Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.08.2012., 08:20   #1
Igre toplo-hladno



Ne znam postoji li već ovakva tema,ali voljela bih čuti vaše mišljenje i savjete;naime imam slijedeću situaciju:
frendica i ja smo izašle van u jedan klub...super atmosfera,čagica i cuga...odlično smo se zabavljale i nije nam zabava sa dečkima bila ni na kraj pameti dok nisu počeli uletavat...priđe jedan,priđe drugi...i lik uleti s jednom simpa spikom,ali ni tada nismo bile previše zainteresirane...osim što sam ga ja tada zamijetila i ipak malo zapela za njega...dok sam plesala,on me je promatrao,smješkao mi se,tražio je moj pogled i tako...flert je počeo...kad smo prilično cvrcnule ja sam mu prišla...pričali smo i plesali,pohvatali se i ižvaljekali (ali nisam dopuštala da idemo do kraja)...otišao je doma ranije od mene i na odlasku mi rekao ime i prezime (u smislu da ga dodam na fejs)...
Kad sam došla k sebi potražila sam ga i dodala na fejsu...svaki dan smo izmijenili par poruka...nakon nekog vremena sam ja počela inicirati nešto više,jer sam htjela znati što on želi,a i pod svaku cijenu sam ga opet htjela vidjeti,itd...U međuvremenu smo došli do konkluzije kako mu se ja mogu javit kad god mi je do akcije i da je on za to uvijek tu! I bliži se novi vikend,a ja gorim...čuli smo se malo prije izlaska i rekao je da neće ići van taj dan,jer je umoran,itd.,ali me je pitao gdje ću ja. Došle ja i frendica opet u isti klub...počne čagica...i nakon par minuta evo njega...u meni je postojala neka nada,i tražila sam ga pogledom okolo,ali nije mi ni bilo na kraju pameti da će se pojavit...i onda mi veli da ga je prijatelj nagovorio da dođe...E sad...tu nastaje neka čudna situacija;tu večer se ponašao neobično,glumio je mr.nedostižnog,kao da nije zainteresiran,bio je potpuno hladan i izmotavao se da je umoran,a ja sam ga nastojala oraspoložit na razne načine...u jednom trenu mi je to njegovo durenje dopizdilo,pa sam ga pitala sviđam li se ja njemu uopće i u čemu je problem! Nakon toga sam ga pustila jedan dan i onda mu se javila...preko poruka je skroz normalno pričao samnom!!
Totalno sam zbunjena...govori mi da je za akciju,a kad treba do nje doći,onda glumi ledenu kraljicu
Pa tko je tu lud? Ili mu se doista ne sviđam...
Pomagajte ljudi...ne znam kaj da mislim više o svemu tome...
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger