Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2011., 23:09   #201
Dakle prvo na Lleytona, pa na Robina.
Kimi#1 is offline  
Old 20.06.2011., 23:11   #202
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
Neverovatan ,namešten žreb ima Fred Perry !
ma naravno
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
Čonga je van forme
yeap, to je pokazao u Queensu
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
Đoković ima sutra Šardijea,može biti napaljenog,potom
Andersena,a pre Federera čeka ga Soderling...
Šardi je strašan protivnik, urota
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
Dakle,prema scenariju,odmorni Fred Perry čeka u polufinalu sjebanog Nadala,koga pobeđuje, a u finalu i sjebanog Novaka...
Roger?
__________________
Izdajice ne imali mira, ubili ste kralja Zvonimira, izdali ste naše velikane i sinove što su majke dale...generali držite se!
kinfa777 is offline  
Old 20.06.2011., 23:23   #203
Quote:
kinfa777 kaže: Pogledaj post
Andy dizelaš

Nisam prokomentirao ždrijeb, bit će zanimljivo vidjeti hoće li doći do njegovog meča s Rafom, najnezgodniji možebitni protivnici na putu do polufinala su im Raonic/Muller, Potro i Berdych Španjolcu, a Škotu Ljubo, Karlović/Roddick/Lopez od kojih bi se najviše trebao pribojavati diva...

...s druge strane Federera osim Tsonge do polufinala teško neko može zaustaviti, a za Đokana pitanje kako će igrati na travi, možda već ispadne u 2. kolu od Andersona, 4. od Llodre ili u 1/4 finalu gdje bi mogli završiti Mayer/Melzer/Soderling, a nekakvo mini iznenađenje predviđam da to neće biti Šveđo...
ako melzer dođe u QF kupujem ti gajbu

EDIT: u tom dijelu su gnjida, hjuit, koljenjka, mayer, x man, gulbis i ludi dmitar. nema zet nikakve šanse. još bi tu ludi dmitar mogo napravit džumbusa
Sahta is offline  
Old 20.06.2011., 23:30   #204
Quote:
kinfa777 kaže: Pogledaj post
Roger?
pa vidiš od koga dolazi post, šta si očekivao

btw @sahta, ne radi onaj proxy. probao sam jos nesto slicno nakon guglanja al nece. ucitalo se, vec pomislih da bi moglo sljakat pa mi izbaci error.
stevo 61 is offline  
Old 20.06.2011., 23:33   #205
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
još bi tu ludi dmitar mogo napravit džumbusa
tip je cisti kopipejst
stevo 61 is offline  
Old 20.06.2011., 23:33   #206
koliko god je to očito (pošto lik ima nevjerovatnu sezonu), toliko se zapravo njega ne smatra favoritom. evo, ja ću reći da mislim kako on osvaja, a posebno jedva čekam meč sa federerom. polufinale RGa je više odlučio pritisak i ukočeni đoković nego federer, iako federeru svaka čast na odigranom meču. tog pritiska sad ne bi trebalo bit, štoviše, gotovo da je autsajder protiv plačka.

koefi na kladi su smiješni, 3 na plačka i nadala, 3.75 na đokana.


ako prođe trubitisa, đoković osvaja.
Allen-Iverson is offline  
Old 20.06.2011., 23:43   #207
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ako melzer dođe u QF kupujem ti gajbu

EDIT: u tom dijelu su gnjida, hjuit, koljenjka, mayer, x man, gulbis i ludi dmitar. nema zet nikakve šanse. još bi tu ludi dmitar mogo napravit džumbusa
Moraš specificirati, praznu gajbu, gajbu pive ili kaj...ili gajbu kao kuću?
Gnjida, Mayer, x man i možda Dmitar su kandidati za 1/4 finale, ali Hewittu, koljenjki i gulbisu ne dajem šanse...a kaj se zeta tiče ne velim da bu sigurno igral 1/4 finale ali velim da je igrač za big upset
__________________
Izdajice ne imali mira, ubili ste kralja Zvonimira, izdali ste naše velikane i sinove što su majke dale...generali držite se!
kinfa777 is offline  
Old 21.06.2011., 00:05   #208
Quote:
stevo 61 kaže: Pogledaj post
pa vidiš od koga dolazi post, šta si očekivao

btw @sahta, ne radi onaj proxy. probao sam jos nesto slicno nakon guglanja al nece. ucitalo se, vec pomislih da bi moglo sljakat pa mi izbaci error.
ako uspiješ nać nekaj kaj valja javi. bum i ja još sutra probal
Sahta is offline  
Old 21.06.2011., 00:09   #209
Quote:
kinfa777 kaže: Pogledaj post
Moraš specificirati, praznu gajbu, gajbu pive ili kaj...ili gajbu kao kuću?
Gnjida, Mayer, x man i možda Dmitar su kandidati za 1/4 finale, ali Hewittu, koljenjki i gulbisu ne dajem šanse...a kaj se zeta tiče ne velim da bu sigurno igral 1/4 finale ali velim da je igrač za big upset
navijaj za zeta jer dobivaš punu gajbu vrhunske ( ) domaće pive. možeš birat između žuje, karla i pančića.

što se tiče kolje i hjuita, nebi reko da su materijal za QF, al ako kojim slučajem dođu 4 kola protiv zeta, mislim da ga mogu dobit bez jebemti
Sahta is offline  
Old 21.06.2011., 00:23   #210
Quote:
kinfa777 kaže: Pogledaj post
ma naravno
yeap, to je pokazao u QueensuŠardi je strašan protivnik, urotaRoger?
Ma,dobro, ili sjebani (od Novaka) Federer! Kao na RG...
"Urota"?! Onaj ko se zeza u to ime,neka mi objasni,kako Br.1 ima najteži ždri-
jeb,a Br.4 najlakši ?!
oxydant is offline  
Old 21.06.2011., 00:34   #211
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
Ma,dobro, ili sjebani (od Novaka) Federer! Kao na RG...
"Urota"?! Onaj ko se zeza u to ime,neka mi objasni,kako Br.1 ima najteži ždri-
jeb,a Br.4 najlakši ?!
it's called the luck of the draw
Sahta is offline  
Old 21.06.2011., 00:36   #212
Quote:
kinfa777 kaže: Pogledaj post
Andy dizelaš

Nisam prokomentirao ždrijeb, bit će zanimljivo vidjeti hoće li doći do njegovog meča s Rafom, najnezgodniji možebitni protivnici na putu do polufinala su im Raonic/Muller, Potro i Berdych Španjolcu, a Škotu Ljubo, Karlović/Roddick/Lopez od kojih bi se najviše trebao pribojavati diva...
.
Pa,ti se šališ! Ljubo ?! (Cila...) Karlović(Rodick, kojeg je samleo u quinsu!)
Patriotski,nema šta!
oxydant is offline  
Old 21.06.2011., 09:06   #213
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
Ma,dobro, ili sjebani (od Novaka) Federer! Kao na RG...
"Urota"?! Onaj ko se zeza u to ime,neka mi objasni,kako Br.1 ima najteži ždri-
jeb,a Br.4 najlakši ?!
broju jedan najvažnija je stvar bila izbjeć rogerera u polufinalu što je i uspio.
time mu i najteži mogući ždrijeb wimbledona postaje najlakši i obratno.

ovaj put je federer osuđen na laganini šetnju do polufinala dok će nadal vjerojatno morat malo i potrčat za razliku od prošlih slamova kad je bilo obrnuto ili bi oba imala šetnju.

Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ako uspiješ nać nekaj kaj valja javi. bum i ja još sutra probal
najbolja solucija za gledanje bbc programa i za sve drugo gdje nam je potrebna lažna ip adresa je platit desetak eura (mjesečno) uslugu brzih sigurnih privatnih proxija (koji su i više od tog) poput
http://www.securitykiss.com/sk/index.php
http://www.identitycloaker.com/cms/

besplatne mogućnosti su programi poput expat shielda
http://download.cnet.com/Expat-Shiel...-75211377.html

i naravno javni besplatni proxiji koji poput gornjeg programa imaju svojih raznih nedostataka od brzine, sigurnosti, nedostupnosti itd.

postoji i mogućnost da ukoliko imamo nekog u engleskoj da nam on digne na svom računalu neki proxy server i tako njegova upload brzina postaje naš download ili da za pedesetak eura sami iznajmimo server u engleskoj i na njemu instaliramo proxy koji će biti puno brži a vjerojatno se može spojit i više ljudi pa će nam onda bit i jeftinije.

http://webupon.com/web-talk/how-to-w...player-abroad/
http://www.anonymous-proxies.org/200...g-bbc-via.html

Zadnje uređivanje ursamajor : 21.06.2011. at 10:26.
ursamajor is offline  
Old 21.06.2011., 11:42   #214
Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
broju jedan najvažnija je stvar bila izbjeć rogerera u polufinalu što je i uspio.
time mu i najteži mogući ždrijeb wimbledona postaje najlakši i obratno.
pa pošto je đoković broj 2, da.

Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
ovaj put je federer osuđen na laganini šetnju do polufinala dok će nadal vjerojatno morat malo i potrčat za razliku od prošlih slamova kad je bilo obrnuto ili bi oba imala šetnju.
molim te ne drobi. ovakve stvari mi baš idu na jetru, na ovakvo što najviše popizdim. prije koji mjesec netko je stavio ždrijebove nadala i federera na GS koje su osvojili. najslabiji nadalov je skoro neki federerov prosjek.
neki su mu bili superturbouber smiješni. čak su se i neki federerovci smijali kakav je jadan ždrijeb imao u više navrata.

nadal možda ima lakše na mastersima, al KBKK za masterse.
Allen-Iverson is offline  
Old 21.06.2011., 12:00   #215
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
prije koji mjesec netko je stavio ždrijebove nadala i federera na GS koje su osvojili.
give me some praise, teško je to bilo napisat sve
Sahta is offline  
Old 21.06.2011., 12:01   #216
Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post

besplatne mogućnosti su programi poput expat shielda
http://download.cnet.com/Expat-Shiel...-75211377.html
probah expat, al mi javlja svejedno da nisam u uk. ajd ti probaj
Sahta is offline  
Old 21.06.2011., 12:12   #217
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
pa pošto je đoković broj 2, da.

molim te ne drobi. ovakve stvari mi baš idu na jetru, na ovakvo što najviše popizdim. prije koji mjesec netko je stavio ždrijebove nadala i federera na GS koje su osvojili. najslabiji nadalov je skoro neki federerov prosjek.
neki su mu bili superturbouber smiješni. čak su se i neki federerovci smijali kakav je jadan ždrijeb imao u više navrata.

nadal možda ima lakše na mastersima, al KBKK za masterse.
ko što rekoh jedino što je nadalu stvarno bilo bitno je da izbjegne federera kao što mu je prije na betonu jedino bilo bitno da izbjegne đokovića, dok su nadal i federer bili top 1 ili 2.

nadal nikad nije morao u polufinalu i finalu slama ić na najjače igrače na podlozi tog trenutka za razliku od federera koji od finala sa đokovićem 2007. uvijek na betonu ide na đokovića tj. najjačeg igrača prije finala gdje mora dat svoj maximum i opet može izgubit.

to je najbitnije nadalu i to uvijek dobije.
laganiji ždrijeb od nekakvog prosjeka prije polufinala dobro dođe al nije ono bitno.

tako će i ostat dok murray ne postane u nadalovim očima jednako opasan kao i federer, znači možda već za slijedeći USO ili AO al vjerojatnije tek za godinu-dvije.

Zadnje uređivanje ursamajor : 21.06.2011. at 12:45.
ursamajor is offline  
Old 21.06.2011., 13:26   #218
idemoooo lepi radek
Allen-Iverson is offline  
Old 21.06.2011., 13:30   #219
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
idemoooo lepi radek
Dobro je poceo.
Marticka svaki servis gem ima ogromnih problema.Dosla je s brejka prednosti do brejka zaostatka
EDIT: Evo i 4.brejka u 8 gemova
EDIT2:7.brejk u 11 gemova

Zadnje uređivanje Uncle Jonny : 21.06.2011. at 13:57.
Uncle Jonny is offline  
Old 21.06.2011., 13:58   #220
vrati break i opet popusi ova opet servira za set
__________________
Ne slusaj cajke, jer time pljuješ na milijune grobova odvažnih
i viteških Hrvata, koji dadoše svoje živote, da bi Hrvatska živjela. Ja u svome srcu nosim duboko poštivanje na njih.
tin_vk is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.