Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2011., 10:50   #4741
meni je sveukupni prosjek bio oko 4,4, i sama sam mislila da nemam šanse, ali onda sam učila duplo više za maturu i upala(hvala dragom Bogu), znači ništa nije nemoguće

ja mislim da se sa predškolskim odgojom ne može upisati diplomski na sp,jer je to stručni studij :/
mullerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 18:56   #4742
dakle, evo nas na informatici.. proslo je mjesec dana na faksu, i svi koji ga zelite ne odustajte jer je jebenooooooo. i surkach, nemogu vjerovat da neam nijedan inbox"!! srami se
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 22:13   #4743
pitanje za one koji nisu iz zagreba, a žive kao podstanari.
koliko vam, odprilike, roditelji mjesečno trebaju poslati novaca?

znam da ovom pitanju nije mjesto ovdije, ali..
aquamarine5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:02   #4744
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Logopedija više nema motivacijski tj. razgovor ne nosi bodove. Samo je procjena govornih sposobnosti ili kako se već zove. Zato su ocjene i izborni po 30%.
Ostali smjerovi imaju.
To mi je baš super.
 
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:11   #4745
heej, evo pratim ovaj forum skoro godinu dana i sad sam stvaarno odlučila pokušat upast na soc. pedagogiju.. i samo mi treba malo ohrabrenja. puno ljudi mi je reklo da je jako teško upast, znam cure koje su prolazile s 5 i super napisale maturu,a nisu upale, ali znam i one koje nisu bile odlične učenice, pa su pak upale.. više ne znam o čem to ovisi :/

srednji prosjek će mi bit oko 4.2, 4.3 i čujem da je psihologija na maturi sve teža i teža.. volontiram već 2 godine u centru za djecu s poteškoćama u razvoju, no to bi mi eventualno moglo nešto značiti za rehabilitaciju..

nekako mi se čini da ima puuno više ljudi koji nisu upali nego onih koji jesu.. recite da nije tako pliiz
FeddeLeGrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 18:55   #4746
Quote:
FeddeLeGrand kaže: Pogledaj post
heej, evo pratim ovaj forum skoro godinu dana i sad sam stvaarno odlučila pokušat upast na soc. pedagogiju.. i samo mi treba malo ohrabrenja. puno ljudi mi je reklo da je jako teško upast, znam cure koje su prolazile s 5 i super napisale maturu,a nisu upale, ali znam i one koje nisu bile odlične učenice, pa su pak upale.. više ne znam o čem to ovisi :/

srednji prosjek će mi bit oko 4.2, 4.3 i čujem da je psihologija na maturi sve teža i teža.. volontiram već 2 godine u centru za djecu s poteškoćama u razvoju, no to bi mi eventualno moglo nešto značiti za rehabilitaciju..

nekako mi se čini da ima puuno više ljudi koji nisu upali nego onih koji jesu.. recite da nije tako pliiz
Haha... nemoj se zabrinjavati... ja sam imala srednji prosjek u srednjoj 4.31... maturu sam solidno riješila ( mat-4, hr-4, eng-3, psih-5), motivacijski sam dobila 95 bodova i upala sam, bila sam 26 na listi... na kraju sam upisala sestrinstvo jer se nekako vidim više u tome. Sve ti ovisi o generaciji maturanata i kako će ostali riješiti maturu. Imaš nade, ne brini
__________________
Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je upravo to ono što ih najviše ljuti.
lampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 02:26   #4747
Quote:
FeddeLeGrand kaže: Pogledaj post
heej, evo pratim ovaj forum skoro godinu dana i sad sam stvaarno odlučila pokušat upast na soc. pedagogiju.. i samo mi treba malo ohrabrenja. puno ljudi mi je reklo da je jako teško upast, znam cure koje su prolazile s 5 i super napisale maturu,a nisu upale, ali znam i one koje nisu bile odlične učenice, pa su pak upale.. više ne znam o čem to ovisi :/nekako mi se čini da ima puuno više ljudi koji nisu upali nego onih koji jesu.. recite da nije tako pliiz
Don`t worry. Moj je prosjek tijekom 4 godine 4.31 bio. Na maturi mat A=2 hrv A=5 eng A=4 psih=4 i na razgovoru 100 bodova. Upala na rehabilitaciju. NEMOJ gledati druge niti se uopće uspoređivati s drugima. Usmjeri snage na samu sebe i daj maksimum. A volontiranje je super, na razgovoru se samo raspričaj o tome, svidjet će im se

Quote:
Chelsea94 kaže: Pogledaj post
bokić svima evo još jedne maturantice..hmm, i vjerujem da budem sto pedeset i sedma osoba koja postavlja ovo isto pitanje, ali sajt je ogroman i stvarno ne mogu nać baš sve informacije koje me zanimaju u vezi erfa...
Hvala unaprijed, i isprike za ponavljanje pitanja. :*
Cijeli je topic u biti o motivacijskim, neke cure su stvarno opširno pisale. Malo truda uloži i čitaj
__________________
The trick is to keep breathing.
surpassing is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:12   #4748
koje su mogućnosti zapošljavanja nakon završenog erf, je li teško pronaći posao? Što je po vašem mišljenju bolje: logopedija, rehabilitacija ili soc.pedagogija? I kakve su plaće?
loveriola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 21:57   #4749
Quote:
loveriola kaže: Pogledaj post
koje su mogućnosti zapošljavanja nakon završenog erf, je li teško pronaći posao? Što je po vašem mišljenju bolje: logopedija, rehabilitacija ili soc.pedagogija? I kakve su plaće?
1. nude ti se poslovi još dok studiraš nije teško naći posao jer su ovo deficitarna zanimanja... nedavno je bio čak članak u novinama da su defektolozi najdulje na burzi tjedan dana. jako brzo se nađe posao.
2. ne možeš pitati što je bolje :/ svatko ima svoj kriterij za "bolje".. nekome je bolje biti kondukter nego poštar, nekome obrnuto.
3. plaće su iznadprosječne. s tim da naravno sve ovisi gdje se zaposliš....
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 14:32   #4750
E sad, vidim da se ovdje nitko ne žali previše na težinu studiranja.
Ne znam nikoga tko je išao na logopediju pa mi vi recite. Koliko je težak faks?
Nije da će me to pokolebat/ohrabrit u vezi faksa, ali čisto da znam.
 
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 18:23   #4751
Hm. Nama je čovjek na prezentaciji fakulteta s podsmijehom rekao da se na ERF-u uči iz bilježnice.
S obzirom da je skoro sve fakultete popljuvao, ne treba izjavu uzimati relevantnom.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:36   #4752
:)

Željela bih se upisati na rehabilitaciju, ali brine me to što nikada nisam volontirala. Čitala sam prethodne stranice i neki su ljudi rekli da su dobili dosta bodova na motivacijskom unatoč tome što nemaju nikakvog iskustva s volontiranjem, no ja bih se ipak željela malo upoznati s tim, bar da dobijem uvid kako je to zapravo (ako ne volontiranjem, onda bar razgovorom s osobom koja je u tom poslu) pa me zanima ima li ovdje netko iz Osijeka i okolice, a da je tu negdje volontirao, da me uputi kamo da odem?
__________________
Ne mogu ja, dobri čovječe, ozdraviti, jer ja i nisam bolestan, nego sam ovakav, a od sebe se ne može ozdraviti.
liquid_ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 23:27   #4753
Ma toliko želim na taj faks. Po prvi put da me jedna želja drži više od pola godine. Doduše tek sam treći razred, ali neka.

I mi nemamo gdje volontirat, nažalost, ali eto kad se taj razgovor na logopediji ukinuo to mi ne predstavlja ništa.
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 11:01   #4754
Quote:
Mazoretkinja kaže: Pogledaj post
Ma toliko želim na taj faks. Po prvi put da me jedna želja drži više od pola godine. Doduše tek sam treći razred, ali neka.

I mi nemamo gdje volontirat, nažalost, ali eto kad se taj razgovor na logopediji ukinuo to mi ne predstavlja ništa.
Jooj, točno znam kako ti je. Ja sam isto treći razred i želja mi je ovo od drugog. Uskoro će biti godinu dana. Nadam se da ćemo se upoznat za dvije godine kad se budemo (ako Bog da) sretale na faksu
aquamarine5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 10:35   #4755
Quote:
Mazoretkinja kaže: Pogledaj post

I mi nemamo gdje volontirat, nažalost, ali eto kad se taj razgovor na logopediji ukinuo to mi ne predstavlja ništa.
ne znam odakle ova informacija, ali nije se ukinuo taj razgovor na logopediji
pilsner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 15:51   #4756
Pretpostavljam da se Mažoretkinja krivo izrazila. Za logopediju više nema motivacijskog razgovora, dakle ništa se ne boduje. Jedino je ostao test govornih sposobnosti (ili kako se već službeno zove) koji ne nosi nikakve bodove. Prođeš ili ne prođeš. To piše i na ERF-ovom letku za upis ove školske godine.

Tako su bar meni rekli na štandu ERF-a na Smotri Sveučilišta.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:38   #4757
Da, mislila sam na ovo što Wolowitz govori.
 
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 19:05   #4758
Quote:
surpassing kaže: Pogledaj post
Don`t worry. Moj je prosjek tijekom 4 godine 4.31 bio. Na maturi mat A=2 hrv A=5 eng A=4 psih=4 i na razgovoru 100 bodova. Upala na rehabilitaciju. NEMOJ gledati druge niti se uopće uspoređivati s drugima. Usmjeri snage na samu sebe i daj maksimum. A volontiranje je super, na razgovoru se samo raspričaj o tome, svidjet će im se



Cijeli je topic u biti o motivacijskim, neke cure su stvarno opširno pisale. Malo truda uloži i čitaj
TO VINKA!
strumpheta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 22:34   #4759
Quote:
surpassing kaže: Pogledaj post
Don`t worry. Moj je prosjek tijekom 4 godine 4.31 bio. Na maturi mat A=2 hrv A=5 eng A=4 psih=4 i na razgovoru 100 bodova. Upala na rehabilitaciju. NEMOJ gledati druge niti se uopće uspoređivati s drugima. Usmjeri snage na samu sebe i daj maksimum. A volontiranje je super, na razgovoru se samo raspričaj o tome, svidjet će im se



Cijeli je topic u biti o motivacijskim, neke cure su stvarno opširno pisale. Malo truda uloži i čitaj
kod mene identična situacija ako budete cijelo vrijeme mislile/li samo o tome kako nećete upast, onda ni nećete.
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 22:33   #4760
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/p...fakultete.html

e sad kažu da za većinu fakultete od sada ide A razina matematike, a znam da se na erf trebala samo položiti matematika, pa me zanima jel se sada mora položiti A razina matematike ili je svjedno, tj. ostaje na starom?
aquamarine5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.