Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2023., 12:17   #1
Gradski auto do 5000€?

Kao što piše u naslovu tražim auto od 2010 i mlađe do nekih 5000€ i oko 150tkm. Prednost benzincu jer je drugi auto koji bi dnevno u prosjeku radio do 10 km gradske vožnje. Bitno mi je da je motor što pouzdaniji tj sa minimalno problema.
Trenutno za to služi stari civic koji je skoro na pola milijona km i pošto mu izlazi tehnički nibi išao na ulaganje u gume, servis i registraciju jer je odslužio svoje.
U nekom izboru su punto, corsa i eventualno neki twingo.
freses is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 12:21   #2
ubaci jos i i10/i20 i kia rio ka opcije... 1.25 motor

koliko trazis za civica s po milje km?
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 13:54   #3
Nisam ga mislio prodavati. Možda se čak i registrira pa završi na selu.
Reralno nemam pojma koliko vrijedi tj. koliko bi tražio. Auto je kod mene od 2005. Stigao sa 40tkm ima ugrađen plin, koni opruge + amortizere, felge. Definitivno ne mogu dobiti onoliko koliko vrijedi (meni), a od par stotina eura nemam ništa.

Ma igra sve i kia i hyundai. Samo me zanima što se pokazalo dovoljno pouzdano da nemam nekih glupih kvarova.
freses is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 16:57   #4
ima sam tri hyundaia... pony, accent, elantru... svi na plin... pali vozi... zato ih rado spominjem...

btw, ako taj stari civic mislis registrairat, onda vec imas odlican auto za grad... nema ti smisla pored toga uzimat nesto deseto, samo zato sto je novije... ja bas gledam takvo sto jer je neunistivo, a po milje km ti to samo dokazuje...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 17:54   #5
Quote:
wifi kaže: Pogledaj post
ima sam tri hyundaia... pony, accent, elantru... svi na plin... pali vozi... zato ih rado spominjem...

btw, ako taj stari civic mislis registrairat, onda vec imas odlican auto za grad... nema ti smisla pored toga uzimat nesto deseto, samo zato sto je novije... ja bas gledam takvo sto jer je neunistivo, a po milje km ti to samo dokazuje...
Ma razumijem ja čovjeka i ja isto gledam nešto novije, jer imam auto sa 3 vrata i to mi ide na živce. Inače svaki auto se da restaurirati da traje vječno. Bolje da prodam auto uzmem nešto s 5 vrata i na novom autu napravim, veliki servis, a ne na starom.
Sherman25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 17:57   #6
Ma je u pravu si. Auto je tehnički ispravan i okrenut će još 100k sigurno. Registriran je do 9. mjeseca.
Al jbga to auto najviše vozi žena da pokupi dicu iz vrtića, odvest na trening ili tako nešto ukoliko drugi auto nije kući.
A ona bi nešto malo novije, ovaj je star i tako.
Drugi auto je isto Honda i japance vozim zadnjih 20 godina tj. samo njih sam i vozio tako da mi je svaka info u vezi nekakvih problema i dječjih bolesti dobrodošla.
Najrađe bi nekog Jazza ili Yarisa ali mi se ne daju veći novci od ovog za auto koji će godišnje napraviti 3-4tkm
freses is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 18:04   #7
znam tocno kakvi su to auti, stvarna novcana vrijednost malena, ali zlata vridni... ali bas zato ih nebi tek pustia da propadaju na selu... novo NIJE nuzno bolje... samo je ljudima to tesko shvatit, osobito danas u vrime kad soccer mums dolaze sa predimenzioniranim tenkovima na dicje treninge...
da bas biram, onda poviri i20 1.25, sto mozes noviji... ili takav kia rio...

p.s. ako se odlucis pustit civica, pm...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 18:12   #8
Hehe može.
Tnx svakako bacim oko na koreance
freses is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.