Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2016., 00:48   #81
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Trebao sam te poslušat. Trebao sam joj se prestat javljat kada je zvala. Ti krivi činovi samo su pogoršali moje stanje.

Ona želi da ostanemo prijatelji. Ja to ne mogu, prekinuo sam svaki kontakt s njom prije 7 dana. Nije se javila otad.
Ma koje javljanje. Kako ti ne kužiš da ta socijalne inteligencije ima na razini teleta od 2 meseca?! Kakav hebeni frend? Čemu? Koji će ti kurac takav frend? Kaj da s njom na kave ideš 6 godina pa da se ona on pohebe s tobom ponovno?I to sve zbog očiju?!
Joshua is offline  
Old 06.07.2016., 00:52   #82
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Trebao sam te poslušat. Trebao sam joj se prestat javljat kada je zvala. Ti krivi činovi samo su pogoršali moje stanje.

Ona želi da ostanemo prijatelji. Ja to ne mogu, prekinuo sam svaki kontakt s njom prije 7 dana. Nije se javila otad.
I to je ok i dio procesa. U svakom odnosu sam se dala do kraja (dosta smo slicni po nekim pitanjima), ali najsretnija sam s onim krajevima gdje su me pogazili, popisali se i pljunuli na mene (figurativno) jer su mi pomogli da vidim kako mi zaista nisu par. Tada sam mirne duse krenula dalje.

A postoji za tebe neka osoba uz koju ces ti biti ti, ali strpljiviji i s vecim pragom tolerancije, to nadi, cuvaj i za to se bori. Odnosno, borbe nece biti potrebne.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 06.07.2016., 00:53   #83
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Trebao sam te poslušat. Trebao sam joj se prestat javljat kada je zvala. Ti krivi činovi samo su pogoršali moje stanje.

Ona želi da ostanemo prijatelji. Ja to ne mogu, prekinuo sam svaki kontakt s njom prije 7 dana. Nije se javila otad.
uf, to nikako. Trebaš prekinuti sve kontakte odmah jer ćeš si samo patnju odugovlačiti.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Druga je stvar da je on osjećajan slikar ili romanopisac.
nemoj mi dirati slikare i romanopisce
kikakm is offline  
Old 06.07.2016., 00:53   #84
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Tabanesabane kako ide ta prica? Si nasao nesto novo? Nadam se da jesi, jer ako ti se sve skupilo...
Nikako. Na birou sam. Doslovno ne izlazim iz stana. Spustim se na kavu ujutro, u zadnje vrijeme sam počeo piti, što mi nikada pretjerano nije pasalo. Sada mi paše. S kutije dnevno, zadnjih mjeseci pušim minimalno dvije, nekada se zalomi i treća. Propadam. Starcima nisam rekao za otkaz. Evo, danas sam pogledao dva filma(za redom) u kinu.
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma koje javljanje. Kako ti ne kužiš da ta socijalne inteligencije ima na razini teleta od 2 meseca?! Kakav hebeni frend? Čemu? Koji će ti kurac takav frend? Kaj da s njom na kave ideš 6 godina pa da se ona on pohebe s tobom ponovno?I to sve zbog očiju?!
Dobra je ona osoba.
tabanšaban is offline  
Old 06.07.2016., 00:56   #85
ona zeli da ostanete prijatelji kako se ne bi osjecala krivo zbog toga sto te ostavila zbog tog lika. vec vidjeno, ne padaj na tu foru.
__________________
Physics works, and I'm still alive- Walter Lewin

x2z
Van de Graaff is offline  
Old 06.07.2016., 00:56   #86
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Starcima nisam rekao za otkaz.
Dobra je ona osoba.
Ajoj...Nadam se da makar primas neku naknadu ili nesto...

Ali eto, neka ti motiv za izlazak iz ovog stanja bude trazenje posla, fokusiraj se na to maksimalno. Mozda da gledas i u nekom drugom gradu, promjena bi ti sigurno pasala...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 06.07.2016., 00:58   #87
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Ajoj...Nadam se da makar primas neku naknadu ili nesto...

Ali eto, neka ti motiv za izlazak iz ovog stanja bude trazenje posla, fokusiraj se na to maksimalno. Mozda da gledas i u nekom drugom gradu, promjena bi ti sigurno pasala...
Lova, na sreću, nikada nije bila problem.
tabanšaban is offline  
Old 06.07.2016., 00:59   #88
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Dobra je ona osoba.
A onda je to druga stvar. Mogel bi joj bit kum na vjenčanju!
Joshua is offline  
Old 06.07.2016., 01:00   #89
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A onda je to druga stvar. Mogel bi joj bit kum na vjenčanju!
Jebi se.
tabanšaban is offline  
Old 06.07.2016., 01:04   #90
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Lova, na sreću, nikada nije bila problem.
Drago mi je zbog tebe, ali sigurno imas nekih neostvarenih ambicija ili nesto na sto bi se mogao fokusirati da ti ovaj period lakse prode. Ispucaj to iz sebe kroz stvaranje necega, pa makar prekopaj vrt ili tako nesto oko kuce.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 06.07.2016., 01:05   #91
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A onda je to druga stvar. Mogel bi joj bit kum na vjenčanju!
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Jebi se.
Vas dvoje bi mogli na jednu #nohomo pivu, imam feeling da bi se dobro slagali.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 06.07.2016., 01:07   #92
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Drago mi je zbog tebe, ali sigurno imas nekih neostvarenih ambicija ili nesto na sto bi se mogao fokusirati da ti ovaj period lakse prode. Ispucaj to iz sebe kroz stvaranje necega, pa makar prekopaj vrt ili tako nesto oko kuce.
Stvaram. Svakodnevno, ali to mi ne pomaže. Razmišljam otići doma, fale mi moji.
tabanšaban is offline  
Old 06.07.2016., 01:07   #93
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Drago mi je zbog tebe, ali sigurno imas nekih neostvarenih ambicija ili nesto na sto bi se mogao fokusirati da ti ovaj period lakse prode. Ispucaj to iz sebe kroz stvaranje necega, pa makar prekopaj vrt ili tako nesto oko kuce.
Gotovo je! Upišo sam se sad!
Evo šabane jer vidiš u kaj si se ti pretvoril? Pa jel tebi ovo potrebno?
Joshua is offline  
Old 06.07.2016., 01:09   #94
Jebemtižene.
tabanšaban is offline  
Old 06.07.2016., 01:09   #95
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Ispucaj to iz sebe kroz stvaranje necega, pa makar prekopaj vrt ili tako nesto oko kuce.
Plijevljenje odlično djeluje protiv stresa i za izbacivanje negativne energije. Isprobana metoda
kikakm is offline  
Old 06.07.2016., 01:10   #96
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Plijevljenje odlično djeluje protiv stresa i za izbacivanje negativne energije. Isprobana metoda
Evo me.
tabanšaban is offline  
Old 06.07.2016., 01:10   #97
Jebite se vi, al mene motika nikad nije iznevjerila.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 06.07.2016., 01:14   #98
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
umirem

Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Jebite se vi, al mene motika nikad nije iznevjerila.
https://matrixworldhr.files.wordpres...oge-boljke.jpg
kikakm is offline  
Old 06.07.2016., 01:14   #99
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Plijevljenje odlično djeluje protiv stresa i za izbacivanje negativne energije. Isprobana metoda
Halo dame! Cijenim zaista ali ovo ne pomaže! Ne želimo od njega napravit ucmiljenu frendicu. Imajte na umu da je on muško. Znam i ja nisam siguran u to ali eto kaže da je muško. Znači mi ne plijevimo i ne okopavamo zemlju kad smo nesretni u ljubavi. Probajte sa neka nacjepa drva. Neka lovi kokoši po dvorištu ali zaboga neka ne sadi cvijeće sada! Šabane jel vidiš o čemu ti ja pišem! U kaj si se ti pretvoril!
Joshua is offline  
Old 06.07.2016., 01:16   #100
Ne kazem da treba podrezivati hortenzije, upravo suprotno. Tezak fizicki rad s kojim ce izbaciti frustracije, a usput ce se malo i isklesati.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.