Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 16:24   #61
Quote:
spectrumix kaže: Pogledaj post
To je onda druga prica jer nisam detaljno citao. U mom slucaju to bi bio problem. Ja ne mogu tako brzo.
normalno je da ne mozes dok jos nisi upoznao sebe i opustio se s partnericom. ovi su odrasli ljudi u braku, ocekuje se da mogu bez problema odrediti koliko ce im seks trajati.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 16:43   #62
Štajaznam, meni se za nešto što će trajati 5-10 minuta ne da skidati. Sumnjam da bi se mogao samo tako prilagoditi da mi žena odjednom poželi samo ili uglavnom kvikije.

On the bright side, maratonci su traženi na tržištu, frajera kojima je dosta 5 minuta ima na bacanje. Ako vam ne paše, lako si nađete zamjenu.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 16:52   #63
za kvikije se obično ne skida, samo se izvadi a vamo zadigne suknja

volim ja i duži seks ako je takvo raspoloženje i prilika. al kvikiji su nekako zločesti hahahah
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 17:32   #64
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
A moš probat jednom, jer sve je individualno, ako probaš samo radi toga da probaš i gledaš štaće se dogodit, neće biti tako napeto, većinu toga u glavi sam moraš stvorit, ali ako dve čaše fina mogu od tebe napraviti ono što si izjavio neki dan, onda žutko može izvući i puno više

Nema to veze, poslije onog brzinskog će svatko biti spreman za novu rundu, a poslije cijelonočnog za spavanje. To što je sutra novi dan to nema apsolutno nikakve veze...Tko je probao sve, mora se složiti da je je "brzinski" vječiti šlag navrh usana, a cijelonoćni je iskustvo za pamćenje....
Eh, ja mislio da te razori kao 1000 najžešćih orgazama zajedno a ono ništa, kao malo žešći orgazam al eto ne moraš se jebavat.. Al istina kad malo bolje razmislim ako bi zdrmao toliko jače od dobrog orgazma garant bi me šlagiralo onda...
Dobro ništa nisam propustio...a ovo za alkohol je istina, ukočen sam u RL dosta, kad me mrvicu zdrma alkohol svakakave perverzije izađu vanka, ono bmk, al mi se i spava....

Što se brzinskog tiče slažem se.. uhvatiš prvi voz i završiš snjim je dobar osjećaj... ali je prekratko čovječe.. radije drkam na tom nivou...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 17:41   #65
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
nisam znala da je definicija maratonskog sexa - sex koji traje oko pola sata

Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
eto svasta... ja od pusenja u pravilu niti mogu svrsiti niti mi moze pasti. ili mozda samo do sad nisam nailazio na neke koje toliko lose puse da mi padne. ni toliko dobro da svrsim.


Triput svrsi u pola sata. Za pretpostaviti je da je fenomenalan (njoj) ako ju vec u tako kratko vrijeme triput dovede do ludila. A i nesebican, ono, ladies first. :klap:
A ako je tak odlican ne vidim kojom logikom bi se bunila zbog umora.
Kako moze bit negativna ta super kemija i osjecaj nakon orgazma?

Troll, cini mi se.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 18:06   #66
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Triput svrsi u pola sata. Za pretpostaviti je da je fenomenalan (njoj) ako ju vec u tako kratko vrijeme triput dovede do ludila.
Ne mora bit, mislim da tu više ovisi o ženki Nije da sam neki jebač, al jbt jedna moja bivša je svršavala ma samo da si je pogledao di nisi smio Iskreno, meni to i nije neš napeto, ne moram se previše trudit
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 18:14   #67
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
bolje je pitanje može li se svršiti triput u pol sata

bez da govorim na što mi uvodni "miriši", pravimo se da ne miriši, i ovako... pa je ja mislim da oni "verglaju i verglaju" da dokažu da su neki jebači, a ne kontaju da nije fora u tome uopće (u dužini odnosa)

što ja znam, koji ti je fizički zahtjevan posao, jesi sportistica?

iskreno ono s nogu zna biti baš slatko, iako kratko, zato što je to obično spontani i neplanirani seks. a kontam zašto bi te on "manje" iscrpio ako si imala jak orgazam?
Tocno moj slijed misli dok sam citala... A pitanje glasi? Ocel koja mog muza ili sto?
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:10   #68
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
ne znam kako replicirati profesionalnim cinicima, ali pokušat ću

možemo recimo provesti cijeli dan zajedno i jednostavno biti u nekom dobrom buddy raspoloženju. što nije uvijek moguće ako radimo, imamo obaveze, ili smo iz nekog razloga sjebani i neraspoloženi, jer u tom slučaju mi nikakvo paljenje, spenkanje po guzi, dirty talk, lizanje, fatanje i slično neće pomoći jer mi neće biti do toga

a ako sam ja u dobrom raspoloženju, može on prići i otpozada dok ja gulim krumpir za ručak, ubosti ga deset puta i odličan quickie. dobro aj potrebna je fizička bliskost, možda dodiri i poljupci u toku dana, neću to isključiti. ali ne klasična predigra
profesionalnim cinicima :klap:

To sto ti pricas je odnos u vezi i suzivot , nije to predigra.

Ili je za tebe predigra kad ti on oguli krumpire , zalije cvijeće dok ti njemu promjeniš ulje u autu

Za seks možeš biti raspoložen i ne moraš...
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:15   #69
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Tocno moj slijed misli dok sam citala... A pitanje glasi? Ocel koja mog muza ili sto?
Mijenjam jednog od pol sata za tri od 10 minuta
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:56   #70
Uhvatila sam se da zavidim autorici teme na njezinom problemu.
Uglavnom, ako se odlucis razvesti, teleportiraj buduceg bivseg u mom smjeru

Sto je nekom pokora, drugom se veselje.
Ah kako smo mi ljudi komplicirani.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:01   #71
Brzo bi se tebi taj san pretvorio u noćnu moru, vratila bi ti njega isto onako kako je došao, Ili bi tu otvorila temu i kukala kako ti je teško....Ili bi mu svako jutro pravila kavu sa kalij-bromidom..
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:07   #72
A ne znam, nisam bas tog uvjerenja.
Ali si iskreno zelim jednog takvog. Jebezljivog izdrzljivog. Uz kavu bi mu nosila cokoladu, a ne kalij bromid.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:10   #73
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A ne znam, nisam bas tog uvjerenja.
Ali si iskreno zelim jednog takvog. Jebezljivog izdrzljivog. Uz kavu bi mu nosila cokoladu, a ne kalij bromid.
Ovdje izdržljivih i s enormno velikim kurcem ima na bacanje. Pa na LJES-u smo
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:11   #74
Teorija me ne zanima u ovom razdoblju.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:18   #75
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Teorija me ne zanima u ovom razdoblju.
Teorija te nikad ne bi trebala zanimati
zayebant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:18   #76
Tako sam i ja mislio....Pa sam prije sedam godina sjeo na njen nagovor na vlak na slijepo.....Došao tamo, svi već ošli, a ja ko tuga sam sa stvarima, a nje nema....
Ma reko ona je mene garant prevarila...Kad stiže neka buca,a joooj bože moj, ne znam jel bolje bilo da me prevarila ili nije.....Preduskršnje doba je to bilo, tjedan dana sam bio kod nje u stanu, iz kreveta nismo izlazili, samo kad se dami papalo,sva sreća pa sam sa sobom ponio komad slanine inače bih umro od gladi....Mislio sam da je to moj kraj da više nikad neću vidjeti svoje...Sva sreća prošlo je sve, toliko sam bio van sebe, da sam u ZG skoro ošao za munchen....
Jedva sam čekao stići kući da što prije igram call of duty, kad je brat došao po mene na kolodvor pitao me šta sam se osušio toliko,na vagi sam bio 6,5 kila lakši, bio je uskršnji ponedljeljak, kako sam se najeo doma, kao dasam iz auschwitza došao...Zaspao sam ko mala beba! Ne da mi više nisu padale na pamet domine, nego žene općenito....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:50   #77
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pusta teorija oko pizdarije..
Dragi ne paše mi ova poza.. ne paše jebi ga.. jel do ovog il do onog.. ma ne znam do čega je ne paše mi.. amo promjenit.. točka..
Dragi, rasturaš me kao da nema sutra.. moram na posao ne mogu ovako ubijena, jebote moram radit 10 sati sa osjećajem rasturenosti među nogama i mjehur me užasno boli.. amo skratiti malo.. odraditi kraće.. ja te dovršim i svi sretni...sex je jebeno dobar ali smeta mi u ovo doba dana..
Ako en kuži reci mu jasno i glasno.. odlično jebeš ali predugo mi je.. ne paše mi preko 23,5 minute, neugodno, boli, pecka, iritira, nadraži mjehur, rasturi zdjelicu, boli dok hodam, cjedi mi se neki čudni iscjedak... moramo malo skratiti i biti nježniji....
Ako ne razumje ma stjeraj ga u tri PM...i njega i njegov kurac...
Bojim se da ne znas koliko toga zena ne kaze svom muzu. Verujem da sumnjas, kao i svi, ali nemamo mi pojma, veruj mi. I obratno, naravno.
Osim toga, svaka od tih objasnjenja, deluje u nasim glavama celih pola sata.
Odmah zatim pocinje sumnja.
"Vara me...''
"Zasitila me se..."
"A ja za nju sta sve sam uradio..."
...
A mozda ni ne cujemo sta nam se govori.
Tastina-jebena stvar.

'Rada Proha, ne veruje ni Hegelu ni Kantu.
Smatra da su bulaznili i Frojd i Jung.
Diogena, doduse, ceni, ali ni njemu ne veruje.
Gaadajeva filozofska pisma nije citao, ali im svejedno ne bi ni verovao.
Ne veruje ni u bezgresno zacece Device Marije.
Ni ocu, ni materi...
Prosto, nikome i nicemu ne veruje.
Ali kad mu je Maca Aksentijevic kazala, kako boljeg jebaca u krevetu nije imala, u to je poverovao bez trunke sumnje.
Iako se Maca govorivsi to, bezobrazno smeskala.'
citronzuto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 00:10   #78
Quote:
citronzuto kaže: Pogledaj post
Bojim se da ne znas koliko toga zena ne kaze svom muzu. Verujem da sumnjas, kao i svi, ali nemamo mi pojma, veruj mi. I obratno, naravno.
Osim toga, svaka od tih objasnjenja, deluje u nasim glavama celih pola sata.
Odmah zatim pocinje sumnja.
"Vara me...''
"Zasitila me se..."
"A ja za nju sta sve sam uradio..."
...
A mozda ni ne cujemo sta nam se govori.
Tastina-jebena stvar.

'Rada Proha, ne veruje ni Hegelu ni Kantu.
Smatra da su bulaznili i Frojd i Jung.
Diogena, doduse, ceni, ali ni njemu ne veruje.
Gaadajeva filozofska pisma nije citao, ali im svejedno ne bi ni verovao.
Ne veruje ni u bezgresno zacece Device Marije.
Ni ocu, ni materi...
Prosto, nikome i nicemu ne veruje.
Ali kad mu je Maca Aksentijevic kazala, kako boljeg jebaca u krevetu nije imala, u to je poverovao bez trunke sumnje.
Iako se Maca govorivsi to, bezobrazno smeskala.'
Ma pusti teorije.. muškarac će sve podnjeti od voljene žene dok mu ne jebeš ego i muškost.. Nije problem iskreno reći što osjećaš, problem je ako mu ne daš pice il te boli glava, onda je proble...al reć partneru da uspori malo da ti ne paše je najnormalnija stvar.. trebala bi biti.. ako nije jednostavno je glup ka kurac i točka!
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 00:23   #79
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ma pusti teorije.. muškarac će sve podnjeti od voljene žene dok mu ne jebeš ego i muškost.. Nije problem iskreno reći što osjećaš, problem je ako mu ne daš pice il te boli glava, onda je proble...al reć partneru da uspori malo da ti ne paše je najnormalnija stvar.. trebala bi biti.. ako nije jednostavno je glup ka kurac i točka!
Koliko nas je glupih ko kurac onda?
citronzuto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 16:18   #80
Ja skoro svaki dan trčim pola sata, što znači da sam svemirski maratonac postao kroz niz godina. Budući sam slobodan, jedva čekam da nađem curku, pa da vidim u kakvoj sam kondiciji, a ona neka me se čuva, hahaha...
__________________
Tko se usudi, pobjeđuje!
MCnab ZERO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger