Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2008., 20:18   #61
Quote:
princesita kaže: Pogledaj post
a mi samo mozemo pisati svoje price i traziti misljenje drugih jer ni jedna zena nije ista tako da u vecine do 60% zena sam iscezne iz organizma jacanjem imuniteta sto znaci da je sve na nama i BOGU..................................
:bit ce dobro:
znaci uz bozju pomoc protiv hpv.a

subota popodne, a meni smijeh na usnama
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 05.04.2008., 20:24   #62
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ne kazem ti da izmisljas. po vlasitim rijecima do jucer nisi ni znala da postoji; danas si vec strucnjak...

ugl. nije tesko zguglat; pa osim mene i jos nekolicine tu mos nac sve o hpv.u.
izvini ali mislim da nisi procitala moju pricu ja sam pitala iskljucivo kakve su sanse da se normalno odvija trudnoca uz hpv jer o tome nisam nigdje citala

a koliko znam napisala sam da sam za hpv cula 1 put tek prije 4 mjeseca kad sam saznala da je pozitivan do tada uopste nisam ni pitala kakav je to nalaz koji trebam uraditi jer sam se dobro osjecala i posjetila ginekologa radi kontrole, kao sto bi to sve zene trebale ici redovno na kontrole bez obzira da li te sta boli ili ne. mi smo jako osjetljive i podlozne infekcijama tako da nije na odmet uraditi kontrolne nalaze a dr zna sta je to sto bi trebala da radim........................
princesita is offline  
Old 05.04.2008., 20:27   #63
Quote:
princesita kaže: Pogledaj post
izvini ali mislim da nisi procitala moju pricu ja sam pitala iskljucivo kakve su sanse da se normalno odvija trudnoca uz hpv jer o tome nisam nigdje citala

a koliko znam napisala sam da sam za hpv cula 1 put tek prije 4 mjeseca kad sam saznala da je pozitivan do tada uopste nisam ni pitala kakav je to nalaz koji trebam uraditi jer sam se dobro osjecala i posjetila ginekologa radi kontrole, kao sto bi to sve zene trebale ici redovno na kontrole bez obzira da li te sta boli ili ne. mi smo jako osjetljive i podlozne infekcijama tako da nije na odmet uraditi kontrolne nalaze a dr zna sta je to sto bi trebala da radim........................
uz bozju pomoc trudnoca ide odlicno. bez nje

sve mi to vec znamo; dobar dio zemskinja ovdje ima neki kikiriki u glavi...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 05.04.2008., 21:35   #64
Quote:
princesita kaže: Pogledaj post
ja samo kazem da sam papa moze pokazati hpv ako on postoji
ne, ne može. papa pokazuje abnormalnosti stanica, papa ne pokazuje je li virus prisutan ili ne.

mislim, dal ti uopće znaš šta je papa test?

aj malo na ovaj sajt, puno toga na jednom mjestu.
http://poliklinika-harni.hr/
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 05.04.2008., 21:36   #65
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
dobar dio zemskinja ovdje ima neki kikiriki u glavi...
implicitna poruka ove rečenice je brutalna, uočavam iako još nisam oči pošteno otvorila
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 05.04.2008., 21:53   #66
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
implicitna poruka ove rečenice je brutalna, uočavam iako još nisam oči pošteno otvorila

valjda sam u pms.u.
mislim, pocinje da se ne zna dovoljno, pa onda ciri u tudje dijagnoze, sad prica o necemu sto jednostavno nije tako...
a frend google ima toliko znanja... jednostavno, nije isprika.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 05.04.2008., 22:05   #67
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ne, ne može. papa pokazuje abnormalnosti stanica, papa ne pokazuje je li virus prisutan ili ne.

mislim, dal ti uopće znaš šta je papa test?

aj malo na ovaj sajt, puno toga na jednom mjestu.
http://poliklinika-harni.hr/
a ovu stranicu mila moja ja vec posjetila cim sam saznala za hpv
vidim da sam za tebe lazov ali nema veze ne da mi se nekom dokazivati znam vrlo dobro sta sam procitala na nalazima tako da me ne zanima da se neko zajebava jer su ovo ozbiljne stvari i ako neko ne zeli pomoci to je njegova stvar ja imam to i zanima me tocno ono sto sam pitala i nadam se da ce mi neko iskreno odgovoriti ako je bio u slicnoj ili istoj situaciji jer zaista ja vrlo dobro znam sta je papa test i o tome znam puno vise jer imam zdravstvenog radnika u kuci ali me zanima da li je neko uspio da se porodi a da sve bude uredu uz ovaj hpv jer me nije zanimao dok ga nisam dobila tada sam se informisala o svemu ali nisam nikoga upznala ili cula da je rodio uz hpv........

toliko o svemu nadam se da jos ima ozbiljnih djevojaka koje ce mi iskreno pisati ako su se ikada nasle u ovakvoj situaciji .................................
i da su postale mame................................
princesita is offline  
Old 05.04.2008., 22:09   #68
Quote:
princesita kaže: Pogledaj post
Nadam se da necu ostati trudan jer se bojim da mi to ne naskodi djetetu. Ako ima cura sa istim problemom pisite jer me zanima da li je neko uspio da iznese normalnu trudnocu trudnocu uz hpv i cinI ili II.


pa jel ti sebe citas?
hpv je svuda oko nas. /muzika iz tvajlajt zon/
i sad ispada da ces ti jedina iznjet normalnu trudnocu, a bome cak ni trudna nisi...

utjece li hpv na kikiriki zanima me... i to jako jako.

jadna ta harnica, zenska ima super sajt; al ocito ponekad malo nerazumljivo pise
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 05.04.2008., 22:12   #69
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post

valjda sam u pms.u.
mislim, pocinje da se ne zna dovoljno, pa onda ciri u tudje dijagnoze, sad prica o necemu sto jednostavno nije tako...
a frend google ima toliko znanja... jednostavno, nije isprika.
i za tvoju informaciju ne cirim ni u cije dijagnoze vec mi je ta osoba sama pokazala dok smo cekale lijecenje vjerovatno to drugi razumiju

izvini jako si nevaspitana kad mozes da stavljas svoje svoje rijeci u tudja usta

procitaj malo o cemu se radi mozda ces onda znati odgovor i da ja ne cirim u tudje zivote ukoliko neko to ne zeli sam da povjeri

oprosti ali vidim da je tebi necija bolest i briga cista zajebancuja
raznisli malo da ti se isto ne bi desilo ukoliko vec nije.....................naravno ako vjerujes u Boga....TVOJA STVAR
princesita is offline  
Old 05.04.2008., 22:24   #70
Quote:
princesita kaže: Pogledaj post

oprosti ali vidim da je tebi necija bolest i briga cista zajebancuja
raznisli malo da ti se isto ne bi desilo ukoliko vec nije.....................naravno ako vjerujes u Boga....TVOJA STVAR
nije mi se dogodilo.
to je zbog bozje pomoci protekcije... poseban slucaj sam izgleda.

daj cirni u google, sve ti lipo pise... kad savladas osnove onda cemo dalje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 05.04.2008., 23:04   #71
STVARNO SI JEDNO NEVASPITANO UMAZENO DERISTE
BOLJE DA TI SAVLADAS NEKE OSNOVE JA DIPLOMIRANA PROFESORICA I RADIM BOLJE TI JE DA UCIS I NAPREDUJES U ZIVOTU JER TO JE ONO STO JE PAMETNO NEGO DA PO CITAV DAN GUBIS VRIJEME ISMIJAVAJUSI DRUGE NA FORUMU..................
KAD UPSE MAGISTARSKI MOZEMO RAZGOVATATI OVAKO SE NE RAZUMIJEMO

ZAO MI JE ALI MORAM IZUCAVATI NAUKU IMAM SE JOS DOSTA SKOLOVATI NE ZELIM SAMO BITI MAGISTAR VEC IDEM DO KRAJA NECE ME U TOME BOLEST SPRIJECITI BORIT CU SE I MOLITI BOGU SVAKIM DANOM KAO STO TO INACE RADIM
HVALA SVIMA KOJI SU PRISTOJNO I ISKRENO ODGOVORILI NA MOJA PITANJA

A ONI KOJI NISU NJIHOVA STVAR
princesita is offline  
Received Warning
Old 05.04.2008., 23:06   #72


nisam znala da je stanje tako lose kod vas. da magistri koji su na netu dvije godine ne mogu zguglat 2 postene info o hpv.u.
tusno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 05.04.2008., 23:23   #73
ja sam prije 6 mjeseci otišla obaviti papu kod privatnog ginekologa i nalaz je bio: Cin 1 i pored toga HPV? da bi otkrila sam HPV morala sam obavljati dodatne briseve i nositi to na analizu..dakle na nalazima pape se može jedino pretpostaviti postojanje virusa, znači CIN je moguće, ali ne i nižno povezan s HPVom, a ponekad može biti posljedica neke upale..princesita valjda sam nešto pomogla
otom_potom is offline  
Old 05.04.2008., 23:54   #74
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post


nisam znala da je stanje tako lose kod vas. da magistri koji su na netu dvije godine ne mogu zguglat 2 postene info o hpv.u.
tusno.
daj stvarno malo se skuliraj!
zena najnormalnije pise o hpv-u a ti si se uhvatila vrijedat! i sve imam osijecaj da to nema veze s hpv-om nego s tim sto je princesita iz susjedne nam drzave
mala s mora is offline  
Old 05.04.2008., 23:59   #75
Quote:
mala s mora kaže: Pogledaj post
daj stvarno malo se skuliraj!
zena najnormalnije pise o hpv-u a ti si se uhvatila vrijedat! i sve imam osijecaj da to nema veze s hpv-om nego s tim sto je princesita iz susjedne nam drzave
pa najnormalnije nije jer ne more skuzit najosnovnije...

osijecaj te ne vara.
za osjecaj bi se jos potrudila nesto i napisat.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 06.04.2008., 01:41   #76
Quote:
vidim da sam za tebe lazov ali nema veze ne da mi se nekom dokazivati znam vrlo dobro sta sam procitala na nalazima
a ja vrlo dobro znam da papa testom nije moguće otkriti hpv.

Quote:
i o tome znam puno vise jer imam zdravstvenog radnika u kuci
al nikad nisi čula za hpv dok ga nisi dobila? zdravstveni radnik, šta, građevinac koji je radio zgradu bolnice međuostalim? ona o tome zna puno više, ja ću se ranit

Quote:
toliko o svemu nadam se da jos ima ozbiljnih djevojaka koje ce mi iskreno pisati ako su se ikada nasle u ovakvoj situaciji .................................
možda su pisale na nekom od dosadašnjih topika o hpv-u. a možda da pitaš zdravstvenog radnika, ako ne znaš čitat.

Quote:
da to je tocno takav je slucaj kod mene papa uredan a hpv pozitivan visokorizicni
i u čemu je problem onda? majketimile, nemoj bit tako glupa. molim te. mene je sram za tebe.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 06.04.2008., 01:43   #77
čime se liječi hpv?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 06.04.2008., 02:11   #78
kak ne znas ovako :

koliko ja znam more se drzat pod kontrolom...
jedna pametnica iz moje okoline ga je licila dragoljubom. ne pitaj detalje

dakle, nije trebalo 2.g biti na netu:
Za sada ne postoji specifično protuvirusno liječenje HPV-genitalnih infekcija. Stoga se liječenje najčešće osniva na uklanjanju onih promjena kože i sluznice koje su znak „aktivne“ HPV infekcije. Takvim se liječenjem želi spriječiti napredovanje bolesti kod samog bolesnika, kao i mogućnost zaraze drugih osoba. Liječenje HPV-genitalnih infekcija najčešće je dugotrajan i višekratan postupak i rezultati su ponekd vrlo skromni, a recidivi su česti.
Za liječenje šiljastih kondiloma najčešće se primjenjuje lokalna kemijska terapija premazivanjem citotoksičnim sredstvima, krioterapija tekućim dušikom, kirurški tretman u obliku ekskohleacije, ekscizije i elektrokoagulacije. Za premaligne i maligne promjene primjenjuje se laserska ili klasična kirurška terapija.

neki se uzdaju i u bozju pomoc... pomaze li sai baba, zoroasterizam ili pak hindusi ne bi znala...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 06.04.2008., 17:52   #79
lijecenje interferonom je vrlo uspjesno ali i vrlo skupo, terapija je 2700kn a moraju se odraditi dva ciklusa...
biancha is offline  
Old 06.04.2008., 18:00   #80
ali šta se ono ne provodi tek kad postoji displazija stanica?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.