Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2015., 10:37   #221
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Genijalan post, iako imaš bolji primjer iste zamke. National Geographic je sniimio hrpu dokumentaraca s golim domorodačkim ženama na pacifičkim otocima i u tome nitko ne vidi problem. Dokumentarac koji bi prikazivao istu takvu hrpu golih europskih žena bi potakao rasprave.

Ili......Sasvim je u redu staviti jumbo plakat gole žene na pano uz cestu, ali da se ta ista žena skine na cesti ispod vlastite gole fotografije, time bi kršila javni red i mir.
Preteška tema. Nekim stvarima se može upravljati a druge su preukorijenjene u društvo.
Zato na afterbeach ljetnim partyjima nisu samo sponzoruše razgolićene kao ni na plaži
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 14:58   #222
Ako se prvi post ove teme referira na ovo, onda mislim da se u cijeloj ovoj diskusiji izostavlja jedan bitan aspekt. Možemo postaviti pitanje da li bi žena iz tog videa, ili općenito žene koje muške poglede i dobacivanja tretiraju kao napad na vlastitu sigurnost, slične poglede i dobacivanja tretirale na isti način da dolaze od muškaraca koji su im poželjni. Time pretpostavljam da muškarci prikazani u videu nisu poželjni toj ženi, što je svakako zamislivo, no pitanje i dalje stoji. Npr. na webu su u zadnje vrijeme poznati tzv. "gold digging" video clipovi u kojima muškarci npr. ulijeću ženama sa nekim super automobilom, i ono što se može vidjeti je da žene pristaju na vožnju autom unatoč tome što ne poznaju muškarca. Time želim reći, da postoji mogućnost da žena u nekoj javnoj situaciji ne želi imati posla sa muškarcima koji joj ulijeću, a koje smatra statusno nižima od sebe, jer osim što ne želi trošiti vrijeme na nekoga tko je ispod njenih kriterija, ne želi niti da to javno postane očito, jer time otvara sličnu mogućnost sličnim muškarcima, a mislim da i dodatnu ulogu igra i velika ženska osjetljivost na javno ugrožavanje svoje statusne pozicije. Poznato je da žene imaju snažnu tendenciju biti zainteresirane prije svega za one muškarce koji su joj barem statusno, no i na mnoge druge načine ravni, a poželjno i na "višoj" poziciji nego što je ona. Isto nikako ne vrijedi za muškarce. Ne želim time dovesti u pitanje legitimnost takvih tendencija, već samo napomenuti da se vjerojatno radi i o nečemu što dolazi prirodno većini žena, jer kao što je poznato iz evolucijske psihologije, žena će uz vlastite snage (pogotovo sada kada su mnoge zaista ravnopravne s muškarcima) pokušati svoju moć iskazati i preko često dominantnijeg muškarca.
Lyss P. Hacker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 16:22   #223
Quote:
Lyss P. Hacker kaže: Pogledaj post
žena će uz vlastite snage (pogotovo sada kada su mnoge zaista ravnopravne s muškarcima) pokušati svoju moć iskazati i preko često dominantnijeg muškarca.
Pa to je sasvim uobičajeno, zato i padaju na "popularne" statusne simbole, to je natjecateljski duh...prisutan kod gotovo svake žene!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:50   #224
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
suglasan sa svim ,a

posebno se slažem sa tobom u svezi guzica :klap: guzice su kraljice :klap: u filmu :Vrućina ...Pacino vrlo glasno i jasno objašnjava važnost ženskih guza i kako djeluju ma muškarce
Ne znam šta vidite u guzicama, ja sam kompletno ravnodušan na iste. Sise/noge, on the other hand...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:06   #225
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ne znam šta vidite u guzicama, ja sam kompletno ravnodušan na iste. Sise/noge, on the other hand...
gle ? guzice jednostavno obožavaš ili ne :klap: ili više briješ na cice ..ko ti ..
sreća pa smo različiti ! mislim : volim i ja cice ali guza je 1
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 12:02   #226
jednom sam procitao da se djevojke uredjuju zbog djevojaka, koliko je to istina zbilja ne znam
SelmerGrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 12:31   #227
Quote:
SelmerGrey kaže: Pogledaj post
jednom sam procitao da se djevojke uredjuju zbog djevojaka, koliko je to istina zbilja ne znam
Naivna laz koju neke ponavljaju same sebi.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 13:32   #228
Ne oblačim se tako, ali ne smeta mi to kod drugih niti bacam nekakve poglede prema takvim ženskama, to mi je jadno...Ne diraš me, ne diram te. A inače mislim da tima koje izbace guzicu i cice nije bitno što se komentira već TKO komentira, prilaze im njima neprivlačni i onda se žale na pohotne komentare i poglede.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:18   #229
U pomračini događanja na silvestrovo u Koeln, u

Gledanje žena , pa i komentiranje , klasično je šala mala

Kud ide ovaj svijet , trostruka mjerila i prava na istom mjestu
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger