Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2007., 19:09   #21
Quote:
nekada romantik kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Jučer sam postavio pitanje pa ste mi pomogli. Hvala. Danas opet imam pitanje za vas U zadnje vrijeme mi se dogodilo ( 2 puta u zadnja 4 dana ) kada upalim kompjuter mi se čuje čudan zvuk ( mislim da je naprijed ) u kučištu. Kao da je zujanje nečega. Windowsi se dignu, desktop i ikone pojave, sve je normalno, i onda taj zvuk nestane. Sve dalje normalno, igram igrice bez problema. Znam da će opet neki znati odgovor, pa molim vaša mišljenja.
imaš muhu u kompu....probaj rastaviti komp i pustit je van
mariola5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 20:12   #22
Quote:
mariola5 kaže: Pogledaj post
imaš muhu u kompu....probaj rastaviti komp i pustit je van
he,he...najjednostavnija rješenja su uvijek najbolja.
Đontravolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 13:34   #23
to ti je normalna stvar, glavno da ti ne zuji stalno, a kad će početi stalno onda stavi novi hladnjak i bok
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 14:00   #24
ma ventić od grafe il procesora....niš strašno
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 14:44   #25
Quote:
nekada romantik kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Jučer sam postavio pitanje pa ste mi pomogli. Hvala. Danas opet imam pitanje za vas U zadnje vrijeme mi se dogodilo ( 2 puta u zadnja 4 dana ) kada upalim kompjuter mi se čuje čudan zvuk ( mislim da je naprijed ) u kučištu. Kao da je zujanje nečega. Windowsi se dignu, desktop i ikone pojave, sve je normalno, i onda taj zvuk nestane. Sve dalje normalno, igram igrice bez problema. Znam da će opet neki znati odgovor, pa molim vaša mišljenja.
imam isti problem ko i ti, meni taj zvuk nestane nakon odprilike cca 1 min
probao sam pratit temp. graficke, kada upalim komp onda je na 35 C a kad taj zvuk prestane je na oko 41 C. dali to mozda ima veze?
komp je relativno nov, kupljen u 5om mjesecu ove godine
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 15:04   #26
moj

zuji tako svako jutro za dobro jutro. mprvo sam ga znala ošinut nogom al sad se počeo još više buniti usljed istog.
tako da, buni se na početku, al kad dođe malo k sebi, opet sve ok..
adebisi01mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 21:10   #27
Kod mene isto bilo.

Čuo se vent. na grafičkoj, rastavio, očistio, sastavio i više ne zuji.
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 23:56   #28
ajd ti snimi zvuk kad palis komp pa ga uploadaj da cujemo, ako se radi o ventilatoru kao sto svi gore broje onda se cuje zvuk koji cvili a ne metalni, ako se bas cuje metalni zvuk kad ga upalis onda ti je mozda disk blizu vjecnih lovista a ne ventilatori
ClownKiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 12:55   #29
Quote:
ClownKiller kaže: Pogledaj post
ajd ti snimi zvuk kad palis komp pa ga uploadaj da cujemo, ako se radi o ventilatoru kao sto svi gore broje onda se cuje zvuk koji cvili a ne metalni, ako se bas cuje metalni zvuk kad ga upalis onda ti je mozda disk blizu vjecnih lovista a ne ventilatori
Evo već par dana ništa se ne čuje, sve je u redu za sada. Inače kako si mislio da se snimi zvuk. Snimiti na mobitel pa prebaciti na komp. ili nekako drugačije ?? Nemam baš iskustva s tim.
nekada romantik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 18:24   #30
Quote:
adebisi01mmmm kaže: Pogledaj post
zuji tako svako jutro za dobro jutro. mprvo sam ga znala ošinut nogom al sad se počeo još više buniti usljed istog.
tako da, buni se na početku, al kad dođe malo k sebi, opet sve ok..

lol, same here, al moj je samo gubio, zapravo dobivao, oktavu pa bi se onda vratio svom brundanju na minutu i onda sve 5, al dosadan zvuk za ubit ga
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 16:27   #31
i meni komp zuji tj bruji(zvuk ko kad se busi beton ), i kad ga par puta opicim po ventilatoru iza kucista, smiri se...barem je tako bilo do nedavno, sad kad ga lupim par puta nece da stane(probao sam i sa bejzbolkom al ne vredi )
dal treba da kupim novi ventilator, hladnjak ili sta vec
imam ga par godina...
takodje kad se smiri, cuje sa kao neko pucketanje i to konstantno, ko da neki mis grebucka nesto... jel to isto povezano sa tim ili je nesto drugo u pitanju?
ziginho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 19:17   #32
--------[ Senzor ]------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacije o senzoru:
Tip senzora ITE IT8705F (ISA 290h)
Naziv matične ploče Gigabyte 8S648FX Series

Temperatura:
Matična ploča 27 °C (81 °F)
CPU 16 °C (61 °F)
Seagate ST380011A 35 °C (95 °F)

Hladnjaci:
CPU 2557 RPM

Naponi:
CPU jezgra 1.34 V
+1.8 V 2.70 V
+3.3 V 3.31 V
+5 V 4.95 V
+12 V 12.10 V
+5 V Standby 4.92 V
Debug Info F 42 FF FF
Debug Info T 16 94 27
Debug Info V 54 A9 CF B8 BD B6 83 (77)

jel u redu
The 69 Eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 11:31   #33
Quote:
nekada romantik kaže: Pogledaj post
Čuj hvala ti na odgovoru. Pokušati ću ponovno objasniti ( CD nemam unutra, premda sam i ja to pomislio ). Kada pritisnem tipku za paljenje kompa, odmah mi se čuje nekakav metalni zvuk u prednjem, čini mi se donjem, dijelu kučišta ( metalno zujanje, nije jako, nije slabo, drugačije i jače nego da CD čita kada je unutra ). Windowsi se dižu, desktop i ikone se pojavljuju, za sve to vrijeme zuji. Na kraju kada se učitaju windowsi, desktop i ikone, zvuk stane i sve je kao prije. Svaki drugi put kada palim komp mi se to čuje. Koji je sad vrag ???
Ubuduće napiši koliko ti je komp star...
Moje mišljenje je da možda unutar onog ventilatora ima prašine, pa otvori kućište izvadi ventilator i kompletno kućište očisti od prašine, a teško dostupna mjesta usisaj.
*derPe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 11:32   #34
Quote:
ziginho kaže: Pogledaj post
i meni komp zuji tj bruji(zvuk ko kad se busi beton ), i kad ga par puta opicim po ventilatoru iza kucista, smiri se...barem je tako bilo do nedavno, sad kad ga lupim par puta nece da stane(probao sam i sa bejzbolkom al ne vredi )
dal treba da kupim novi ventilator, hladnjak ili sta vec
imam ga par godina...
takodje kad se smiri, cuje sa kao neko pucketanje i to konstantno, ko da neki mis grebucka nesto... jel to isto povezano sa tim ili je nesto drugo u pitanju?
Očisti prašinu u kučištu
*derPe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 20:49   #35
ova dva odgovora iznad su točna...isti problem je bio kod mene...ventilator na matičnoj mi je stvarao taj problem...njemu je sad problem zbog garancije ali definitivno ga trebaš očistit, ja sam jednostavno isključio ventilator jer stvarno nije potreban...
u svakom slučaju morat ćeš ga otvarat da vidiš koji je glavni krivac za tvoje zujanje...
istu stvar radilo mi je i napajanje a njega je lako očistit...
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 11:32   #36
Quote:
50ME1 kaže: Pogledaj post
ova dva odgovora iznad su točna...isti problem je bio kod mene...ventilator na matičnoj mi je stvarao taj problem...njemu je sad problem zbog garancije ali definitivno ga trebaš očistit, ja sam jednostavno isključio ventilator jer stvarno nije potreban...
u svakom slučaju morat ćeš ga otvarat da vidiš koji je glavni krivac za tvoje zujanje...
istu stvar radilo mi je i napajanje a njega je lako očistit...
*derPe* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.