Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2005., 23:18   #41
Quote:
Baron Samedi kaže:
Da, i ja sam zakljucio da cu, verojatno, morati cekati...
I? Jel prestala?
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 14:52   #42
Quote:
Naya kaže:
I? Jel prestala?
Mmm... nesto malo. Za sad - jest, cekam da danas dodjem doma.

Ono, necu se nadati jer bi opet mogao popizditi...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 15:49   #43
Ah...mačke....ko bi im odolio....
Zanimljivo je to kako je istinita ona stara "svaka rit dođe na svoj šekret...."...
Naime šta - kupila sam stan prije par godina, uložila kojih stotinjak tisuća kuna u njega, sve predivno, novo, svijetlo plave tapete u kuhinji, predivne indijske zavjese, bla, bla....
Taj stan je bio moj hram, besprijekorno uredan (čitaj - sterilan), sve dok jednog dana nisu došle ONE.....
Četiri zvijeri, sotone u krznu.....bilanca njihovog divljačenja je podizanje kredita za preuređenje stana....
Ali, kad sve zbrojim, nikada mi neće biti žao...jer radost, smijeh i veselje koje mi daju je neprocijenjivo...A i prestala sam biti rob stana u kojem živim....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 13:06   #44
Zapravo, znas sto? Ti, draga Tempion, imas i pravo, znas?

Koga boli kuratz sto je ovaj patoloski opsjednut mojom foteljom, pa misli da mu je mater ubila? Smirit ce se jednom, zasto bih se ja nervirao?

A ovo, da nisi rob stana u kojem zivis, svaka ti cast za tu recenicu. Natjerala me da razmislim o nekim stvarima.

P.S. Uspjela si u necemu sto nije uspjelo nikome na Politici u prethodnih godinu i pol.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 14:29   #45
Talking ko kaze da samo ti imas problem?

Ej bre ja imam Djidjija...to nije obicna macka verujte mi..star je sedam meseci..i radi isto sto i macak No.1 iz price..svako jutro me budi grickanjem svih delova tela..tako da znam kako ti je..za drugog macka nznam sta da reknem..nemam tih problema...
__________________
Gliding high toward the silence,deep red sky in a future world ..
Baby-poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 14:38   #46
Re: ko kaze da samo ti imas problem?

Quote:
Baby-poc kaže:
Ej bre ja imam Djidjija...to nije obicna macka verujte mi..star je sedam meseci..i radi isto sto i macak No.1 iz price..svako jutro me budi grickanjem svih delova tela..tako da znam kako ti je..za drugog macka nznam sta da reknem..nemam tih problema...
E, sad si ga najeb'o. I ovaj je mene griz'o gdje je i kada stigao. Isao do veterinara, kao "daj nesto sto ce mu biti zamjena za moje ruke, sav izranjavan, na poslu misle da tucem zenu na dnevnoj bazi" (iako nisam ozenjen).

I nista - ovaj mi rekao da on meni moze dati sto god hoces, ali da njega zanimaju samo moje ruke i da ga nista drugo nece zanimati. Kao, to je znak velike ljubavi.

Jebes ti takvu ljubav kad ti curi krv iz ruke.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 17:34   #47
Question

e pa sto to nisi na vreme vaspitao????..
sad nema povratka...
Baby-poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2005., 09:17   #48
Re: Re: ko kaze da samo ti imas problem?

Quote:
Baron Samedi kaže:
na poslu misle da tucem zenu na dnevnoj bazi" (iako nisam ozenjen).
Nis se ti ne sekiraj. Meni su znali onak puni obzirnosti i sazaljenja pristupati, zagrlivsi me i govorit kak je zivot lijep te kak ga vrijedi zivjet. Naime, mislili su da su mi ruke (nekak mi najcesce strada onaj dio oko rucnog zgloba s unutarnje strane) takve zbog neuspjelog pokusaja samoubojstva
A kaj se tice robovanja stvari, Tem je u pravu. Birali smo sav namjestaj mislec na macka. Npr. kauc ima dodatnu navlaku koja se da skidat i zamijeniti, sa stolicama/foteljama je ista stvar. Vaze i ostale gluposti stoje iskljucivo na ormaru...
Kad smo kupovali kauc na dnevnu, jako mi se svidjala microfibra i nasla sam jedan prekrasni, ma savrseni. I u salonu sjedam ja na njega, guza utonula a ja uzivam i dodje mi trgovkinja vidjec kak se neckam. I slusa ona razgoor izmedju mame i mene i veli Oprostite kaj vas prekidam al nemojte nikak kupovati ovakav kauc ako imate macku...
Dan danas na tu zenu pomislim s puno ljubavi
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 12:17   #49
bilo je ljeto

u kratkim hlačama sam stajala pokraj sudopera i prala čaše
jedan od mojih mačića je zaključio kako bi baš bilo dobro da mi se pokuša popeti za vrat i sjesti na rame
kao pravac za uspon odabrao je moju debloliku nogu
zabadajući nokte uspio je doći do guzice al' je onda ometen mojim prodornim vrištanjem nekako skliznuo natrag, noktima zarivenim u istu nogu kako bi mu prizemljenje bilo ugodnije, kako ne bi baš tresnuo na vlastitu si repatu guzicu...pametno moje malo, i umiljato

poučena tim iskustvom više ne nosim kratke hlače
__________________
A ti Krešiću...čerupaj svoju kokoš na svom pragu!
DJanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 18:13   #50
E, sad si ga najeb'o.....



mislis najebala...
ja nemam pisuuuuu....
__________________
Gliding high toward the silence,deep red sky in a future world ..
Baby-poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 22:36   #51
Quote:
DJanko kaže:
poučena tim iskustvom više ne nosim kratke hlače
e vis, kad je nas macak bil mali, uzela sam ga kad je imal svega koji tjedan (mama mu nije imala mlijeka) i bil je tak mali da mi u dlan stao, ucila sam ga da mi se penje po odjeci na ramena i spava uz vrat. I dopalo mu se....
Nakon mjesec, dva meni vise nije bilo fino Moz si mislit kak je bil zbunjeg kad bi vristala dok se on penje
No i dalje obozava moje gole noge
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 23:30   #52
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
... i bil je tak mali da mi u dlan stao, ucila sam ga da mi se penje po odjeci na ramena i spava uz vrat. I dopalo mu se....
apropos ucenja mica na takove stvari...mi smo nasu naucili da spava na nama dok je bila skroz majusna, koju praxu onda i dalje odrzava, te se mi budimo usred noci jer nam spava na ledjima/trbuhu/boku ovisno vec o polozaju...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 23:47   #53

tak je i Štef od moje tete
jednom, kad sam kod nje spavala, legal mi na bok i spaval tak opusteno da je u trenutku mog naglog okretanja frknul na pod ko klada. probudil nas je obje taj tresak siroce malo, sam nas je onak mamurno s poda gledal
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 23:55   #54
nas se od soka pandzama ulovi za ruku/ledja/whatever i spuzne dole...zamisli veselja... momak i ja izgledamo ko s&m par.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 22:15   #55
Moje se bijelo dzubre odlucilo promijeniti taktiku (vjerojatno jer sam ga poceo ujutro, nakon sto me probudi, tjerati iz sobe, pa se vracati u krevet). Sad je presao na suptilniji, Ghandijevski pristup: svako jutro u 6 mi se popne na uzglavlje, pocne lizati kosu i uz to jako presti.

To te MORA razbuditi - ali se instantno sjetis da je to vrsta puse, pa sad, udariti nekog jer te poljubio (iako te probudio...).

Prvo sam ga bio njezno odgurivao - kao, on mene lizne, ja njega podragam, uzmem ga u ruke i dalje spavam.

Jebi ga, repetitio est mater studiorum, to ocito i on zna, jer ceka da zaspem pa se OPET popne na uzglavlje i OPET ponovi istu pricu.

Onda ja opet - mazi, mazi mazi - pa opet u san.

Pa on opet na kosu.

Pa se ja dignem u 7. Pa mi je dosta svega u 7,30. Pa me na poslu pitaju zasto ja imam podocnjake: nemam curu, ali imam podocnjake.

Spasonosna ideja dosla je prije 3 dana - vec 3 dana spavam s kapom za tusiranje.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 22:18   #56
Quote:
Baron Samedi kaže:
Moje se bijelo dzubre odlucilo promijeniti taktiku (vjerojatno jer sam ga poceo ujutro, nakon sto me probudi, tjerati iz sobe, pa se vracati u krevet). Sad je presao na suptilniji, Ghandijevski pristup: svako jutro u 6 mi se popne na uzglavlje, pocne lizati kosu i uz to jako presti.

To te MORA razbuditi - ali se instantno sjetis da je to vrsta puse, pa sad, udariti nekog jer te poljubio (iako te probudio...).

Prvo sam ga bio njezno odgurivao - kao, on mene lizne, ja njega podragam, uzmem ga u ruke i dalje spavam.

Jebi ga, repetitio est mater studiorum, to ocito i on zna, jer ceka da zaspem pa se OPET popne na uzglavlje i OPET ponovi istu pricu.

Onda ja opet - mazi, mazi mazi - pa opet u san.

Pa on opet na kosu.

Pa se ja dignem u 7. Pa mi je dosta svega u 7,30. Pa me na poslu pitaju zasto ja imam podocnjake: nemam curu, ali imam podocnjake.

Spasonosna ideja dosla je prije 3 dana - vec 3 dana spavam s kapom za tusiranje.
nastavis li da spavas s kapom za tusiranje..
tek nece4s imati curu..salim se...cool
__________________
Gliding high toward the silence,deep red sky in a future world ..
Baby-poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 22:23   #57
E, da, a inace, novost je da sam pljunuo 150 kn za gastronomske uzitke moje bijele mace.

Jucer navecer lezim ja, tako, u sobi i gledam telku, kad, cujem, netko nesto lize u hodniku.
"Opet se bale," pomislim, kao, vjerojatno se Boaz i Joachim lizu.

Kad skuzim da mi Boaz spava pod nogama...

Jebote, skocim ja - ZNAM da ona Joachimovska budala nesto radi sto ce me kostati para! - i uletim u hodnik.
Imam sto i vidjeti.

Kako je padala kisa, tako je pala i po mom biciklu.
Uglavnom, kreten je lizao - ovo STVARNO nikad nisam ni vidio ni cuo! - ramu zmazanu uljem za mazanje bicikla i kisnicom. Ja, naravno, ga maknem, i odmah uzmem krpu i detaljno pocistim bic.

On nista, boli ga penis... Samo gleda, kao "koji je tebi, pa ja sam ti prao bic!" I nista, ja njega u kavez za transportirat macke i kod veterinara.

Veterinar kaze da mu najvjerojatnije nece biti nista, ali, kao, evo, dat ce mu neki antidot. O.K., daj mu antidot. O.K., dao mu antidot. O.K. sad mi daj 150 kuna. O.K... KOLIKO????

Jebao sam mu na putu doma u sebi sve po spisku! 120 kuna je kod Fumica puni remont cijelog bica, a ja sam pranje platio 150 kuna!

I nista, naravno, krelcu nista nije bilo. Osim sto se 3 puta porigao: u kenjalicu, na kameni kuhinjski pod i - a jeste li ista drugo ocekivali? - na novu sofu od eko-koze. Fala dobrom B-gu da mi je krpa bila odmah pri ruci i da sam to nanjusio odmah...

Sad je dobro, spava mi na koljenima dok ovo pisem...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 22:28   #58
Quote:
Baron Samedi kaže:
E, da, a inace, novost je da sam pljunuo 150 kn za gastronomske uzitke moje bijele mace.

Jucer navecer lezim ja, tako, u sobi i gledam telku, kad, cujem, netko nesto lize u hodniku.
"Opet se bale," pomislim, kao, vjerojatno se Boaz i Joachim lizu.

Kad skuzim da mi Boaz spava pod nogama...

Jebote, skocim ja - ZNAM da ona Joachimovska budala nesto radi sto ce me kostati para! - i uletim u hodnik.
Imam sto i vidjeti.

Kako je padala kisa, tako je pala i po mom biciklu.
Uglavnom, kreten je lizao - ovo STVARNO nikad nisam ni vidio ni cuo! - ramu zmazanu uljem za mazanje bicikla i kisnicom. Ja, naravno, ga maknem, i odmah uzmem krpu i detaljno pocistim bic.

On nista, boli ga penis... Samo gleda, kao "koji je tebi, pa ja sam ti prao bic!" I nista, ja njega u kavez za transportirat macke i kod veterinara.

Veterinar kaze da mu najvjerojatnije nece biti nista, ali, kao, evo, dat ce mu neki antidot. O.K., daj mu antidot. O.K., dao mu antidot. O.K. sad mi daj 150 kuna. O.K... KOLIKO????

Jebao sam mu na putu doma u sebi sve po spisku! 120 kuna je kod Fumica puni remont cijelog bica, a ja sam pranje platio 150 kuna!

I nista, naravno, krelcu nista nije bilo. Osim sto se 3 puta porigao: u kenjalicu, na kameni kuhinjski pod i - a jeste li ista drugo ocekivali? - na novu sofu od eko-koze. Fala dobrom B-gu da mi je krpa bila odmah pri ruci i da sam to nanjusio odmah...

Sad je dobro, spava mi na koljenima dok ovo pisem...
150 kuna?????
joooooj luda ti je ta maca majke mi....moj Djidji mene budi kratko i jednostavno prvo grebe krevet..a onda mi lize i gricka usi...ali u 12 h a ne u sedam moja maca je divna...hehehe
__________________
Gliding high toward the silence,deep red sky in a future world ..
Baby-poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 14:35   #59
I ja imam malog mačka (odnosno malu zvijer) koji bi te živog pojeo, grize ko lav... Ujutro u 5 sati stoji ispred mog prozora i mjauče, ako ga ne pustim unutra sam uđe (prozor mi je samo pritvoren da uđe malo zraka /i mačak / ) , skoči mi na krevet i tako energično grize moj nos da me podsjeća na hijene kad se bore za mrtvu gazelu... Kao da me želi raskomadati... Onda se razljutim i ˝bacim˝ ga sa kreveta a on napravi takvu nevinu facu da mu ne možeš odoljeti. Poigram se s njim (hoću-neću-moram), odnesem ga van, nahranim i pokušam još malo odspavati, ali kad pojede opet se vrati...
TaTu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 16:39   #60
Mene moj macor izludjuje...imam macke od kad znam za sebe i nikad nisam na ovo naisla.
Totalno je vezan za mene- i to od nedavno.
Ima tri godine, prije par mjeseci nesto ga ujelo i ostala ziva rana.
Mamina frendica je veterinarka i ona ga previjala a kasnije meni objasnila kako i sta da radim- helem, iskljucivo ja ga njegovala nekih mjesec dana dok to se nije zalijecilo...a sad se on ne odljepljuje od mene, skroz netipicno za macke.
Koliko je stvar kriticna mozete zakljuciti ako vam kazem da me prati u wc i hoce da mi uskoci u krilo
Ako sam na nogama vrzma se oko mene a cim sam sjela skace mi u krilo, 10X neka ga sklonim- 10X ce da se vrati- njemu to jos zabavno.
U toku noci je uglavnom vani i lovi bube ali sad je skont'o kako da se preko drveta pored kuce prebaci na balkon koji vodi do moje sobe (ljeti prozori otvoreni)- bilo je vrlo veselo kad je prvi put mi u 4 ujutro skocio na glavu dok sam spavala- zamislite kad sam u totalnom mraku ugledala 2 ogromna zuta, svijetleca oka (a on je kompletno crn)...sad kako je prozor zatvoren tuli dok me ne probudi da ga upustim.
Kad izlazim iz kuce mora neko da ga sprijeci da ne ode za mnom.
Aaaa....izludjuje me- k'o da nije macka vec psic.
Kad se samo sjetim kako me prije nije sljivio ni 2 %
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.