Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 21:16   #1
Nagla promjena u vezi

Da li je moguće da veza traje 6 mjeseci idealno, bez trzavica, ljubav, pažnja, razumijevanje...sve... a onda odjednom kao preko noći, on postaje nekako suzdržan... Za izlazak nema ni poljupca radi reda, nekako se izmiče da nije blizu, a njegovo objašnjenje je kao ima samo puno briga oko posla i nekih privatnih problema koji apsolutno nikakve veze nemaju sa mnom? Ja sam kao super i želi me tu kraj sebe...ali trenutno je nekako prazan i napet iz nekih drugih razloga. Kaže mi da nije do mene. A ja se pitam ako nije do mene, zašto onda ja to sve osjetim, zašto me dotiče, zašto promjena u odnosu prema meni? Ta promjena traje nekih desetak dana a ja ne znam šta je pravi razlog.... Da li je uopće moguće da se osoba ludo zaljubljena ohladi u par dana...? ne razumijem...
Dajte mi što pametno
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:18   #2
a sve je moguce,svi mi disemo na svoj nacin tako i tvoj decko !
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:22   #3
a zašto nda poriče...zašto ne prizna...preklinjala sam ga da mi kaže što je
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:30   #4
nova žena u životu. 90%, ostali razlozi 10%
LUPUSCANIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:38   #5
Quote:
LUPUSCANIS kaže: Pogledaj post
nova žena u životu. 90%, ostali razlozi 10%
nije druga u pitanju 100%, situacija je prilično specifična...
šta može još biti u pitanju? ja sam blokrala
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:43   #6
A da nije ono što ti on kaže? Možda nema skrivenih poruka i sličnih sranja.
varel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:45   #7
Quote:
zorana76 kaže: Pogledaj post
nije druga u pitanju 100%, situacija je prilično specifična...
šta može još biti u pitanju? ja sam blokrala
Onda moze biti da njemu nije to to
I da bi radije neku drugu, no ona jos nije naisla,
a ima jos osjecaja prema tebi i griznju savjesti mozda.
Kukavica je da prekine jer ne zna jos sto ga ceka.

Masta o drugom zivotu dok se bezuspjesno pokusava zadovoljiti trenutacnim stanjem.

Mozda vam sex nije za neku pohvalu.
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:46   #8
Najvjerojatnije više nije siguran u vas pa se povlači u sebe da razmišli o svemu. Moje mišljenje je da je ovo najvjerojatnije početak kraja.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:54   #9
Ma kakav početak kraja... to je tako u svakoga.
Svaka veza ima nek faze, tako dođe i ta faza kad vas pomalo prođe ta luuuda zaljubljenost prva...
Doć će faza kad cete se stalno svađat... i ako to izdrzis zbog vas, i ti i on... nema vam kraja.
Samo.. iskreno, nemoj ga toliko molit da ti kaze sta mu je, laganini, ako se to produzi i on postane apsolutno hladan, budeš i ti.. Ništa ne privlači više od odbijanja
Razumim ja da je to tebi teško, ali sve se može kad se hoce...
Samo jako stara
Ifana16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:56   #10
znači apsolutno nije moguće da su razlog samo problemi koje on navodi i da je mu je samo naletio takav period?
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:59   #11
Quote:
zorana76 kaže: Pogledaj post
nije druga u pitanju 100%, situacija je prilično specifična...
šta može još biti u pitanju? ja sam blokrala
Ne tvrdim da jest, ali me bode ova visina postotka kao sigurnost u tvrdnju..

Neke persone jednostavno ne funkcioniraju u, naizgled, savršenoj vezi.. Ono što je tebi dobro i u čemu ti uživaš, ne znači da je i tvome partneru isti osjećaj..
Na tragu toga, ako mu je to teško priznati, lagano je naredio već povlačenje vojske..

Btw, ove finte s poslom i prezauzetim statusom istoga te osobni problemi su uvijek crveno svijetlo na semaforu u vezi između dvoje persona..
Zar ni bit same veze dijeljenje svih osjećaja?

Ali opet može biti samo jedna od 'onih' (ne toliko štetnih) faza lagane distance..


Ps. Ovo je temeljeno na ipak prešturim informacijama koje si dala..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:59   #12
Bože kakav početak kraja..........
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:01   #13
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Ne tvrdim da jest, ali me bode ova visina postotka kao sigurnost u tvrdnju..

Neke persone jednostavno ne funkcioniraju u, naizgled, savršenoj vezi.. Ono što je tebi dobro i u čemu ti uživaš, ne znači da je i tvome partneru isti osjećaj..
Na tragu toga, ako mu je to teško priznati, lagano je naredio već povlačenje vojske..

Btw, ove finte s poslom i prezauzetim statusom istoga te osobni problemi su uvijek crveno svijetlo na semaforu u vezi između dvoje persona..
Zar ni bit same veze dijeljenje svih osjećaja?

Ali opet može biti samo jedna od 'onih' (ne toliko štetnih) faza lagane distance..


Ps. Ovo je temeljeno na ipak prešturim informacijama koje si dala..
faza lagane distance???
jel to upućuje na prekid ili na samo fazu koja će proći??
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:04   #14
Ma nemoj se brinut, sta ti je, muski su takvi... mora se malo izigravat..
Proc ce to
Ifana16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:10   #15
Quote:
zorana76 kaže: Pogledaj post
faza lagane distance???
jel to upućuje na prekid ili na samo fazu koja će proći??
Halo djevojko! Nisam u lošem kontekstu to mislio.. Take it easy.. Svaki muškarac ima te faze..

A i također da apeliram na te pošto mi djeluješ kao persona koja gleda svijet s ružičastim naočalama - neće uvijek sve biti savršeno, niti biti kontinuirano divno i krasno u vezi iliti onako kako si unaprijed isplanirala..

Korak po korak.. I samo lagano.. bez sikiracije..


__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:11   #16
Pripremi se polako na prekid.
Ne forsiraj nikakve rasprave.
U slucaju da se stvari vrate na svoje otvoreno mu reci da zelis iskren odnos bez bjezanja I povlacenja.
Muskarci se povuku u svoju spilju u odredenim fazama, nekakva vrsta straha, zele ponovno slobodu I ekipu,osjecaju se izgubljeno.
To nema nikakve veze sa nama jednostavno su takvi.
Jedino sto mi nekako tu malo ne stima je sto je to vrlo kratak period veze pa ti zato kazem da se pripremis na prekid.
Nisam jos imala slucaj da nakon 6 mj.veze on odluta u mislima nekamo, osim jednom nakon 4 mj, I to je bio obostrani prekid.
Tako da drzim fige.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:18   #17
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Halo djevojko! Nisam u lošem kontekstu to mislio.. Take it easy.. Svaki muškarac ima te faze..

A i također da apeliram na te pošto mi djeluješ kao persona koja gleda svijet s ružičastim naočalama - neće uvijek sve biti savršeno, niti biti kontinuirano divno i krasno u vezi iliti onako kako si unaprijed isplanirala..

Korak po korak.. I samo lagano.. bez sikiracije..


daj mi samo muški savjet pls, da li se moze muskarac tek tako ohladiti iz čista mira, znam da mu je bas stalo do nas....proteklih 6 mj
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:20   #18
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Pripremi se polako na prekid.
Ne forsiraj nikakve rasprave.
U slucaju da se stvari vrate na svoje otvoreno mu reci da zelis iskren odnos bez bjezanja I povlacenja.
Muskarci se povuku u svoju spilju u odredenim fazama, nekakva vrsta straha, zele ponovno slobodu I ekipu,osjecaju se izgubljeno.
To nema nikakve veze sa nama jednostavno su takvi.
Jedino sto mi nekako tu malo ne stima je sto je to vrlo kratak period veze pa ti zato kazem da se pripremis na prekid.
Nisam jos imala slucaj da nakon 6 mj.veze on odluta u mislima nekamo, osim jednom nakon 4 mj, I to je bio obostrani prekid.
Tako da drzim fige.
ne zeli on slobodu, naletili smo jedno na drugo sasvim slucajno i pojavila se ogromna privlacnost, slicnost, slaganje.....
ps.u procesu je razvoda
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:23   #19
neki od nas muških se nekad malo prestraše kad veza ide fino ..kad je lijepo i kuži se da ide na viši nivo ( veza nikad ne miruje : ili napred ili nazad ) a to podrazumijeva i ozbiljno emotivno vezanje ....pa bi ja reko da je malo bloko od straha pa će ga prebrodit ..vjerojatno - to je teško predvidjet trahovi ..unutarnje borbe ..konfuzija ..napetost
e je..nisam vidio da je bio u braku ...
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:27   #20
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
neki od nas muških se nekad malo prestraše kad veza ide fino ..kad je lijepo i kuži se da ide na viši nivo ( veza nikad ne miruje : ili napred ili nazad ) a to podrazumijeva i ozbiljno emotivno vezanje ....pa bi ja reko da je malo bloko od straha pa će ga prebrodit ..vjerojatno - to je teško predvidjet trahovi ..unutarnje borbe ..konfuzija ..napetost
opet isto pitanje: zasto mi to ne kaze? zasto govori da to nema veze sa mnom?
znam za sve njegove probleme i poslovne i privatne i znam da mu nije lako, ali funkcionisali smo super u tih 6 mjeseci
zorana76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger