Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2015., 00:06   #101
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
čujem srce u ušima......
skocio ti pritisak
Rođeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 00:35   #102
Quote:
Rođeni kaže: Pogledaj post
skocio ti pritisak
inače mi je 90 sa 60, pa kad mi skoči tlak znam da sam zaljubljena
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 00:44   #103
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
inače mi je 90 sa 60, pa kad mi skoči tlak znam da sam zaljubljena
i sigurno se crvenis u obrazima, pa je to kao zbog zaljubljenosti
Rođeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 13:09   #104
Zaljubljenost je blue pill, ljubav je red pill. -Neo
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 13:13   #105
Uostalom, šta ti koristi kad "znaš" da je ljubav kemija u mozgu ili ples neurona ukolo. Takve istine me ne zanimaju niti ih prihvaćam. Samo te sjebaju i gledaš na ljubav s perspektive robota šta je u startu kontradiktorno.
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 14:45   #106
Kad si sa njom, cijeli svijet kao da se pomakne za tisućuti dijelić jednog stupnja i najednom, sve ima smisao. Slagalica koja se sama složila i nije ti jasno zašto ju prije nisi vidio.
M. Mersault is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:04   #107
Quote:
Divljačina kaže: Pogledaj post
Zaljubljenost je blue pill, ljubav je red pill. -Neo
howgh
MAKALU is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:26   #108
Quote:
Divljačina kaže: Pogledaj post
Zaljubljenost je blue pill, ljubav je red pill. -Neo
Quote:
Divljačina kaže: Pogledaj post
Uostalom, šta ti koristi kad "znaš" da je ljubav kemija u mozgu ili ples neurona ukolo. Takve istine me ne zanimaju niti ih prihvaćam. Samo te sjebaju i gledaš na ljubav s perspektive robota šta je u startu kontradiktorno.
Potpis na prvi post, ali cini mi se da ga potpisujem iz potpuno suprotne perspektive.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 01:11   #109
Kad sam bila zaljubljena bila sam sigurna da ću umrijeti. U jednu ruku da sam super heroj kojemu je sve moguće, u drugu da ipak sigurno umirem. Sjebano. Ne ponovilo se nikad više.
blacksnakemoan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 11:51   #110
Quote:
Rođeni kaže: Pogledaj post
ma niste zaljubljeni, to ne postoji. napaljeni ste i trzate na ovog drugog, jer vam dize ego. zelite ga. odlican osjecaj u svakom slucaju.
zanimljiva percepcija
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 12:36   #111
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Potpis na prvi post, ali cini mi se da ga potpisujem iz potpuno suprotne perspektive.

Sigurno voliš Kraftwerk.

Zadnje uređivanje Divljačina : 19.01.2015. at 12:42.
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 12:44   #112
Quote:
HitThatOne kaže: Pogledaj post
Iskreno nisam siguran da je to nešto što uopće postoji. Sve mi to vuče samo na neko opravdanje da lakše trpimo gluposti svojih partnera i to smo izmislili kao neku slamku za koju se držimo kada nam je teško i to je veoma dobra slamka jer spasila je puno ljudi. Opisujete sve to i dodajete to nekoj zaljubljenosti, najiskrenije mislim da je u pitanju čista navika na drugu osobu i znam da je ovo možda pomalo otužno što pišem i da me dosta vas sada gleda sa nekim sažaljevanjem, ali najiskrenije jedino mi to opravdanje ima smisla, to je jednostavno navika na neku osobu, kao i na psa ili mačku, jedini je razlog u tome što sa ljudima možemo komunicirati i misle da imaju sposobnost razumjeti neki osjećaje pa je to neka usporedba i poveznica. Iz toga svega proizlaze neki problemi, tipa zašto su ljudi u problematičnim vezema, mislim da imaju toliku naviku na te osobe i toliki strah od osamostaljenja da će radije pretrpiti sve te gluposti samo da nebi ostali sami. A to naročito možemo vidjeti kod žena jer ih društvo uči od malena da se moraju udati i da ne smiju ostati same i stare cure, ali ustvari kada se to malo bolje pogleda bolje je biti sam nego sa nekim tko ti ustvari uopće ne paše i čista je navika. Znam da je sve ovo glupo, ali dugo sam razmišljao o ovome i ima neke logike.. Ljubav ide na istu percepciju, samo to je neki neodređenio dio kada je osoba toliko navikla na drugu da ne može zamisliti život bez nje pa tome pridodaje značenje ljubavi.. Ali, ustvari mislim da je to sve samo neka fikcija, neka društvena izmišljotina koja bi nam pomogla da se uklopimo jedni među druge.. Sorry if Im wrong...
OK, ali nisi samo zaljubljen ako si s nekim, jel..masa ljudi je zaljubljena u nekog s kim (još) nisu i samim tim nemaju razloga ništa trpiti, niti su naviknuti na tu osobu. Najjače mi je kad po novinama pišu xy ponovno zaljubljen(a). Ono, otkud znaš da je zaljubljenost u pitanju, jebote, možda samo ima nekog tek tako. Taj naziv se nekako uvriježio za nekog tko je u vezi s nekim, a uopće ne mora odražavati pravo stanje stvari. Eto, ni ja osobno nisam bila zaljubljena u neke s kojima sam bila, pa je zato i puklo.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 12:54   #113
http://www.4dportal.com/hr/kolumne-r...emijski-proces

Dobar članak
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 16:39   #114
https://www.youtube.com/watch?v=9M0wv1O1iug
Massimo objasnio. The feels....

abaddon pojasni mi ufinije malo svoju perspu.
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 07:42   #115
Quote:
triksica kaže: Pogledaj post
ja ne razumijem tu zaljubljenost. imam 28g. imala deckiju prije, sad imam muza, imam jos i deckiju sada i nikad nisam bila zaljubljena...to ne postoji..to si ljudi umisle te leptirice i ostale gluposti. mislim ja sam naviknuta na svog muza i to i ne mislim ga ostavljat..al da sam ikad bila zaljubljena ili ljubomorna mogu se kleti da nisam
Reci mu to u krevetu. Ne "dragi volim te", nego "dragi, tak sam naviknuta na tebe". Da viš tigra kad se probudi, uzet će te ko žedan vode.
vječni onanist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 03:10   #116
zaljubljenost u mene to ovako izgleda...deklarirana spavalica koja sam vise puta navila sat za kavu u podne budim se na vrime ujutro za faks bez budilice i vidi cuda bas nekako imam volje za oprat kosu i opeglat je,a to nije nikako povezano sta je na faksu "kolega",iza toga sminkanje al necu bas sad pretjerat da ne pomisli da sam se sredjivala(a kao nisam)..
trazim kovanice po kuci nema di ne njuskam jer cemo posli predavanja na kavu ,nakon pretresa stan izgleda ko da ga je napa tim specijalaca u potrazi za albancima.
konacno izlazin iz kuce opalim nogom u vrata ispadne kljuc,torba se razleti ko djubar po njivi dovodim to u red .napokon izlazim iz portuna.
Dolazim na stanicu od busa ,bus NARAVNO otisa ,pa ti trc na faks nanoge.dolazim nakon pola sata na faks bez duse,uspuvana,oznojena,ne znam ko mi glavu nosi.kad...ugledam njega ..sve prodje ko rukom odneseno .kao da sam prije toga brala tratincice a ne bestimala rod i porod koji me napravija tako smotanu i blesavu..faks pocinje sjedimo zajedno na najdosadnijem predavanju ikad al eto bas nama nesto to zanimljivo ,ja humoristicna nesto u p.m a i on ..nakon faksa kava proleti za sekundu iako su nam guzovi vec lagano poprimili uzorak stolica koliko smo vec tu..
DA NIJE TOLIKO LIPO BILO BI TRAGICNO!!!
musicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 04:20   #117
Quote:
musicica kaže: Pogledaj post
DA NIJE TOLIKO LIPO BILO BI TRAGICNO!!!
Ovo bi i narkomani rekli. Al' cekaj, drogiranje jest tragicno...
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 22:45   #118
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ovo bi i narkomani rekli. Al' cekaj, drogiranje jest tragicno...
ti se baš namjerio na zaljubljivanje i gotovo....

Ah sigurno te neko zaljubljivanje koštalo pola duše,ha? pa se sad kuneš da do drugog neće doći...
...ali hoće! Koliko god se opirao - doći će!

I da - narkomanima kad su high je jako dobro!
I meni dok pušim cigaru je isto jako dobro - iako znam da mi škodi!
Pa zašto ne uživati i u zaljubljenosti?

ontopic: kad sam zaljubljena letim par cm iznad zemlje..sve mi je lagano i jednostavno i vjera u život se napuni na 100%...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 23:22   #119
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ti se baš namjerio na zaljubljivanje i gotovo....

Ah sigurno te neko zaljubljivanje koštalo pola duše,ha? pa se sad kuneš da do drugog neće doći...
...ali hoće! Koliko god se opirao - doći će!

I da - narkomanima kad su high je jako dobro!
I meni dok pušim cigaru je isto jako dobro - iako znam da mi škodi!
Pa zašto ne uživati i u zaljubljenosti?

ontopic: kad sam zaljubljena letim par cm iznad zemlje..sve mi je lagano i jednostavno i vjera u život se napuni na 100%...
ma i ja sam u njegovim godinama bila rekla da neću više, pa evo jesam

inače mi dobro ide kontrola osjećaja, al kad se taj kamen zakotrlja nema kontrole
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 23:33   #120
Optrčao sam pola zagreba da je dobim barem malo. Ne samo da je nisam dobio nego je poginula u saobraćajki. Ne iste noći ali par tjedana kasnije.

To je zadnje kad sam bio manijak za ljubav.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger