Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2014., 17:34   #21
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Poprilicno sam uvjeren da nakon 3 godine, ako ti treba provjera, keylogger, stalkanje i spijunitanje, ta veza nije ni trebala docekat trogodisnjicu!
eeh, tek nakon tako dugo u vezi krecu zasicenja i prevare ako netko hoce varat.
Koja budala tek prohoda i ide varat? Dobro ajd ima i toga ali to brzo pukne, ionako...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:35   #22
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Nisi ni ti bolji kad si joj ugradio keylogger. Prekinite tu vezu.
Najjače mi je kad ženska perad na forumu počne izjednačavat prevaru u vezi sa narušavanjem privatnosti. Vrh vrhova

Dragi autore žao mi je, ali očito je njoj u glavi još uvijek kava, tulum, subota... znaš i sam kako ide dalje dotična trash pjesma.

Prekini vezu s njom. Kad prekineš s njom tebi će bit teško, a ona će vjerovatno 'utjehu' tražit s tipom s kojim te vara. To ti sve govori o disproporciji osjećaja koji su prisutni s jedne i druge strane.

Pošto poto smogni hrabrosti i suoči se s neizbježnim. Što prije to bolje.
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:36   #23
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Poanta odlaska nije izazivanje ljubomore. Njemu treba vremena da si izliže rane u ovom trenutku, a njoj treba pljuska za koju će trebati zaključiti boli li je ili ne. Ako ostane doma nakon ovog saznanja, večeras im ne gine runda sumnjičenja, plakanja i ostalih hoćunećuneznamštohoću sranja, a to nijednome od njih u ovom trenutku ne treba.
Jedina stvar koja nju moze bolit je briga, boli ju briga za njega. Ako postoji naravno, ako ova prica nije neki cudan nacin trolanja.

Nek je sretan i nek iz istih stopa digne lovu i ode putovati, uzme godisnji/neplaceno i put pod noge. Kakav isti grad, ista sredina, isti bakaraci. Eventualno nek povede nekog best frenda s sobom, da ima s kime zaruziti vani.

Ok, salu na stranu, u pravu si...
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:36   #24
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Nisi ni ti bolji kad si joj ugradio keylogger. Prekinite tu vezu.
da ugradit keylogger i ic se jebat sa drugim u drugu drzavu je isto
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:37   #25
Joj,znala sam da će se hrpa loviti za taj keylogger,a da njega nije bilo,koliko dugo bi mu mazala oči...i mislim da bih ti dala savjet da oprostiš prevaru u slučaju da se ona stvarno pokajala i bila bar tada iskrena,a ne nastavila muljati i planirati kako će se s tim tipom ponovno naći i kako će joj biti ljubavnik...Zašto je uopće pristala udati se za tebe ako je to tako?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:40   #26
Ma sjebo sam se. Sad tak i nije bitno.

Uglavnom, da se quotam.

Care, keylogger sam stavio pred 5 dana. Nisam prije 3 godine.

Imao sam onaj "gut feeling" da nešto opako ne valja. Kada god da sam s njom razgovarao ili kada god sa sam tražio da mi pokaže facebook, odbijala je.

Recimo da sam sebi nisam mogao priznati da se neki kurac događa i recimo da sam to u neku ruku jedno vrijeme ignorirao jer su stvari među nama u zadnje vrijeme uglavnom bile ok. Glupo, ali jebiga.

Trebao sam potvrdu. Morao sam imati potvrdu. Na ovaj ili onaj način. Ako razgovorom nije išlo, onda je moralo ovako.
MirniAmerikanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:41   #27
Kakav je to keylogger koji streama cijeli video umjesto da lovi screenshotse (i, obv, logga keystrokese)?
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:42   #28
Ma zapravo lovi screenshotove ali to onda ispadne kao niskokvalitetni gif.
MirniAmerikanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:42   #29
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Poprilicno sam uvjeren da nakon 3 godine, ako ti treba provjera, keylogger, stalkanje i spijunitanje, ta veza nije ni trebala docekat trogodisnjicu!
Jasno.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:43   #30
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Ajde ne seri,Boga ti.
Pričao je sa njom,i sumnjao,ona ništa nije rekla.Naravno da bi lagala da ju je pitao.Lagala je i kad ju je suočio sa tim.
5 godina nije imao razloga za sumnju,pa ju nije špijunirao.

Ako nemaš šta pametno reć,nemoj ni komentirat.
Nemam što pametno reći, dovoljno je da pročitam tvoj pametan post.

Inače, kad instaliraš kaylogger, to je kraj svih priča.
Normalnom muškarcu ne treba kaylogger da bi shvatio i osjetio da mu se seviraju laži i da shvati s kim je u vezi.
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:44   #31
Quote:
MirniAmerikanac kaže: Pogledaj post
Ma zapravo lovi screenshotove ali to onda ispadne kao niskokvalitetni gif.
E tako da.
OT, jbg, zajebana situacija :/
Ali normalan nisi ako ikad vise ista s njom zelis.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:45   #32
Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
Nemam što pametno reći, dovoljno je da pročitam tvoj pametan post.

Inače, kad instaliraš kaylogger, to je kraj svih priča.
Normalnom muškarcu ne treba kaylogger da bi shvatio i osjetio da mu se seviraju laži i da shvati s kim je u vezi.
Jebiga. Ja sam nenormalan muškarac.
MirniAmerikanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:46   #33
Quote:
MirniAmerikanac kaže: Pogledaj post
Ma sjebo sam se. Sad tak i nije bitno.

Uglavnom, da se quotam.

Care, keylogger sam stavio pred 5 dana. Nisam prije 3 godine.

Imao sam onaj "gut feeling" da nešto opako ne valja. Kada god da sam s njom razgovarao ili kada god sa sam tražio da mi pokaže facebook, odbijala je.

Recimo da sam sebi nisam mogao priznati da se neki kurac događa i recimo da sam to u neku ruku jedno vrijeme ignorirao jer su stvari među nama u zadnje vrijeme uglavnom bile ok. Glupo, ali jebiga.

Trebao sam potvrdu. Morao sam imati potvrdu. Na ovaj ili onaj način. Ako razgovorom nije išlo, onda je moralo ovako.
Razumljivo mi je skroz, tko zna kako bi osobno reagirao na tvojem mjestu.

Samo ako tvrdiš da si već neko vrijeme na forumu onda znaš i sam da trebaš očekivat negativne komentare na bilo koji tračak nesavršenosti tebe kao ljudske osobe kroz kontekst ove prevare koja ti se dogodila.
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:49   #34
Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
Nemam što pametno reći, dovoljno je da pročitam tvoj pametan post.

Inače, kad instaliraš kaylogger, to je kraj svih priča.
Normalnom muškarcu ne treba kaylogger da bi shvatio i osjetio da mu se seviraju laži i da shvati s kim je u vezi.
eeeeh ljudi moji, vi zaista ne znate koliko ljudi mogu toga sakrit, lagat, glumit, radit a vama pred ocima...
Eeehhhh, nedao Bog da saznate.

Ja bi instalirala tako nesto i da nista ne sumnjam, eto... cisto da vidim. Izbrisala ako nema nista... a sta ako ima?
Spasila sam.se godina i godina u vezi s nekim.manipulatorom, to mi je trebalo davno prije
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:49   #35
Quote:
MirniAmerikanac kaže: Pogledaj post
Jebiga. Ja sam nenormalan muškarac.
To si ti rekao. Postupci te potvrđuju.
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:51   #36
Quote:
MirniAmerikanac kaže: Pogledaj post
Jebiga. Ja sam nenormalan muškarac.


Nisi nenormalan.
Zao mi je frende,znam sto je napustiti 5 godina zajednickog zivota.
Budi jak,nemoj joj jos dati da uziva u tvojoj boli,rijesi to brzo i pametno.
Ne ispituj je zasto,nikada nece znati reci..
Ne placi! Ne zasluzuje tvoje suze!
Jedno je najvaznije!-ne javi joj se nikad vise nakon sto raskrstite!
1time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:52   #37
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
eeh, tek nakon tako dugo u vezi krecu zasicenja i prevare ako netko hoce varat.
Koja budala tek prohoda i ide varat? Dobro ajd ima i toga ali to brzo pukne, ionako...
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Jasno.
Ma ne govorim ja tu sad o varanju, vec o poznavanju osobe s kojom si. Naravno da ne pocinju prevare isti dan kad pocnes vezu, ali mislim da bi trebao znat osobu nakon 3 godine veze. Ozbiljne veze.

Mislim, ako ce me netko prevarit, prevarit ce me stalkao ja nju ili ne. Jer ako me ne moze prevarit jer je drzim doma pod kljucem, a bi ako ju pustim vani, dodje ti na isto. Kakva je to veza?

Je, lako je meni govorit i pozdit s ove strane monitora, ali volim vjerovat da vezama ne treba stalkanje i provjeravanje, vec dobra komunikacija i da se ljudi ne prestanu trudit. Kao sta rekoh, ljudi se jednostavno ne nabiju na kurac ili padnu i picku, vec tu ima ipak nesto vise. Ako ne uzimas vezu zdravo za gotovo, simptomi moguceg ulaska u los dio veze se mogu prepoznat i reagirat na vrijeme. Ali dakako, htjenje je bit, i mora bit prisutno kod oboje.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:52   #38
Prekriži je jer nije naumila prekinuti, nažalost. Drži se onog savjeta da joj daš 50kn koliko i vrijedi.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:53   #39
Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
Nemam što pametno reći, dovoljno je da pročitam tvoj pametan post.

Inače, kad instaliraš kaylogger, to je kraj svih priča.
Normalnom muškarcu ne treba kaylogger da bi shvatio i osjetio da mu se seviraju laži i da shvati s kim je u vezi.
A jesi ga nasro, i to dvaput

Autore, ne slušaj ove dušebrižnike koji kenjaju za keyloger. Ja bi isto napravila na tvom mjestu, možda još i ranije. Bolje saznat na koji god način nego godinama živjet u neznanju i da te rade budalom. Razgovor (očito) nije uvijek opcija, kaj god ljudi mislili.

Toj ženskoj nije stalo do tebe jer da je nebi te išla varat i još planirat buduće prevare. Vrijeme je da kreneš dalje i zatvoriš tu knjigu!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:54   #40
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Ja bi instalirala tako nesto i da nista ne sumnjam, eto... cisto da vidim. Izbrisala ako nema nista... a sta ako ima?
Izvrsna podloga za iskrenu vezu. I ozbiljnu vezu.
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger