Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 01:24   #241
Autorica se zeza. Radite što hoćete, ja sam svoje riješila.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:18   #242
ti si svoje riješila,a za nas te baš briga
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 08:10   #243
Ne,..u mojem pise da mi nedostaje i da ju trebam svakim danom sve vise i da bez nje moje srce kuca svakim danom sve tise...
radekds is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:08   #244
Quote:
Mikulenas kaže: Pogledaj post
@južna, nakon cijele prepiske mogu ti reć da nemam pojma slažemo li se ili ne, a još manje razumijemo li šta ko opće oće reć. ma, nebitno.
Slažemo se, slažemo, samo je tebi bilo teško priznat da je netko u nekom trenutku sebičan.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
No kako mi završišmo uopće na ovoj tematici?
Tako što je Mik upleo Austin i Gabon i kolege..

Quote:
radekds kaže: Pogledaj post
Ne,..u mojem pise da mi nedostaje i da ju trebam svakim danom sve vise i da bez nje moje srce kuca svakim danom sve tise...
Awwww. <3, pa napiši/reci joj to. Ako ima iti malo srca..

Anyone who had a heart
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:34   #245
Quote:
južna kaže: Pogledaj post
Slažemo se, slažemo, samo je tebi bilo teško priznat da je netko u nekom trenutku sebičan.
nemam pojma na šta misliš pa ne bi bilo loše da potkrijepiš nekim mojim citatom.

to je i inače korisno radi izbjegavanja nejasnoća, u suprotnome igramo se gluhog telefona.

ono u čemu se vjerojatno jesmo složili jest ponašanje neposredno prije i/ili nakon odjeba, kada je važno da se ponašanjem ne daje lažna nada i ne manipulira osjećajima odbijene osobe.

ono za šta nisam siguran jesmo li se složili jest eventualna situacija od recimo 3 mjeseca nakon događaja, nebitno da li u mome slučaju ili ovome drugom iz Perua te iz maloga mjesta nedaleko Podgorice. zafrkancija i prijateljski razgovor se nastavljaju uslijed a) izlaska sa zajedničkom ekipom, b) rada na zajedničkom poslu ili projektu, c) nekoj situaciji sličnoj navedenima.

uzmimo hipotetski da odbijena osoba i nakon 3 mjeseca potiho pati. moje pitanje je sljedeće: smatraš li da je, nakon 3 mjeseca, odjebavatelj sebičan jer je u takvoj situaciji nastavio obostrano iniciranu zafrkanciju i prijateljski razgovor? ja smatram da nije jer je takva situacija neizbježna ako su već oboje u istome društvu, neovisno iz kojeg točno razloga.

ti smatraš što?

molio bih za izravan odgovor bez skretanja na ono u čemu se (vjerojatno) slažemo, tj. na situaciju neposredno prije i/ili nakon odjeba.
Mikulenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:28   #246
Quote:
Mikulenas kaže: Pogledaj post
nemam pojma na šta misliš pa ne bi bilo loše da potkrijepiš nekim mojim citatom.

to je i inače korisno radi izbjegavanja nejasnoća, u suprotnome igramo se gluhog telefona.

ono u čemu se vjerojatno jesmo složili jest ponašanje neposredno prije i/ili nakon odjeba, kada je važno da se ponašanjem ne daje lažna nada i ne manipulira osjećajima odbijene osobe.

ono za šta nisam siguran jesmo li se složili jest eventualna situacija od recimo 3 mjeseca nakon događaja, nebitno da li u mome slučaju ili ovome drugom iz Perua te iz maloga mjesta nedaleko Podgorice. zafrkancija i prijateljski razgovor se nastavljaju uslijed a) izlaska sa zajedničkom ekipom, b) rada na zajedničkom poslu ili projektu, c) nekoj situaciji sličnoj navedenima.

uzmimo hipotetski da odbijena osoba i nakon 3 mjeseca potiho pati. moje pitanje je sljedeće: smatraš li da je, nakon 3 mjeseca, odjebavatelj sebičan jer je u takvoj situaciji nastavio obostrano iniciranu zafrkanciju i prijateljski razgovor? ja smatram da nije jer je takva situacija neizbježna ako su već oboje u istome društvu, neovisno iz kojeg točno razloga.

ti smatraš što?

molio bih za izravan odgovor bez skretanja na ono u čemu se (vjerojatno) slažemo, tj. na situaciju neposredno prije i/ili nakon odjeba.

Nigdi ja nisan napisala da su ljudi sebični samo nakon odjeba. Napisala san samo da se ni jedan odjebavatelj ne dovede u situaciju da uopće bude odjebavatelj bez trunke sebičnosti. Odjebavatelj je sebičan onda kad mu prija da se netko mota oko njega i svjestan je da je toj osobi drag, a ne kaže otvoreno što misli dok je na vrime. Eto. Odjebavatelj u navedenim primjerima nije bio sebičan kasnije, nego prije. Očekivati prijateljstvo od nekog koga smo povridili je kasnija sebičnost.
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:36   #247
i dalje mi nisi odgovorila na pitanje koje sam ti postavio.

ja: trešeta je odlična i zabavna igra, zar ne?
ti: briškula opće nije dosadna igra, baš je zabavna.
Mikulenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:38   #248
Quote:
Mikulenas kaže: Pogledaj post
i dalje mi nisi odgovorila na pitanje koje sam ti postavio.

ja: trešeta je odlična i zabavna igra, zar ne?
ti: briškula opće nije dosadna igra, baš je zabavna.
Ja san ti rekla kako odjebavanja nema bez sebičnosti i ti se nisi složio. Onda si iznio primjere koji nisu imali veze s onim što san ja rekla. Daklem, ti si taj koji je pričao o trešeti kad san ja pričala o briškuli.Sad si i sam potvrdio da je u nekom trenutku svega toga neko sebičan, samo kažeš da to nije uvik kasnije. A ja nigdi nisan ni napisala da mislin isključivo na situaciju NAKON odjeba.
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:49   #249
Quote:
južna kaže: Pogledaj post
Ja san ti rekla kako odjebavanja nema bez sebičnosti i ti se nisi složio. Onda si iznio primjere koji nisu imali veze s onim što san ja rekla. Daklem, ti si taj koji je pričao o trešeti kad san ja pričala o briškuli.
boldano je zbilja interesantna teza, samo bojim se da nisi svjesna svih implikacija iste. ali ok, duge postove u kojima se izravno referiram na tvoje upise neću više pisat jerbo očito nema smisla. pa prema tome kako god oćeš, sve najbolje ti želim i pozdravljam, drago mi je da smo proćaskali...
Mikulenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 14:54   #250
Quote:
Mikulenas kaže: Pogledaj post
boldano je zbilja interesantna teza, samo bojim se da nisi svjesna svih implikacija iste. ali ok, duge postove u kojima se izravno referiram na tvoje upise neću više pisat jerbo očito nema smisla. pa prema tome kako god oćeš, sve najbolje ti želim i pozdravljam, drago mi je da smo proćaskali...
Pa valjda iman pravo na svoje mišljenje. I jesan, svjesna san da san time rekla da san i ja bila sebična prije nego san nekog odjebala, ako to nije bilo baš isti čas. Što vjerojatno podsvjesno i jesan. Premda je meni to većinom instant, čim osjetin da ide nekim smjerom kojim ne želin da ide i prije nego bude povriđenih previše. Možda bude ega, ali ne i osjećaja. Lip pozdrav.
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 18:27   #251
Awwww. <3, pa napiši/reci joj to. Ako ima iti malo srca..

Anyone who had a heart
[/QUOTE]




bi al neznam vise, ni gde ni kak...nevolja sam ja ...bii
radekds is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.