Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2016., 22:37   #61
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
E sad, pitanje je sto je tebi lijepo :zubo
Mislis nelijepo?
Meni je kod zena vaznije seksi od lijepo.
Za muske ne znam sto mi je bitnije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 22:37   #62
Quote:
Bebi Zombi kaže: Pogledaj post
Jednom prilikom sam se digao ujutro, oko 6 sati i isao u setnju gradom...i naletio na neku birtiju i vidio mali curetak u njoj kako izvlaci ogroman blok sidalica vanka...nisam je nis pitao, samo uletio unutra i zgrabio i ja blok i odnio vani i slozio...nasmijala se, i kad smo sve slozili me ponudila kavom, i kad sam odbio, mi je rekla da cekam, i napisala mi broj mobitela na cedulju...nazvao sam je sutradan, cisto da vidim sto ima za rec na cugi, bez predumisljaja...zavrsili smo dvi godine u vezi...
i to je za mene veza, a ne ja moram bit ovakav ili onakav, ili sa ovakvim ili onakvim stajalistima, ili nositi ovakvu i onakvu obleku i imati bemveja....koja takvog odabere, nek joj je bome sretno s njim...
Aaaa super priča
Al bia si 'nekakav' ljubazan drag, spontan i đentlemenski joj pomoga to sve pali, pogotovo ako je iskreno i bez namjere da dobiješ nešto zauzvrat
I nazva je odma sutra bez igranja igrica i 'čekanja par dana'..
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 01:40   #63
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Opet ti.
Demantiraju te ne bas lijepi muskarci koji ipak imaju partnericu.
Da, svako malo vidimo avione od žena kako hodaju sa gaborima
Brad7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 01:49   #64
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
ah, autor je još mali 18 mu je tek , nedavno je otvorio temu "bojim se cura" , sada o čemu ovisi uspjeh kod cura ... što bi mogla biti sljedeća tema
Mislim da će idući njegov post biti u onoj temi na LJESu, "Prvi mi je put"
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 07:27   #65
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Da, svako malo vidimo avione od žena kako hodaju sa gaborima
Ne izgledas bas nesto i stalno to govoris na neki nacin, a sad spominjes avione od zena?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 17:52   #66
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Zene su ljudi. Ponasaj se prema njima tako, a ne kao prema djeci pa ces im postatu i privlacan.

Vidim oko sebe papke koji sline za zenama, idu im uz dlaku i sve rade da im se svide, a pritome nisu svoji.
Takvih ima i tu po forumu. Zene zele biti zaintrigirane kao i pravi muskarci. Kilavim muskarcima ne dosta da zena ima vaginu i da im je bar malo privlacna.
Neuspjesni su i ovi prenapeti tj sramezljivi. Zene vole odvaznost bas kao i muskarci.
Humor i brzi mozak. To je nesto evolucijski, taj dio je neobjasnjiv, ali je potrebno.
Muskarac mora biti seksualan iako ne i vulgaran. Zene nas kao i mi vole seks.
Zene vole sigurnost i potrebna im je jer je to tako slozeno evolucijski. Ako im ne mozes priustiti sigurnost onda nisi materijal. Emotivnu, financijsku i fizicku.

Sveo bih sve na sigurnost i zabavu.
Ugodan karakter i testosteron koji ce te goniti da budes sve sto ona trazi je dobitna kombinacija.

Biraju prvo lijepi alfe pa nelijepi alfe. Ostali su birani s time da su lijepi nealfe u prednosti pred ostatkom ostatka tak da tu nema previse pomoci osim izgraditi samouvjeren, zabavan i cvrst karakter ako nemas dosta testosterona.
Vrlo jednostavno u stvari.
Rodis se sa puno testosterona i od najranijih dana razvijas super karakter.
Tu su i socijalne vjestine.
Zenama su privlacniji oni koji se bolje socijaliziraju.

One koje zanima novac, auto i bilo sto materijalno nije materijal za nikoga. Mozda malo za djidji midji i za krenuti dalje. Materijalizam je uzasno neseksi.
Novca ipak nikad dosta.
Skrtice su najgori.

Mislim da je najvaznije ne tretirati zene kao djecu vec kao nekog punopravnog.
Kao sto ne dozvoljavam muskarcu da me jebe ni na koji nacin, isto ne dozvoljavam ni zenama. Ja sam nagrada njoj u istoj mjeri kao sto je ona i meni. To sto je ona zgodna i ima vaginu ne cini nikakvu razliku i moje nepostovanje toga je postovanje nje kao osobe.
Ona koja to ne shvaca ionako nije materijal za vezu.
Eto, to su neke moje zivotne mudrosti.

Hrpa gresaka je u tekstu, pisem s moba, ne ispravlja mi se jer se chrome na androidu dok sam na forumu stalno smrzava.
Ja bih rekla da je flatoos vrhunski poznavatelj zena i veliki zenoljubac.
Nije na baš na temu uleta, ali je približno.

Naravno da će me prvo privući izgled. Ne lijepo lice, ne ogromne misicine, ne skupa roba. Muskarac mora odavati dojam da se kupa i prije izlaska pogleda u ogledalo. Barem rekreativno se bavi sportom/odradi fizički posao kod kuće. Onaj koji u svoje slobodno vrijeme lovi pokemone i zbog tog izađe iz kuće nije rekreativac. Mutavci no no.

Kad vas ženska skuži, kad se malo kao gledate, dođite, recite nešto glupo.. Ja prvo odj lika, ne zato sto nije zanimljiv nego zato sto se ja uspaničim. Dođite i drugi put. recite jos nesto gluplje. što smješnije to bolje. Ako tad ne kliknete, onda to nije ženska za vas. Žene vole plesati, čak i ako vam kažu da nisu dobre plesačice, sto vjerojatno i nisu, niste ni vi, plešite. Nema boljeg povezivanja od smijanja i pričica uz ples. Naravno, to su opet lagane temice.
Žena se želi osjećati privlačna, dajte joj kompliment. ali ne vulgaran , recite joj da izgleda lijepo,ako je bas sramezljiva. Ako ste u neku zafkanciju krenuli, pretjerujte. tako se lakse opustiti.

Što se tiče ovog dijela o sigurnosti. to je istina. Kako materijalno tako i emocionalno. Ni jedna žena ne želi tipa hraniti i živjeti s njegovom majkom. dovoljno ste stari da budete samostalni i zaposleni. Trebate biti u stanju brinuti se za sebe. Ako pomažete i svojim roditeljima to je i više nego pohvalno.
Ja se ne osjećam dobro u društvu ljudi koji žive od svojih roditelja, rasipaju njihovu lovu i time se ponose. Lakše je komunicirati s ljudima koji razumiju vas nacin zivota.
Sto se tice te emocionalne sigurnosti, budite podrška zenama. One su ravnopravne, imaju mozak, ideje i planove. Ako imaju probleme: slusajte, realno ih sagledajte, dajte im savjet i nemojte se ljutiti ako vase savjete ne slusaju. Zene svoje probleme rjesavaju tako da pricaju o njima. puno puta. i naprave što misle da je najbolje. nekad je to vase rjesenje, ali uglavnom nije. Isto vrijedi i obrnuto, poslušajte njeno mišljenje i razmislite o njemu. nemojte a priori odbacivati sve sto zene kazu samo zato sto je to zenska rekla.
da, Skrtice su najgori.
Isto tako, koliko god žena bila pametna i snažna, želi zaštitu. Stanite uvijek na stranu svoje ženske. Kasnije joj objasnite da možda nije bila u pravu i ona će ispraviti grešku. ali kasnije.
Ono što bih ja stavila na prvo mjesto u muško-ženskim odnosima je ravnopravnost (ne jednakost). Zalažem se za to da vam ukusi budu slični, ili u najgorem slučaju da vas njegovi/njezini interesi ne iritiraju, da vam je obrazovanje u istom rangu i da puno vremena provodite zajedno zagrljeni.
Žene vole seks, neke otvorenije, neke manje otvoreno govore o tom. Seksualna energija je nekad na prvi kontakt, nekad nije. Rijetko kad ce zena inicirati seks, ali jos rjede ce ga odbiti. Mislim, hoce, ali ne treba dugo nagovarati. Seks je najbolji stress-release.

Ja najviše mrzim laganje. od najmanjih sitnica. Tu tip gubi kredibilitet. Ako si pio pivo, nemoj reci da si pio jack. Budi otvoren. Kad nema povjerenja nema ni veze.
Ono što dajete to i dobivate.
Širite pozitivu. Nema ništa ljepše od smijeha.
female1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:14   #67
LMS

Looks
Money
Status

Na ovo otpada 99%. Karakter i slicne nebitne gluposti 1%.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:27   #68
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
LMS

Looks
Money
Status

Na ovo otpada 99%. Karakter i slicne nebitne gluposti 1%.
pogledaj ovo

https://www.youtube.com/watch?v=-irdhlDTejc
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:30   #69
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Pro ili kontra ovog sto sam rekao?
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:34   #70
A vama BBB :P
Beauty
Boobs
Butt
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:39   #71
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
A vama BBB :P
Beauty
Boobs
Butt
Istina. Ruzni muskarci su u prednosti u odnosu na ruzne zene. Ako im je neka utjeha.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:40   #72
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
Pro ili kontra ovog sto sam rekao?
pro
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 18:48   #73
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
pro


Quote:
Then they realize, after getting old and saggy, that none of the hot dudes care about them anymore, then its time to settle down with some loser who used to have a crush on her.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:45   #74
Quote:
Brad0 kaže: Pogledaj post
LMS

Looks
Money
Status

Na ovo otpada 99%. Karakter i slicne nebitne gluposti 1%.
Ponavljas stalno jedno te isto a da nimalo ne razmislis o cemu pises. Da bi imao i money i status moras imati odredjeni karakter, osim ako nisi rodjen u jako bogatu porodicu pa da imas i money i status rodjenjem.
Inace, sta mislis kako ljudi imaju to ? Padne im sa neba ? Ne, nego imaju odredjeni karakter, pobjednici su u zivotu, imaju samopouzdanja, poduzetni su, inovativni, trude se, ne odustaju i sl. dok ne dodju do tog novca i statusa
Sve sto sam boldao su odlike necijeg karaktera, sto znaci bazirano na onome sto si ti napisao, karakter je bitan 66% jer bez njega nema ni statusa ni novca
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:20   #75
@ op: o cemu ovisi uspjeh kod tebe? Zapitaj se to jednostavno pitanje, zamisli nekoliko scenarija kod kojih bi cura imala prolaz kod tebe, i na isti nacin uleti njima...
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 22:01   #76
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ponavljas stalno jedno te isto a da nimalo ne razmislis o cemu pises. Da bi imao i money i status moras imati odredjeni karakter, osim ako nisi rodjen u jako bogatu porodicu pa da imas i money i status rodjenjem.
Inace, sta mislis kako ljudi imaju to ? Padne im sa neba ? Ne, nego imaju odredjeni karakter, pobjednici su u zivotu, imaju samopouzdanja, poduzetni su, inovativni, trude se, ne odustaju i sl. dok ne dodju do tog novca i statusa
Sve sto sam boldao su odlike necijeg karaktera, sto znaci bazirano na onome sto si ti napisao, karakter je bitan 66% jer bez njega nema ni statusa ni novca
Pa mladji muskarci obicno imaju money i status zbog porodice. Osim ako nisu poznati nogometasi.
Brad0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.