Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2015., 20:00   #181
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Joj,daj molim tePo tome si niti jedna žena koja se rastala ili je starija od 40 ne bih našla drugog partnera...Čudno razmišljaš...
pa nađu one rastavljene od 27 godina vrlo brzo partnera (čak iako imaju troje djece, to se ne računa tad u "prtljag"). lakše ti nađe partnera ženska od 27 godina i dvoje djece, nego neka od 40 godina bez djece. to ti je ziher
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:00   #182
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ne pricam o kompromisima u vezi vec kompromisima u nama samima prilikom odabira partnera.
kompromisi kad si vec u vezi su osnova za odrzivo funkcioniranje.
pa po meni je to isto, kada prihvatim kompromis sa samom sobom to se automatski odrazava i na vezu...

a sta se tice pitanja teme, ne postoje granice kada je rezultat sreca, a da pritom nikoga ne povrijedite
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:09   #183
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
pa nađu one rastavljene od 27 godina vrlo brzo partnera (čak iako imaju troje djece, to se ne računa tad u "prtljag"). lakše ti nađe partnera ženska od 27 godina i dvoje djece, nego neka od 40 godina bez djece. to ti je ziher
Same generalizacijeDa,lakše nađe ženska sa 27 godine i 2 djece tipa,ako tip gleda samo mladost...ali ako gleda i druge stvari,onda bi se dalo diskutirati o tomeA kaj buš ti onda kada navršiš 35,pošto misliš da je najglavniji adut neke osobe mladost?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:41   #184
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
A kaj buš ti onda kada navršiš 35,pošto misliš da je najglavniji adut neke osobe mladost?
onda ce prominit plocu

Zadnje uređivanje Eugen C : 24.01.2015. at 10:33. Reason: popravak quotea
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:57   #185
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Same generalizacijeDa,lakše nađe ženska sa 27 godine i 2 djece tipa,ako tip gleda samo mladost...ali ako gleda i druge stvari,onda bi se dalo diskutirati o tomeA kaj buš ti onda kada navršiš 35,pošto misliš da je najglavniji adut neke osobe mladost?
ne mislim ja, ali oni misle. ja ti govorim o situaciji na terenu. to što ja nešto mislim ne može utjecati na to da drugi promijene mišljenje, ili bolje rečeno osjećaje

situacija na terenu sve govori

može se desiti da i dobrodržeća žena od 40 godina s dobrom karijerom i mirazom dobije interes nekog muškarca, ali najčešće neambicioznog, bez para i slično
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 21:03   #186
Situacija na terenu, u jbt......
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 14:42   #187
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
ne mislim ja, ali oni misle. ja ti govorim o situaciji na terenu. to što ja nešto mislim ne može utjecati na to da drugi promijene mišljenje, ili bolje rečeno osjećaje

situacija na terenu sve govori

može se desiti da i dobrodržeća žena od 40 godina s dobrom karijerom i mirazom dobije interes nekog muškarca, ali najčešće neambicioznog, bez para i slično
Nasmijavaš meDati ću samo primjer moje mame koja je u svojim ranim pedesetima našla partnera 8 godina mlađeg od sebe,sa više para od nje,i kojeg je ona nakon svega ostavila jer joj nije odgovarao njegov karakter,on ju i dan danas zove.I ne,moja mama nije Monica BelluciMakar je zgodna žena.Tako da htjela ti ili ne,psihološki normalni ljudi sa razvijenim ljudskim kvalitetama će tražiti partnera po puno više parametara nego samo po izgledu.Hej ajde mi reci kaj sa onim curama koje su po godinama mlade,a izgledaju puno starije,kao neke tetke?Ili obrnuto?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 14:50   #188
Ali neka psihološka granica mora postojati, i ja sam došao da nije u godinama nego u procentu.
Točnije 18% , ako je žena starija, primjera radi boljeg razumijevanja ako je njoj 25 njemu minimalno mora biti 20,5, njoj 30 njemu 24.,5....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 22:17   #189
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
može se desiti da i dobrodržeća žena od 40 godina s dobrom karijerom i mirazom dobije interes nekog muškarca, ali najčešće neambicioznog, bez para i slično
s 35 sam imala momka od 26 koji je bio poprilicno financijski jak, radio je posao od kojeg je dobro, dobro zivio
ja sam ta koja je prekinila jer je on htio nesto ozbiljnije na sto ja tad nisam bila spremna, poslije me zvao ali sam nakon par oprostajnih susreta sve prekinila
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 23:03   #190
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
s 35 sam imala momka od 26 koji je bio poprilicno financijski jak, radio je posao od kojeg je dobro, dobro zivio
ja sam ta koja je prekinila jer je on htio nesto ozbiljnije na sto ja tad nisam bila spremna, poslije me zvao ali sam nakon par oprostajnih susreta sve prekinila
nije bitno ko je prekinuo, bitno je da se među vama nije realizirala dugotrajna ozbiljna veza, na što sam ja mislila. muškarac te može opetovano zvati jer hoće seks a pričati da hoće nešto više, to mi ništa ne govori što je on tebe zvao
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 00:51   #191
jao kako ti ne mozes podnijeti da se neki mladi zanima za stariju zenu

moj mladi je bio najozbiljniji u svojim namjerama, ja ne, meni je sex bio
nisu to bile samo price s njegove strane, vec i djela
veza je trajala dok nisam skuzila da on zeli brak sa mnom tad sam pobjegla, ali neplanirano jako brzo nasla drugog s kojim sam sad u braku i gle cuda i ovaj je mladi od mene
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 09:23   #192
Poanta je, bez obzira na godine koje nosis, ako je osoba vesela, uvijek nasmijana, spontana, zraci energijom,ima stav i nije opterecena sa pizdarijama....to privlaci ljude i to dugorocno, niko ne zeli bit kraj dosadnog/dne tulese, koja stalno grinta...imao/la on/a 20 ili 50
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:45   #193
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Poanta je, bez obzira na godine koje nosis, ako je osoba vesela, uvijek nasmijana, spontana, zraci energijom,ima stav i nije opterecena sa pizdarijama....to privlaci ljude i to dugorocno, niko ne zeli bit kraj dosadnog/dne tulese, koja stalno grinta...imao/la on/a 20 ili 50
tocno tako
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:04   #194
Što mislite o mogućnosti veze 24-godišnjeg studenta koji će uskoro diplomirati i 32-godišnje asistentice? Treba li student (pogodi o kome se radi xD) jednostavno otići u kabinet joj i reći sve što ima (određeni vrlo suptilni znakovi s njene strane su možda čak i postojali)?
DmitriV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 04:51   #195
Nemoj ništa dok ne prođe promocija..za svaki slučaj.
JosePerdomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 05:14   #196
Quote:
DmitriV kaže: Pogledaj post
Što mislite o mogućnosti veze 24-godišnjeg studenta koji će uskoro diplomirati i 32-godišnje asistentice? Treba li student (pogodi o kome se radi xD) jednostavno otići u kabinet joj i reći sve što ima (određeni vrlo suptilni znakovi s njene strane su možda čak i postojali)?
Život je jedan, trebamo probat sve šta nam padne na pamet, pa isto tako ako smatramo da kod nekog možda i imamo šanse i sviđa nam se..moj savjet je -probaj! -
bar se nećeš kasnije pitat šta bi bilo kad bi bilo..znat ćeš i bok
enidxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 13:39   #197
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
U životu obično bude onako kako kažeš Ne bi nikad ... pa ti dokaže.
O bi, bi ...
To je suština priče
peja_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2022., 17:43   #198
Ovo je jedna jako stara tema, ali mislim da je bolje da ju podignem nego da otvaram novu

Ljudi moji, meni se svidja momče, ni manje ni više, nego 20 godina mlađe! Od šoka sam koristila kalkulator da provjerim jesam li dobro izračunala :-)

Stvar je jednostavno o energiji koja je iz nekog razloga počela teći u oba smjera! I ja sam šokirana time! S obzirom na moje životno iskustvo, mislim da bih ga lako smotala, ali....

Sprdala sam se svojevremeno frendici kad je smotala 8 godina mlađeg lika i udala se za njega, a sad ispade još gore! Nemojte se nikad rugati drugima! :-) Lik je drago i dobro stvorenje, i samo da ima koju godinu više, to bi bilo odlično.

S druge strane...jednom se živi :-) Any comment?

p.s.
prešao je punoljetnost davno
Carly74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2022., 21:53   #199
Quote:
Carly74 kaže: Pogledaj post
Ovo je jedna jako stara tema, ali mislim da je bolje da ju podignem nego da otvaram novu

Ljudi moji, meni se svidja momče, ni manje ni više, nego 20 godina mlađe! Od šoka sam koristila kalkulator da provjerim jesam li dobro izračunala :-)

Stvar je jednostavno o energiji koja je iz nekog razloga počela teći u oba smjera! I ja sam šokirana time! S obzirom na moje životno iskustvo, mislim da bih ga lako smotala, ali....

Sprdala sam se svojevremeno frendici kad je smotala 8 godina mlađeg lika i udala se za njega, a sad ispade još gore! Nemojte se nikad rugati drugima! :-) Lik je drago i dobro stvorenje, i samo da ima koju godinu više, to bi bilo odlično.

S druge strane...jednom se živi :-) Any comment?

p.s.
prešao je punoljetnost davno
Energija..koje vrste?
Deeper Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2022., 22:31   #200
Quote:
Carly74 kaže: Pogledaj post
Ovo je jedna jako stara tema, ali mislim da je bolje da ju podignem nego da otvaram novu

Ljudi moji, meni se svidja momče, ni manje ni više, nego 20 godina mlađe! Od šoka sam koristila kalkulator da provjerim jesam li dobro izračunala :-)

Stvar je jednostavno o energiji koja je iz nekog razloga počela teći u oba smjera! I ja sam šokirana time! S obzirom na moje životno iskustvo, mislim da bih ga lako smotala, ali....

Sprdala sam se svojevremeno frendici kad je smotala 8 godina mlađeg lika i udala se za njega, a sad ispade još gore! Nemojte se nikad rugati drugima! :-) Lik je drago i dobro stvorenje, i samo da ima koju godinu više, to bi bilo odlično.

S druge strane...jednom se živi :-) Any comment?

p.s.
prešao je punoljetnost davno
Nedavno sam na drugoj temi od forumašice(nećemo je imenovati )dobio odgovor da bi žene/partnerice za nešto ozbiljnije trebale biti od 5 do 15 god starije od partnera......izgleda da si malo pretjera....a možda i nisi
nexst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger