Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2014., 17:54   #41
Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
Nemam što pametno reći, dovoljno je da pročitam tvoj pametan post.

Inače, kad instaliraš kaylogger, to je kraj svih priča.
Normalnom muškarcu ne treba kaylogger da bi shvatio i osjetio da mu se seviraju laži i da shvati s kim je u vezi.
Iznenadio bi se koliko si u krivu, vise od 90% muskaraca nikad ne kuzi da im se cura/zena/zarucnica bubaju sa strane...

Muskarci su s druge strane prozirni, zeneih cutaju kao otvorenu knjigu. Jebiga, mudrije su od nas koliko god se mi tjesili da smo jaci spol.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:55   #42
Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
Normalnom muškarcu ne treba kaylogger da bi shvatio i osjetio da mu se seviraju laži i da shvati s kim je u vezi.
Kad pročitam ovakav komentar odmah je jasno da se radi ili o neukusnoj samopromociji kao primjerak 'pravoga muškarca' ili naivca koji još nije shvatio da ne postoji nijedan muškarac na ovom svijetu od kojeg žena ne može napravit budalu. Znamo znamo, ti si zasigurno iznimka...
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 17:58   #43
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Toj ženskoj nije stalo do tebe jer da je nebi te išla varat i još planirat buduće prevare.
I za to treba instalirani kaylogger koji će otkriti tu veleumnu spoznaju?
Promjene u njenom ponašanju, njeno izbjegavanje veze, odlasci u nepoznato... nisu dovoljan znak da nešto gadno ne štima?
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:00   #44
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Ma ne govorim ja tu sad o varanju, vec o poznavanju osobe s kojom si. Naravno da ne pocinju prevare isti dan kad pocnes vezu, ali mislim da bi trebao znat osobu nakon 3 godine veze. Ozbiljne veze.

Mislim, ako ce me netko prevarit, prevarit ce me stalkao ja nju ili ne. Jer ako me ne moze prevarit jer je drzim doma pod kljucem, a bi ako ju pustim vani, dodje ti na isto. Kakva je to veza?

Je, lako je meni govorit i pozdit s ove strane monitora, ali volim vjerovat da vezama ne treba stalkanje i provjeravanje, vec dobra komunikacija i da se ljudi ne prestanu trudit. Kao sta rekoh, ljudi se jednostavno ne nabiju na kurac ili padnu i picku, vec tu ima ipak nesto vise. Ako ne uzimas vezu zdravo za gotovo, simptomi moguceg ulaska u los dio veze se mogu prepoznat i reagirat na vrijeme. Ali dakako, htjenje je bit, i mora bit prisutno kod oboje.
ehh, vidis tu bude problem, neke osobe nikad ne upoznas u prljavom izdanju, a neke osobe pak ne poznaju ni same sebe.
Razgovor su rijeci, a dijela su ipak djela.
Ako osoba tvrdi da te voli, onda koji je problem ako ju malo provjeris?
Mislim na zdrav nacin, malo. Ne da ti to postane opsesija, onda opet u k...

Sad bi po nekima ona njega trebala napast "đubre jedno, kako mi mozes to napravit, sad vise ne mogu varat na miru"
a u kurac i to.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:01   #45
Quote:
MirniAmerikanac kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ja sam totalno, ali totalno sjeban. U potpunosti. Danas sam od muke povratio dvaput. Ona mi je bila sve u životu. Razlog zbog kojeg sam se dizao ujutro i udisao jebeni zrak. Osobu s kojom sam proveo 5 godina uopće ne poznajem. Ni najmanje. Ne znam što da radim.
Ljubavna bol prvo udari u srce pa tek onda se aktivira zdravi razum a zdravi razum je da uvidis da su lazi pocele i nisu stale ni nakon priznanja prevare.
Proces boli moras proci jer ipak to je sok za tebe. Svi se tako osjecaju kad su izdani od strane osobe koja im je bila sve.
Skuzit ces da je bolje da si otkrio to sve kad se jos niste ozenili nego da si se ozenio a ona te nastavljala varati no za to treba vremena.
Zasto se to dogodilo? nije te razumijala nisi niti ti nju, niste radili na vezi nego ste uzeli sve zdravo za gotovo netko vise a netko manje sto si i sam otkrio jbga takav je zivot negdje dobijes negdje izgubis.

Izbaci ju iz stana ili se iseli koliko god tesko bilo jer ovako samo produzujes svoju bol.Takvoj osobi nemozes vjerovati da ti prizna i dalje nastavlja i jos te drzi za naivcinu i laze roditeljima i svima.
Izadji van seci i disi duboko ako treba i vise puta na dan, svasta ces jos osjecati.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:02   #46
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
eeeeh ljudi moji, vi zaista ne znate koliko ljudi mogu toga sakrit, lagat, glumit, radit a vama pred ocima...
Eeehhhh, nedao Bog da saznate.

Ja bi instalirala tako nesto i da nista ne sumnjam, eto... cisto da vidim. Izbrisala ako nema nista... a sta ako ima?
Spasila sam.se godina i godina u vezi s nekim.manipulatorom, to mi je trebalo davno prije
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
A jesi ga nasro, i to dvaput

Autore, ne slušaj ove dušebrižnike koji kenjaju za keyloger. Ja bi isto napravila na tvom mjestu, možda još i ranije. Bolje saznat na koji god način nego godinama živjet u neznanju i da te rade budalom. Razgovor (očito) nije uvijek opcija, kaj god ljudi mislili.
Jeste vaz dvije spremne riskirat vezu ako partner otkrije da ga spijunirate/stalkate/provjeravate? Zasto mislite da je vas postupak puno bolji od osobe koja prevari?
VI, osobi koju volite, ne vjerujete, provjeravate je, zadirete u najtezi oblik privatnosti. I siguran sam da nista lijepog iz tog ne moze izaci.

Kako bi se vi osjecale da partner to vama napravi?

Apropo boldanom: Nauci se jednu stvar. Ako se tudja misljenja razlikuju od tvog, ne znaci da si ti u pravu, a drugi u krivu.

Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
Izvrsna podloga za iskrenu vezu. I ozbiljnu vezu.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:03   #47
Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
I za to treba instalirani kaylogger koji će otkriti tu veleumnu spoznaju?
Promjene u njenom ponašanju, njeno izbjegavanje veze, odlasci u nepoznato... nisu dovoljan znak da nešto gadno ne štima?


Pravis se pametan,ovo o cemu ti govoris je sumnja,za nesto konkretnije treba nekako provjeriti,ili mozda smatras da bi ona mozda priznala s obzirom na koji nacin je to sve napravila -SUMNJAM
Fasciniraju me ovakve persone koje ce prije osuditi njega sto je instalirao kaylogger a ne nju koja je na tako los i podmukao nacin unistila jednu vezu i sjebala covjeka.
1time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:03   #48
Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post
Iznenadio bi se koliko si u krivu, vise od 90% muskaraca nikad ne kuzi da im se cura/zena/zarucnica bubaju sa strane...

Muskarci su s druge strane prozirni, zeneih cutaju kao otvorenu knjigu. Jebiga, mudrije su od nas koliko god se mi tjesili da smo jaci spol.
nisu muskarci nevinasca, i cure i decki koji varaju, znaci bas varaju, nece te ostavit, ali neces ni znat.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:03   #49
Dosadni ste s keylogerom. Iskorišten je za ono šta je i napravljen. Zapravo autor ne treba dati onih 50kn nesuđenoj nego nek donira proizvođaču tog softvera jer ga je otrijeznio.
A gotovo svakog može zajebati...žena!
A svi vole glumiti mudronje dok ne popuše od vještice zakamuflirane u princezu.
Ali sve je to iskustvo koje če autoru pomoči da u budučoj vezi(nadam se) pažljivije obrati pažnju na neke stvari i onda vjerovatno neče trebati keyloger.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:05   #50
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Kad pročitam ovakav komentar odmah je jasno da se radi ili o neukusnoj samopromociji kao primjerak 'pravoga muškarca' ili naivca koji još nije shvatio da ne postoji nijedan muškarac na ovom svijetu od kojeg žena ne može napravit budalu. Znamo znamo, ti si zasigurno iznimka...
Tvoje je pravo da misliš što te volja.
Ovdje je riječ o petogodišnjoj vezi, pa ako nakon tog vremena ne uspiješ prepoznati da ti je ženska zastranila, onda si svakako budala.
Ako ne prepoznaš te "sitnice" koje prethode promjeni u ponašanju, tada i nisi bio dovoljno duboko u toj vezi.
dogovoren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:05   #51
veza bez povjerenja nije veza.
uvijek će te proganjati sumnja.
poznato mi je to.
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:06   #52
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
ehh, vidis tu bude problem, neke osobe nikad ne upoznas u prljavom izdanju, a neke osobe pak ne poznaju ni same sebe.
Razgovor su rijeci, a dijela su ipak djela.
Ako osoba tvrdi da te voli, onda koji je problem ako ju malo provjeris?
Mislim na zdrav nacin, malo. Ne da ti to postane opsesija, onda opet u k...
Ja bi te prvi posla u rodni kraj Pa ono, ic zadirat u neciju privatnost bez valjanog razloga. Kao, eto, reda radi.

Jebote, ne ide na razgovor za posao u NSA ili CIA ili KGB pa da mora proc raznorazne preventivne testove!
Quote:
Sad bi po nekima ona njega trebala napast "đubre jedno, kako mi mozes to napravit, sad vise ne mogu varat na miru"
a u kurac i to.
E nemoze. Tu je ogromna razlika. On je ocito imao razloga. Da li su opravdani ili ne, ne znam. Ali je razlika izmedju: idem malo provjerit reda radi - i - mislim da me vara. Ako ju ti ne vidis, onda ne znam
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:07   #53
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Jeste vaz dvije spremne riskirat vezu ako partner otkrije da ga spijunirate/stalkate/provjeravate? Zasto mislite da je vas postupak puno bolji od osobe koja prevari?
VI, osobi koju volite, ne vjerujete, provjeravate je, zadirete u najtezi oblik privatnosti. I siguran sam da nista lijepog iz tog ne moze izaci.

Kako bi se vi osjecale da partner to vama napravi?

Apropo boldanom: Nauci se jednu stvar. Ako se tudja misljenja razlikuju od tvog, ne znaci da si ti u pravu, a drugi u krivu.
No da on mene stalka, nebi mi uistinu smetalo.
Malo bi mozda prigovorila ali reda radi, da mi uistinu smeta, ne.
Pa moj mobitel je vise bio kod decka nego kod mene

Jesam se jednom dopisivala s drugim u kratkoj vezi, pa sam ju prekinula. Taj nije vidio moj mobitel, i na wc sa njim to neka vam je alarm.



eh sad, taj rizik je prevelik, nebi htjela da me otkrije, tek nakon dosta vremna sama bi mu rekla.

No meni nebi smetalo da on mene stalka, dapače

Jednom sam u jednoj kratkoj vezi imala neko dopisivanje s drugim i prekinula tu vezu, no tada sam s mobitelom i na wc to neka vam je alarm.
Sve pod sifrom i td... malo prekomplicirano je to varanje, bolje prekinut i bit mirne duse.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:08   #54
Druze, varala je ona tebe i ranije siguran sam.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:08   #55
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Ako osoba tvrdi da te voli, onda koji je problem ako ju malo provjeris? Mislim na zdrav nacin, malo.

Mozda problem u povjerenju..?

Jebena neka ljubav, provjerat malo, na 'zdrav' nacin... To je identicno tvrdnji da bi curama potaknuo cirkulaciju tako da ih dobro namlatis...

Ovaj forum je super, sju per! Ovdje se svasta moze procitati...
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:09   #56
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Jeste vaz dvije spremne riskirat vezu ako partner otkrije da ga spijunirate/stalkate/provjeravate? Zasto mislite da je vas postupak puno bolji od osobe koja prevari?
VI, osobi koju volite, ne vjerujete, provjeravate je, zadirete u najtezi oblik privatnosti. I siguran sam da nista lijepog iz tog ne moze izaci.

Kako bi se vi osjecale da partner to vama napravi?

Apropo boldanom: Nauci se jednu stvar. Ako se tudja misljenja razlikuju od tvog, ne znaci da si ti u pravu, a drugi u krivu.
Nek mi napravi, baš me briga kad nemam kaj skrivat. Osjećala bi se ponosno!
Kad mi je sumnjiv uzmem mu mobitel pred njim i pogledam kaj me zanima. Ako ne pokaže, noga u guzicu.
Takvu tajnovitu osobu ni ne želim kraj sebe.

Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
I za to treba instalirani kaylogger koji će otkriti tu veleumnu spoznaju?
Promjene u njenom ponašanju, njeno izbjegavanje veze, odlasci u nepoznato... nisu dovoljan znak da nešto gadno ne štima?
Džabe ti te promjene u ponašanju kad se ženska pravi blesava i neće priznat. Mogo ju je ispitivat do sutra, ak neće priznat neće ni on nikad saznat. Ovak je bar siguran
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:10   #57
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
eh sad, taj rizik je prevelik, nebi htjela da me otkrije, tek nakon dosta vremna sama bi mu rekla.
Sad te ja pitam: jesi spremna riskirat?

Imas 3 godisnju vezu. Sve lijepo i super, zivite skupa, uzivate u zajednickom zivotu. Pocinje prica o braku, dici itd...

1. Da se uvjeris da te ne vara, bi li riskirala to sve da budes uhvacena?
2. Zasto si uvjerena da nece varat za 3 miseca?
3. Tko ti garantira da se nece prominit u braku?

I sta si time dobila? Osim mogucnost osvete zbog narusavanja povjerenja i privatnosti.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:10   #58
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Druze, varala je ona tebe i ranije siguran sam.
Čovjek zna što govori. Možda i iz prve ruke? Gdje je to inozemstvo u kojem je našla leptiriće? Da nije u Sarajevu???

Alčak zna...
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:12   #59
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
nisu muskarci nevinasca, i cure i decki koji varaju, znaci bas varaju, nece te ostavit, ali neces ni znat.
Istina, samo vecina muskih nece nikad skuzit da im se drage bubaju dok ce to zena nanjusiti kao rasna krvosljedna kuja. U lovackom smislu naravno, ne figurativnom.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 18:13   #60
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Ja bi te prvi posla u rodni kraj Pa ono, ic zadirat u neciju privatnost bez valjanog razloga. Kao, eto, reda radi.

Jebote, ne ide na razgovor za posao u NSA ili CIA ili KGB pa da mora proc raznorazne preventivne testove!

E nemoze. Tu je ogromna razlika. On je ocito imao razloga. Da li su opravdani ili ne, ne znam. Ali je razlika izmedju: idem malo provjerit reda radi - i - mislim da me vara. Ako ju ti ne vidis, onda ne znam
a joj pa sta sad, nije to nista strasno, ako malo partner hoce provjerit, jednom kad vidi da zaista nista ne sakrivas, nece vise nikad, vjerovatno kad mu kazu on/ona te vara, nece vjerovat.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger