Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2011., 14:39   #61
Meni se pojavilo tek u 32tt. I sad ovaj tjedan kao da su mi preko noći grudi narasle. Dosad sam nosila stare grudnjake, a danas sam išla kupiti broj veće.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:49   #62
a ko je to još malo u finalisticama ... meni nije curilo niš u trudnoći
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 15:02   #63
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
a ko je to još malo u finalisticama ... meni nije curilo niš u trudnoći


Sorry na OT.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 23:03   #64
evo mislim da je meni krenulo.. danas 31+4.. bole me već par dana bradavice za poludit i malo masirala sise i pomoglo mi i sad oper peku i crvene i ja stisnem i izađe za recimo 2 kapi iz svake..vodenkasto je i skroz blaaaaago mliječno(nije intenzivna boja ko kaj sam drugim curama u bolnici vidla da prvi izdoji izgledaju).. još sam danas dragom skomentirala kak imam osjećaj da su mi opet malo cice narasle..a neće valjda sad stalno curkat?? imam još 2 mjeseca do termina i doma se volim šećkat bez grudnjaka..
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 21:15   #65
zanima me da sam to ostavim na miru ili da istisnem.. peku me katastrofa i crvene su za poludit.. ko da sam ih upaljačem grijala..
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 21:51   #66
Ja sam to prvi put pronašla/primjetila u 27. tjednu, i mene je to jako razveselilo, jer se nadam da neću imat problema sa dojenjem, sad već kad istisnem zna jako špricnuti
meni je to baš fora
re_nata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 21:59   #67
Quote:
re_nata kaže: Pogledaj post
Ja sam to prvi put pronašla/primjetila u 27. tjednu, i mene je to jako razveselilo, jer se nadam da neću imat problema sa dojenjem, sad već kad istisnem zna jako špricnuti
meni je to baš fora
haha.. jesi luda.. tebi to foraaaa? mene peku i neznam jel mi pametno kaj dirat il da trpim.. a kaj neće sfalit.. bar se nadam..neće mi trebat suzavac ak me netko napadne na cesti..
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 22:02   #68
Quote:
unique_girl kaže: Pogledaj post
haha.. jesi luda.. tebi to foraaaa? mene peku i neznam jel mi pametno kaj dirat il da trpim.. a kaj neće sfalit.. bar se nadam..neće mi trebat suzavac ak me netko napadne na cesti..
Znam da sam luda
Al mene, hvala Bogu ništa ne peku, možda baš zato jer istiskujem van
Da bebu danas rodim već bi je imala s čime nahranit, nebi bila gladna
re_nata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 22:05   #69
Quote:
re_nata kaže: Pogledaj post
Znam da sam luda
Al mene, hvala Bogu ništa ne peku, možda baš zato jer istiskujem van
Da bebu danas rodim već bi je imala s čime nahranit, nebi bila gladna
haha.. tak nekak će i meni izgledat za koji tjedan.. ma mene strah zato jer se kao to stvara na temelju ponuda potražnja pa da nebi kaj zeznula sa istiskanjem.. da nebi bilo da je mala potražnja kad se malac rodi..
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 22:10   #70
Quote:
unique_girl kaže: Pogledaj post
haha.. tak nekak će i meni izgledat za koji tjedan.. ma mene strah zato jer se kao to stvara na temelju ponuda potražnja pa da nebi kaj zeznula sa istiskanjem.. da nebi bilo da je mala potražnja kad se malac rodi..
onda s izdajalicom stvariš veću potražnju.
re_nata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 22:21   #71
Quote:
re_nata kaže: Pogledaj post
onda s izdajalicom stvariš veću potražnju.
imaš pravo.. =)) tnx
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 12:10   #72
e, a gdje kupiti te jastučiće ili nešt drugo za stavit u grudnjak kad krene?
i ako ima više vrsta, koje preporučate?
kamenjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 13:04   #73
Quote:
kamenjarka kaže: Pogledaj post
e, a gdje kupiti te jastučiće ili nešt drugo za stavit u grudnjak kad krene?
i ako ima više vrsta, koje preporučate?
to su ti jastučići izgleda ko blazinice za skidanje šminke
imaš u apotekama,mulleru.. meni frendica preporučila ove iz mullera..
sad ja se planiram još malo raspitat jer ima perivih i jednokratnih a i cijene su različite..
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 13:10   #74
Quote:
kamenjarka kaže: Pogledaj post
e, a gdje kupiti te jastučiće ili nešt drugo za stavit u grudnjak kad krene?
i ako ima više vrsta, koje preporučate?
Samo u dm-u ima nekoliko vrsta, od njihovih babylove marke, pa chicco, johnsons....
Meni je malo curilo tj. vidjela sam mrlje na grudnjaku i kupila te jastučiće, 2x ih koristila i prestalo mi curiti
__________________
Sometimes, the greatest way to say something is to say nothing at all!
charm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 14:31   #75
ja sam već s 3-4 mjeseca znala primjetit svaku večer kapljicu na grudnjaku.. kasnije se smirilo i evo, sad smo 27 tj. i nema ničeg
tina:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 23:27   #76
Meni se pojavio s 22 tjedna. Doktorica je rekla da je to ok, ali da nije uobičajeno tako rano.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 00:45   #77
Nekad mi na spavaćici bude ujutro fleka, u sredini žućkasta a okolo bezbojno ali skoreno. Na cicama ničega ne bude, nit ne bude fleka s obje strane, češće bude samo na lijevoj strani.. Kada stisnem bradavicu ne štrcne mi ništa Cice me bole i zadnja 2 dana čak na momente i probadaju, a bo Bumo videli šta će bit od sveg tog.
Tamo neka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 00:51   #78
Quote:
Tamo neka kaže: Pogledaj post
Nekad mi na spavaćici bude ujutro fleka, u sredini žućkasta a okolo bezbojno ali skoreno. Na cicama ničega ne bude, nit ne bude fleka s obje strane, češće bude samo na lijevoj strani.. Kada stisnem bradavicu ne štrcne mi ništa Cice me bole i zadnja 2 dana čak na momente i probadaju, a bo Bumo videli šta će bit od sveg tog.
ni meni ne štrcne eventualno se vidi mala kapljica al kad stisneš malo više iznad onda izađe..
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:02   #79
i meni jučer krenulo (32+3), ja sam ostala u šoku. U prvoj trudnoći nisam ništ primjetila do rodilišta i to tek drugi dan
__________________
MOJA SREĆA 04.08.2006., DRUGA SREĆA 25.07.2011.
linakina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 12:09   #80
Quote:
linakina kaže: Pogledaj post
i meni jučer krenulo (32+3), ja sam ostala u šoku. U prvoj trudnoći nisam ništ primjetila do rodilišta i to tek drugi dan
eh.. nisi te sreće ovaj put..al ajd doć će brzo vrijeme kad će nam trebat
unique_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.