Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 14:31   #21
Quote:
FrankaKa kaže: Pogledaj post
Ima takvih primjera tisuca gdje covjek ne moze vjerovat da tako nesto postoji u danasnje vrijeme u europi i da netko dopusta da se tako ponizava.
A ona je sutila na sve to jer njeno glupo uvjerenje bilo je "kad budemo zivjeli skupa, imamo djecu on ce se promjenit"


E sad sto me je potaklo da otvorim ovaj topic je dogadjaj od veceras. Ona je se odselila u novi stan za koji on nema sanse da zna gdje je i u drugom je gradu i danas joj dolazi posta na novu adresu od njega slika njena najdraza njih dvoje u zagrljaju i na slici cedulja "zbogom"
Meni je to malo vise psiho i mislim da je taj lik spreman jos dosta tog napravit da bi dosao do svog cilja, a sve se bojim ona je uvjerena da je se on promjenio i da je konacno onakav kakvog ga je uvijek htjela.
Uvijek ista priča. On se NEĆE promijeniti. Sve žene ovog svijeta, on se jebeno N E Ć E promijeniti. Previše sapunica jebate. Muškarci su konkretni i postupci govore sami za sebe. Još jedan put žene on se NEĆE promijeniti.
Jedino kad se muškarac promijeni je kad postane papučar druge promjene nema. What you see is what you get.
Žene i preodgajanje...
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger