Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2009., 09:35   #121
Bok!

Dali ima i u Rijeci netko tko se bavi akupunkturom a da je to kavlitetno, uspješno ???
Molim odogovor što prije!!:-)
rozi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 11:55   #122
Ja sam bila u Rijeci na akupunkturi kod dr. Beriše. Lik je zakon. Išla sam na 4-5 tretmana, cijena je oko 100 kn po tretmanu, meni je jako pomoglo smršavila sam dosta, samo moram upozoriti da sam i prilagodila svoju prehranu tako da mi se kile nebi vratile. Vidjela sa da negdje na rijeka-klik.hr ima neki popust.
Marko sa M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 17:50   #123
Mršavljenje uz akupunkturu dr. Cara i moje frustracije :)

Bok svima!
Ja od sutra krećem kod dr. Cara na akupntukuru pa ako ima netko još tko sad ide neka mi se pridruži u kuknjavi na ovoj temi i savjetima, naravno!

Bila sam nekad davno kod njega i mislim da je dobar, samo što me uvijek zeznula ili organizacija (zaspala bih i ne bih otišla na tretman) ili nečiji rođendan, svadba, imendan ili moja stara koja živi za to da joj kćer ima 150 kila

Odlučila sam ovaj put eliminirat sve te faktore (uključujući i to da ne idem k staroj dok ne skinem kile ) pa se nadam da ću ovaj put imati trajnijeg uspjeha.

Čujem da se preselio u neki novi prostor, ali vjerujem da su dijeta i procedura ostale iste. Jel netko bio u zadnje vrijeme? Kako ide? Koliko želite smršaviti i zašto?
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 20:33   #124
Nitko ne ide k Caru? Izgleda da mu biznis ne ide više tako kao nekad...
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 21:59   #125
Poštovana, lijepo Vas molim za strpljenje! Možda se netko javi, a možda i ne, ali ne ide to na forumu tako brzo.

Nadalje, nema veze koliko je tema stara. Postojala je identična tema i zato je spojena. Tako ovdje, na Zdravlju, oduvijek radimo. Ne možemo gomilati jedno te iste teme bez obzira jesu li otvorene prije 10 godina ili 10 dana!
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 10:15   #126
Ja sam jutros bila na prvom tretmanu, u novoj klincii, dobro izgleda. Ono što je novo je da se više ne može varati,hahahahahaha!
Zašto? Zato što sestra važe i upisuje, a prije smo se sami vagali.

Isto tako - više se ne dopušta kavovina, cedevita bez šećera, mineralna, sad je sve ostalo samo na vodi i biljnim uvarcima i to isključivo nemješanim čajevima...Još se dijeli jesenska dijeta, što mi je bljak, ali za 10 dana bi trebali početi sa zimskom....
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 22:18   #127
Nema baš odaziva na ovu temu, ali ajde, ja ću svejedno napisati svoje dojmove, pa možda nekome pomogne i možda se još netko javi.

Ja sam bila na prvom tretmanu, već isti dan, a i drugi osjećala sam manju glad, tj. osjetila sam da mi je osjet okusa i mirisa otupio, a to automatski znači da mi ni hrana nije više toliko poželjna. No, svejedno sam jela mimo propisanog, zato što se nisam dobro organizirala i imala sam emotivno jako stresan vikend

No, nisam dala da me to obeshrabri i umjesto da krenem muljati, pijem tablete za pročišćavanje ili slažem sutra kilažu ili se ne pojavim, odlučila sma otići normalno i nastaviti, jer ovo što radim je sada za uvijek i za do kraja života, nema odustajanja, bez obzira koliko sporo ovo sve skupa išlo ili ne išlo.

Iako nema više cedevite, kave i kavovina, odlučila sam to ignorirati pa ću biti dijetalnu cedevitu s mineralnom vodom, jer me to napuhne i zasiti. Nastojat ću nepretjerivati, ali what the fuck. Isto tako ću se počastiti jednom duplom turskom kavom s mlijekom, iz kućne radinosti. Ne bih trebala i to će umanjiti djelovanje iglica i može izazvati MUČNINU, ali jednom se živi. Bar u prvoj fazi ću si priuštiti te male radosti, jer inače ništa od svega. Nastojat ću biti što discipliniranije, ali what the fuck, ja sam samo čovjek.

Ako ima još netko da se pati nek se javi da skupa kukamo
cica2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 13:18   #128
heej, evo ja sada malo čitam o tom doktoru, pa sam jos u fazi da se odlucim ili neodlučim, hehe
slikica99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:35   #129
Angry

To sranje vam nikako ne moze pomoć.moja prijateljica je isla,konkretno kod tog Cara koji joj je zabio dvije igle u uši i ležala bi po 15min i onda bi joj pokupio pare nije joj reka ni kako bi se trebala hraniti,pa je isla kod drugog doktora koji je doduse bio korektniji izbockao ju je po cijelom tijelu i lezala je tako kao debil sat vremena.Rekao joj je da zaboravi na kavu i da dnevni unos kalorija ne smije biti vise od 500 KALORIJA!Drage cure i momci ako cete unositi 500 kalorija dnevno onda vam to sranje i ne treba smrsat cete od tog izgladnjavanja.Moj vam je savjet da jedete svako 3-4h toliko da ste siti a ne prenajedeni,nemojte jesti iza 6h i pokusajte biti fizicki aktivni,tko god vam prodava pricu da cete smrsat bez fizicke aktivnosti slaga vas je.I ako ne zelite ici iz stana pogledajte vjezbe na youtube-u od Tiffany Rothe i udri svaki dan!
Samantha Kika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.