - jako brzo se upija. Nevjerojatno nešto
koje si jos koristila i kakvi su ti bili?
imas li osjetljive oci?
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Old 27.05.2012., 21:39   #757
Balea aqua serum - čudo

Garnier BB cream - koža je tako mekana i svilenkasta uz to još daje totalno prirodan lijep izgled, lako razmaziv i stvarno kad se stopi s kožom ujednačava ten i izgledaš svježe i blistavo kao stvoreno za laganiju alternativu preko dana uz malo rumenila i sjajila na usnama krasota.

Zadnje uređivanje MAJA 84 : 27.05.2012. at 21:44.
MAJA 84 is offline  
Old 28.05.2012., 00:01   #758
Eveline Beauty Derm Pure&Fresh 3u1 makeup remover (koje ime ). Odličan, jako jednostavno, uz minimalno trljanja uklanja apsolutno sve s očiju i lica, totalno blag, a hidratantan. Piše gore "objedinjuje svojstva mlijeka, tonika i odstranjivača šminke". Ukratko, meni bolje i od Biobaze, koja mi je inače super. Ovo mi se više sviđa jer nije tak gusto ko Biobaza, pa ga lakše uklonim i ne moram tolko trljat po očima.
TheEmpress is offline  
Old 28.05.2012., 08:48   #759
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
prodano, ak je tako
je.
vichy mi je dobro skidala, ali mi je duže trajalo to skidanje nego sa ovom my face. samo nemoj previše natopit blaznicu s njim, jer ima rupicu iz koje izlazi, pa se zna desit da malo pobigne, ne peče, ali nije lip osjećaj kad upadne u oči.
ako probaš, javi dojmove!
missundaztood is offline  
Old 28.05.2012., 10:01   #760

Afrodita gel za uklanjanje kožice. Predobra stvar, bolja od OPI-ja, i inih stvarčica. Drži kožicu na odmaku čitavih tjedan dana, pogotovo na nogama. Prepredobra stvar!

Moroccanoil također, otkriće, bez njega ne mogu.
O Palmolive zelenom tekućem sapunu koji uklanja mirise sa ruku, kitchen verzija sam davno ovdje pisala.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.