Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2014., 14:44   #1
Plaćanje računa na prvom spoju

Kratko i jasno..dali je nepisano pravilo da muško plati račun na prvom spoju? Ako žena inzistira, dal treba prihvatit to il se natezat da ipak ja ko muško platim? Dal je ok tražit da pola-pola platimo? Student sam i nemam para za čašćenje nekoga pa dal bi u toj situaciji bilo ok da pola pola platimo cugu? Dal ću ispast mizeran na taj način?
omarwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 14:45   #2
kaj nije udar na muški ego ako žena plati cugu na prvom dejtu

cula sam da je to ko kastracija grickalicom
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 14:57   #3
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno..dali je nepisano pravilo da muško plati račun na prvom spoju? Ako žena inzistira, dal treba prihvatit to il se natezat da ipak ja ko muško platim? Dal je ok tražit da pola-pola platimo? Student sam i nemam para za čašćenje nekoga pa dal bi u toj situaciji bilo ok da pola pola platimo cugu? Dal ću ispast mizeran na taj način?
Na prvom spoju plati cugu. Ako ste izašli van i pijete cijelu noć onda nakon druge runde ako je cura ok će sama ponudit da plati.
Ali ako ste se našli na jednoj, toliko odvoji i nemoj popit kavu iduća dva dana
Koji nadimak? is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:00   #4
Platis cugu, ali ako se ona niti ne ponudi barem reda radi onda plati svoje i pozdravi ju
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:00   #5
Ovisi kakva je cura i koliko je pićence bilo ugodno.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:05   #6
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
Student sam i nemam para za čašćenje nekoga pa dal bi u toj situaciji bilo ok da pola pola platimo cugu? Dal ću ispast mizeran na taj način?
Najbolje su mi ove fore "student sam".
To znaci da si punoljetno musko. Ako nisi sposoban zaradit, odvojit, ustedit za kavu onda nemoj ni zvat curu. Kakve su ovo gluposti?
Tom Highway is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:06   #7
Quote:
Tom Highway kaže: Pogledaj post
Najbolje su mi ove fore "student sam".
To znaci da si punoljetno musko. Ako nisi sposoban zaradit, odvojit, ustedit za kavu onda nemoj ni zvat curu. Kakve su ovo gluposti?
Možda mu je ženska li-la na prvu, al ak je bogata onda je super.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:07   #8
Budi musko i plati taj "prvi spoj". A i drugi....
__________________
Moj potpis!
Uroshito is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:08   #9
Quote:
Koji nadimak? kaže: Pogledaj post
Ako ste izašli van i pijete cijelu noć onda nakon druge runde ako je cura ok će sama ponudit da plati.
Ak je cura OK, nakon druge runde ce prestat pit



Ako si student onda sve po dogovoru. Inace sam za to da musko bude musko, na sve moguce nacine pa i ove zatucane
Eternia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:10   #10
ak hoćeš jebat ima da plaćaš sve moguće.


princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:11   #11
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno..dali je nepisano pravilo da muško plati račun na prvom spoju? Ako žena inzistira, dal treba prihvatit to il se natezat da ipak ja ko muško platim? Dal je ok tražit da pola-pola platimo? Student sam i nemam para za čašćenje nekoga pa dal bi u toj situaciji bilo ok da pola pola platimo cugu? Dal ću ispast mizeran na taj način?
onaj koji zove, taj plaća

nerjetko mi se događalo da su me, malte ne, ubijali pogledom kad bih uzela račun i otišla platiti ili zvala konobara osjećala bih se kao nekakva ženturača koja plaćanjem cuge odstranjuje mužjacima muda


ako zoveš na prvi spoj, skupi pare i ti plati... ako se ponudi i ako ti se sviđa, reci joj da će ona drugi put

ako na prvom spoju na koji si zvao, ponudiš da svatko plati pola, moglo bi se dogoditi da ona misli kako je više ne želiš vidjeti (jer kao, nema prostora da se jedno "oduži" drugome i te šeme)

ako fakat nemaš love ni za tu prvu cugu, objasni joj kako stvari stoje ako je curka normalna, ne bi trebalo bit problema... danas smo svi u manje-više istim govnima kaj se love tiče
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:43   #12
ja sam za podjelu troškova kaj se toga tiče, al do sad su obično dečki plaćali dok su me zvali, al bila je i situacija dok je dečko platil jednu rundu ja drugu a onda me grdo gledal
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 15:53   #13
Ako sam zvao onda plaćam rundu, inače po stanju i dogovoru

Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ja sam za podjelu troškova kaj se toga tiče, al do sad su obično dečki plaćali dok su me zvali, al bila je i situacija dok je dečko platil jednu rundu ja drugu a onda me grdo gledal
Vidiš ja sam doživio da mi je ženska koju sam častio uvjetovala da popijemo na njen račun inače ju odmah mogu zaboravit jer odbija ostati dužna tu rundu Bilo je to lijepo vrijeme, nakon toga su me ženske samo pokušavale opit

Tako da
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 16:47   #14
Tako malo vazno ko ce. Nitko se nije obogatio ni osiromasio od cuge. Ali ono sto mi je odbojbo su decki koji bas ne daju curi da plati ni pod razno jel da su oni kao neka dzentlmen klasa i jednako tako cure koje su utuve samo zato jer su cure da treba da ih svako musko casti i stovise da mu pricinjava osobitu cast ako doticna pristane posrkati bas s njim. Ne znam ali ruzni su mi to obrasci kad decki siluju neko vitez doba a mozda jos i vise gotovanke zenske. Po meni jedino sto je bitno je iskrena namjera da se plati i odsustvo racunice da zelis biti pocascen neovisno bilo zensko musko u igri jer koliko je kome do te lovice toliko mu je manje do osobe u cijem drustvu je pije. Meni nije nikad s kim da sam sjela prolazlo ko ce platit i imam volju uvijrk reflelsno da platim i takvi su ljudi i iz okruzenja mi. Ima naravno i onih koji su vise vezani kobcem i naravno da se to osjeti, percipiras to na nekoj razini vise ili manje ocitoj a kako ces dozivit ovisi od same osobe jel inace skrta ili joj situacija takva. Imala sam frendicu koja bi uvijek sve pare potrosila na odjecu i kad bi se vidjele nudila bi se da sudjeluje u placanju s kovanicama npr i to nakon sto bi se najele i napile i naravno da joj ne bi dala, ona bi jednako tako gledala da popije dzabe cugu od svakog ko je pita, nije pokvarena ali totalno pobrkane percepcije oko financija, njoj je nepojmljivo da ikad nekom muskom ne nuzno decku bilo sto plati sad ne znam jel do same glave njene ili cinjenice da sve spizdi na robu i onda hoda ko prosjak. Opet da je na mjestu ak vec znas da nemas da si potrosila ne bi valjda ni isla tako sustavno po kavama klopama itd.
I kad pogledam s deckima sam imala uvijek isti taj refleks da platim samo sto istina s nekima nije doslo do izrazaja jer bi imali svoje utuvljeno u glavu. I gledam dok sam krenula izlazit s bivsim i nasli se na kraju dana kad sam ja bila gladna i on nije i uglavnim sam ja svasta pojela i onda sam otiska na wc i usput platila. Jos najbolje da me odmah najede i napije i zasladi On se recimo sokirao i ljutio na mene jesam luda, znaci vitez perpepcija totalis.
Hocu rec ko hoce platit taj nadje nacina, a ko hoce izbjec - izgovor. I sigurno se placanjem ne dokazuje muzevnost niti prepustanjem (ili sto je gore izbjegavanjem) da si dama pa bila i prva cuga u pitanju ili 101!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 17:33   #15
Meni je prirodno da muško bude taj koji će platiti cugu na prvom spoju, neovisno o tome koliko smo rundi popili.
Naravno, imat ću i ja para ako negdje zašteka, ali on bi trebao biti taj koji će to riješiti, i to onako u tišini, bez puno natezanja.
Drugi put, ako ga bude naravno, plaćam ja.
I tada volim da mi on dozvoli da platim, a ne da glumi nekog teškog kavalira ili slično.
_unlimited_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 17:35   #16
Quote:
_unlimited_ kaže: Pogledaj post
Meni je prirodno da muško bude taj koji će platiti cugu na prvom spoju, neovisno o tome koliko smo rundi popili.
Naravno, imat ću i ja para ako negdje zašteka, ali on bi trebao biti taj koji će to riješiti, i to onako u tišini, bez puno natezanja.
Drugi put, ako ga bude naravno, plaćam ja.
I tada volim da mi on dozvoli da platim, a ne da glumi nekog teškog kavalira ili slično.
Lijepo je to, ali ja znam cure koje su mogle popiti poprilično, i šta sad ako se zapiju uz priču i puno slobodnog vremena? Pa račun iskoči 200-300kn
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 17:38   #17
Kad vidiš da gubi(š) kontrolu, brzinski razlog za rastanak, bilo mi je drago, vidimo se sutra i to je to.
_unlimited_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 17:40   #18
Onaj koji prvi zove bi trebao da plati.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 18:10   #19
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno..dali je nepisano pravilo da muško plati račun na prvom spoju? Ako žena inzistira, dal treba prihvatit to il se natezat da ipak ja ko muško platim? Dal je ok tražit da pola-pola platimo? Student sam i nemam para za čašćenje nekoga pa dal bi u toj situaciji bilo ok da pola pola platimo cugu? Dal ću ispast mizeran na taj način?
Po meni pola-pola bi trebalo biti pravilo, a ne da muški bude taj koji će plaćati račune, pića i sve ostalo. Ako imam novaca, uvijek ću ponuditi platiti sve, ali prvo pitam, ako nemam, ponudit ću da platim svoje, a ako cura ima namjeru platiti sve, neću se buniti, niti sam se bunio. Čak štoviše, takve cure imaju veći plus kod mene, pošto se ne vode tim nekim kvazi pravilima muško-ženskih odnosa. Bilo je cura koje su mi plaćale, premda sam imao i za oboje, a nekad i samo za sebe, no dobro, drugi put se nkako iskupim za to.
I mislim da je u redu pitati kad je u pitanju plaćanje, a ne da se ko meni jednom dogodi da iako sam bio pozvan na piće od druge strane i iako je druga strana znala da nisam baš u poziciji da plaćam pića, ja sam morao platiti, dok je dama samo izašla iz birca očekujući da ću sve platiti. Jbg, ako će se patiti na neku ravnopravnost, onda je očekujem na svim poljima, a ne da bude ravnopravnost kako kome paše.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 18:23   #20
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno..dali je nepisano pravilo da muško plati račun na prvom spoju?
Nije.

Quote:
Ako žena inzistira, dal treba prihvatit to
Da.

Quote:
Student sam i nemam para za čašćenje nekoga pa dal bi u toj situaciji bilo ok da pola pola platimo cugu? Dal ću ispast mizeran na taj način?
Ja radije ne bih pola-pola.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.