Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2014., 15:48   #2361
Ja sam koristio DonutHD u kombinaciji sa DoomKernelom te Feralabov ROM sa njegovim kernelom. Trenutno imam novi mob, baš sam prije par dana htio ovog osvježiti da mi bude kao mp3 player, međutim riknula mi je SD kartica pa sad stoji brickan.

Ali s feralabom se definitivno nešto promjenilo, više nema web i koliko vidim sad ima samo jedan ROM, a prije je imao i MIUI i Jelly Bean i GB ROM. Ostale ROM-ove ne znam kako rade. Bio sam isprobao i 4.1.2 sa Xperie Z te još neki ROM sa Xperie S ali sa DonutHD i Feralabovim sam bio najzadovoljniji.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 14:11   #2362
ljudiiiii heeelpppppp....

imam xperiu x10i (onu veliku), tek sam ju dobio od frenda, znači nisam ju imao prije, ne znam ništa o njoj, tu čitam po forumu u temi, svatko ima drugu android verziju, dajte mi recite koju je najpametnije imat na mobu, želim da mi rade viber, whatssup, facebook messenger, da kamera radi kako treba (vidio sam da na nekim androidima ne radi kamera), i da nemam problema sa odlaskom na internet, te da mi slike normalno uslikava i očitava kada ih trebam pregledat.... hvala...
__________________
Chuck Norris je jednom došao dvaput....
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 16:38   #2363
Nisam X10 koristio već 8 mjeseci pa je moguće da se nešto u to vrijeme promjenilo, ali prije na svim 4.x androidima nije radilo video snimanje na kameri. Da li su to riješili u međuvremenu, ne znam. Tako da sam se ja držao 2.3.x ROM-ova. Najviše sam koristio DonutHD i Feralabov ROM a neko vrijeme sam imao i MIUI.

Na XDA ćeš naći to sve.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 21:31   #2364
može li mi netko dati kakvu informaciju - naime, na mobitelu je vidljivost postala slaba, ušla mi vlaga u njega ( a valjda i znoj od trcanja ), te sad ne vidim /slabo se vidi na ekranu. mogu li kako vratiti boju? hvala na bilo kakvoj informaciji
deceiverOfFools is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:40   #2365
Pozdrav!
Imam navedeni mobitel i kad su mi upaljeni mobilni podaci on radi i radi al odjednom mi nestane internet signala i nemam ga više. Jel je moguće da je stvar do mobitela i ako je što bi mogao biti problem jer nitko u okolici nema takav problem?
__________________
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein
xxx96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 00:37   #2366
Ja znam povremeno imati slične probleme, mobitel je Xperia Z1. Imam interneta i odjednom mi sa 3G ili H pređe na E i radi užasno sporo ili ne radi nikako. Povremeno mi se to dogodi, i onda recimo provjerim kod brata (isti smo operater), njemu radi normalno. Ali mi svi u obitelji smo na jednoj obiteljskoj tarifi i moji starci su nerijetko imali problema sa signalom pa više ne znam je li do mobitela ili do T-Coma niti ne znam što bi napravio. Jer se to rijetko događa i u random trenucima i ne znam ni kako to testirati npr. sa drugim mobitelom kad ne znam kad će se dogoditi.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.