Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2016., 14:25   #1721
Pokušat ću se opisati što objektivnije:

-lokacija: Zagreb
-dob: 28
-visina: 180-182cm
-masa: 75-85kg (Varira tijekom godine, sada sam trenutno na 75kg. Ovakva razlika u kilaži nije posljedica nekakvih dijeta nego jednostavno ne mogu pojesti toliko hrane koliko energije potrošim kad je lijepo vrijeme. )
-VSS, zaposlen, situiran (trenutno stanje, koje se naravno može promijeniti)
-u slobodno vrijeme: idem u teretanu, vozim bicikl, trčim, učim strane jezike
-volim: putovati (zasad sam bio u samo 12 zemalja, ali je u planu da se to popravi), pojesti nekakvu egzotičnu hranu, otići na kavu ili pivo, karting, paintball, pogledati dobar film, duže šetnje
-preferiram aktivan odmor
-ne volim: izlaske u noćne klubove, uzaludno trošiti vrijeme
-nisam pušač, ali mi ne smeta miris duhana
-nisam religiozan

Volio bih da mi se javi ženska osoba iz Zagreba 28±5 godina koja ima sličan stil života.
Nisam za dugotrajna dopisivanja, preferiram upoznavanje IRL.
Forumaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 11:40   #1722
Pozdrav svima!

Muškarac iz Zagreba (40 godina), visok 194 cm i težak nekih 110 kg, skroz kratka crna kosa. Otvorena uma, uvijek velim sve kaj mi je na pameti, volim puno klafrati. Imam raznolik glazbeni ukus (sve može proć osim narodnjaka), filmofil sam. Obožavam vožnje biciklom.

Tražim slobodoumnu žensku osobu isključivo iz Zagreba, poradi ugodnih druženja. Ono kaj mi je bitno da si otvorena po svim pitanjima, godine nevažne, da isto voliš reći sve kaj misliš i da voliš puno klafrat poput mene! Ne očekujem ništa prek noći, neg želim da se prvo putem tipkanja probamo skužit, da li si odgovaramo ili ne. Tek onda može kava i molio bih da mi se ne javljaju osobe koje nisu u stanju složit, dvije suvisle rečenice! Zahvaljujem na čitanju!
Spliff is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 23:50   #1723
Momak iz zg-a, 88. godište, traži novo žensko poznanstvo, za početak tipkanje isključivo i razmjena fotki, bez forsa za live susretom, da vidimo kak dišemo, ak već tu šteka komunikacija, štekat će i uživo..

Završen faks, ambiciozan, širokih pogleda na svijeta, otvorenog uma, duhovno inkliniran (ne i religiozno), momak markantnog fizičkog izgleda, visok, atraktivan, zaljubljenik u sport, volim fitness na otvorenome, trčanje po nasipu, biciklizam i borilačke sportove.

Naglašavam da sam tek izašao iz duge veze pa bez ikakvog forsa glede bilo čega, treba se uživo upoznat pa vidjet šta može biti, neko ekstra poznanstvo uvijek dobro dodje..preferiram stranu glazbu, izlazim posvuda, od Jabuke i Alkatraza do Gallerya, Katran mi je no.1 trenutno.

Eto, svi za neko tipkanje i razmjenu slika su dobrodošli a za dalje ćemo vidjet

Također, kvalitetni WINGMANI su dobrodošli, s mudima kojima nije bed uletavat i koji na nešto liče.. pa stoga i muško poznanstvo dobrodošlo..
benizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 12:55   #1724
Ćao. Ovdje jedan zanimljivi dečko 26 godina, studira, radi i otvoren je za nova poznanstva, ideje i spoznaje... Neka se javi neka cura iz Rijeke ili Zagreba za druženje, kave, šetnje, izlaske, zabavu...

Ima toga još. Ako želite normalnog dečka za prijateljstvo ili vezu, tu sam.
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 17:47   #1725
Hi

Usamljena sam ima li tko za malo dopisivanja��

Zadnje uređivanje viky78 : 29.09.2016. at 18:35.
viky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 21:31   #1726
Da malo obnovim oglas, uglavnom imam 33 godine, visine 175, iz okolice Zagreba (sjevernije), kao ono imam neki stalan posao (kao da je to i važno u današnje vrijeme ), imam vlastiti auto pa mi nije problem nigdje otići, pa ni do Amerike (ali to ću radije ići avionom)...
Volim sve što voli ostala ekipa u mojim godinama, uglavnom ono izlasci (makar u posljednje vrijeme radije otiđem u kino ili ostanem kod kuće pogledati neki film, seriju), nepušač (ne smetaju mi pušači), volim izlaske u kina, šetnje..
Htio bih upoznati žensku osobu od 24. godine na više, koja ima svoje neke kriterije, također voli sve i svašta..
Eto, to je to za početak, a kasnije kada se upoznamo možda bude i nešto više a možda i ne, sve zavisi kako se nađemo i kliknemo...

P.S. sponzice, biljkice i ostale takve osobe ž. roda preskočite ovaj oglas..
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 22:04   #1727
Dečko 28 godina iz Zagreba volio bih upoznati novu curu u svom životu za vezu. Volim putovanja,šetnje prirodom i vožnje biciklom. Ne pijem ne pušim. Volim pogledati dobar film ili seriju. Za više informacija čujemo se preko PM.
neno21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 15:20   #1728
Hello folks!

Momak star 22 godine, tražim djevojku do 24,25 godina za druženje.
Visok sam 181 cm te težak 88kg. Studiram izvanredno te radim uz taj studij, te posjedujem vlastiti auto.
Samostalan i s ambicijama u životu tražim kao što sam napomenuo neku žensku osobu za poznanstvo.
Ako ti misliš da si baš ta, javi se; you have nothing to lose.
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 18:45   #1729
Pozdrav!
Tražim žensku osobu s kojom ću otić na masne krvavice sa kiselim zeljem. Ako to ne prolazi, mogu i ćevapi sa lukom i ajvarom.
p.s. ako volite Mcdonalds i slične gluposti pls ne javljajte se.
lp
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 09:41   #1730
Quote:
Mentolman kaže: Pogledaj post
Poz , ima li koja legica , ili bliža okolica ?
inace 26g , osijek ..
ma sve ostalo u inbox ,nije bed..
Mentolman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 10:20   #1731
Nadam se ženskom razgovoru-dopisivanju bez obaveza i unaprijed definiranih ciljeva. Muškarac 50+.
Dakle, buduća virtualna prijateljice, bit će mi drago ako sam potaknuo mali interes u tebi, a to je dovoljno za početak. Moj Inbox te čeka, ostalo je na tebi. Jednostavno, zar ne?
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 11:02   #1732
Ponavljam cijeli ovaj oglas, s malim dopunama. Dakle, žensko sam i tražim ženske osobe za izlaske. U Zagrebu. 30+

Volim se dobro isplesati a usfalilo mi ekipe za to.

Izlasci bi bili na mjesta koja ne sviraju hrvatsku glazbu i cajke. Može i hrvatska glazba, doduše, ali samo ako je rock

Stvarno tražim to što piše. Nemojte mi slati pm-ove ako ste frajer, u vezi sam i neću odgovoriti. Gubitak vremena, dakle. Niti ako vam je izlazak= droge, ne brijem na to.
kittin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 19:28   #1733
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Imam 29 godina i malo mi je dosadno u životu,fali mi netko uz mene,pa tražim tebe-žensko biće,budi blizu mojih godina (24-30) i negdje iz okolice Zg- iako nije uvijet.
Vjerojatno bi nas očekivalo dugotrajnije dopisivanje jer sam malo povučen i po prirodi introvert tak da mi treba vremena da izađem sa nekim novim
volim prirodu (bez ljudi), vožnju biciklom,često sjedim sam na klupici u nekom parku ili obali rijeke i uživam...drugi me malo promatraju čudno al nema veze..
volim filmove,serije..uglavnom sf i fantasy al ima svega..pc igre,tako da malo bacam i na nekog geeka....mitologija,svemir,metal-rock glazba,životinjski svijet pa u zadnje vrijeme i kuhanje su još neke od poveznica koje me zanimaju..

Ti budi slična meni ili malo drugačija od drugih..nevolim sretati ulicom samo jedne te iste kopije..
Eto, može opet
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 21:10   #1734
Izgleda po forumu uglavnom muški se vrzmaju

Vidim najviše muški oglasi, zauzete cure traže prijateljice...ostale žene valjda u sretnome braku i s djecom po forumu gledaju recepte za kuhanje

Vjerujem da povremeno još zaluta koja cura/žena za normalno poznanstvo pa se možda "spotakne" o ovaj oglas i "otkotrlja" ravno u inbox

Muško naravno u svojim najboljim 30-ima, simpa, normalne građe, razuman i dobre duše...traži sličnu takvu za pričanje o svemu i svačemu
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 19:03   #1735
Dakle decko, 31 godina i Splita, koji vise voli prirodu i otvoren prostor od zadimljenih klubova trazi istu takvu: savrseno nesvrsenu strebericu koja voli prirodu, dobar film, umjetnost. Nekog ko voli otic na izlet i s kime se moze smijat kako sebi tako i drugima. Sve u svemu savrseno nesavrsenu olsobu sa zlicicom simpaticnosti

Ako imas 26-35g i prepoznajes se u oglasu cekam tvoju porukicu u inboxu
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 20:48   #1736
Tražim društvo za koncert SARS-a 21.10. u Domu sportova.

Ja sam 22-godišnja studentica pa bi bilo poželjno da smo tu negdje s godinama. Muško, žensko - svejedno.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 10:50   #1737
Tražim žensku osobu za dopisivanje ,a možda i nešto više ako kliknemo.Ja sam iz Zg,istočni dio,27 god, 193 cm,svjetlo plave oči, zaposlen,slobodno vrijeme najvise provodim u vožnji biciklom,igranjem kosarke,slušanjem muzike praćenjem sporta,ponekad plivanje, nisam baš lud za izlascima, više volim prošetati, otići u kino,pogledati neku predstavu i slično, ako mi je baš jako dosadno onda maltretiram buraze ;-) sve ostalo na PM.
TonyZg12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 21:32   #1738
Curka sam od 24 godine. Živim u Zagrebu te tražim žensku osobu za druženje. Volim čitati i slušati videa na temu pozitivne psihologije npr. Louise Hay, Safari duha, Pozitivna psihologija i sl.. Volim piti kavu na terasi i opuštati se uz druženje. Volim otići u kino, pogledati neki dobar film, pričati o krpicama i sličnim stvarima. Ako si osoba poput mene ženskog roda te tražiš druženje slobodno mi se javi Ne volim iskorištavanje, posudbe novaca, laži, prljave igre, tračanje u nedogled i sl.
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 00:06   #1739
Tražim dugokosog momka (mlađeg od 40) koji jednog dana ima namjeru postati dobar otac, a ostale molim da ne troše vrijeme.
PurpleSnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 10:43   #1740
Smile

Ja sam žensko. Imam 28god. Dolazim iz splita. Tražim neku žensku osobu mojih godina za tulumarenje tj. Izlaženje po noćnim klubovima. Može ta ženska bit i mlađa starija od mene samo da voli izlazit vanka ka i ja. Znači, može imat i 18 i 30god. Pa i više.

I tražim neku žensku osobu za normalne izlaske tj. Odlazak na kavu itd.(nisam lezba, ali nemam ništa protiv lezbi).
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.