Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2015., 10:05   #81
Monogamniju je uvela religija, pogotovo krscanska religija. I otuda sve krece da je nametnuto masi putem drzave da je to drustveno neprihvatljivo (religija pritisnula drzavu) i kod religije da je to kaznjivo od Boga.
Tako onda imamo zabranu koja se odnosi i na ateiste i na vjernike.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 10:12   #82
U pravu si, muškarac koji kurcem razmišlja nije monogaman, ali je isto tako glup ko kurac!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 10:21   #83
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Monogamniju je uvela religija, pogotovo krscanska religija. I otuda sve krece da je nametnuto masi putem drzave da je to drustveno neprihvatljivo (religija pritisnula drzavu) i kod religije da je to kaznjivo od Boga.
Tako onda imamo zabranu koja se odnosi i na ateiste i na vjernike.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
Nije. Religija je eventualno uzela vec postojeci obrazac i usminkala ga.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 12:05   #84
Quote:
Bodyandsoul kaže: Pogledaj post
Da li su muškarci po prirodi monogamni?
Da li su LJUDI po prirodi monogamni? Iz mog kuta gledanja, rekla bih, NE, nisu.
Monogamija nam je nametnuta. U prilog tome ide i činjenica, kako i sam kažeš, kako ti spadaš u manjinu koja, još, nije ostvarila neke od maštarija koje tvoje kolege već jesu. Ništa manje ne mislim da ista stvar muči i veliku većinu žena.
Da, život nas dovodi u razna iskušenja, razumljivo mi je da si se unatoč emocijama koje gajiš prema svojoj supruzi i sam našao u nedoumici ostati vjeran, ili ne? Libido je jak, pretpostavljam, nisi više ni balavac, i prirodno je da bi volio osjetiti nečije tuđe tijelo, tuđu energiju, osjećaj da si nekom na (ne)poznat način privlačan. Hoćeš li to i učiniti, druga je tema, ali osjetila sam potrebu napisati, da zbog činjenice da bi želio biti intiman s drugom/im ženama, nisi nimalo "nenormalan", ...I... Svaka čast sportu, ali mislim da on ne može "Kompenzirati" poriv o kojem pričaš.
autentic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 14:06   #85
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kako si lijepo to sve sročio.. i moram se složiti biološki priča drži vodu.. No ljudi nisu samo nakupine bjelančevina kojima upravljaju isključivo nagoni pa da se jebemo kao miševi ili slično... ovi razlozi koje si naveo zašto to ne radimo.. uz još poneke koje nisi naveo.. definiraju nas uvelike različitima od naše prirode.
NE!

Ljudi jesu nakupine bjelančevina. Ljudi jesu životinje. Što prije to shvatimo, prije će nam svima biti bolje. Znanje oslobađa. Najveće pizdarije u ljudskoj povijesti su nastajale baš zato što smo se uvjerili da nismo životinje, počevši od organizirane religije, do new age kultova, ancient aliena i slično. Kao što sam rekao a i dokazane je u praksu, muškarcima su puno lakše i jednostavnije nositi sa promiskuitetnom prirodom kada im se podastru uvjerljivi dokazi da se radi o životinjskom instiktu. Kaqo što se i ženama lakše nositi sa hipergamijom.




Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio sa ovom poveznicom o trajanju veze od 2-4 godine.. da zaljubljenost traje toliko ali nakon zaljubljenosti ostane mnogo a ne ništa.. pa iako sexualni porivi nisu na vrhuncu to ne znači da nismo prilagodljivi i da je kraj zaljubljenosti kraj sexualnog života. U kompleksnosti svijeta biologija gubi svoj značaj.. jedan primjer.. koliko ljudi sa teškim fizičkim bolestima živi i prenosi svoje gene što je u svakom sukobu sa tvojom teorijom...
Pa sam si rekao. Nakon oksitocina može ostati eventualno dopamin. Što je također uredu način povezivanja samo nije ni približno ekskluzivan kao oksitocin.
Prangija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 14:20   #86
Quote:
Prangija77 kaže: Pogledaj post
NE!

Ljudi jesu nakupine bjelančevina. Ljudi jesu životinje. Što prije to shvatimo, prije će nam svima biti bolje. Znanje oslobađa. Najveće pizdarije u ljudskoj povijesti su nastajale baš zato što smo se uvjerili da nismo životinje, počevši od organizirane religije, do new age kultova, ancient aliena i slično. Kao što sam rekao a i dokazane je u praksu, muškarcima su puno lakše i jednostavnije nositi sa promiskuitetnom prirodom kada im se podastru uvjerljivi dokazi da se radi o životinjskom instiktu. Kaqo što se i ženama lakše nositi sa hipergamijom.
Ljudi nemaju instinkte, vec nagone. Nagoni su podlozni ljudskoj volji. Jedino sa cime se muskarci trebaju nositi je njihov vlastiti izbor. Isto vrijedi i za zene.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 14:25   #87
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ljudi nemaju instinkte, vec nagone. Nagoni su podlozni ljudskoj volji. Jedino sa cime se muskarci trebaju nositi je njihov vlastiti izbor. Isto vrijedi i za zene.
A slobodna volja je podložna tuđem autoritetu.

Htio sam reći, zar se ne bi trebali lakše nositi sa izborom, ako znamo što izbor predstavlja i zbog čega ga imamo i zašto se tu nalazi, ako imamo odgovore na pitanja....

know thyself, nije li to bio natpis na ulasku i delphi?
Prangija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 14:30   #88
Quote:
Prangija77 kaže: Pogledaj post
A slobodna volja je podložna tuđem autoritetu.

Htio sam reći, zar se ne bi trebali lakše nositi sa izborom, ako znamo što izbor predstavlja i zbog čega ga imamo i zašto se tu nalazi, ako imamo odgovore na pitanja....

know thyself, nije li to bio natpis na ulasku i delphi?
"Slobodna" volja je podlozna mnogim stvarima, svaki je izbor uvjetovan.

Trebali bi, ali cinjenica je da su ljudi semi-monogamna vrsta. Evolucijski uvjetovano. Nas je izbor kako cemo dalje urediti nas zivot. Netko ce konstantno iracionalno ganjati novi high, a netko ce racionalno pronaci osobu koja mu odgovara za suzivot.

Opravdanja temeljena na kvazi biologiji su samo opravdanja i nista drugo. Prevara je svjestan izbor.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 14:32   #89
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ljudi nisu monogamne životinje. Ne znam odakle uopće ideja da jesu.
Od socijalno-legalnog brainwashinga.

Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Netocno. Ljudi su inteligentne zivotinje.

Netocno.

http://www.bbc.co.uk/nature/adaptati...ing_in_animals

Nisu sve nabrojane vrste striktno monogamne, ali nije ni bitno. Evolucijski je uvjetovano, sto razlike i dokazuju.
Mislim da u životinja postoji nešto šta se zove "socijalna monogamija", a da je prisutno i u ljudskoj vrsti.

Quote:
File not Found kaže: Pogledaj post
Ljudima općenito, muškarcima i ženama je monogamija nametnuta, da koliko toliko ne švrljaju svi pa da ne šire zaraze uokolo.
Ne zarazu, nego djecu. I ovako nas je već daleko previše...

Quote:
Ovako mnogi varajau sa strane, ili se rastave, djeca pate, neki maštaju o nekom drugom ali se ne usude ostvariti želje itd.
Raj na zemlji...

Quote:
Prangija77 kaže: Pogledaj post
NE!

Bez obzira što su te pokušavali uvjeriti i naučiti kroz medije i sustav, objektivna stvarnost je slijedeća :

Reproduktivna strategija svih sisavaca na planeti je :

- Zbog visoke reproduktivne cijene ženke žele maksimalnu kvalitetu gena u potomstvu, što povećava šansu za preživljavanjem njihove kopije gena.

- Zbog puno niže reproduktivne cijene mužjaci žele maksimalnu količinu gena u potomstvu, što povećava šansu za preživljavanjem njihove kopije gena.

Uz ova predviđanja i promatranje primata u prirodi, zaključak je da su ljudi:

- Muškarci su poligamni i promiskuitetni.

- Žene su hipergamne


Usporedi samo čistu količinu u proizvodnji reproduktivnog materijala, omjer je ogroman u korist muškaraca. Uzmi u obzir da proizvodnja istog organizam košta kalorije. Da nije bilo nagrade, u vidu kopije gena u slijedećoj generaciji, mi sigurno ne bi bili u stanju moći proizvoditi toliku količinu sperme.

Monogamni brak je izmišljen da bi kontrolirao našu urođenu prirodu. I mušku i žensku jednako. Za dobrobit civilizacije.

Nismo čak niti prijelazna vrsta, niti hibrid, kako neki antropolozi vole reći radi političke korektnosti i da zadovolje konzervativnije kolege i javnost.

Zdravo seljački :
Muškarci bi jebali sve što hoda, žene najvećeg frajerčinu u gradu.
To je objektivna stvarnost naše prirode a razlozi zašto to ne radimo uključuju a) ne možemo, jasno b) ne želimo zbog partnera, društva c) sramimo se vlasite prirode d) crkva nam je rekla da je grijeh e) društvo osuđuje takvo ponašanje ... itd...

Iako, istini za volju, imamo i pair-bonding hormon, a.k.a. oxytocin čija je primarna funkcija parental bond koji se pojavljuje kao pair-bond između žene i beta mužijaka i koji ima ograničeno trajanje 2 do 4 godine (u korespodenciji sa periodom bespomoćnosti ljudskih potomaka i u korespodenciji sa prosječnim trajanjem braka/veze/ljubavi).
Potpis A-Ž

Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Obje osobe pruzaju materijalnu sigurnost, nije li tako?
Danas, da. Do 1950ih nije bilo tako, a priroda se još nije tome prilagodila.

Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ljudi nemaju instinkte, vec nagone. Nagoni su podlozni ljudskoj volji. Jedino sa cime se muskarci trebaju nositi je njihov vlastiti izbor. Isto vrijedi i za zene.
Instinkti, nagoni... Koja je razlika?

http://www.rjecnik.net/search.php?search=instinct
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 14:55   #90
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Opravdanja temeljena na kvazi biologiji su samo opravdanja i nista drugo. Prevara je svjestan izbor.
Nitko ne opravdava ništa.

Odnosno prevara se opravdava od strane sociobiologa, onoliko koliko onkolog opravdava rak.

I osim toga, prije će biti da je moderna sociologija kvaziznanost i wishful thinking nego što je to sociobiologija.
Prangija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:05   #91
Ne, muškarci nisu prirodno monogamni.

Prirodno je ono suprotno od monogamije. To je valjda svima jasno.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:10   #92
Pročitala prvu stranicu i izgubila volju za dalje.

Prvo - autor piše o oženjenim ženama. Kakve su to? Da li je to uopće legalno u Hr? Sve i da jest, ne vjerujem da bi jednu takvu zanimala njegova kobasa.

Drugo - odrasla forumašica spolni odnos naziva - keks.

Neću dalje, fala.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:17   #93
Quote:
Prangija77 kaže: Pogledaj post
NE!

Ljudi jesu nakupine bjelančevina. Ljudi jesu životinje. Što prije to shvatimo, prije će nam svima biti bolje. Znanje oslobađa. Najveće pizdarije u ljudskoj povijesti su nastajale baš zato što smo se uvjerili da nismo životinje, počevši od organizirane religije, do new age kultova, ancient aliena i slično. Kao što sam rekao a i dokazane je u praksu, muškarcima su puno lakše i jednostavnije nositi sa promiskuitetnom prirodom kada im se podastru uvjerljivi dokazi da se radi o životinjskom instiktu. Kaqo što se i ženama lakše nositi sa hipergamijom
.
Da nije tih pizdarija o kojima govoriš ne bi bilo na naše civilizacije, vjerojatno bi jpš uvjek visjeli po drveću i jeli smokve kao i ostali primati. Taj naš "defekt" mozga koji nam omogućava da zamišljamo, predviđano, kreiramo pomogao nam je da zavladamo svijetom i izgradimo civilizaciju i sve ono što nas svijet definira. Kad bi se ljudi jebavali kad i skim god žele, i kad bi se isključivo instinktima i nagonima povodili sve bi išlo u krasni kurac.. Znaš i sam da ne možeš šarati okolo i vratiti se ženi doma, znaš i sam da moraš biti odgovoran i uspješan da bi odgojio djecu, znaš i sam da moraš živjeti po pravilima da bi biuo uspješan.. Ove civilizacije ne bi bilo da ljudi nisu takvi, i tako rezoniraju.. Da se svi jebemo kako nam dođe imaš kaos i nered, sve ide u krasni kurac, kao u vrijeme rata kada se sustav raspadne i svatko gleda da sačuva svoju guzicu... Da, prirodno su ljudi monogamni, ali kada u priču ubaciš društvo onda smo oportunisti..jebemo kad možemo, i ne jebemo kad si možemo time naštetiti...a oni koji ne mogu držati kurac u gaćama najebu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:47   #94
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Da nije tih pizdarija o kojima govoriš ne bi bilo na naše civilizacije, vjerojatno bi jpš uvjek visjeli po drveću i jeli smokve kao i ostali primati. Taj naš "defekt" mozga koji nam omogućava da zamišljamo, predviđano, kreiramo pomogao nam je da zavladamo svijetom i izgradimo civilizaciju i sve ono što nas svijet definira. Kad bi se ljudi jebavali kad i skim god žele, i kad bi se isključivo instinktima i nagonima povodili sve bi išlo u krasni kurac.. Znaš i sam da ne možeš šarati okolo i vratiti se ženi doma, znaš i sam da moraš biti odgovoran i uspješan da bi odgojio djecu, znaš i sam da moraš živjeti po pravilima da bi biuo uspješan.. Ove civilizacije ne bi bilo da ljudi nisu takvi, i tako rezoniraju.. Da se svi jebemo kako nam dođe imaš kaos i nered, sve ide u krasni kurac, kao u vrijeme rata kada se sustav raspadne i svatko gleda da sačuva svoju guzicu... Da, prirodno su ljudi monogamni, ali kada u priču ubaciš društvo onda smo oportunisti..jebemo kad možemo, i ne jebemo kad si možemo time naštetiti...a oni koji ne mogu držati kurac u gaćama najebu...
To je sve istina, ali ne pobija činjenicu da nam je to usađeno. Zašto? Tko će ga znat. Evolucija traje milijunima godina... Australopitek - pred 4 mil., homo erectus - 1.9 mil., neandertalci - 300k, homo sapiens - 200k (i tu uopće ne uključujem išta prije divergencije od majmuna).

Ljudi mogu djelovat u suprotnosti sa nagonima, ali ih ne možeš otpisat kako tebi paše. Samo zato šta je izmišljen brak, monogamija i ostale kerefeke ne znači da će se ljudski rod automatski prilagodit tim uvjetima kroz par tisuća godina. Mislim, oće funkcionalno, al ne biološki. Da to tako funkcionira, nebi bilo problema, a sad se zapitaj o poslijedicama feminizma u 50ima s obzirom na to da žene nisu automatski preprogramirane tom sistemu. Samo se treba okrenut oko sebe i vidit stvari koje nisu u skladu s prirodom, a forsirane su razvojem civilizacije.

Možda za par desetaka ili stotina tisuća godina to sve bude prilagođeno, ako ti sustavi uopće prežive, ali ja i ti to nećemo vidit.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 16:06   #95
Pa onda pitanje za vas, poligamne muškarce ljute ili nezadovoljne drustveno nametnutom monogamijom, tko vas zapravo tjera da se skrasite sa jednom zenom? Ako mislite da tako idete protiv svoje prirode, bolje onda biti jedan od onih muskaraca koji i poslije 35-e skacu nepromisljeno s cvijeta na cvijet (iliti iz kreveta u krevet) i za koje "selo" komentira kako se nikada nece smiriti, nego biti licemjer koji uziva u sigurnosti obiteljskog suzivota, toplog rucka i zenice koja ce uvijek biti tu, a istovremeno aktivno masta, planira ili vec ostvaruje avanturu s drugim zenama opravdavajuci se i skrivajuci se iza nekakve psihologije o "muskoj prirodi"?
Moze sve to biti istina, i da su muskarci poligamni i da su zene hipergamne, medutim to sve moze ne znaciti apsolutno nista za nas zivot jer imamo sposobnost rasudivanja i mogucnost izbora.

Pa jos jednom pitam, sto vas sprjecava da budete taj opaki jebac, ta "zivotinja"? Drustvena osuda nije odgovor jer znamo da drustvo ne osuduje promiskuitetne muskarce. No, sto onda? Ok, kuzim, neki jedva nadu i jednu partnericu jer su daleko od nekog Don Juana. Sto je sa onim jebeno privlacnim muskarcima koji mogu birati i jebati koliko hoce? Zasto i takve nalazimo u vezama? Sto mog decka sprjecava da uvaljuje kojoj stigne (a mogao bi, ne svakoj, ali mogao bi uzivati u bome bogatom seksualnom zivotu). Drzim li ga lancem vezanog? Noz pod grlom?

Jer vise mi je stvarno dosta tih gluposti kako zene "vezu" muskarce, dave ih, zele ih drzat pod kontrolom a oni jadni njima se neda vezat i samo bi jebali. Kad se muskarac zeni, onda je to kao sprovod, on je jadnik kojeg je uhvatila rospija itd...ma daj ajde...jos jednom, TKO VAS SILI na vezu, brak, na ikakav smisleniji odnos od trpanja iz jedne rupu u drugu
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 16:12   #96
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Pročitala prvu stranicu i izgubila volju za dalje.

Prvo - autor piše o oženjenim ženama. Kakve su to? Da li je to uopće legalno u Hr? Sve i da jest, ne vjerujem da bi jednu takvu zanimala njegova kobasa.

Drugo - odrasla forumašica spolni odnos naziva - keks.

Neću dalje, fala.
Ovo je dobro
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 16:16   #97
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Monogamniju je uvela religija, pogotovo krscanska religija. I otuda sve krece da je nametnuto masi putem drzave da je to drustveno neprihvatljivo (religija pritisnula drzavu) i kod religije da je to kaznjivo od Boga.
Tako onda imamo zabranu koja se odnosi i na ateiste i na vjernike.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
negdje među arapima možeš imati dvije ili više zakonitih žena uz uvjet da možeš imati onoliko žena koliko si možeš priuštiti jer se podrazumjeva da se službeni brak sklapa zbog stvaranja obitelji/djece, a žene su tu da tebi služe u svim aktivnostima u kući bez miješanja u muške poslove izvan svoga doma
ako prevariš žene s nekom curom nikom ništa, ali tu curu si onda upropastio i osramotio u društvu, curu će za kaznu kamenovati zbog sexa prije braka, a tebe može za vrat primit njezin otac...
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 16:35   #98
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ako mislite da tako idete protiv svoje prirode, bolje onda biti jedan od onih muskaraca koji i poslije 35-e skacu nepromisljeno s cvijeta na cvijet (iliti iz kreveta u krevet) i za koje "selo" komentira kako se nikada nece smiriti, nego biti licemjer koji uziva u sigurnosti obiteljskog suzivota, toplog rucka i zenice koja ce uvijek biti tu, a istovremeno aktivno masta, planira ili vec ostvaruje avanturu s drugim zenama opravdavajuci se i skrivajuci se iza nekakve psihologije o "muskoj prirodi"?
Pa i licemjerje nam je očito prirodno usađeno kao obrambeni mehanizam od društoveno nametnutih normi...

Postoji teorija, da su se za monogamnost izborile žene, jer u plemenskim nastambama je bio jedan hiperalfa mužjak koji bi redao sve žene, a ostali su bili drkaroši koji bi zujali okolo, vjerojatno primitivni sakupljači i lovci,a onda su žene radi potrebe pripadnosti, odabrale monogamiju, jer su htjele mužjaka s kojim će biti u zajednici(tu bi se čak moglo i govoriti o hipogamiji)....E sad jeli dolazilo zbog potrebe da ne budu samo jedna u nizu ili neke druge, ali ta potreba sigurno nije društveno nametnuta već evolucijiski...

Osobu od životinje razlikuje njen kognitivni razvoj. I to prirodno, možemo reći i nadprirodno...
Generalizacija u primjeru monogamije je sasvim pogrešna, čak i diskriminacijska, jer je isključna. Ne želim se opet pozivati, na seksualnu oprijedijeljenost, ali ako baš moram evo pitanjca, pod pretpostavkom da su svi muški po svojoj prirodi poligamni, jesu li onda ljudi po svojoj prirodi heteroseksualni ili homoseksualni...Kako sad postoji više podjela??Ako su obje prirodne??

U ostalom svi ti "prirodnjaci" koji pričaju o esencijalnosti naše prirode, a žive u betonskim đunglama, jedu umjetnu hranu i nisu vjerojatno sposobni ni dana preživjeti u toj istoj prirodi kojom se busaju u prsa kada pokušavaju opravdati svoju izopačenost....
Ako je monogamija neprirodna zašsto se pojavljaju razne spolne bolesti usliijed promiskuiteta??? Potražimo odgovore u prirodi....
Kondom je prirodan??? To selektivno pozivanje na prirodu je žešće sranje....
Kako to da kuhamo hranu???
Koja životinja još kuha hranu??? Pa sad ako je nametnuta monogamija, nametuto je i kuhanje, jeli čovjek mesožder ili svežder ili biljojed po svojoj prirodi? Ili su to sve društveno nametnute pizdarije...
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 16:38   #99
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

Možda za par desetaka ili stotina tisuća godina to sve bude prilagođeno, ako ti sustavi uopće prežive, ali ja i ti to nećemo vidit.
Ma čovjek se svemu prilagodi.. to nam je najveća prednost u odnosu na druga bića..možemo se natjerati da se prilagodimo ako želimo.. zbog toga i trpimo tuđa sranja, rintamo cijeli život za gluposti itd itd.. Osim toga nitko te ne tjera da se ženiš ako ne možeš držati kurac u gaćama. Što bi tek da si se rodio kao homosexualac...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 16:43   #100
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
U ostalom svi ti "prirodnjaci" koji pričaju o esencijalnosti naše prirode, a žive u betonskim đunglama, jedu umjetnu hranu i nisu vjerojatno sposobni ni dana preživjeti u toj istoj prirodi kojom se busaju u prsa kada pokušavaju opravdati svoju izopačenost....
Ako je monogamija neprirodna zašsto se pojavljaju razne spolne bolesti usliijed promiskuiteta??? Potražimo odgovore u prirodi....
Kondom je prirodan??? To selektivno pozivanje na prirodu je žešće sranje....
Kako to da kuhamo hranu???
Koja životinja još kuha hranu??? Pa sad ako je nametnuta monogamija, nametuto je i kuhanje, jeli čovjek mesožder ili svežder ili biljojed po svojoj prirodi? Ili su to sve društveno nametnute pizdarije...
Pa ljudi su se odrekli jednih stvari zbog blagodati drugih. Mi smo se posljednjih stoljeća veoma udaljili od naše bazične prirode.. još koje desetljeće i biti ćemo kiborzi..
Da se jebemo skim želimo množili bi se kao miševi a spolne bolesti naročito AIDS bi nas potamanili za jedno 50 godina...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger