Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2015., 11:56   #1
Blowjob gay vs.hetero

Ovo je pitanje za sve hetero decke i muskarce, ukratko, da li biste ikada pristali da vam gay decko popusi?
I sam sam gay, i oduvijek mi je bila neispunjena zelja da popusim hetero tipu. Neki od mojih gay prijatelja su to cak uspjeli, pa me zanima, kako gledate na to? Da li ipak postoje u potpunosti hetero decki kojima je svejedno tko im pusi, a da im je samo bitno da su dobro zadovoljeni?
Da li bi neki od vas ipak pristali na to (naravno, pod tim mislim bez ljubljenja, mazenja, i slicnih stvari, samo pusenje)? I pod kojim uvjetima?
TelAviv is offline  
Old 16.01.2015., 12:19   #2
Imam frenda koji brije ovaj fetiš i uspješno ga ostvaruje već godinama. On je taj koji puši.
Inače, za druge seksualne radnje preferira žene i emocionalno ga pale isključivo žene.


Pričao mi je kako je ovo ne baš rijetka fantazija medju "heterofrajerima" i da mu ne manjka uspjeha.

Go figure.
Alexa is offline  
Old 16.01.2015., 12:20   #3
mora me paliti osoba koja mi pusi, a muskarac bi me cak i dekoncentrirao. ono sta mi koji kurac radis oko kurca. tako da ne vidim kako bi to islo.
tjuner is offline  
Old 16.01.2015., 13:45   #4
Quote:
TelAviv kaže: Pogledaj post
Ovo je pitanje za sve hetero decke i muskarce, ukratko, da li biste ikada pristali da vam gay decko popusi?
I sam sam gay, i oduvijek mi je bila neispunjena zelja da popusim hetero tipu. Neki od mojih gay prijatelja su to cak uspjeli, pa me zanima, kako gledate na to? Da li ipak postoje u potpunosti hetero decki kojima je svejedno tko im pusi, a da im je samo bitno da su dobro zadovoljeni?
Da li bi neki od vas ipak pristali na to (naravno, pod tim mislim bez ljubljenja, mazenja, i slicnih stvari, samo pusenje)? I pod kojim uvjetima?

Hehehe.. čak i takvih fetiša ima.. šta te pali da zgodne hetero dečke učiniš gayevima i još se pritom nauživaš...? Zafalilo dobrih kurčeva ha?
Tvoju fantaziju mogu razumjeti ali definitivno se nikada ne bih mogao zamisliti u situaciji da me neki muškarac dodiruje erotično a kamoli da mu dam da mi popuši kitu..jednostavno ne mogu, to mi je totalni turn off. Zapravo nekad kad sam radoznalosti radi i ćirnuo u filmove sa bi i gay tematikom jednostavno nisam mogao niti gledati koliko mi je to ružno.. Al kažem fetišist sam i obično kinky "zabranjene" stvari me obično pale baš zato što su kinky ali eto ne mogu.. Možda neki glory hole ali da ne znam da je muško sa druge strane.. al kad bi zastenjao...heheheh..
Al kad malo bolje razmislim dok čovjek ne proba ne zna kako bi reagirao.. možda bi mi se i svidjelo, tko će to znati...

Inače kad je oralac u pitanju nekako bolje prolaziš kad si gay.. ono nađeš na dobar kurac od 25cm i zadovoljstvu nema kraja... a kad ližeš žensku pica ko pica svaka skoro ista... hahahaha..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.01.2015., 13:54   #5
Previše sam seksualno konzervativan za takve izlete.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Old 16.01.2015., 14:13   #6
ako je lik zavodnik znat će to izmanipulirat to iz hetero frajera koji možda ima bi sklonosti a da to ni ne zna. sve je to u konačnici igra i vjerujem da se mogu ostvarit uvjeti gde se na kraju odvije ta radnja u kojoj obostrano uživaju i taj koji je hetero i gej.

seks je ipak u glavi.

osobno, muškarci me ne pale tako da ni ne vjerujem da se mogu uzbudit na to. nisam se pronašao u toj situaciji.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Old 16.01.2015., 14:15   #7
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Imam frenda koji brije ovaj fetiš i uspješno ga ostvaruje već godinama. On je taj koji puši.
Inače, za druge seksualne radnje preferira žene i emocionalno ga pale isključivo žene.


Pričao mi je kako je ovo ne baš rijetka fantazija medju "heterofrajerima" i da mu ne manjka uspjeha.

Go figure.
Šta je to neki vic? Pušenje, ali bez pederluka?
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Old 16.01.2015., 14:34   #8
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
ako je lik zavodnik znat će to izmanipulirat to iz hetero frajera koji možda ima bi sklonosti a da to ni ne zna. sve je to u konačnici igra i vjerujem da se mogu ostvarit uvjeti gde se na kraju odvije ta radnja u kojoj obostrano uživaju i taj koji je hetero i gej.

seks je ipak u glavi.

osobno, muškarci me ne pale tako da ni ne vjerujem da se mogu uzbudit na to. nisam se pronašao u toj situaciji.
Znači dobije kurca na kurvanjski način...
Pa vjerujem da radoznalost ovara mnoga vrata nepoznatog.. zbog radoznalosti se i prvi joint potegne..ali ne znam kako bi me netko mogao navući na stvari koje me ne pale? Da se obuče u zgodnu sissycu ili ako je ladyboy..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.01.2015., 14:37   #9
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Šta je to neki vic? Pušenje, ali bez pederluka?
Između hetero i gay imaš more kategorija... 100% hetero osobe su rjeđe nego što misliš...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 16.01.2015., 14:45   #10
pa dobro, nisam odmah mislio na fetiše. može bit recimo isti način ko dok te zavede ne baš privlačna cura koja to kompenzira koketnošću a tebi eto, baš dobro dođe da se isprazniš.

velim, kak bilokoji odnos koji se sastoji od igrica. možeš počet s bezazlenim "truth or dare" koji te eto, navede u određenoj situaciji da se jednostavno daš u to.

nije striktno, jel. al je taktičan pristup za gej osobu avanturističke prirode željnog izazova.

mogu razumijeti i vjerujem da se događa i da je uobičajenije nego kaj se misli.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Old 16.01.2015., 14:49   #11
Je li ovo ustvari neki oglas ili....?) Bi li ti pušio pred ženom?)
baboon is offline  
Old 16.01.2015., 15:26   #12
Quote:
baboon kaže: Pogledaj post
Je li ovo ustvari neki oglas ili....?) Bi li ti pušio pred ženom?)
Ne, nije oglas, vec me zanima kako hetero decki gledaju na tako nesto
I ne, ne bih pusio pred zenom, vec iskljucivo 1 na 1
TelAviv is offline  
Old 16.01.2015., 15:30   #13
Quote:
TelAviv kaže: Pogledaj post
Ovo je pitanje za sve hetero decke i muskarce, ukratko, da li biste ikada pristali da vam gay decko popusi?
I sam sam gay, i oduvijek mi je bila neispunjena zelja da popusim hetero tipu. Neki od mojih gay prijatelja su to cak uspjeli, pa me zanima, kako gledate na to? Da li ipak postoje u potpunosti hetero decki kojima je svejedno tko im pusi, a da im je samo bitno da su dobro zadovoljeni?
Da li bi neki od vas ipak pristali na to (naravno, pod tim mislim bez ljubljenja, mazenja, i slicnih stvari, samo pusenje)? I pod kojim uvjetima?


Čekaj .
Razmisljam koliko ni to naplatio
krasnovlad is offline  
Old 16.01.2015., 15:34   #14
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Šta je to neki vic? Pušenje, ali bez pederluka?
Ne.

Takodjer, možda da se suzdržiš od izraza "pederluk", nismo krkani u krčmi.

Stvar je malo složenija od toga. Ima uglavnom veze sa odnosima dominacije i submisivnosti medju muškarcima, uz homoseksualni moment, ali ne nužno homoseksualnu orijentaciju per se.

Nešto kao kad dvije strejt žene zabriju, samo bi ovo bila "muška verzija" toga.
Alexa is offline  
Old 16.01.2015., 15:41   #15
Ah da, ti ''strejt'' frajeri koji vole da im ga tu i tamo neki peder popusi.

__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 16.01.2015., 15:42   #16
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Između hetero i gay imaš more kategorija... 100% hetero osobe su rjeđe nego što misliš...
Kod mene samo jedna- BI... kada stvari želimo definirati, uskogrudni-površni pogled je najbolji odabir....

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne.
Takodjer, možda da se suzdržiš od izraza "pederluk", nismo krkani u krčmi. toga.
Zašto bih koristio eufemizam za nešto tako prosto i jednostavno, uopće me ne dira dubina prirode niti zadirem u složenost odnosa već stvari gledam isključivo činjenično....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Old 16.01.2015., 15:44   #17
Očito bi si trebao zguglat značenje riječi "činjenično".
Alexa is offline  
Old 16.01.2015., 15:54   #18
postoje neke teorije po kojima su svi ljudi rođeni biseks, samo se kroz odgoj u današnjoj civilizaciji to potiskuje.

makar, gledao sam prije neki edukativni video koji to stavlja na graf pa se mjeri u postotcima. pa bilotko tko je iole feminiziran već ima određen postotak homoseksualnosti, odnosno svi mi imamo i "mušku i žensku stranu", neki više neki manje.

ja sam za jednu kolektivnu paradigmu gdje bi se to smatralo normalnim, zato što i je. to što je hetero više uobičajeno, ne treba značiti da je normalno.

al svatko treba eksperimentirat za sebe. ja se ne mogu zaljubiti u muškarca i misliti na nekog tako ko što mislim o ženama, npr.

da ne offtopičarim, ne mislim da je svatko ko to proba nužno gej. treba samo bit dovoljno iskren prema sebi jer inače teže dolazimo do sreće i ispunjenosti u tom području.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Old 16.01.2015., 16:03   #19
Quote:
TelAviv kaže: Pogledaj post
Ne, nije oglas, vec me zanima kako hetero decki gledaju na tako nesto
I ne, ne bih pusio pred zenom, vec iskljucivo 1 na 1
Cuj cudim se sto te vec na veliko nisu popljuvali. Osobno nisam imao takvih mastarija. Al sam od par zena cuo da im je hot vidjeti dva lika u dudlanj i guzenju.
baboon is offline  
Old 16.01.2015., 16:26   #20
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Očito bi si trebao zguglat značenje riječi "činjenično".
Kad me baš vučeš ta jezik.....
Činjenica(krkanski) je da je on njemu ili njima popušio kurac....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger