Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2015., 16:46   #81
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
to se ne bi zvalo baš realist više lagana paranoja
Moguće, ali bolje mi je tako nego da se ufuravam u ponije i duge, pa na kraju ispadne da je npr. oženjen, a ja moram tresnuti s ružičastog oblaka.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 16:51   #82
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Moguće, ali bolje mi je tako nego da se ufuravam u ponije i duge, pa na kraju ispadne da je npr. oženjen, a ja moram tresnuti s ružičastog oblaka.
ok ..to je tvoja obrambena tehnika da te ne ponese mašta
dobro ublažit ćemo dijagnozu ? u opravdanu sumnjičavost
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 16:55   #83
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
ok ..to je tvoja obrambena tehnika da te ne ponese mašta
dobro ublažit ćemo dijagnozu ? u opravdanu sumnjičavost
Ne moraš ništa ublažavati, nego nekako mi se čini da je ekipa od 25 godina nadalje uglavnom zauzeta, pa kad ti se netko svidi da je veća šansa da je zauzet, nego da nije..a stalo ti je, pa se bojiš da je. Onda ti se čini da je bolje i paranoizirati, nego živjeti u nekoj fikciji u tvojoj glavi.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 03:18   #84
Kad obozavam boju njegovog glasa,njegove oci su mi najdivnije na svijetu,od njegovog dodira protrnem,mislim da su svi zaljubljeni u njega i da vide isto sto i ja.Postaje najprivlacnija osoba na svijetu.Zamisljam svoje ime i njegovo prezime,uploadam nase slike da vidim kako bi nam djeca izgledala Sve sto izjavi je genijalno,i odlazak u supermarket je odlican izlazak.Na svijetu ostane tek pokoji zgodni tip no ni taj se ne moze mjeriti s njim.
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 06:16   #85
Obican iracionalni bullshit zbog kojeg mnoge veze propadaju i/ili su osudene na propast od pocetka.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 09:30   #86
Zaljubljenost kod muskog je kad na ulici pored tebe prolaze 2-3 picke s vrhunskom facom i guzinama i sisama, a dozivljavas ih isto koliko i bakice koje idu na pazar
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 09:34   #87
Quote:
Divljačina kaže: Pogledaj post
Zaljubljenost kod muskog je kad na ulici pored tebe prolaze 2-3 picke s vrhunskom facom i guzinama i sisama, a dozivljavas ih isto koliko i bakice koje idu na pazar
Koji opis...

Sviđa mi se.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 14:40   #88
Quote:
triksica kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem tu zaljubljenost. imam 28g. imala deckiju prije, sad imam muza, imam jos i deckiju sada i nikad nisam bila zaljubljena...to ne postoji..to si ljudi umisle te leptirice i ostale gluposti. mislim ja sam naviknuta na svog muza i to i ne mislim ga ostavljat..al da sam ikad bila zaljubljena ili ljubomorna mogu se kleti da nisam
Vidim da ti ne smatras da si zakinuta za ista, jer ne znas sto je uopce to sto propustas, odnosno, ne fali ti nista pa je to zapravo dobro za tebe sto ne znas. Barem ne patis i ne tugujes. Ali, svejedno mi je tvoja prica tuzna.
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Zapravo uopce nije.
Zaljubljenost je iluzija, odnosno projekcija odredene osobe stvorena u glavi.
Ljubav je prihvacanje uslijed usporedbe iluzije iz faze zaljubljenosti i stvarnog stanja stvari
A sta ako je ona projekcija bila stvarno jako blizu stvarnog stanja stvari, odnosno, ako si zbilja dobro projicirao?
Znaci li to da ce onda i ta zaljubljenost ostati trajna, samo se jos dopuniti s ljubavi buduci da se slika i nije nesto bitno promijenila? Ili?
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 14:58   #89
to je kad si skineš "cipele teške i sve sa sebe" i pustiš letjeti ...nije preporučljivo ( ali ipak to volim ) jel uvijek slijedi tresak ...a kaj sad ..živ sam
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 15:09   #90
kad ga stalno osjecas u međunozju.
Cat&Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 15:12   #91
Quote:
Cat&Woman kaže: Pogledaj post
kad ga stalno osjecas u međunozju.
ja ga stalno osječam u gačama ..jer je velik i moje je vlasništvo
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 15:14   #92
fulo si c i j e l i fudbal!!!
Cat&Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 15:41   #93
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
A sta ako je ona projekcija bila stvarno jako blizu stvarnog stanja stvari, odnosno, ako si zbilja dobro projicirao?
Znaci li to da ce onda i ta zaljubljenost ostati trajna, samo se jos dopuniti s ljubavi buduci da se slika i nije nesto bitno promijenila? Ili?
Nije.

Zaljubljenost je idealiziranje.

Ljubav je prihvacanje, postovanje i razumijevanje.

Ljubav moze biti blizu stvarnog stanja stvari, zaljubljenost ne moze.

Razlika je u cistoci percepcije koja nikada nece biti na 100%.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 15:44   #94
Zaljubljenost ...barem kod mene je...kada prdi,a meni smrducka,ali ja ne izlazim iz prostorije....
Maximini is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 22:09   #95
Zaljubljenost je bespomoćnost.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 15:56   #96
volio bi stalno : biti zaljubljen
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 17:57   #97
Iskreno nisam siguran da je to nešto što uopće postoji. Sve mi to vuče samo na neko opravdanje da lakše trpimo gluposti svojih partnera i to smo izmislili kao neku slamku za koju se držimo kada nam je teško i to je veoma dobra slamka jer spasila je puno ljudi. Opisujete sve to i dodajete to nekoj zaljubljenosti, najiskrenije mislim da je u pitanju čista navika na drugu osobu i znam da je ovo možda pomalo otužno što pišem i da me dosta vas sada gleda sa nekim sažaljevanjem, ali najiskrenije jedino mi to opravdanje ima smisla, to je jednostavno navika na neku osobu, kao i na psa ili mačku, jedini je razlog u tome što sa ljudima možemo komunicirati i misle da imaju sposobnost razumjeti neki osjećaje pa je to neka usporedba i poveznica. Iz toga svega proizlaze neki problemi, tipa zašto su ljudi u problematičnim vezema, mislim da imaju toliku naviku na te osobe i toliki strah od osamostaljenja da će radije pretrpiti sve te gluposti samo da nebi ostali sami. A to naročito možemo vidjeti kod žena jer ih društvo uči od malena da se moraju udati i da ne smiju ostati same i stare cure, ali ustvari kada se to malo bolje pogleda bolje je biti sam nego sa nekim tko ti ustvari uopće ne paše i čista je navika. Znam da je sve ovo glupo, ali dugo sam razmišljao o ovome i ima neke logike.. Ljubav ide na istu percepciju, samo to je neki neodređenio dio kada je osoba toliko navikla na drugu da ne može zamisliti život bez nje pa tome pridodaje značenje ljubavi.. Ali, ustvari mislim da je to sve samo neka fikcija, neka društvena izmišljotina koja bi nam pomogla da se uklopimo jedni među druge.. Sorry if Im wrong...
__________________
Mo'š mislit kakav lik, za mrtav ladan bit..
HitThatOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 23:48   #98
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Opis ti je kao da te uhvatila špica mdma kojeg si malo prije čvaknuo
Čekaj malo, ali točno takva i jest zaljubljenost.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 23:51   #99
ma niste zaljubljeni, to ne postoji. napaljeni ste i trzate na ovog drugog, jer vam dize ego. zelite ga. odlican osjecaj u svakom slucaju.
Rođeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 00:02   #100
čujem srce u ušima......
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger