Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 14:22   #1
Vrijeđanje od strane liječnika

neznam dali je vec netko pokrenuo ovu temu ali pred par dana sam otisla do lijecnika i eto, kroz razgovor lijecnik je postao jako neugodan i vrijedao me pred sestrama i drugim pacjentima...ocito mu je bio los dan, u to ne ulazim ali osjeala sam se jako ponizeno i zanima me kome se mogu obratiti jer koliko znam lijecnici moraju postovati pacjente i ponasati se profesionalno na radnom mjestu....jos mi se par ljudi prije toga reklo da je taj isti doktor i njih mnogo puta doveo u neugodnu situaciju...
nikki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 01:25   #2
Ravnateljstvo bolnice/doma zdravlja?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 12:42   #3
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Ravnateljstvo bolnice/doma zdravlja?
Bzv...Ja sam jednom pisala ravnateljstvu jedne bolnice i ni bu ni mu...Nakon toga povjerenstvu za zastitu prava pacijenata i ni bu ni mu...Bahatluk bez presedana.
__________________
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.
lujka_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:31   #4
postoji onaj bijeli telefon (i mail), a možeš i Ministarstvu zdravlja se probat obratiti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 23:15   #5
Mislim da gubiš energiju jer se oni svi drže zajedno, a sestre sigruno nisu "ništa čule".
Škola ti je to za drugi put da na prvu doktorovu neugodu i ti budeš neugodna i odgovoriš bezobrazno istom mjerom.
Njemu će bit veća sramota i blamaža jer će mu bit neugoda pred sestrama koje će mu se godinama smijat i prepričavat to po dežurstvima.
omis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 19:55   #6
Uzvrati istom mjerom, ko ga hebe
SayWhatAgain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 20:05   #7
Quote:
omis kaže: Pogledaj post
Škola ti je to za drugi put da na prvu doktorovu neugodu i ti budeš neugodna i odgovoriš bezobrazno istom mjerom.
Na žalost; od prigovora nikakve koristi
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 21:02   #8
Mene su jednom u nedjelju sa hitne poslali na otorinolaringologiju zbog teške upale uha, temp 40... na orlu me dežurni doktor izvrijeđao da je to sramota da sam u nedjelju došao i da što nisam do ponedjeljka čekao i baš vikao na mene
Onda sam ja njemu lijepo rekao da je sramota njegovo ponašanje i da bi se Hipokrat u grobu okretao da vidi kak se ponaša.... žao mi je da ga nisam u novine dao...
Uglavnom, za tjedan dana kad je mene uho još bolje bolilo da više nisam mogao normalno funkcionirati on veli da je upala sanirana. a k drugom doktoru ne možeš kad me on primio...
a prije mene su na pregledu bili roditelji s djetetom od neke 3 godine. naravno da se dijete plakalo kad mu je nekaj u nos gurao. vikao je na roditelje da šta nisu dijete pripremili za pregled. pa kako ćeš malo dijete pripremiti za tako nešto?
I kaj ću sad ja, odoh u Čakovec, i naručim se, prime me za dva dana. pregledaju me, uvedu drugu terapiju i upala prođe.
Al, pitala me doktorica zašto sam došao iz Varaždina u Čakovec a ja njoj velim pa zato jer me uho još uvjek boli a doktor veli da je upala sanirana a i nije on baš normalan i ispričam joj kako se ponašao... i saznam kasnije da mu je ta doktorica krsna kuma

Zadnje uređivanje ivica1983 : 23.09.2013. at 21:14.
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 22:04   #9
Kod kojeg si doktora bio?Evo ja imam upalu uha pa moram u cetvrtak na orl u bolnicu i htjela bih izbjec tog "doktora.
Moze i na pp.
Hvala
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 22:07   #10
Quote:
nikki12 kaže: Pogledaj post
neznam dali je vec netko pokrenuo ovu temu ali pred par dana sam otisla do lijecnika i eto, kroz razgovor lijecnik je postao jako neugodan i vrijedao me pred sestrama i drugim pacjentima...ocito mu je bio los dan, u to ne ulazim ali osjeala sam se jako ponizeno i zanima me kome se mogu obratiti jer koliko znam lijecnici moraju postovati pacjente i ponasati se profesionalno na radnom mjestu....jos mi se par ljudi prije toga reklo da je taj isti doktor i njih mnogo puta doveo u neugodnu situaciju...
ako si u zagrebu, obrati se Povjerenstvu za zaštitu prava pacijenata Grada Zagreba, Đorđićeva 26 i oni bi trebali razmotriti slučaj
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 03:31   #11
Komora?
Ako ravnatelj ignorira, možda viša instanca neće. Dobro, to je samo veliko možda.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 17:36   #12
mislim da bi više efekta bilo poslat medijima mail nego žaliti se ikome.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.