Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 20:16   #61
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
jel vam ikad palo na pamet kako strastveni i maštoviti mogu biti svećenici u dugim noćnim satima kada im se umjesto molitve po umu vrzmaju stvari koje su zabranjene...
Bože glupog pitanja, zašto bi oni bili pošteđeni animalnog nagona
Poanta je samo kako se s tim nose, čitala sam kako se oni potpuno predani bogu molitvom "riješe" požude. Hrane se (mentalno) osjećajem discipliniranosti i predanosti, što nije često dovoljno prosječnom čovjeku. Iako nisam religiozna osoba, moram priznati da mi je zanimljivo čitati o ljudima koji odaberu ovakav način razmišljanja i života. Zašto bi to bilo loše, glupo ili smiješno? Naravno, govorim za ljude dosljedne onome što propagiraju. Gadno je samo kad se pod odorom kriju pedofili i slični degenerici.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 18:08   #62
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Drugim riječima, čovjek koji je svećenik je naknadno obaviješten da će njegov život uključivati i tu začkuljicu - celibat? I sad mu ne daju van iz neke zaključane prostorije i tako jadan pati i nema svoj slobodan izbor u životu...???
Celibat je puno veći bauk ovako u teorijama, pričama, bajkama i basnama nego u stvarnosti. Posve sigurno.
Pa koji k ti radiš na ovom bludnom forumu? Ne bi li trebala moliti?


..hypocrite
Nuclear Bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 18:30   #63
Ja mislim, da se pale.
Vjerovatno, i krešu casne
Creed80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 01:02   #64
pravo pitanje nije pale li se, nego na cega se pale...

Zadnje uređivanje red F : 09.05.2009. at 02:11.
red F is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 01:41   #65
ma boli me k***c jel se svecenici pale i na sta

mene jedino zanima jel se moja mala pali...
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 11:46   #66
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
svi ste me krivo shvatili...
pitanje je zapravo trebalo biti jel se vi, obični smrtnici , palite na svećenike???
Dobro smo te shvatili al si malo krivo postavila pitanje
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 12:08   #67
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
ja mislin da se popovi i časne ševe ko kratkorepi giboni....
Odnosno mrdaju se kaj mali Krteki
MaoaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 13:15   #68
Naravno da se pale,i oni su ljudi od krvi i mesa
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:59   #69
I ja imam zgodnog popa, fuck!
Sreća pa ne idem u crkvu.
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 21:18   #70
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
I ja imam zgodnog popa, fuck!
Sreća pa ne idem u crkvu.
ma di vi nadete te zgodne popove?
vidila san i upoznala poprilican uzorak, al nikad mi nisu bili nit nesto zgodni, nit privlacni...
ove koje poznam su vecinom celavi, debeljuskasti ili barem salasti (komnpenzacija)....
najblize sto san po pitanju seksualnosti bila popu, je na ispovidi:
-jedan mi je na njoj reka da je samozadovoljavanje ok, da se i on samozadovoljava pod tusem....a onda je uslijedia opis...
-drugi nezgodni "susret" sa potisnutoom seksualnoscu je bia kada san uletila u zupni ured,a pop cita Erotiku...srica da su mu ruke bile slobodne...
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 23:11   #71
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
jel vam ikad palo na pamet kako strastveni i maštoviti mogu biti svećenici u dugim noćnim satima kada im se umjesto molitve po umu vrzmaju stvari koje su zabranjene...
koliko je slatko voće - zabranjeno voće??
xD
Eto tako otprilike kao i ti...
mila_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 23:39   #72
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
ma di vi nadete te zgodne popove?
vidila san i upoznala poprilican uzorak, al nikad mi nisu bili nit nesto zgodni, nit privlacni...
ove koje poznam su vecinom celavi, debeljuskasti ili barem salasti (komnpenzacija)....
najblize sto san po pitanju seksualnosti bila popu, je na ispovidi:
-jedan mi je na njoj reka da je samozadovoljavanje ok, da se i on samozadovoljava pod tusem....a onda je uslijedia opis...
-drugi nezgodni "susret" sa potisnutoom seksualnoscu je bia kada san uletila u zupni ured,a pop cita Erotiku...srica da su mu ruke bile slobodne...
Pa evo, ovaj je tu sad već par godina, u 30-ima, zgodan, crn, vitak, simpatičan...
Čujem da tip uredno i izlazi. Vozi dobar auto, kad skine onu halju nitko ne bi ni reko da je pop.
Prije njega je bio neki stari i isto osim ovog nisam nikad vidjela zgodnog popa.

A za ovo boldano: Ne mogu zamislit na šta je to ličilo!
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 23:41   #73
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Eto tako otprilike kao i ti...
A pa i nije baš... Recimo da si godinama bez sexa, ili da se nikad ni nisi, normalno je da su ti maštarije intenzivnije.
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 23:43   #74
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
A pa i nije baš... Recimo da si godinama bez sexa, ili da se nikad ni nisi, normalno je da su ti maštarije intenzivnije.
Ili nisu...
mila_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 00:07   #75
[QUOTE=Janis Jo;20472602]Pa evo, ovaj je tu sad već par godina, u 30-ima, zgodan, crn, vitak, simpatičan...
Čujem da tip uredno i izlazi. Vozi dobar auto, kad skine onu halju nitko ne bi ni reko da je pop.
Prije njega je bio neki stari i isto osim ovog nisam nikad vidjela zgodnog popa.



zato si sada i popi...jelte...
ono, ovaj novi je prema starome Bred Pit...
ma mogu oni biti zgodni koliko oce, al stos kad mene privlace opusteniji tipovi, slobodniji u komunikaciji...sto popovi vecinom nisu...

Quote:
A za ovo boldano: Ne mogu zamislit na šta je to ličilo!
ovaj je pak bia preslobodan....al sto da recem; sa moje strane nije bilo kemije...
na kraju je i mene tokom te ispovidi krenia pomalo propitivati....
sto mislis jel ovo u biti bia popov pokusaj da me zbari....
i jos mi je bia pop u mom mistu...
jednom poslije je kao u sali reka da bi moga uzeti pare od lemozine pa da pobignemo zajedno na Havaje....naravno, sala...al ovo prvo to definitivno nije bila...barem se ja nisam smijala....
nek mu Bog oprosti....
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 00:14   #76
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Ili nisu...
evo ja bi se prije slozila sa tobom...
kad se ne bavis inace seksom tesko da ce ti mastarija nadilaziti one najjednostavnije radnje.....osim ako pop nema osim Erotike ispod stola i kabelsku tv...
njemu ko coviku koji robuje apstinenciji ne triba puno da okine...
nekako kontam da bi mu za prvi puta bilo dovoljno da mu zenska rece naglas nesto prosto, tipa; sisa...
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 00:18   #77
Pa jesi bar udovoljila njegovoj znatiželji?
Jbt "cyber" s popom...

Ma nije ni da mene ovaj nešto privlači, al da je zgodan - je!
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 00:44   #78
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Pa jesi bar udovoljila njegovoj znatiželji?
Jbt "cyber" s popom...
a ti bi?
valjda i bi da je u pitanju taj sto tebe lozi...
ponavljam; u mom slucaju nije bilo kemije...
koliko se sicam nisam ni dovrsila ispovid, samo san se odsetala nakon te "sake u glavu"...
ajd da mi je to prica nekom drugom prilikom, al ono; u ispovidaoni dok vani ceka red ljudi.....
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 04:54   #79
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
aha, znači rimokatolici.
pa onda u tom kontekstu, to što govoriš je nemoguće. svećenici nemaju spolni nagon i nikada ne misle na seks.

oni samo misle na Isusa, Mariju i Jahvu.

amen
Dakle samo grupnjak
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 11:57   #80
ja sam svećenik.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger